• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Alí nebudou to zoubky?
29. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
No, nevím, doktorka v pátek říkala, že to ještě nevypadá na nějaké klubání...
29. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
Holky pomoc, já chci svoje nestojící miminko. :sweat_smile:
To uspávání je strašný. Teď jsem tam i byla s ní a četla jí, klížily se jí oči a jen jsem odešla už si stoupla. Mě asi odvezou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teď tam zase lítám a pokládám. :frowning2:

Alí a tobě se nezdá, že by třeba měl nateklou dásničku? Já to na Bětce hned poznala, ptž jak si furt strkala moje ruce do pusy, tak jsem najednou cítila, že je ta dásnička nateklá. Ale trvalo asi měsíc, než vylezly ty dva spodní :wink:
29. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
Katko, nezdá se mi, že by to tam bylo nateklé v pusince...
To jsem zvědavá jak se bude u nás uspinkávat až budeme stojací.
29. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
autor
Alí tak uvidíš. Jak mu je?
Uspávání bude ještě horší, to ti řeknu rovnou.
Bětka už snad usne, má zavřený oči a hraje si s tkaničkou na spacím pytli. :confused:
29. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
Ještě spí :astonished: , tak uvidíme až se probudí.
29. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
autor
Tak Bětulka už taky spí :sweat_smile: Tak snad si dá aspoň hodinu :sweat_smile:

Pak dej vědět, jak na tom je :pensive:
29. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
Je vzhůru teplota 37,3, uplakaný. Jdu ho bavit.
29. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
ahojda,

tak my prospali celé dopoledne :sweat_smile: spal tradičně do 6 a pak v posteli do 7.30, pak od 8:30 do 9:30 a od 10 do 12 hihi

jinak už nekojím, miláček se již druhý den odmítl přisát, chtěl flašku, takže jsem dneska trochu odstříkala protože mě jedno prso po dvou dnech už bolelo

Kači...kdyby si to nestíhala tak to nebudeme hrotit holt no

já budu muset asi ve středu na chirurgii nebo někam, už týden mě bolí palec na ruce ale tak že s ním nic neudělám, neotevřu lahev, nic, nemůžu ho pořádně narovnat, bolí to jako čert
29. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
Teda Jajinko, co to máte za divný bezrežimový spaní? :slight_smile:
29. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz
Ali...naše dítko má režim jen v noci, přes den ani omylem :grinning:
29. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
My přes den taky nic moc, ale toto:slight_smile: :slight_smile:, spaní kdykoliv a zase jste spinkali společně, jo?
Teda dneska z Ondry asi zešílím, brečí od rána a brečí a brečí.
37,3 ale nic není, že? Léky se dávají až od 38? No, a kdyby to měl od těch zubů tak mu můžu něco dát?
29. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz
no jo spolu, já byla nějaká nevyspalá za noc :sweat_smile:

jinak Tom je protivnej až hrůza taky při téhle nízké teplotě, když má 38 tak je víc v pohodě :confused: divné
29. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz
Tak jsem myslela, že dám Ondrovi dneska švestkového Hamánka (od někoho jsme to dostali) a ono je to s cukrem, no toto!!! Já myslela, že to nepřislazují, sakryš. Tak mu musím na odpoledne vymyslet něco jiného, nebo mu to mám dát?
29. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz
Hamánek je s cukrem, Tomovi moc chutná ale já mu to nedávám, teda jednou za čas se asi nic nezkazí

jinak švestkovou jsem zkusila šťávu od Hippu :wink:
29. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
Chtěla bych udělat fotoknihu Ondráškův půl rok života, ale nějak se k tomu ne a ne dokopat, vždycky začnu a pak Ondra ruší a ruší tak se nemohu soustředit a zase to vypnu. Ale chci to udělat, asi zatnu zuby do uší si dám tampony a jdu na to.
29. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz
To je děs, proč to sladěěěěěěěěěěěěěěěěj??? Ještě, že to ostatní je bez přidaného cukru.
29. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz
to je stejný jako že Hipp přisoluje :unamused:
29. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
Ona troška té jodizované soli neškodí, dobré pro štítnou žlázu.
29. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz
Ale my jedeme více na Hame a Sunarkovi a čerstvém ovoci a polívčičce.
29. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
na Hami jsem chtěla napsat
teď jsem zkontrolovala balík věcí (skleniček), které jsem si objednala jako takový základ do Rumburku (tam chci spíše vařit) a oni něco nedodali něco zaměnili, atd... Ach jo, spolehnutí není na nikoho a na nic.
29. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz
Holky, u nas nejaky pitomec vrta a je to jako kdybych mela vrtacku u hlavy :angry: Prcek se vzdycky hrozne lekne a zacne brecet, no snad to nebude nadlouho.

Hmn, dalsi zajimave info... ze se prislazuje a soli. Vcera jsem hledala nejake info o prvnich prikrmech, abych byla aspon trosku v obraze, protoze nejspis od zari taky najedeme na kasicky a zeleninku :slight_smile:
29. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
autor
Jáji teď jsem mluvila s manžou a v pohodě. Takže cvičit se jdéééééééééé :grinning:

Ty jo, já ani nevěděla, že Hamánek je doslazovanej. Ale naštěstí jsem ho koupila jen jednou a zdál se mi chuťově divný, jiný a právě sladký a Bětka ho ani nedojedla, moc jí nechutnal.

Jo Alí a Bětka se tou kůrkou taky pěkně zakuckala :frowning2:

Peti já jsem Bětku pracně uspala a po 40 minutách mi jí vzbudil pan pošťák, který zvonil jak na lesy :angry: :angry:
Se o ten zvonek snad opřel.
A o vrtání mi ani nemluv, naštěstí ty rekonstruktéři už jsou tišší, ale 2 měsíce tady bylo furt nějaké vrtání, bušení a pod. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz
autor
Holky tak jsem právě okoštovala Rafaelo řezy. Mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Je to teda trochu sladké na mě, ale dobré. Mám to bez rumu a čoko, ptž ani jedno se doma nenacházelo :zipper_mouth:
Ale je to dobré i tak :grinning:
29. čer 2009 v 16:04  • Odpověz
Kaci, ja to delam taky bez rumu a coko a smakuje to vsem :stuck_out_tongue_closed_eyes: V sobotu jsem delala pudinkovy moucnik se zakysanou smetanou a bylo to taky moc dobre :dizzy_face:
29. čer 2009 v 16:24  • Odpověz
Ahoj holky, tak my máme 37,5, chjo chjo, jsme jako kamínka - mám Ondráškovi na tuto teplotku něco dát?
Zatím pá
29. čer 2009 v 16:29  • Odpověz
autor
Peti hm, to musela být taky dobrůtka :wink:

Alí a to je po odečtu? Pokud ano, tak stejně jako nám říkala dr. až při 38, ale zase po očku.
Nevím, co máš doma, pokud čípek i sirup, tak bych třeba zkusila trochu sirupu a kdyby bylo hůř, tak hned čípek.
A jinak mu nic jiného není?
29. čer 2009 v 16:40  • Odpověz
Katko, to je v podpaží, tedy regulerní teplotka 37,5.
Mám sirup Nurofen, tak ho možná zkusím jednu dávečku. To s tou horečkou po očkování vím, ale tahle nevím.
Nic jiného nepozoruji.
29. čer 2009 v 16:55  • Odpověz
ahoj holky....já nestíhám, celý víkend byla nějaká akce, docela jsem až utahaná z toho.....Kubík byl ale strašně hodný.... :slight_smile: a dnes protože Lucka dostala vysvědčení už v pátek, tak jsme vyrazili na nákupy, chtěla si vybrat něco na sebe a teď za chvíli koupání atd.
takže jen koukám jak se tu máte....asi teď nebudu tolik stíhat, budeme víc pryč.....
Alčo....držím palce ať to nic není, ale taková nízká teplůtka určitě nic nebude.... :slight_smile:
29. čer 2009 v 17:46  • Odpověz
tak my spinkáme a tady nikde nikdo....tak jdu k tv.... :slight_smile:
Jinak příkrmy snad už trochu papáme, dnes jsme měli zeleninu s rýží a už snědl alespoň půl skleničky, tak snad to už bude lepší.....a po jak dlouhé době jste začali dávat ovoce??
Jo a Marti....ani nevím jak ses měla na dovče, holkám si určitě vyprávěla na srazu....a taky jsem se chtěla zeptat co voda?? Není takhle v červnu ještě studená? My spíš jezdíme v září než takhle brzo právě kvůli teplotě vody, tak se chci zeptat na tvé zkušenosti.... :slight_smile:
29. čer 2009 v 19:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.