• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Ahojda ženy, tak my včera měli s MM první výročí od svatby, ale jak jsme byli vyřízený z víkendu (makali jsme na baráčku) ani jsme to nijak neslavili. Ale zítra přijedem mamča hlídat, tak si zajdem na večeři.

Ducky: jsem dneska měla problém s rajčetem...jsem chtěla nahrát nějáké nové fotečky Adrianky (ještě nikdy jsem na rajče nic nevkládala) a jedno album se mi načetlo a další tři ne a přitom mi to ukazuje že tam mám 1é fotek, které zabírají 2Mb. Tak já nevím...

vladi: my taky jedeme letos v září. Už aby to bylo...
29. čer 2009 ve 20:37  •  2 děti  • Odpověz
Pri, ahoj, Ty jedeš takhle brzy k moři, jo? Téééda, to Ti snad ani nezávidím s tak malým děckem.
Vladi, ahoj.
Ondrášek usnul v průběhu té šílené začínající bouřky se strašným slejvákem, ale hrozně se toho světelného i slyšitelného efektu bál - no, nevím jak dlouho bude spát - tady to je přímo nad námi, hrůza, to je děs, chudáci lidi v těch záplavových oblastech, to si vůbec nedovedu představit jak jim musí být, když tam mají tohle!!!!!
29. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
jsem zpět, cvíčo super, opět jsem se nechytala, poznala jsem Kačky manžu, je moc fajn a viděla jsem i Bětulku :dizzy_face:

upekla jsem buchtu, najedla se a jdu konečně do vanyyyyyyyyyyyyyyyyy
29. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
Ali, nééé, my nejedeme k moři...jsem nějak nepochopila, že vladi sala o vodě mořské :grinning: . Já bych se s tím prckem bála jet a taky bych si to vůbec neužila. Aduš na slunko ještě nemůže a dlouho ještě moct nebude. To by bylo o ničem :frowning2:

jáji: to cvíčo závidím!
29. čer 2009 ve 20:50  •  2 děti  • Odpověz
autor
Holky ahoj, tak i já už jsem vykoupaná, navečeřená, trošku jsem si odpočinula, teď tady na vás juknu, ale nevidím to na moc dlouho :wink:

Alí-Pri já s rajčetem nemám vůbec zkušenosti, ale Alča ti určitě poradí. :wink:
A koukám, že máš novou profilovou fotečku, sluší Vám to holky :grinning:

Jáji jé, děkuji :grinning: Za takovou chvilku by byl ale určitě každý fajn :grinning: Jinak samozřejmě je fajn, ale občas mě pěkně kaká. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Ty jsi po cvičení ještě pekla buchtu????? :astonished: :astonished: :astonished:
To já udělala tak tousty. Buchtu jsem pekla naštěstí odpoledne :wink:
29. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
no jo po cvičení, já to nestíhala přes den a měla jsem udělanej ten krém, dělala jsem ty pařížský kostky :grinning:

jinak se pleteš, páč i po takové chvilce může být člověk nefajn :grinning:
29. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
ducky: jééé, díky :slight_smile: no zkusím ty fotky nahrát ještě jednou a uvidíme :slight_smile:

jaji: hmmm....pařížský kostky, to bych si dala, mňam :slight_smile:
29. čer 2009 ve 22:01  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jáji aha, tak to jo teda :wink: Ale stejně jseš dobrá, že jsi se donutila. Já původně chtěla dělat k večeři maso s něčím, ale furt ze mě teklo, tak jsem řekla, že u plotny nestojím a dělala jen ty tousty :wink:

Alí nemáš za co :wink: A dáš nám pak přes IP odkaz? Abychom se taky pokochaly Želvičkou :wink: :slight_smile:
29. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz
autor
MARTÍ máááááááálo, my chceme ještě :grinning:
29. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz
Martííííííííííí fotkyyyyyyyyyyy dalšíííííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz
ducky: jasný :slight_smile: pošlu odkaz do IP, jen co se mi to podaří zprovoznit na tom rajčeti...

Synovec má v sobotu křtiny, tak jsem bu objednala jménu s celým jeho "novým" jménem . Vypadá to moc hezky a je to perfektní nápad na dárek :slight_smile:
29. čer 2009 ve 22:18  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holčiny, začínám dělat tu fotoknihu, ale asi se na to vycvajznu a půjdu do hajan, kdo ví jaká bude noc, strašně špatně Ondra usínal a pořád se tam kroutí, nechce se nechat přikrýt a do toho za okny ten bouřkovej rambajz, tak se mějte pěkně, pááá.

Čeho je málo, Katko?
29. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz
další zítra, my to stále nemáme hotové, Míša odjel, takže nevim kdy to doděláme...
jo a zase mi smázli fotku kvůli Nelince :unamused:
Vladi bylo nádherně, voda byla akorát,osvěžující, červen se mi líbil, my vždycky jezdíme v hlavní sezoně a ted to bylo lepší, méně lidí, volno u bazenu i na pláži, nádherné počasí, no paráda po všech stránkách a výborná řecká kuchyně :slight_smile:
29. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz
autor
Alí Martinčiných fotek :grinning:

Martí to je děs teda. A že tě zase vyhmátli. By mě zajímalo, jak to kontrolují. Vím o uživatelce, která má fotku oka a bůh ví, jestli je její. Dokonce v době, kdy to smázly tobě, tak jedna uživatelka měla fotku psa v pase :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz
dnes mi dokonce poslali IP, no holt se musim polepšit :wink:
29. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz
no je to nefér teda s těma fotkama, si na tebe zasedli ne??? :rolling_eyes:
29. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz
asi jo :angry:
tak jsem tam i s večeří :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz
jinak jsem se dnes dověděla, že jsme byly v kontaktu s neštovicema, takže budeme 3 týdny čekat, zda sde objeví :angry:
ach jo a to jsme měly jít konečně na prevenar, se z toho picnu :unamused: takže jdeme až 24.7 a rovnou na 15ti měsíční poradnu.
29. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz
autor
Martí super fotka :grinning: Nám tady teď budeš vlastně furt dělat chutě :grinning:
29. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz
Alči, já dělala fotoknihu na Vánoce...dělala jsem ji asi měsíc :grinning: ale vypadá to úžasně!!! U koho ji děláš? Já ve Fotostaru vyhmátla akci, že za 400,-- jsem měla dvě...jééé a možná tu mám někde ještě jeden kupon na knihu zdarma - i když možná už je propadlej...musím na to kouknout.

Dobrá věc se podařila, fotky na rajče se nahrály...kdo chcete písněte mi IP, pošlu odkaz :slight_smile: zatím tam mám jen svatbu a Adrianku...
29. čer 2009 ve 22:32  •  2 děti  • Odpověz
koukám na JOJ ,dávají vrat se do hrobu, supeeeer :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz
autor
Tak jsem zatím skoukla svatbu a hezkééééééé. Kde jste to měli? Tam jsem viděla nějaké dřevěné zábradlí :astonished:
29. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz
autor
Hm, tak mi JOJ nemáme :angry:
29. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz
Marti, Pri, já chci taky vidět fotky:slight_smile:.
Dělali jsme si je s manželem přes DM, tak to udělám teď taky - dělám velkou, tak snad se mi povede:slight_smile:.
29. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz
Martíí hezká fotka :wink:

jdu jukat na tv, páááááááá zajtra :grinning: :dizzy_face:
29. čer 2009 ve 22:37  • Odpověz
autor
Jájucho brou nocku :grinning:

Já to pomalu taky zatáhnu, jsem jaksi znavena :grinning:
Katka udělala pápá, Katka udělala pápá :grinning:
29. čer 2009 ve 22:38  • Odpověz
Alí já jsem hrozná a stále to nemám, ale pár jich mám tady v albu na koni :wink:
Pri: pošli mi taky odkaz, at se můžu juknout :slight_smile: děkuji
ducky: na Kačině (zámek) - za Kutnou horou. A to dřevěné zabradlí je v kapli...kdysi se tam točil nějáký historický film a otloukli to celé na cihlu...a ono to tak zůstalo dodnes. Nevypadá to zle...naopak to bylo přesně podle našich představ.
29. čer 2009 ve 22:38  •  2 děti  • Odpověz
Jáji spíš hezká véča :grinning:
Pá pá Kačenko pá pá :slight_smile: ještě!!! pá pá Kačenko pá pá :grinning: at žijou teletubbies :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.