• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Hani dobrou a neusměj se. Já si znova přečetla ochutnávku chilli a jsem opět pod stolem :grinning:

A jdu se koupat :wink:
25. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz
pááááááááááááááááááá páááááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz
Dobré, divní ráno. Dneska mám nějak náladu pod fíka. Zdál se mi blbej sen, venku hnusně, no oco vám budu povídat.

Jo a umřel Jackson, už jste to četly???
26. čer 2009 v 07:25  • Odpověz
Holky, jen rychlé KUK, odcházíme do poradny, pak nákup, zubař atd... Mějte seeeee.
26. čer 2009 v 08:00  • Odpověz
autor
Dobré ráno,
u mě též divné. Včera jsem se večer rozpšíkala, až mě z toho pálí v krku. Nos zapcaný nemám, fakt nechápu, co to zase má být :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Do toho Bětka sice spala dneska vlastně hezky, ale vstávaly jsme brzo, tak mě pálí i oči a jsem unavená.
Dneska jsem chtěla uklidit, ale asi na to prdím a jen upeču něco jahodového.

Alí tak ať dobře dopadnete.

Kdy se pak chodí na další kontrolu?
26. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
autor
Jo a o Jacksonovi mi říkal ráno manža.
26. čer 2009 v 08:46  • Odpověz
Tak my už myjeme nádobí, pereme prádlo a máme povlečeno.

Teď by se mělo na kontroly chodit po 2 měs., tzn. v 8, 10 a 12 měs. :wink:
26. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
Ahojky,
tak srazík podle fotek vypadá parádně, velká účast :slight_smile:
Já opět nestíhám. Včera jsem měla super den u kamarádky, má holčičku skoro pětiletou a ta se o Štěpánka starala, bylo to hrozně srandovní. Nosila mu svoje hračky a vysvětlovala mu, co je co :slight_smile: :dizzy_face: Ovšem taky ho zkoušela zvedat a když jsme jí říkaly, že to nesmí, aby ho pustila, tak ho hned upustila, naštěstí jsem stála u nich a chytla jsem ho :confused:
Dneska dorazí hlídat máma a já jedu zase rehabilitovat, pak nakoupit a sbalit nás na dovču. A zítra ráno frčíme, těšíme s mooooc :slight_smile: Snad nebude lejt.

O Jacksonovi jsem to ted četla.
26. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
jo a včera jsme si od těch známých odvezli kolo pro Štěpánka, ještě nechodí, ale už má svoje první kolo :grinning:
26. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
autor
Hani to jseš pilná. Já hledám na Apetitu co budu vařit o víkendech a hledala jsem něco z těch jahod. Já mám venku listové těsto, tak asi udělám jen šátečky, páč jsem nenašla nic, na co bych měla ingredience.

Kačí ahoj, tak to byl Štěpánek včera obletovanej, co? :grinning:
A jak tak čtu, tak holčička je asi vychovaná a hezky poslouchá maminku :sweat_smile: Ještě že si ho chytla.
Dovču si užijte, snad už má být trochu líp. Tohle počasí mě dere, navíc Bětka má spoustu kraťásků :angry:
26. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
Ahoj holky, tak já taky hlásím divný ráno. Včera večer mě naštval manža, v noci Adrianka vůbec nemohla spát, spala se mnou v posteli a stejně se každou půl hodinu budila...tak jsem nas.aná hned od rána...to bude den. Ale jdeme dneska reklamovat kočárek. Si můžou zkusit říct, že mi tu záruku neuznaj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holky čím to může být, že se mi teď Adrianka v noci budí co tři hodiny, v postýlce se kroutí, pláče ze spánku...už to trvá 14 dní a já vůbec netuším co s tím...dřív tak krásně spinkala a teď je to fakt očistec :frowning2:

O Jacksnovi jsem četla ještě v noci. Byli jsme v Bráníku na Apocalyptice...a pak jsem do jedný hledala nějáký náhradní kočárek na netu...tak jsem to četla na ČT24.

No nic, jdu jí uspat a lehnu si s ní...zkouším novej způsob spaní (s plínou na obličeji), ale zatím se na ní tlemí a mlátí ručičkama i nožičkama :grinning: to na spaní nevypadá
26. čer 2009 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem tady jen na skok. Rano se mi nahlasily na navstevu dve kamosky s prckama, nejspis tu budou cely den a dorazi za chvilku :sweat_smile: Tak jsem musela rychle trosku poklidit a ted musim jeste nakrmit prcka a snazit se ho uspat, aby nebyl moc protivny :wink:

Ty anglicky vyrazy me fakt pobavily. Jsem si vzpomnela na kolegyni v byvale praci, ktera anglicanum prekladala svickovou omacku jako candle sauce :grinning:

Pisnete mi prosim odkaz na albicko, kde najdu fotecky ze srazu? Alca mi myslim posilala jen odkaz na fotecky Ondraska. Prosim prosim :slight_smile:
26. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
Jo, Candle sauce je taky dobrá :grinning:

IP
26. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
autor
Alí Bětka strašně špatně spala když jí rostly zuby :sweat_smile:
A jinak ten spánek se bohužel stále mění, takže teď prostě může mít Adrianka takové období. :frowning2:
A kde jste byli v Bráníku?

Peti tak si užij kámošky a candle sauce je fakt dobrý :grinning:

Jsem teď koukala na Michaelovo Billie Jean naživo a jeden se až diví, že umřel na zástavu srdce. Pravděpodobně to ale měl ze spousty prášků, co bral. :pensive:
26. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
Ty jo holky to začíná být docela drsný. Jsem přišla do pokoje a Bětka stála v postýlce :sweat_smile:
26. čer 2009 v 09:32  • Odpověz
Mrkla jsem v rychlosti na fotecky, protoze mi prcek vytuhnul na prebalovacim pultu, tak ho jeste chvilku necham a pujdeme papat.
Fotecky jsou uzasny, vsem to tam moc slusi. Tomasek je tam s otevrenou pusinkou nebo dudankem a pak se mi libi jeste jedna fotecka, kde ma Kaja dobry vyraz ve tvari :slight_smile:

Ad spani, nam se taky porad meni. Jednou vydrzi skoro do rana, druhy den se mi budi dvakrat za noc. No, snad to bude lepsi pro prikrmech a kasickach, i kdyz tezko rict.
Tak toho moc nenakecejte, at pak nemusim tolik vecer docitat, protoze mam v planu jeste pect :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
Betka je hrozne akcni, takze se vubec nedivim, ze stoji v postylce :grinning:
26. čer 2009 v 09:43  • Odpověz
Holky já si asi k obědu udělám palačinky nebo co :astonished:
26. čer 2009 v 09:43  • Odpověz
Udelej, akorat ja je radsi naslano nez nasladko :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Adriance vse nejlepsi k dnesnimu svatku :dizzy_face:
26. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
naslano tu k nim nic nemám, to by bylo těžký :grinning:
26. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
treba se spenatem, nebo sunka syr. ja mam taky skoro prazdnou lednicku, rano se nahlasily kamosky, jeste ze tu mam zasobu susenek a v lednici grilovaci klobasky, tak je udelam k obedu. chtela jsem delat spagety, ale to jaksi nestihnu :sweat_smile:
26. čer 2009 v 09:49  • Odpověz
ježiš já mám hlad, to je tak když se snídá po ssedmé :angry:

tak já ji mám prázdnou úplně kromě kájiných příkrmů, vepřového masa a pár záklaadních věcí jako vejce, máslo, mlíko :grinning: ale přemýšlím že jich udělám víc a nechám je k večeři a až přijde manža skočíme pro šunku a sýr
26. čer 2009 v 09:52  • Odpověz
autor
Já tu taky nic moc nemám, jedeme zítra na nákup.

Holky koukněte sem:
http://kultura.idnes.cz/video-jacksonuv-hororovy-thriller-odtancilo-rekordni-mnozstvi-lidi-1ju-/hudba.asp?c=A081031_142807_hudba_jaz

Je tam celý klip na Thriller, ta plná verze. Já miluju to taneční vystoupení.

A Adriance přejeme taky vše nejlepší k svátku :grinning:

Jsem tam musela ještě jednou Bětku položit, teď už snad spinká :sweat_smile:
26. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
Kačí to postávání v postýlce je docela síla, co? Já se stejně pořád bojim, že sebou šlehne hlavičkou o ty žbrdliny.

Hlad mám taky, jdu něco najít k jídlu. A snad dorazí ta mamka s nějakýma koláčkama, jako vždy :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
autor
Kačí já se ani tak nebojím, že se šlehne, ale že přepadne. Zatím by musela vyskočit, ale co já vím :sweat_smile:
Přemýšlím, že bychom to dali ještě níž.
A s koláčkama neprovokuj :grinning: Já jsem se ještě nepustila do pečení, páč tady studuju furt toho Jacksona :pensive:
26. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
A kam jí ten okraj postýlky dosáhne když stojí? Štěpulovi tak k nosu bych řekla. No ale je schopnej jí i okusovat tu hranu, takže spíš k pusince. Dala bych to níž jestli se bojíš, že by mohla přepadnout.
26. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
Prckovi se asi zalibilo paseni konicku, protoze ted se porad toci z lehu na bok a snazi se otocit na brisko, ale nejde mu to a je pak pekne vztekly :slight_smile: Na pretaceni ma jeste cas, tak nevim, co blbne :sweat_smile:
26. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
Kačí má na žbdrlinama hlavičku. Přepadnou teoreticky nemůže, aby se převážila, musela by dostat na žbdliny těžiště, což je břicho. Ale stejně se mi to moc nelíbí :sweat_smile:

Peti tak to by byl megarychlík, kdyby se začal přetáčet. Ale proč ne :grinning:
26. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
Ahoj holky, tak zase letmé rychlé nakouknutí.
Čekali jsme tam dnes hrozně dlouho, děsnýýýý. Klouček už byl pěkně protivný a hladový, takže jsem jen vlítla rycyhle na malý nákup do Alberta a šupky domů.

Ondrášek byl pochválen že je to šikulka naprosto přesně odpovídající svému věku, že se pěkně udrží v sedu, atd atd.. /ve žvatlání napřed:slight_smile:/. Můžeme dávat jogurt na vaření polívčiček doporučovala převařovat dobrou vodu modrou, že prý má i optimální množství fluoru na zuby. A váha 8.490g. :slight_smile:

Teď jdu hodit do žaludku taky něco já a pak tradá k zubařce, vůbec se mi nechce.
26. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahoj,

Adriance vše nej,

dneska vtsávla v 5:30 ale usnul v posteli do 7:40 a pak od 8:30 do 10:30

ale já mám rýmu jako trám a kašlu, do háje, kde jsem k tomu zase přišla :angry:
26. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.