• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
no je to strašné po 9 ti měsících těšení to musí být rána,ani si to nedokážu představit :pensive: :cry:
27. čer 2009 ve 22:38  • Odpověz
autor
Alí aha, tak to je fakt děs. :frowning2: :frowning2:
To musí být pro ženskou strašná psychická zátěž, obzlášť když je miminko po umělém oplodnění :frowning2: :cry:
A to bylo jejich první?
Ježiš to je fakt strašný. :frowning2:
27. čer 2009 ve 22:38  • Odpověz
a to bylo po umělém? :frowning2: ach jo, to je hrozný
27. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz
autor
Jeje a tvoje mamka si to taky zažila? Brrrrrrr,to je smutku na jeden večer :frowning2:
Tak ještě že má nakonec dvě super ženský :wink:
27. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz
teda Kačko, ty drbno, ted koukám, že už máš víc příspěvků než já, no to je děs, člověk tu pár dní není :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 ve 22:41  • Odpověz
autor
Chachá :grinning:
Ale na Jájinku a Háňu nemám :wink:
27. čer 2009 ve 22:42  • Odpověz
Holky, nevím jak se jim dítě podařilo počít, ale každopádně to bylo jejich první!!! Myslím, že holčička. Hrůza a děs.
Maminka si to taky prožila, měli jsme mít ještě bratříčka:frowning2:.

Manžel je tady, tak všem dobrou noc a mějme obrovskou radost z našich malých stvořeníček v postýlce.
27. čer 2009 ve 22:42  • Odpověz
Alí dobrou :dizzy_face:
27. čer 2009 ve 22:44  • Odpověz
autor
Alí :frowning2:

Já si tu mojí prdelku hned ráno poňuchňám :wink:
Hezky se vyspinkej :wink:

Já jsem taky mohla mít ještě jednoho sourozence :pensive:
27. čer 2009 ve 22:45  • Odpověz
a Kačko ty se těš, nebudu chodit spát a doženu tě :grinning: :grinning: :grinning: ale dnes jsem mrtvá tak až od zítra :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 ve 22:45  • Odpověz
autor
Martí ještě větší chacháááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Se na tebe podívám :grinning:
Budu chodit s notebookem i spát a budu dělat toto:
27. čer 2009 ve 22:46  • Odpověz
autor
Dobrou
27. čer 2009 ve 22:46  • Odpověz
autor
noc
27. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz
dobrou :wink:
noc :grinning:
Kačence
Bětušce
27. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz
no a než všechny vyjmenuju, tak tě mám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
Martinko :grinning:

P.S. Ten můj notebook podělanej asi brzo rozflákám :angry:
Je pomalý jako čuně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dobrou :grinning:
neflákej ho, at můžeš být na koni :wink:
a ted už vážně dobrou :dizzy_face:
27. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz
Dobré ráno kočky,
tak jsem vás dočetla, pravda moc práce mi to nedalo, nebyly jste tolik ukecané :grinning: Dítě zase kňučí v pelechu, protivka jedna. Dělá teď s usínáním psí kusy :angry:

Ty příběhy jsou hrozné, neumím si to představit, ani nechci a doufám že nikdy nebudu muset :cry:

Jinak včera jsem pekla rafaelo řezy a jsou vynikající :dizzy_face: Dělala jsem to s tou smetanou, kápla jsem do ní asi lžičku rumu a vršek jsem polila hotovou čoko polevou a je to moc mňam, akorát teda spíš na lžičku než jen tak do ruky.

Dnes už moc nebudu, jdu trochu poklidit, pobalit, udělat oběd, pak razíme na oslavu a navečer za mamkou do Nymburka a budu tam áž do čt nebo pá, takže se tu asi moc neukážu.

Mějte se bájo a na konci týdne na viděnou. :wink:
28. čer 2009 v 10:04  • Odpověz
ahoj holky,

teda koukám že všechny mizíte z Prahy, se máte :slight_smile:

Kačko zítra cvíčo jooo???
28. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
Hezké dopoledne,
Hanko, Ondrášek teď taky vyvádí s usnutím,řičí a řičí, tak ho manžel uhoupává v lehátku. Přes den je to s tím naším klukem hrozný, večer usne sám a pěkně, ale během dne, hrůza.
Hezky si užij dovolenou, tak to se tu ještě uvidíme, my odjíždíme v sobotu a vrátíme se až na konci srpna, když bude vše bez problémů a v pohodě.
28. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face: přeju všem pěknou neděli :slight_smile:
Hani, pěkně si to užijte :wink:
Kačí úplně jsem ti zapomněla říct, že jsem na dovče řídila a naprosto v pohodě, ale jen jsme se vrátili, tak už se mi do toho nechce, tam nebyly křižovatky a pod. sice hrozné silnice a zatáčky, ale to mi nevadilo, tak snad to překonám i tady.
my jedeme na chalupu asi příští pátek, Kačka jede ještě do Chorvatska, tak až odjede tak vyrazíme.
28. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
autor
Ahojky,

Hani taky se na ně chystám, akorát nemám tu čokoládovou polevu, tak asi v pondělí ještě někam zajedu a koupím jí. :wink: Hezky si užijte dovču.

Jáji jasně, těším se :grinning: A neboj, my sice pojedeme taky, ale jen na týden. :wink:

Alí buď ráda, že jen řve. Uspávání v postýlce, když ti dítě neustále vstává, to je teprve očistec :sweat_smile:
Už jsem se přesvědčila, že bych snad radši, aby řvala, než tohle. Uspávání teď trvá klidně hodinu a za tu dobu tam jdu klidně 10x pokládat. :angry:

Holky za chvíli dorazí táta s maceškou a na 13tou se přesuneme do pizzerie, kde se v době oběda nekouří. Tam dorazí brácha s rodinou, pak se všichni přesuneme sem a dáme nějaké sladké, co maceška upekla :grinning:
Budu až večer, ale nevím kdy, páč plánuju významné tulení s manžou :grinning:
28. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
autor
Martí tak super, aspoň si překonala vůbec ten počáteční strach. Teď už to jen nesmíš zahodit a musíš pokračovat. Pro začátek třeba jezdit mimo Prahu? Budete mít na chalupě auto? Že by sis to vyzkoušela tam, než pojedeš do pražského provozu.
28. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
přešně tak to plánuju, jiínak řídit auto mi nedělá problém, spíš to okolo :wink:
jaký tulení???? ještě není červenec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: až ve středu :dizzy_face: :grinning:
28. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
jdu vařit, zatím páááá :slight_smile:
28. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
autor
Martí to se musí nacvičovat :grinning:

Tak uvař něco dobrého :wink:
28. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
tak to joooooo :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
máme pstruhy :slight_smile:
28. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.