• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Hmmmmm, tak to si pošmáknete :grinning:
28. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
autor
Jo a koukala jsem, že já bych zase mohla dohnat Alenku :grinning: Vzhledem k tomu, že tu přes prázdniny nebude, tak třeba se mi to povede :grinning:
28. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
no to máš ještě co dohánět a pak Jáju a Hánu :wink:
ale já tě budu pronásledovat :grinning: :grinning:
28. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
autor
Marti tak na ty dvě kecalky nemám :grinning:
Navíc s tebou v patách :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
autor
Nic, táta je na cestě, tak páááááááááááá :grinning:
28. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
Ahoj holky,
vy jste toho zase nakrafaly :grinning:
My jsme rano jeli brzo na nakup, aby tam nebylo hodne lidi. V jumbo-jet meli slevy na oblecky, tak jsem prckovi koupila nekolik pyzamek a pak v nextu super dzinecky :dizzy_face: Ach jo, a sobe nikdy nic nekoupim :grinning:

Ty pribehy jsou fakt hrozne. Ja doufam, ze se nam tohle nikdy nestane a neumim si predstavit, jak by to se mnou zamavalo, kdyby se nam to stalo. U me byli v patek kamosky a ta jedny minuly tyden potratila dvojcatka v 8tt. Maji uz jednoho chlapecky a chteli poridit sourozence, ale bohuzel to zatim nevyslo. Hlavne, ze uz maji aspon jedno ditko.

Koukam, ze vsichni vymizite na prazdniny z Prahy :frowning2: Kdyztak se nekdy pripojim ke Kaci a Jaji a vyrazime nekam s prckama, aby mi z toho tady pres prazdniny nehrablo :rolling_eyes:
28. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz
Peti...klidně , já budu ráda :slight_smile: nemáme to k sobě daleko :wink:
28. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz
joo se musím pochlubit, dneska mi Tom spapal skoro celou velkou skleničku Hamánka, jupíííííííí

jinak ke mají v Kauflandu v akci, za 13kč, což je super cena :grinning:
28. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz
Čao, Jajinko, no vidíš, jakej je to jedlík:slight_smile:.
Tak Hamánka, jo? A jakou chuť? Nám Hamánek moc nejel, jsem ho vyzkoušela jednou (už ani nevím, co to bylo), ale dneska zblajznul od Hami Rýži s kuřecím masem (je to teda spíše jako polívčička, ze lžičky to teklo docela dost, ale bylo to už hodně s kouskama, tak jsem ráda, že to pěkně celý snědl). A k dopolední sváče opět bílý jogurt. Super, že to jí pěkně samotné, zítra mu do toho přidám trochu meruňky, ať je změna:slight_smile:.

Teď šli kluci na procházku, a já se dám konečně do toho žehlení, které pořád odkládám.
28. čer 2009 v 15:27  • Odpověz
Proboha, Jajinko, teď jsem teprve koukla na to číslo příspěvků, jak je možný, že jich máš tolik?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2009 v 15:30  • Odpověz
Ali...psala jsem na beremku a pak hodně doma 3 měsíce před porodem :grinning:

Hamánka spapal telecí s rýží nebo tak něco :grinning:
28. čer 2009 v 19:26  • Odpověz
Tak my se chystáme na koupel, pak si dáme kašičku a snad do hodinky bude spánek.:slight_smile:.
Vyžehlila jsem tu tunu prádla, když byli chlapci venku, tak hurááá, jenže v koši už je zase dost prádla na praní, takže to je jen na chvíli pořádek:slight_smile:.

No, jo, tak ty jsi spisovatelka, Jaji.

Zítra zkusím dát Ondráškovi něco švestkového, ať vím, zda švestičky ze zahrádky bude papat a nebudou mu nic dělat. Zatím na nic neměl špatnou reakci, super.
28. čer 2009 v 19:33  • Odpověz
A také zítra pojedu s Ondrou do práce k dědečkovi (mému tatínkovi) na Novotného lávku. Doufám, že bude slušné počasí a Ondrášek dobře naložen. No, a zkusím se stavit na Úřadě, zda už nemají fotky z Vítání občánků.
28. čer 2009 v 19:34  • Odpověz
U na se uz spinka, i kdyz pred koupanim tradicne sileny plac a u krmeni mi spinka, takze ho musim budit, aby neco vypil. ja jsem byla o vikendu taky docela aktivni, pekla jsem, varila a prala, ale to zehleni jsem nejak nestihla. Snad zitra, protoze potrebuji vyzehlit plinky a osusky, co jsem dneska vyprala :wink:
28. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
Ondra se už asi 15 minut převaluje v postýlce ze strany na stranu tak jsem zvědavá zda a kdy usne...
28. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
Tom chrní od 19:20 cca, no jako vždy
28. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
Ahojky,
jdu jen na skok, páč jsem manžu ukecala, že si zahrajeme Heroes, moje milovaná hra, která ovšem běhá na velký PC, takže jí můžu hrát jen když tu není manža. Ale teď budeme mastit spolu :grinning:

Alí Bětka Hamánka taky jí, úplně v pohodě, dokonce bych řekla, že jí i chutná. Kupuju to co Jájinka, plus ještě nějaké kuřecí tuším a obojí je dobrý :wink:

Bětka už měla jahody a bez reakce, takže super, bude je moct jíst. Moje máma i tchýně pěstujou, tak bude mít ze zahrádky :slight_smile: A taky jsme jí dali kůrku od chleba a reakce taky žádná, takže lepek je taky v pohodě.
Mám z toho radost. :grinning:

Jáji, Peti, Praha bude o prázdninách naše :grinning:
A holkám utečeme v příspěvcích, no i když Jájinka nikam utíkat nemusí, na tu nikdo nemá :grinning: Snad kromě Háni :grinning:
28. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz
ducky....tssssss, no Háňa by mě mohla dohnat i když..... :grinning:

jinak se těším na zítra na cvíčo, juch, potřebuju to jako prase drbání :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
Kůrčičiku jsme taky zkusili, ale nějak nám nešla rozmělnit tak jsme s ní mírně přidusili:slight_smile:, ale zvládli jsme to a něco z ní i spapali, a taky bez reakce. Zítra švestky a pak jahody, to jsem tedy zvědavá:slight_smile:.
28. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
a jaká je reakce na lepek?
28. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
Holky, dobrou noc, nahrávám tady nějaké fotky na rajče a pak hlavně nějaké které si nechám udělat na papír posílám do labu, a jde to jak když to nejde, ach jo. Už se mi očka klíží, ale chci to dodělat.
28. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz
dobré ránko, tady se ještě spinká? :wink:
29. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
u nás bezva noc, ale večer opět hrozný problém s usínáním, zabrala až ve 22 a spala do 8.20
29. čer 2009 v 08:46  • Odpověz
Hezké ráno, u nás noc klasická tj. 20.40 - 6.00, ale Ondra se strašně převaloval a ráno jsem mu naměřila 37.4:( tak asi za tatínkem tedy dědečkem do práce nepůjdeme, přeci jen chci, aby byl klouček zdravý a mohli jsme v klidu v sobotu ráno odcestovat.

Za chvíli jdeme na jogurt:slight_smile:.
29. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
Jo, a pak ještě Ondrášek po kojení usnul do 7.40, takže spokojenost.
29. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
A my tento měsíc nebudeme mít měsíčniny, naše datum chybí:slight_smile:, zato v létě je budeme mít dvakrát za sebou.
29. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
Alí no to ti začal nádherně spinkat, vidíš, jak to říkala, že se všichni dočkáte.Snad teplotka nic nebude.A Ondráškovi popřejeme zítra, aby o nic nepřišel :wink:
29. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
Ahoj holky,
u nas se spinkalo do 8 hod s prestavkou ve 3.30 hod. Ted jsem ho dala jeste chvili do postylky, jestli zabere, ze bych sla zehlit, ale nevim nevim, zatim to nevypada :unamused:

Alco, tak at je Ondraskovi brzy lip.
29. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
autor
Ahojky,
tak u nás se spinkalo od 19.15 do 5ti, pak s dudlem do 6.15 a po kojení dělala fóry až někdy do 7.30, pak jsme zabraly a vstávaly v 8.30 :wink:

Alí tak ať to u Ondry nic není a je brzo fit.

Jáji doufám, že vše dobře dopadne, manža má dneska v práci trochu narváno. Tak snad se utrhne :sweat_smile:
Když tak bych jí tam na chvíli vzala no, ale moc by se mi do toho nechtělo :sweat_smile:

Martí tak sice s pláčem, ale za to nádherně :grinning:

Peti to je taky moc hezký spinkání. :slight_smile:
29. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
Povedlo se mi Ondráška před nějakou chvílí uhoupat ke spánku, je chudinka takový plačtivý (jinak než protivně) a teploučký, snad se to nějak nerozjede. Jsem zvědavá, co z toho bude.
29. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.