• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Peti jsou :stuck_out_tongue_closed_eyes: A prý já teda ale mám e-mail, že jsme vám to odesílali. A já hm, ale mě žádný nepřišel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mě se nechce vařit nikdy, spíš řeším, jak to vymyslím, páč naobědvám Bětku a šviháme ještě pro auto a pak pojedu za váma. Nějak mi do toho zatím nezapadá, kdy se najím já :sweat_smile:
25. čer 2009 v 10:13  • Odpověz
Kaci, tak si muzes dat neco na Budejarne. Mam vyzkouseny Kaktus v tom patre s restauracemi. Tam jsme chodili z prace :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No, ja mam v lednici nejaky polotovar - nugetky z mozzarely, tak asi padnou k obidku, fakt se mi nechce nic varit, hlavne okolo obeda budu mit sprinty s prckem, abysme pak stihli busik :wink:
25. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
autor
Peti Kaktus je super, znám moc dobře. Ale tak daleko od Človíčkova se mi chtít nebude. Já tu spíš zakousnu nějakou housku ještě před Bětkou a bude. :wink:
25. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahoj holky, asi jsem mimo, ale dneska je nějáký srazík? V kolik a kde???
25. čer 2009 v 11:15  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj Alí, srazík je, původně komorní, nyní velký :grinning:
Je na Budějovické v DBK v Človíčkově od 13 hod., tak doraž, budeš-li mít chuť, čas a náladu :wink:
25. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
autor
A já jdu krmit a razím, ať to stihnu i s vyzvednutím auta :grinning:
25. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
Pokud by nevadilo, že dorazím tak ve 14hod. pak se zúčastním moc ráda...můžete mi na sebe poslat někdo telefon...kdybych bloudila? Děkuji :sweat_smile:
25. čer 2009 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz
už tu nikdo nejste :slight_smile:) já nějak nestíhááááááááám

pri poslal ti to někdo?
25. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
jaji: kdyžtak mám číslo na Tebe...fajn že tam budeš :slight_smile:
Tak ve dvě jsme tam :slight_smile: páááááá
25. čer 2009 ve 12:50  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 15:31  • Odpověz
jééé to budem kecat do milionu coo :grinning:

jinak jsem doma, sraz byl úúúžasnýýýýýýýý

mooooc ráda jsem poznala nové tváře Haničku, Péťu a druhou Alču, jste všechny moooc príííííííííma :wink:

už se těším na příště a hlavně na fotkyyyyyyyyyyyyyyyyy
25. čer 2009 v 16:45  • Odpověz
a kuk:
JMISA
OZNAMUJE SE VYLODĚNÍ ALEXANDRA.VYKOUKL NA SVĚT DNES VE 12,48, MĚŘÍ 48 CM A VÁŽÍ 2850 G.
VŠICHNI JSME V POŘÁDKU.
25. čer 2009 v 16:56  • Odpověz
autor
Jé, tak to je hustý :grinning: Tak to si můžeme nechat od Adminů umazat tu II v názvu, ne? :grinning:

Já jsem taky doma, Bětka usnula, jen jsem nastartovala a je tak tuhá, že normál chrápe v autosedačce v ložnici :grinning:

Jdu stáhnout fotky a pošlu je Alče-Oskarce :wink:
25. čer 2009 v 17:00  • Odpověz
autor
A Jáji jseš dobrej cifršpión, já nestihla ještě skoro nic :grinning:
25. čer 2009 v 17:00  • Odpověz
hihi no tak vidíš že se dá Bětka unavit :grinning:

já dala Toma do postýlky ale myslím že spát nebude :grinning:
25. čer 2009 v 17:02  • Odpověz
joo a knedlíky dělat nemusíííím, jupíííí
25. čer 2009 v 17:03  • Odpověz
autor
Tak to je dobrý, ne? A co teda budete mít, když né knedlíky? :grinning:

A já jdu stáhnout ty fotky :wink:
25. čer 2009 v 17:04  • Odpověz
Tom má ještě boloňský špagety a já zítra něco najdu na zub :slight_smile:)) v sobotu jedem k babičce :grinning:
25. čer 2009 v 17:05  • Odpověz
autor
Aha, tak to jo :wink:
Já budu dělat pizzu.

Jáji prosím hoď mi do IP mail na Alču, já ho nemůžu nikde najít :wink:
25. čer 2009 v 17:06  • Odpověz
He he, vy už jste jako doma dřív než já jo? :grinning: Tak snad aspoň ty fotky jsem Alence poslala jako první, doufám :grinning: Jinak to bylo super :dizzy_face:
25. čer 2009 v 17:07  • Odpověz
Hani...no když si jezdíš výtahem nahoru dolu tak se nesmíš divit :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 17:08  • Odpověz
autor
Jáji, ty fíku, to bylo vtipný :grinning: :grinning: :grinning:

Já je akorát stahuju, musím je ještě zmenšit a pak je pošlu :wink:
25. čer 2009 v 17:12  • Odpověz
Ty voe, jak to víte? :grinning: Ten výtah fakt proklínám, normálně zmáčknu asi na popátý -2 a vyhodí mě to v 1, jsem myslela že se po... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 v 17:15  • Odpověz
já vím všechnooooooo :grinning:
25. čer 2009 v 17:18  • Odpověz
hmm tak Tom se poblil až doma :sweat_smile: :grinning:
25. čer 2009 v 17:24  • Odpověz
ahoj holky.....myslela jsem na Vás jestli jste nezmokli??? Tady byl hrozný slejvák..... :slight_smile:
Kde se můžu pak podívat na fotky??? :slight_smile:
25. čer 2009 v 17:25  • Odpověz
autor
Tak fotky poslaný, dítě vzbuzený a najedený a táta na cestě domů :grinning: Jupíííííííí :sunglasses:

Vladí já docela zmokla když jsem vyndavala Bětku z auta. Nemohlo to vydžet ještě asi tak 2 minuty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Jáji tak nechtěl trhat partu, ne? :grinning:
Jsem zvědavá, jestli se poblil i Honzík :grinning: A vlastně co Kája? A Nelinka? :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 17:44  • Odpověz
autor
Jo Vladi a fotky ještě nebudou na webu, Alča říkala, že jede ještě k rodičům. Předpokládám, že nejdřív večer.
A jinak budou tam, jako ty předchozí :wink:
25. čer 2009 v 17:46  • Odpověz
Kája se nepoblila, pro změnu prudí, stejně jako ráno. Tak má smůlu, před koupáním chrnět prostě nebude. Na ten její řev nejsem zvědavá :angry:
25. čer 2009 v 17:52  • Odpověz
tak nám tatínek ještě nedorazil, dítko začíná být unavené, snad ještě vydrží :sweat_smile:
25. čer 2009 v 17:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.