• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
dobré ránko :slight_smile:
tak vše nej Ondráškovi k 8 měsícům(když zítra není 31) snad už je bez teplotky.
Kačenka si šla pro výzo, tak čekáme, co přinese a začínají prázdniny, jupííííííí :dizzy_face:
30. čer 2009 v 08:35  • Odpověz
Ahojky,
nejsme bez teploty, ráno v 5.15 jsme naměřili 38,2!! Tak jsem dala Nurofen sirupek. Myslíte, že mám jít k doktorce? Nic jiného, než ta teplota a k tomu samozřejmě protivnost, není.

Děkujeme za přání:slight_smile:.
30. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
autor
Dobré ránko,

taky přejeme Ondráškovi vše nej, když bude opět ochuzen :wink:
Alí já bych šla. Teď jsem někde jinde četla o dítěti, které taky mělo teploty a nic jiného, nicméně ona by měla nabrat krev a udělat vyšetření a podle toho když tak nasadit antibiotika. Třeba má ještě začervenalý krk a ty to nevidíš :pensive: Já bych šla.

Martí tak tvůj poslední příšpěvek včera mě fakt pobavil a pochopila si to naprosto přesně. Dokonce tvoje odpověď předčila mé očekávání :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Kačenka bude mít samý, ne? :wink:

Já čekám na kámošku, dneska jsme u nás. :wink:
30. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
No, já bych ještě počkala, pokud mu nic jiného není, ale pokud to půjde nahoru nebo to bude mít teplotu i zítra, tak bych k doktorce šla...pořád mi to přijde na ty zoubky, že je mrzutý a má teplotku, žádná rýma a kašel, ale může to být samozřejmně cokoliv, jestli se ti nezdá, tak návštěvou dr. se nic nezkazí, jen nechytit něco v čekárně, toho se vždy bojim.
30. čer 2009 v 08:43  • Odpověz
Kačí no snad, měla to mezi z matiky, tak uvidíme :wink: za chvíli jí očekávám :slight_smile:
teletubbies jsou kámoši, už Kačka se dívala a ted s Neli znova :grinning:
30. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
autor
Já to asi budu muset překousnout. Mě to přijde jako totální blbákovina, ale co jsem tak slyšela, tak se to dětem líbí :sweat_smile: Tak uvidíme, jestli se na to Bětka bude chtít dívat :wink:
30. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
mně se docela líběj, jak vypadaj, ale ten pořad je přiblblej :wink: ale když dělaj pá pá, tak jsou roztomilí :slight_smile:
30. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
ale čertík Bertík to není :grinning:
30. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
autor
Martí no právě, my odchovanci na Čertíkovi kroutíme hlavou na Lála udělal pápá, apod. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
A vůbec, Jú a Hele a Muf sice stále jsou, ale taky bych řekla, že to už není ono. Hlavně Studio Kamarád bylo super, teď je to nějaký Hřiště nebo co :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ty pohádky, co tam dávají :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
no jo, už to není, co bývalo :wink:
tak Katunka je doma, má samý, je to šikulka :wink: dostane nový batůžek do školy a půjdeme na pizzu :slight_smile:
30. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
autor
Tak to každopádně :wink:
Tak si to hezky užijte holky :grinning:
30. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
Gratulace Katce k vysvědčení!! Hezky si užijte den!
V ordinacích teď mají prázdninový provoz, tak tam nejdřív zavolám jak tam vůbec jsou, zda tam jsou a poradím se, co oni na to a jestli bude Ondrovi během dneška stejně nebo hůře tak zítra ráno půjdeme. Teď je docela veselý a hraje si na puzzlích. No, snad to nebude nic vážného.

A teda Teletubbies mi přijdou příšerní, ale kdo ví, třeba se zrovna Ondrovi budou líbit...
30. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
ahooooj holky,

tak gratulace Kačence k vysvědčení, je to šikula

Ondráškovi k malým narozkám a doufám že bude brzo fit :wink:

a my mámeeeeeeeeeee ZUB :grinning:
30. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
Ahoj holky!
vy jste toho zase nakecali. mne je uz dva dny spatne od zaludku, tak jsem vcera zaukolovala manzu a sla jsem vecer brzo lezet. dneska je lip, ale stejne nejsem ve sve kuzi. asi tim vedrem :unamused:

jj, teletubbies se libi i Honzikovi, obcas mu je poustime, kdyz uz nevime co s nim :sweat_smile:
Marti a kde jste prisly k nestovicim?

Ondraskovi velka gratulace :slight_smile:

Jaji, gratulace k zoubku :slight_smile:
30. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
autor
Alí tak snad to nic nebude, zavolej a uvidíš, co ti řeknou. :pensive:

Jáji tak gratulace a řekni manžovi o penízky na nové šaty :grinning:

Holky papá, budu až k večeru, kámoška už je za humny :wink: :grinning:
30. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
ducky...si piš :slight_smile:)) dneska jsem mu tam dala prst a bylo to ostrý a pak jsem vzala lžičku a cinká, je to teprve prořízlé ale jeeee :slight_smile:))))))) a bez pláče jupííííííííííí
30. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
Jaji, to je super. Kdyby takhle vylezly vsechny zoubky, co :wink:
30. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
Peti...kéž by, u manži prej nikdo nevěděl že mu zoubky rostou, třeba bude dítko po něm hihi :grinning:

dneska nevim co budu dělat, zda jít ven nebo co, samotnou mě to nebaaaaa

noo a dneska jdu ke kadernici jupiiiii
30. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
Ondrášek má teď 36,8. V ordinaci to nikdo nebere, tak to zkusím dle Ondráškova stavu ještě odpoledne.
Jajinko, tak gratulace k novým šatům:slight_smile:))) a k tomu zoubku samo taky. Nám se ségrou taky rostly jako houby po dešti a bez bolesti...
30. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
Jaji, tedy tu kadernici ti fakt zavidim :sweat_smile: Potrebovala bych takyyy, aby nebyla jak diva bara :grinning:

My pujdeme ven az nekdy pozdeji, venku je hrozne, i v byte je sileny dusno. To fakt nevim, co budeme delat az budou tricitky :angry:
30. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
no já nebyla u kadeřnice půl roku a mám to strašnýýýý, odrosty tak 10cm minimálně, no děs, já se taaaaak těšííííím

jinak ven s Tomem asi půjdou tchánovci a já hodím nohy na stůl :grinning: dostanou čaj a budou mu dávat napít
30. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
joo a dneska ráno nám houkala chůva, jsem zase vylítla jak debil, no asi to bylo tím že tom ležel úplně dole
30. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
Tak už máme zase 37.8. K MUDr jsem se dovolala, tak chodit nemusíme, pokud bude teplota v takovémto rozmezí co teď Ondra má, může trvat i několik dní, jen kdyby se k tomu něco přidalo - zvracení, průjem, .... tak přijít.
A to horko v bytě je naprosto nemožný.
30. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
Ach jo, chudinka Ondrášulka, hoří jako kamínka.
30. čer 2009 v 15:21  • Odpověz
teda co ho to potkalo chudíka? nemůže to být ta 6tá nemoc?? my to měli ve dvou měsícíh a kámošky kluk teď v roce
30. čer 2009 v 15:52  • Odpověz
a jak se to projevuje, Jajinko?
30. čer 2009 v 16:12  • Odpověz
no jsou to cca 3 dny horečky, pak se dítko osype a je konec
30. čer 2009 v 16:14  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
jdu jen na skok, Bětka už spí a já tu mám fůru uklízení. S kámoškou opět super, přitáhla starý fotky, tak jsem si je přetáhla a jen čuměla, jak jsem bývala hubenáááááááá :angry: :angry:
Nicméně je to dobrá motivace, dostat se aspoň na půl cesty :sweat_smile:

Jáji koupila jsem si v Marksovi to proužkatý šedivý tričko, jak se nám líbilo, tak né aby sis ho koupila taky :grinning:

Bětce jsem koupila nové náušničky, takové malé kroužky a budu to muset nějak vysvětlit tchýni. Já totiž jak se tou náušničkou zamotala, tak se bojím. Je pravda, že jsou hrozně dlouhé, tak je ještě unosí, až bude větší. Snad to pochopí. :sweat_smile:
A taky jsem si koupila termosku od Tescomy a příští týden zkusím přestat úplně kojit :sweat_smile: Tak snad mi to projde bez úhony :sweat_smile:

MARTINKO: Bruslit můžu až v pátek, páč zítra máme tu kontrolu (fakt sorry, jsem blb) a ve čtvrtek povezu mámu a otčíma na letiště. Mohla bys? :astonished:

Tak zatím pááá, nevím, jestli se ještě stavím. :pensive:
30. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
já taky jen nakukuju co je nového.....Alčo, držím palečky, aby Ondrášek byl zítra bez teplůtky. A pokud by ji měl tak já bych tam asi raději zašla, víš bála bych se angíny asi.....i když samozřejmě to člověk hodně přikládá zoubkům....
Jáji....ty brďo, vy taky máte brzo zoubek. My ho měli přesně 6 měsíců a jeden den, ale to jsem si teda všimla, protože už byly docela dost vidět, oba dva stejně velké, takže mu rostli dva najednou. A taky jsme o tom vůbec nevěděli....
30. čer 2009 v 19:56  • Odpověz
Marti.....krásný, úžasný.....fotky.....je vidět, že jste si to užili..... :slight_smile:
30. čer 2009 v 19:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.