• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Hani :grinning:
8. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz
myslím, že tam jsou zvyklí :wink: občas tam pěkně řáděj dětičky :dizzy_face:
děti na pole a my k Hájkovi :grinning:
holky já musím jít, naše zvíře nespí, tak jí tam jdu zalehnout :grinning: tak dobrou, snad ráno bude dobrá, hned vám písnu :dizzy_face:
8. dub 2009 ve 21:34  • Odpověz
autor
Martí :grinning:

V neděli pojedeme na chalupu k mámě a otčímovi. Tak jsem zvědavá, jak se to bude Bětce líbit a jak zvládne cestu. Ono je to asi na 45 minut, ale stejně to bude zatím asi nejdelší její cesta.
8. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz
autor
Martí dobrou, já se půjdu vykoupat. :wink:

Já se tu ráno stavím asi jen na skok a pak budu až k večeru.
Tak písni, ať vím, jak vám bude.
8. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz
Martí tak dobrou a tfuj tfuj tfuj :wink:

Katko my razíme na chalupu už v pátek a budeme tam až do pondělí. Budu mít asi absťák :grinning:
8. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
Hani tak to se ani nedivím :wink:
Ale zase si říkej, že tu o víkendu nikdo moc není.
8. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz
ty jo než sem se vykoupala vy popíšete 3 stránky, jste normáááálnííííí :grinning:

Momentálně jsem u toho že Kačka snědla už půlku zmrzky, třeba jí sní celou než dojdu do konce :slight_smile:)) Jsi můůůj člověk :grinning:
8. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz
Jáji jj, už tu funí z přežrání :grinning:
8. dub 2009 ve 21:47  • Odpověz
ty jo a jako přijdu a utíkáte joo?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

joo četla jsem že jí Marti chtěla vypumpovat žaludek :grinning:
8. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
Já jsem ještě tu, čtu si jinde :wink:
Ale za chvíli se taky půjdu vykoupat.

Jáji já mám spálený ruce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2009 ve 21:51  • Odpověz
autor
Hm, tak jste všechny zmizly.
Tak já si popřeju dobrou noc, juknu na Myšlenky a půjdu spinkat.

dobrou noc Kačenko :grinning:
dobrou noc holky
8. dub 2009 ve 22:23  • Odpověz
jako mazec, dítko se vzbudilo po 3 hodkách řevem hlady a ted tady s nama strasi, to mi teda neudelal ani nepamatuju, to bude noc, pomoooooooc
8. dub 2009 ve 22:28  • Odpověz
Hezké ráno!!!!
Koukám, že jste měli večerní drbanec:slight_smile: :slight_smile:.
Teda až se všechny dětičky rozjedou tak to teda jakýkoliv prostor bude natřásán:slight_smile:.
Katko, jak Ti je po konzumaci "tuny" zmrzliny?
Marti, jak jste na tom? Je to už dobré?
Jajinko, co noc? Napapal se Tomášek a hezky spinkal?

U nás noc stejná jako ta předtím, takže celkem dobrý, vstávačka a kojení v 6.20. Teď si hrajeme na dece.
Ovšem Ondra se tam začal točit a natáčet v té postýlce, takže měl skoro pořád nohy mezi žbrdlinami, chjo.
9. dub 2009 v 07:08  • Odpověz
Ahoj holky,

Ali...noc nakonec ušla, šel spát kolem 22:40 a já usla ve 23:30, kojo ve 3 ráno, strašil v 6 ale vzal dudlík a spal do 7:20, jupiiiii
9. dub 2009 v 08:01  • Odpověz
Tak to je super, my pi tom kojení ráno už většinou neusneme.
Teď půjdeme zase na dopolední procházku, dokud není ten ohavnej hic.
Mějte se, páááá
9. dub 2009 v 08:37  • Odpověz
Dobré ráno, u nás noc taky normoš, teď se psychicky připravuju na obří celodenní úklid, super že paří sluníčko, aspoň mi uschne prádlo.

Holky v čem máte teď děti doma? My tu máme 24°, já už jí nechám si jenom ponožky a body :confused:
9. dub 2009 v 08:39  • Odpověz
autor
Dobré ránko holky,
jdu jen vlítnout a pak se jdu chystat za kámoškou.

Alí jsem v pohodě. :wink: Večer to trochu tlačilo, ale to bylo všechno. Už to ale dělat nebudu. :sweat_smile:

Martí písneš mi když tak na mobil prosím, jak vám je? Já až co tohle dopíšu, tak vypínám a chystám nás.
Děkuji :wink:

Holky krásný den všem a já se zahlásím v podvečer :grinning:
9. dub 2009 v 08:54  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
tak u nás zlepšení, jsme bez teploty a rýmy, jen kašel stále velký, hodně vyj¨kašlává a to asi ještě potrvá. V noci ale byla zlatá, usnula ve 22 a v 8 jsem jí musela vzbudit na antibiotika :wink:
Hani doma má body s dlouhým, tepláčky a ponožky, pořád je na zemi, takže je to tak akorát :slight_smile:
9. dub 2009 v 09:03  • Odpověz
Hanko, ahoj. Taky se připravuji na praní a praní tak super, že to rychle uschne, i když taky bude rychle žehlení. Ondrášek má dlouhé body a nic víc, myslím, že je mu akorát.

Marti, tak to ráda čtu takovéto zprávy:slight_smile:. Týý jo, ta tak hezky spinká:slight_smile:.

My byli 1,5 hodinky venku a Ondrášek ještě dospává v kočárku:slight_smile:, zlatíčko moje.
9. dub 2009 v 10:30  • Odpověz
Ahooj,já jen na chvíli:jak je teplo,tak jsme pořád venku..dneska balíme kufry a zítra odjíždime na dloooouho,tak se tu mějte,mamka na Slováči zatím nemá internet..třeba jí ho zavedu a přihlásím se..ne že na nás za ten měsíc zapomenete...
Ahooooooj..
9. dub 2009 v 10:31  • Odpověz
Kate ahoooooooooooooooooj, mějte se nááááádherněěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěě!!!
9. dub 2009 v 10:49  • Odpověz
Samozřejmě jen co jsem dopsala, že Ondrá dospává tak se probudil:slight_smile:.
9. dub 2009 v 10:50  • Odpověz
kate...ahooooooooj, ty jo na měsíc, užijte si to :wink:
9. dub 2009 v 10:52  • Odpověz
Maminkám i miminkům přejeme, my Beránci, příjemně strávené velikonoční dny!!!
9. dub 2009 v 11:15  • Odpověz
Tak my beránkům moc děkujeme a taky přejeme krásné Velikonoce :slight_smile:
a jednoho beránka si upečeme :grinning: :wink: ale neboj Alčo, máme svýho :grinning: :wink:
9. dub 2009 ve 12:12  • Odpověz
Tak jsem nakonec neodolala a šla dopoledne ven, je tam nádherně, takže zatím jenom peru, úklid nic moc :grinning: No co no, ono se to nepo...že jo :wink:

Po o razím s kájou k mudře, pořád pokašlává a já nevím jestli to hraje nebo jestli opravdu kašle, tak chci aby ji před víkende radši poslechla.
9. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz
Hani tak at dobře dopadnete a je Káje zdravá :slight_smile: doufám, že to nemáte od nás, ale holky byly od sebe, tak to snad ne :unamused:
já jsem ted volala dr. že je nám lépe, tak pokud bude dále lepší, tak v neděli odpo můžeme stínem na krátkou procházku.V úterý odpo máme přijít a doufám, že nám řekne, že jsme zdravoučký :dizzy_face:
9. dub 2009 ve 13:25  • Odpověz
Marti určitě ne, pokášlává už dlouho, ještě před tím než jsme se viděly, ale přišlo mi že se to naučila a prostě to má jako zábavu, ale dneska nevím no, chci radši před víkendem mít jistotu...
9. dub 2009 ve 13:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.