• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Holky teda, tak u vás je únavička, jo? Tak Bětka po tom šlofíku v autosedačce má veselou. Dělá tady paci, paci, vesjká a hraje na opičku. :wink:
25. čer 2009 v 17:58  • Odpověz
no páč mě nespal, naposled tam :unamused: a manža říkal že bude doma do půl a už je 6 :frowning2:
25. čer 2009 v 18:01  • Odpověz
autor
A mě tam Bětka snad spala? :grinning:

Jinak já mám manžu doma, tak přijdu zas až večíííír :sunglasses:
25. čer 2009 v 18:18  • Odpověz
Ahojky
srazik byl moooc fajn :slight_smile: Jinak hlasim, ze se Honzik nepoblindil, na zpatecni ceste dokonce chvili spinkal, tak jsem mu za odmenu koupila takove chrastici prasatko na ruku :slight_smile: Byli jsme ted jeste na prochajde, ale zacalo prset, tak jsme se museli vratit.
25. čer 2009 v 19:27  • Odpověz
autor
Teda, ten Honzík se ale má :grinning:

Kde jste kdo?
25. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz
já tadyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
25. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
autor
Já taky tadyyyyyyyyyyyyyyyyy :grinning:
Mám další kafíčko a kousek bábovky :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
25. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
hihi bábovkuuuuuuu

já se těším na fotky, kde je Alčaaaaaaa

jinak z ničeho nic mám ucpanej nos chjooooooooo
25. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz
Čáuté :dizzy_face:
25. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
autor
Jáji taky jí vyhlížím a fotky chci takyyyyyyyyyyyyyyy :grinning:
Já zase doma kýchám. Venku ani prd a tady furt. Mi přijde, že mě tady něco alergizuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Haní čáááááááááááu :grinning:
25. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
Holky já jsem vám měla k véče mňamku, nový brambory na plátky upečený v troubě a pak s bílým jogurtem s česnekem a v něm moravský uzený :dizzy_face: až na to uzený to bylo i zdravý a mooooc dobrý :grinning: jen teĎ můžu odhánět upíry :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
tssss Hani, nedělej nám chutě :grinning:
25. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz
a víte na co mám fakt chuť? na ty rafaelo řezy, jak jsem tu psala, asi je ještě třeba v sobotu vyzkouším :zipper_mouth: prase no, pak nemám kynout :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jáji, co Tomík? Prdelinka roztomilá? :dizzy_face:
25. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz
autor
Hani hm, to zní lákavě :grinning: Tak příště třeba s krůtičkou nebo kuřecím masíčkem na přírodno a hned to bude dietní :wink:

Jsem zase objevila téma :grinning: Holka je 14 dní po porodu císařem a už jí zajímá, jestli může cituji: onanovat :sweat_smile:
To mě teda 14 dní po porodu fakt nezajímalo, jsem měla co dělat, abych neusínala ve stoje :grinning:
25. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
jooo na to jsem zapomněla reagovat, Hani já to zkoušela, je to mňaaaamka , mě to teda chutí i bez šlehajdy

Tomík se doma poblil asi 5x , jednou faaakt dost :slight_smile:))) Jinak spinušká boban
autor
Hani já je chci taky zkusit. V úterý tu zase bude kámoška, tak to prubnem :grinning:
ducky..no to je mazec, ty vogo , to jsou teda pipinky
25. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
Jáji to jo teda :grinning: Fakt se někdy divím, čeho jsou tady ty holky schopný. Tam jí nějaká odpovídala, že souložila už 3 týdny po porodu :sweat_smile: .
Jo a ta co se ptá, samo nemám fotku :grinning:
25. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
Kač jj, na to jsem koukala dopoledne, akorát je to 3 roky starý téma :grinning:

Ono se to dá jíst i bez toho uzenýho no, ale stejně se potřebovalo zdělat :grinning:

Jáji a je to se šlehajdou lepší nebo je to fuk? A tou čokoládou se myslí asi čokoška na vaření viď?
25. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
My mame bolenicko briska. Prcek cely den nekadil a ted se vecer prezral a zacal silene rvat, tak jsem mu tam musela vrazit rourku a ted mu jeste manza masiruje brisko :unamused:

No to je drsny, 14 dni po porodu? to asi nema poradny ocistky :sweat_smile:
25. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
Tak kdepak máme tu Alču :confused:
25. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
hani já dávala bez čokoládky, s tou šlehačkou je to takový víc mokrý

Peti,,,chudík malej
25. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
autor
Hani aha, toho jsem si vůbec nevšimla. Tak to se musím podívat, kdo to oprášil :grinning:
A já přemýšlela, že bych koupila tu hotovou čokoládovou polevu :confused:

Peti to je mi líto. :frowning2: Prdelka malinká a takový trápení :cry: :frowning2: . Tak snad mu ta rourka pomohla :pensive:
25. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
Hmmm, mňam, tak to vyzkouším a ještě si rozmyslím kterou variantu :grinning:

Chuděra Honzík, prdy jsou děs :frowning2:
25. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
Hani já asi se šlehačkou, ať to stojí za to :grinning:
A jinak čokoládová poleva je nejlepší z ledových kaštanů :wink:

Tak to je fakt gól, ta holka, co to založila napsala přesně 3 příspěvky :grinning: Tak to byl určitě krycí nick někoho jiného, kdo se styděl psát pod svojím :grinning:
25. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
Tak Honzula uz se pokadil a snad uz bude spinkat. Je mi ho vzdycky tak lito :frowning2: , ale to ma z toho, ze tolik zere :grinning: Nee, ja si delam srandu, hlavne, ze hezky papka :slight_smile: Nevim cim to, ze dneska cely den nekakal, ale snad ho nebude bolet brisko v noci a vyspime se oba dva :rolling_eyes:

Cokosku myslite na to rafaelo? Ja jsem to delala jen s tou slehackou nahoru, nalije se tam normalne tekuta sladk slehacka, ne ve sprayi.
25. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
tsss z ledových kaštanů a šlehačky je suuuuuup krééééééééééééém
25. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
jo jo, čoko na rafaelo :slight_smile:
25. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
Holky, ahoj, od našich jsme dorazili domů až před půl osmou, pak všechny předspánkový procedury, krmení, ukládání do postýlky, chvilka oddechu a jsem tady. Vrhnu se za chvíli na ty fotky a dočtu si Vás.

Sraz byl prima, jsem ráda, že jsem poznala Honzíka a jeho maminku:slight_smile:. A jestli přišla druhá Alča, tak je mi líto, že jsem ji propásla, příště.
25. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz
co je sup krém? :confused:
25. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.