• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
tak sem doma od kadeřnice, nooo mám to šmiklé o dost :slight_smile:))))) najednou mám takovou lehkou hlavinku :slight_smile:))

kačko...tsss a já si ho chtěla koupit :unamused:
30. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
kačko...uka mi fotku jak si byla hubenáááá
30. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
Holky, je to děs, Ondra ne a ne usnout, teplota se pořád pohybuje kolem 38, nic jiného nemá. No, snad to brzy přejde. A doufám, že to jsou "jen" zuby nebo ta šestá nemoc.

Týý jo, ke kadeřnici bych taky ráda zašla, nebyla jsem u ní už tři roky - vlasy, které mi velmi rychle rostou mi zastříhává vždy o veliký kus maminka:slight_smile:, ale nějakou fazonu bych si nechala na vlasy dát. Ale zase ne nic složité o co by se člověk musel moc dlouho starat a zabralo by to spoustu času. Takhle to rozčešu hodím do gumičky či do hřebínku a je to:slight_smile:.
30. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
Vy máte nějaké fotky, kdy jste byly hubené - tak to já jedině z prvního stupně základní školy:slight_smile:.
30. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz
no já mám fotky, kde jsou ty časy :confused: já tak ještě v 21 cca
30. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
Jaji, tak se vyfot, at se pokochame novym sestrihem :wink:

Haha, hubena jsem byla naposled asi pred 2,5 lety, kdyz jsem mela problemy se zaludkem a zhubla jsem 12 kg.
30. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
Jáji gratulujeme k zoubečku :slight_smile:
Kačí pátek asi nevyjde, Kačka jede do Chorvatska a ještě vůbec nevim v kolik jí budu předávat, kdyby to šlo ozvu se :wink:
Hrusti my nemáme neštovice, jen jsme se potkali s chlapečkem, co je pak dostal,tak snad je nedostaneme.
A Ondráškovi at už je lépe, sakra, tyhle blbý teploty!taky jsme si tím prošly....
30. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
autor
Jáji nevím, to by jste viděly, jak hodně jsem přibrala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :angry:
Některé fotky jsou z 2004, dokonce jsem tam zezadu a co bych ze to teď dala, kdybych tak vypadala.
A fotku účesu chci taky vidět :grinning:

Alí a víš co je nejhorší, že jsem si tehdy nemyslela, že jsem hubená, páč jsem měla kolem sebe ještě štíhlejší kámošky. A teď bych za to dala nevím co :frowning2:

Taky potřebuju ke kadeřnici, nebyla jsem 2 roky :pensive:

Martí tak uvidíš, to mě mrzí. Já u dr. mám být 11.15 a nechci tam jet uřícená. A nemohla bys teda zítra po obědě?
30. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
ducky..sim tě, no a jako? koukej mi poslat fotku na meil :wink:
30. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
autor
Já to mám teď u manži a jsem u sebe, tak se musím přepnout. A pak to hodím na chvíli na koně.
30. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
hele budou mít v pondělí otevřeno na cvíču?? je svátek??
30. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
autor
Tak tady to je:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2965569&vReferer=
Na té první jsem druhá z prava a na té druhé vlastně tak :wink:
Je to rok 2004, kde ty loňské sněhy jsou :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: :cry:

A nevím, asi bychom tam měly radši zavolat
30. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz
teeeda ty jsi kočka :wink: neboooj to půjde dolů, budem spolu stepíkovat :wink:
30. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz
autor
Díky, ale bejvávalo, bejvávalo :frowning2:
Musí to jít, páč takhle vypadat nechci. Jako nedělám si iluze, že budu vypadat jako před 5 lety, ale aspoň na půl cesty, kdybych to dokázala, už budu spokojená :pensive:

A jdu to smazat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz
tak v tom pojedu s tebou, páč já taky nejsem spokojená a nehodlám být :angry: a ve dvou se to lépe táhne :wink:
30. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz
autor
Jáji tak to každopádně. Já bych ale potřebovala někoho ještě doma, kdo by mě donutil tancovat :grinning:
I když možná, že to za chvíli bude Bětka, budu tancovat kolem ní :grinning:

A můj druhý parťák ve sportu mi zdrhá na chalupu :frowning2: :frowning2:
30. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz
no já ti v bruslích nepomůžu bohužel :confounded: neumim :frowning2:
30. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz
Určitě Ti to slušelo:slight_smile:, i když jsem tu fotku nestihla, ale vypadáš pěkně i teď.
Já si hraju s tou fotoknihou, nedělám sice žádné extravagantnosti,ale i tak to trvá dlouho než se ty fotky naskládají tak jak mají, achich achich.
30. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz
autor
Však já vím. Já se musím vykopat sama :frowning2: Prostě musím. Si asi tu hubenou fotku rozvěsím po bytě :sweat_smile:
30. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz
autor
Alí jsi hodná, ale já vím, že ne a to nepíšu proto, aby jste mě psaly že jo, ale je to prostě realita.
Já se s tím ale poperu. :angry:
Jak vypadá fotokniha? Nebo co to vlastně je?
30. čer 2009 ve 22:22  • Odpověz
autor
Jééééééé Martí, já teprve teď zjistila, že si dodala fotečky. kráááááásnééééééé :grinning:
30. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz
autor
dobré ránko,
tak koukám, že jsem tu od včerejška sama :angry: Kde jste kdo?
1. črc 2009 v 08:37  • Odpověz
autor
Hm, tak stále nic.
Dneska jsem dala Bětce jogurt, bílou Activii a nechtěla to. Dokonce ani po tom, co jsem jí tam přimíchala kus Frutapury :frowning2:
Jaké jogurty dáváte vy?
1. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
Ahoj holky,
jsme zpatky z rehabky. Bylo to docela zajimave, strucne shrnuto ... skoro vsechno delame spatnenz :frowning2: Honzula spatne pase, moc zveda hlavicku, toci ji na stranu a zaklani, takze pak ma na krku ten "spek". Spatne drzi rucicky, nerozevira pesticky. Takze musime trenovat paseni koniku a krizem mu musim drzet hlavicku a zadecek a pak mi ukazovala jak pretacet prcka na brisko a z briska. Ja jsem ho tam predtim davala tak, ze jsem si ho dala na ruku a pres tu ruku ho pretocila a to je spatne. Na tom mici nam taky rekla, ze mame cvicit, az bude umet poradne past koniky. Na dalsi rehabku jdeme zacatkem srpna.
Dneska mu jdu odpoledne koupit karimatku a pak budeme poradne cvicit, aby ta rehab. sestra videla az priste prijdeme jaci jsme sikovni
:wink:
1. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
jsem tuuuu

já šla s Tomem ven hned dopoledne, páč v tom vedru se mi chtít nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jenže asi dorazí kámoška tak budu muset , fujjjjjj

potkala jsem Martinku s holkama, tak mě očíhla s novým účesem :grinning: Ale já se vyfotila, jenže tady nikdo tak to tam nedám :grinning:
1. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
tak jsme zpátky z kontroly. Bětka měří 71 cm a váží a to se podržte
7750 g :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
Evidentně to UM udělalo svoje. Za měsíc a půl přibrala skoro 1 kg :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:

Peti tak to mě mrzí, že jste nedopadli, ale určitě to nacvičíte a není to zas tak hrozné, ne? :fearful:

Jáji jak jsi si mohla všimnout, tak já tu byla večer i ráno jediná :angry: :grinning:
A chci vidět fotkuuuuuuuuuuuu :grinning:
1. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
ducky...no jen že si to ty :slight_smile:)) tvářím se jak debil toho si nevšímej :grinning:
1. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
autor
Jáji toho si všímat nebudu :grinning:
1. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
autor
Jáji moc hezký. Hezky ti to stáhla, vypadá to na moc pěknou barvičku. A delší mikádko taky super :grinning:
Ale jinak se tváříš jak víš co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink:
1. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
a ještě jsem si koupila čelenku aby mi to nepadalo doma do očí, jukni

a tvářím se jak debil noc oooo
1. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.