• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
ahoj i já jen rychle nakukuju....už jsme byli na krátké procházce, trochu jsme něco pokoupili (máme permanentně prázdnou lednici) :frowning2: , uvařila jsem špagety po milánsku a večer jdeme na sqvoš a zítra zas tradá pryč....
26. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
fotky jsou úžasný.....fakt krásný dětičky a maminky jakbysmet :slight_smile:
26. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
Tak jsme si trošku dáchly a nálada se trošku zlepšila ...

Holky děkujeme za přáníčka k svátku...všechny jsem je vyřídila a Aduška posílá každé jednu velkou oslintanou pusu.

Ducky: no já doufám, že se to brzy zlepší s tím spaním, jinak z toho dřív zešílím. Snad to jsou fakt ty zuby, ale divný je, že má hlad... bez prsa se nedá uspat. Jo a Kačí, byly jsme na branické louce někde u kempu (u nádraží braník). Bylo to fajn, dokonce ani nepršelo :slight_smile:
26. čer 2009 v 11:32  •  2 děti  • Odpověz
Ty jo, tak asi budu shánět ohrádku. Dneska jsem neudělala lautr nic, už asi hodinu ji odnáším z kuchyně nebo z předsíně :angry:
26. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
čau holky :slight_smile:
krásný fotečky, všem to moc sluší :wink:
26. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
Kája v šuplíku to je hezkýýýýýýý :dizzy_face:
26. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz
Uf jsem tu, dítě je po o a za chvíli půjde chrupat.

Koukám že jájinka už odhalila...hodila jsem vám foto jak se efektivně zbavit dítěte při vaření :grinning: PS: ve fázi číslo 2 přelepené šuplíky izolepou, aby je na sebe neotvírala :grinning:
26. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz
u nás usnul, konečně, v postýlce, snad bude spát aspoň 15min :sweat_smile: pak dostanej mlíko a pak ven jinak mi z něj hrábne, jak mi není dobře tak to jeho výskání a tak nic moc :rolling_eyes:
26. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz
autor
Holky tak u nás bylo uspávání po obědě hotový očistec. Dala jsem jí do postele lehce po 12tý, usnula ve po 13tý, ale mezitím jsem tam byla snad 100x pokládat. Buď seděla nebo rovnou stála :sweat_smile:
Už naprosto přesně doceňuji hlášku zlatý ležáci :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz
Kačko...tak to se mám na co těšit :slight_smile: Teď jako tedy podle toho co píšeš mám ještě veget :grinning: Sice už jen neležíme, už se dostane kam potřebuje tím, že se převaluje a nějak záhadně couvá dozadu, ale ještě je celkem pomalý, že to stíhám.... :wink:
Mně dneska spinkal Kubík hodinu a od 12 do půl 2, což je u nás zázrak, ale teď už určitě neusne, takže za chvíli začne být protivný :frowning2:
26. čer 2009 v 16:37  • Odpověz
hodinu a půl jsem chtěla napsat, ale to určitě jste pochopily :slight_smile:
26. čer 2009 v 16:38  • Odpověz
Holky, ahoj, konečně doma (už teda něco přes hodinu). U zubařky dost zdlouhavé a protivné, ale zase nějaký problém za mnou, ještě tedy tam toho v té hubizně mám dost co spravovat, ale to až někdy v létě až tu budeme ze severu Čech. Jinak to tu chlapci zvládli dobře, dokonce odpo přišla i manželova maminka, tak vzala Ondráška na procházku v golfkách a on cestu prospinkal:slight_smile:.

Něco nového?
26. čer 2009 v 18:37  • Odpověz
čauky, tak já už balim na dovču, ten Štěpán má ale věcí, asi jsem to trochu přehnala, ale tak lepší vzít toho víc než míň, ne? :grinning:
Teď jdeme koupat a doufám, že pak Štěpula usne, zase nespal celý odpoledne.

Kája v šuplíku fakt dobrááá :grinning: :grinning:
Alí zubařka nepříjemná, to věřim, už jsi tam byla asi potřetí, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 v 18:53  • Odpověz
ahojky, ja se hlasim po navsteve kamaradek. vsichni jsme to prezili ve zdravi a byt vydrzel :slight_smile: Akorat prcek spal v postylce min nez prckove od kamosek, tak to pak dohanel v kocarku.
Kaja v supliku, jeee :grinning:

Chtela jsem jeste pect, ale nechce se mi, tak asi az zitra. Dneska jsem doma vyhadala, ze v noci bude k prckovi vstavat manzel, aby videl jake to je se starat o prcka a nemel reci, proc jsem porad utahana :rolling_eyes: Stehuji se vedle do pokoje a doufam, ze me v noci nevzbudi rev z loznice, manza bude spat a prcek bude hulakat na lesy :sweat_smile:
26. čer 2009 v 19:13  • Odpověz
se taky hlásím, měla jsem tu kámošku, bylo to fajn

já smrkám jako debil a pšíkám taky tak :unamused:
26. čer 2009 v 19:32  • Odpověz
Kuk holky, teda koukám, že tady nachlazení řádí :frowning2: že by zase počasí?

Heleďte, víte co mně napadlo? Kdy se má jít s dětma k zubaři poprvé? Já si tak nějak myslím že v roce, ale teď v zářijovkách někdo psal že už s prvníma zubama, to mi přijde jako blbina teda... Jsem zvědavá kde seženeme zubaře, já ho mám na Pze 9 a děti nedělá :confounded:
26. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
hihi u nás ukradli prachy, to je srandaaaaa
26. čer 2009 v 19:52  • Odpověz
Hani tak mě doktorka říkala, že poprvé k zubaři v roce. A taky jsem zvědavá jak budeme shánět zubaře :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
No oni prý ty dětský jsou hrozně plný :confounded:
26. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
my jsme byli u zubařky před 14 dny,nemáme dětskou, ale Nelinku normálně vzala, jen jí koukla do pusinky a dala nám razítko do průkazky a ted máme chodit každých 6 měsíců.
26. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
Ahoj holky, pěkný večííííííííííííííír.
Dneska mi v poradně MUDr. říkala také v roce, takže půjdeme v roce.

Katchul, tak jste sbalení, připravení a natěšení? :slight_smile:.
Jj, už jsem tam byla třikrát a ještě mne pár návštěv čeká:frowning2:. Když já se po otřesném zážitku se zubaři bála k němu jít a pak když jsem se po milionu let odhodlala tak je co spravovat...
26. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
Katchu kam jedete? já nestíhám dočítat, takže jsem trochu mimo....
26. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
já taky nevím kam jedeteeeeeeeeeee :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
No, my pofrčíme příští sobotu, docela se na to balení netěším.
26. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
Katchula jede se Štíry někam, ne? Říkala to tady, že by na šumavu?? Nevím nevím, však nám to možná řekne.
26. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz
já chci taky někam jeeeeeeeeeet :frowning2:
26. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
Jo, jo jedeme s holkama co je znám ještě z těhu diskuze listopadovek (teď Štíři) na Šumavu, teda nejen holky, ale i s manželama :wink: Vracíme se v úterý a doma jen vybalím a zase zabalím čistý věci a pojedeme na chatu do pondělka (protože to další pondělí je svátek) :wink:

Tak se tu mějte moc hezky, doufám, že se ukáže i sluníčko a nebude pořád lejt. V úterý sem asi mrknu aspoň na chvilku jak se tu máte :slight_smile: Papa
26. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
katch papa a hezky si to užijte :wink:
26. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
jé, tak si to pěkně užijte a snad se umoudří počasí, tohle je fakt děs, tady ted lilo jak z konve!
26. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
Katchul, hezkou dovolenou!! papapapapa
26. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.