• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Nikde nikdo? Tak tedy dobrou noc!
26. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
autor
Dobré ránko,
včera jsem si vás stihla akorát tak dočíst a najednou nám nešel internet. Tak jsem se naprdla a vypla počítač.

K tomu zubaři, moje zubařka mi Bětku naštěstí taky vezme, tak aspoň o starost míň.

Chystáme se na nákup a pak uklidit a zítra budeme slavit svátky táty a bráchy a ještě bráchovi narozeniny :wink:
27. čer 2009 v 09:30  • Odpověz
Ahoj holky,
Kacul, uzijte si vyletovani a chatu. Uz se taky tesim, az nekam vypadneme, ale my asi az nekdy v srpnu.

Holky, tak manza dneska v noci hlidat a spali s prckem az do 5.45 hod :astonished: :astonished: :astonished: Ale je pravda, ze pry manza nereagoval na prckovo kvikani, rekl mu pry jasne, ze k nemu vstane, az bude mit otevreny oci a bude plakat. Navic prcek mel procurany pyzamko, plinka to asi nezvladla probrat. Ted zase prcek chrni. Tedy fakt nevim cim to je. manza mi rano rekl, ze pry jsem nervozni a prcek to ze me citi a proto nechce spat :angry: No, tak jsem nakakana :angry: No, manza ted cvici s prckem castejc ty koniky, tak mozna i proto je utahany a vic spinka :sweat_smile:
Hezkou sobotu!!!
27. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
Hezkou sobotu!!!
Martina máme dneska fuč - fotící Nikon akce ve Vrchotových Janovicích - jen ať si ji užije:slight_smile:.
Ondrášek dneska spinkal od 20.30 do 6.00 (s tím, že kolem 4té jsem k němu vstala a trochu ho otočila páč byl zašprajcovanej v postýlce), pak jsme kojili a ještě usnul do 7.50, to jsem čuměla!!!

Dnes měl svůj první bílý jogurt (paní doktorka doporučila, tak jsme zkusili) a jak mu chutnal, normálně ho zbaštil celej (chtěla jsem koupit ten čerstvý, ale ten jsem nesehnala, tak měl OLMU Klasik, kde nejsou žádné přidané pitomosti) - já opět čučela!:slight_smile:

A teď jsme přišli z 2,5 hodinové procházky a dáme si něco k baště:slight_smile:.

Zatím páááááček
27. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
autor
Ahojky,
tak u nás se už druhou noc spalo bez probuzení od 19.30 do 5.45, pak kojo a pak do 7.30, takže si teď nestěžuju :wink:
Jen dneska přes den to máme blbě se spaním. Bětka by za normálních okolností šla spát kolem 10té do postýlky. Jenže jsme byli na tom nákupu a tam nespala. Cestou domů lehce zabrala v sedačce, tak jsem jí doma vyndala a přendala do postýlky, i když jsem viděla pročůranou plínu. Ona se ovšem okamžitě vzbudila. Takže od té doby je v postýlce, stoupá si, sedá, nespí, ještě se pokadila, takže znova přebalení. Teď jí tam byl manža trochu uhoupat, tak snad už usne. Každopádně od 7.30 do teď nespí a fakt nevím, kde bere energii.
A znova, zlatý ležáci.
Domluvili jsme se s manžou, že pro klid dáme postýlku ještě níž a pak ať si tam stoupá, necháme jí a ona se tím snad unaví a usne :sweat_smile: bez toho, abychom tam lítali jak blbí jí furt pokládat :angry:

Tak holky snad, má zavřený oči. I když ještě dudlá, ale je to na dobrý cestě :wink:
Já jsem zapomněla jogurty pro Bětku nakoupit, tak budu muset v týdnu.

Alí a to snědl jen tak bez ničeho?

Peti to tak bývá, že když ti chlapi hlídají, tak děti spí. V době, kdy už Bětka přes den tolik nespala jsem vyrazila do lékárny a tak a říkala jsem si, aspoŇ manža pozná, co to je hlídat a hrát si s ní. Přišla sem a ona spala a spala celou dobu, co jsem byla pryč, takže manža na počítači a vysmátej jak lečo :grinning: :grinning:
27. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz
Jen rychlé kuk, jj, Katko, snědl ho jen tak:slight_smile:.
Jdu žehlit, prát atd.
27. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz
Ahoj holky, to je počasí, co? Ondrášek dneska spánek venku 45 minut, doma 45 minut, teď si hrajeme, blbneme, máme po ovocné přesnídávce:slight_smile:, teda před 17tou jsme ji zdlábli.
Tak nám to teď vychází s tím jídlem nějak takto:
5.30/6.00 - kojení
9.30/10.00 - jogurt
13.30/14.00 - polívka/příkrm
16.30/17.00 - ovoce
20.00/20.30 - mírné kojení (jen pro mou úlevu, abych do rána vydržela:slight_smile:) kaše

Uvidíme, jestli to takto vydrží nebo ne.

Téééda, to je ale slejvák, ještě, že jsme pod střechou. Zrovna z okna koukám na jednu maminku, která se s kočárkem schovává pod stromem...
27. čer 2009 v 17:30  • Odpověz
Ahoj holky,
my jsme se ted vratili z prochajdy. Byli jsme v Kunratickem lese a skoncili jsme Ny ty louce zeleny :grinning: Je to tam fajn. Pak jsme se prosli kolem Krce a busikem domu.

Alco, tedy z Ondraska se stava spavec :astonished:

Dneska jsem pekla pudinkovy moucnik se smetanou a j to mnam mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2009 v 18:45  • Odpověz
Ahojky,

my byli u babičky, mladej snědl s chutí celou sklenku od Hippu, zeleninová omáčka s rýží a kuřetem a ještě by si dal :grinning:

jooo a asi se mu pomalu klube zoubek, má něco na dásni, buď prasklinku nebo vidět pod dásní zoubek, nevím, nechce mě tam pouštět, dá tam jazyk :grinning:
27. čer 2009 v 19:43  • Odpověz
autor
Alí tak my to máme teď takto:
5.45-6 - kojení
7.30 - kojení
8.30-9 - UM
11.30-12 - příkrm
14.30-15 ovocná svačinka
17-17.30 UM
19 kaše
Chtěla bych to ranní pak vyměnit za UM, kolem 9té dát jogurt. Ovšem nevím, jak odpo, ona působí jako hladová :sweat_smile:

Peti tak to jste si udělali výlet :wink:
My uklízeli a dalo to docela zabrat, jsem ráda, že jsem ráda.

Jáji tak to asi bude, já Bětce taky nejdřív nahmatala prasklinu a pak mě dobu nechtěla pustit do pusy, i když předtím v pohodě :wink:
27. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
já to nenahmatala, ale viděla a pak furt zkoumala a on tam vždy naschvál dá jazyk :grinning: tak uvidíme co z toho bude :grinning:

od kdy se dávaj ovocné svačinky?? akorát mám pocit že mu to nebude stačit :unamused:
27. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
Ahoj holky,
tak manžel za chvíli bude vyrážet z Nikon akce, tak by mohl být do hodiny doma, snad.
Jinak dnešní den docela fajn, akorát jsem teď zapomněla na to mírné kojení, takže mi prsa do rána nevím co udělají, no však to uvidím a ucítím na vlastní kůži...

Promýšlím co všechno s sebou budeme příští týden brát a bude toho tedy požehnaně - vidím to na tašku hraček, přikrývek, puzzle na zem, tašku věcí pro Ondru, tašku pro mne (a něco tam vezmu i Martinovi až tam bude za námi jezdit), plenky, kočárek, atd atd.. No, hrůza, dooufám, že pro nás přijede nějaké obr taxi auto:slight_smile:. Ale už se těšíííím, že vypadneme z Prahy, hlavně aby se Ondra dobře aklimatizoval na jiné prostředí.

Jajinko, no vida, jak Tomášek pěkně papá a zub, jo?
27. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
Ali,,..no uvidime zda to bude zub :wink: na jak dlouho ze jedes?
27. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz
Jajinko, na co nejdelší dobu, chtěli bychom tam být do 23. srpna:slight_smile:.

Holky, to je děs, teď jsem si přečetla v té diskusi kam ještě semo tamo za holkama chodím, co se stalo v rodině jednoho děvčete: cituji "Švagrový brácha se ženou dnes přišli o mimi. Měla po třetím termínu porodu a v pondělí měla jít na vyvolání. včera na ko vše v pořádku a dnes se malý zastavilo srdíčko. Myslím, že za to můžou doktoři, že jí nechali dlouho přenášet."

To je tak šílený, toho jsem se strašně bála když jsem tak dlouho přenášela naše miminko.
27. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz
no to je hrozný :cry: :pensive: toho jsem se bála taky a jak

chjo, proč tak dlouho čekají?? tomu nerozumim, tak když to nejde tak to nejde
27. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
teda to ale budeš dlouho pryč, závidím
27. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
Já se hrozně těším na vypadnutí z Prahy, snad i Ondra bude nakloněn změně:slight_smile: :slight_smile:. A vyrazíme někam na výlety, procházky, jen tak sebou plácnem na zahradu. Snad bude slušné počasí. A hlavně tam se mnou vždy někdo bude, takže se o Ondru budeme dělit:slight_smile: a nebudu na něj celý den sama:slight_smile:, huráááá.
27. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
tak to mas fakt supeeeer, aspon si odpocines :wink: ja budu v Praze cele leto, fnuk
27. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
Jdu si dát koupel, vypucovat zuby a pak ještě mrknu juknu, jaji.
27. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz
autor
Alí to je hrozně smutný :frowning2: A určitě za to mohlo to přenášení? Neměla špatné srdíčko už předtím?
Každopádně jsem ráda, že Bětka si to vyšinula mezi dvěma termíny :sweat_smile:

Jáji já taky budu v podstatě v Praze. Hele jsou tu třeba Žlutky, když bude vedro, plácneme se do stínu, děti smočíme v bazénku a hotovo :grinning:
27. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz
ducky...beru tě za slovo, páč doma fakt být nechciiiii
27. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz
čau holky :slight_smile: tak jsem konečně doprala, dosušila a dožehlila prádlo a dala do pořádku celý byt, jsem totálně vyřízená, zítra bude relax.Fotky ještě nemáme, není čas, tak snad zítra, zatím dávám aspon odkaz na fotky z dalšího plavča, je tam Neli i pod vodou.
http://picasaweb.google.cz/betynka09/J09Rst1300?authkey=Gv1sRgCKLNldbI9KOVSw#
27. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz
Očista provedena, tak ještě nakukuji a koukám, že ještě někdo zavítal, nazdar Ducky a Matru.
Katko, podrobnosti nevím, ale vypadalo to, že vše bylo v pořádku (zvažují podat žalobu, prý, no nevím...).
Matru, díky za odkaz, mrknu na to.
27. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz
autor
Jáji si piš :grinning:

Martí taky juknu :wink:

Alí aha, já jen že jsem přemýšlela, co to přenášení může způsobit. Jako jasný, třeba infekce ze zkažené plodovky a tak, ale zástava srdce? Každopádně jim přeji hodně sil, tohle je snad nejhorší, co se může stát, přijít o své dítě :cry: :cry:
27. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz
autor
Martí krásné. Opálené, vyšisované a nádherně potopené :grinning: :grinning:
27. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz
no to je hrůza,ale taky nevim, jestli to bylo z přenášení, to spíš vypadá na srdeční vadu, ale zase je divný, že by se na ní při mnoha vyš. nepřišlo.Každopádně je to smutné a pro rodiče to musí být příšerný :cry: přeju hodně sil.
a koukala jsem, že malý Matyášek svůj boj také bohužel prohrál, je mo ti moc líto :pensive: :confounded:
27. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz
Kačí to ale bylo plavčo před dovolenou :wink: :grinning:
27. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz
ale děkujeme za pochvalu :dizzy_face:
27. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz
autor
Martí aha, ale ono to na těch fotkách vypadalo jako že jste a že je Nelinka vyšisovaná :sweat_smile: :grinning:
Se omlouvám :grinning: :confused:

Jj, Matyášek to taky vzdal. Ono je to snad i lepší, i když je to taky hrozně smutné :frowning2:
27. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz
Manžel stále nikde, tak jdu asi ulehnout.
Také si říkám, že by na to určitě přišli kdyby to byla srdeční vada. Mohlo to být třeba kvůli placentě - už jednou se to v naší diskusi stalo - pravda bylo to asi v 7.mém měsíci těhotenství - tzv. infarkt placenty:frowning2: :frowning2:, prostě hrůza. Porod mrtvého dítěte. Děsný.
Musí to být něco příšerného (moje maminka si tím také bohužel prošla:frowning2:).
27. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.