• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
ahoj, jak se máte??? asi fajn..
co se týče jogurtu tak já od 8m dávala dobrou mámu a activii, ale ovocnou
co se týče ovoce, začala jsem ve 4m
1. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz
banán a jablko a pak kupované
1. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz
Katko, ten OLMA jogurt je mňam a obsahuje - mléko, mléčnou bílkovinu a živou kulturu, takže dobrotka:slight_smile:.
1. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz
vladi..mám to v albíčku :slight_smile:)
1. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz
autor
Martí tak ten tvůj příspěvek předtím už je asi vyřešený po SMS, že? :grinning:

Vladi já začala měsíc od začátku přikrmování :wink: A gratulace k celé skleničce :wink:

Alí tak děkuji za popis a já se podívám, co seženu. A jesti aspoň jeden z toho nebude ta opice jíst, tak uvidí :grinning:

Peti ahoj, že se taky ukážeš :grinning: Ty jo, Luky bude mít za chvíli rok, co? :astonished: To je fakt síla, jak to letí.
1. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz
ahoj Peťul....taky moc nestíháš co?? že se ukážeš takhle málo....teď v létě to bude hektický pro všechny asi :slight_smile:
1. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz
jojo, je to záhul...luky pomalu udělá sám 4 kroky, sám se i zvedá, za chvilku asi začne chodit...nechávám to přírodě...nikam ho nehrnu..
ale je to s oběma už složitější, jak nákupy, tak cesty, každý má něco...
v sobotu jsme se vrátili z Itálie, manžel zase jede 9-14.7. na motorky do itálie, do toho barák...nějak nestíhám, ale tak nebudu si stěžovat :grinning: , ještě že nejsem puntičkář... :grinning: :grinning:
jediné co zvládnu s přehledem je to vaření
mě doktorka doporučila dobrou mámu, pač je prý nejlepší pro mimina a je to i doporučené, každopádně luky má raději activii a já už tedy dávám pribiňáky a částečně jí od nás, jen mu to tak nesolím, samo že ovoce..apod, už je naštěstní velikej
1. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz
pozor: pribiňáky se nesmí :grinning: , ale snáší mi je skvěle, tak alergii určitě nemá, já to zase tak tabulkově neřešila a neřeším..knedlíky nám chutnají :grinning:
1. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
autor
Peti tak ze dvěma dětma je to vždycky náročnější.

A já musím jít, páč Bětka řve jak tur
1. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz
Kačí jasně, mezi tím jsme to vyřešily sms :wink:
čau Petul, no to je dost že jsi tu :wink:
a je tu z vás někdo, kdo se pohrne na další???, máte ještě čas, ale já byla v 1,5 roce toma těhu a jsem happy, kluci už si celkem vyhrají
my už taky dáváme pribináčky a lipánky, ale jen 1-2 týdně :slight_smile:
Kačí tak zkus activii bílou sladkou, ta jí bude chutnat :slight_smile:
1. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz
Petu já rozhodně néééééééééééééééééééééééééééééééééé :grinning:
1. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz
ale je červenec, takže jedne adeptka tu bude :grinning:
1. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz
jdem ještě ven

Tom teď snědl skleničku broskve od Hippu a já musela načít druhou a té snědl půlku, snad dvě hoďky vydrží
1. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz
jáji......moc ti to sluší.....a myslím to fakt vážně. Docela tě to změnilo, to tedy byla ale radikální změna, to seš fakt dobrá.... :slight_smile:
1. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz
já mám jedno a taky nestíhám....takže tě Petul chápu. Mám tedy ještě ty dvě velké, jenže i když občas, ale fakt jen občas pomůžou i s hlídáním, tak mám o to víc vaření, žehlení....a že mě ještě vaření moc nebaví, tak brblám, ale taky i když brblám, tak si nestěžuju....jen trochu někdy :slight_smile:
1. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz
je fakt že priobiňáky jsou číslo 1, navíc mají příchutě malina, jahoda a meruňka, to můžeme :grinning:
1. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz
matru: to chápu, že už nééé :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz
já už taky né, každopádně jsem ráda, že luky už stojí, sám se zvedne a je to kus cesty-pěkné....
už rozumí, sem tam bleptá...itálii přežil skvěle, ted nás čeká balaton v srpnu a v září řecko, tak doufám, že tam už bude ťapkat
1. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz
já se z toho mýho dítěte picnu, teď se vyspinkal opět asi po 20minutách, to si ani nestihnu odpočinout....jak je možný, že nepotřebuje spinkat??? :rolling_eyes:
1. črc 2009 v 15:05  • Odpověz
náš luky už spí jen 1x denně :confounded:
1. črc 2009 v 15:12  • Odpověz
ale za to spí celou noc bez mléka....nechcete udělat tu zoo příští týden??
1. črc 2009 v 15:13  • Odpověz
nakonec dám toma do soukromé školky 2x týdně 390/den a na 2 kroužky, fakt snad to bude za rok lepší
1. črc 2009 v 15:15  • Odpověz
vladi...díky moc, kadeřnice říkala že odchází úplně jiná mamina, hihi :grinning:
1. črc 2009 v 16:12  • Odpověz
Ahooj,tak opět po delší době jsem se na Vás přišla podívat :slight_smile:

Matru:kde jste to byli na dovolené?
1. črc 2009 v 17:08  • Odpověz
Jaji, ja te chci takyyyyyyyyyyy videt :slight_smile:
1. črc 2009 v 17:43  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: tak jsme zpět z bruslí, dnes to teda bylo náročný, tak jsme to nepřeháněly, víc jsme toho nedrbaly než najezdily :grinning:
Marcet ahoj, ráda tě vidím, co nového? Na dovče jsme byli v Řecku na ostrově Karpathos.
1. črc 2009 v 17:52  • Odpověz
Matru:ty fotky jsou nádherný,už chci taky někde být:slight_smile:)A jak jste to měli,letecky,jídlo a kolik dní?
No nového asi nic,místo kotěte už máme tygra :grinning: ,čekáme na stavební povolení,ale snad už bude,to čekání je fakt nekonečné...V práci vše při starém :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 17:58  • Odpověz
Marcet 11 nocí se snídaní letecky, chodili jsme na jídlo, bylo to výborný :slight_smile: Neli byla skvělá, zvládla i cestu a je to vodní živel, takže byla spokojená :slight_smile:
1. črc 2009 v 18:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.