• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
tak to jsem ráda, že v tom nejedem :wink: je určitě lepší tam zajít, než pak lítat po pohotovosti :wink:
9. dub 2009 ve 14:56  • Odpověz
Tak jsme zpátky, Káju poslechla a prohlídla, vypadá to že je ok, možná velká herečka :grinning: Každopádně nám napsala Sinecod kdyby se to zhoršilo a máme kapat Libenar, pač kýchá a kýchla i u drky. Tak můžu s klidným svědomím zítra odfrčet na chalupu :dizzy_face:
9. dub 2009 v 15:04  • Odpověz
Hani tak to je dobře. To se máte, že jedete pryč.Kačenka před chvílí odjela s mamkou na chalupu, aby tady s námi nemusela sedět doma a vrátí se mi až v pondělí.Mamka mi přivezla velký mazanec, tak už jsem se do něj pustila :grinning: jsem ráda, protože se mi s ním nechtělo plácat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty jo, já tady budu ještě 4 dny zavřená, pomooooc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2009 v 15:07  • Odpověz
Marti to věřím že ti to leze na mozek, kor když je takhle nádherně, ale vydrž, už brzo budete moct ven, hlavně aby nelinka byla pořádně ok, ať se vám to pořád nevrací :wink: Zase to má výhodu, že jsi pořád tady :grinning:

Normálně, jsem asi rasistka, šla jsem do lékárny a přistála na mě a na kočáře voda, asi 3x a to malý pokálený romský spoluobčani (nechci být sprostá, ale ostatně to si odvodíš, co jsem chtěla napsat:slight_smile:) lili z balkonu vodu, cíleně na nás a děsně se při tom bavili. Tak jsem tam na ně něco sprostýho houkla a oni znova, hajzli mrňavý.
9. dub 2009 v 15:10  • Odpověz
Hani, jo jsem tu pořád, ale psát si můžu tak sama se sebou :grinning: :grinning:
to jsou hajzlíci :frowning2: :angry:
9. dub 2009 v 15:13  • Odpověz
marti já s tebou chvíli budu držet basu, kája spí, já bych měla uklízet, ale krutě se mi nechce, asi až přijde Honza, postará se o káju a já uklidím a zabalím na chalupu a pak budu žehlit nový hadříky :dizzy_face:

Dneska jsem byla v Kiku, koupila jsem si dvě supr tríča, Káje tepláky a ponožky. Teď už potřebuju jenom sobě jarní 3/4 kalhoty a finito.
9. dub 2009 v 15:16  • Odpověz
já se chystám v sobotu dopo na Chodov, nechám tu Neli Michalovi a vyrazim, nemuselůo by tam být tolik lidí, když bude hezky a je dlouhý víkend :slight_smile:
Kiko vůbec neznám, kdepak to je?
9. dub 2009 v 15:19  • Odpověz
Marti je to Kik textil, je na Hájích http://www.kik-textilien.com/cz/?id=15 a dál nevím kde, na těch stránkách měli mapu, ale už ji nemůžu najít, mají tam moc hezký hadříky, hlavně na děti, ale i na dospělí a cenově je to fajn :dizzy_face:
9. dub 2009 v 15:24  • Odpověz
aha, tak já na to mrknu :wink:
9. dub 2009 v 15:25  • Odpověz
jo, tak to už vím, to je v Kauflanu na Bohdalci, ale nikdy jsem tam nevlezla dovnitř :wink: tak to musim napravit :dizzy_face:
9. dub 2009 v 15:26  • Odpověz
hezký fotečky :slight_smile: řekla bych, že ti je Terezka podobná nebo se pletu?
9. dub 2009 v 15:28  • Odpověz
jj, zkus to, já tam kupuju hlavně bodýčka, jak měla kája v úterý to červeno bílé, to je odtamtd nebo i ty hnědé manžestrové šaty s růžovýma kytičkama co měla na vítání občánků na fotce. Pak mají levné punocháče, ponožky, velký výběr. No a spousty džín, triček, šatek, prostě všechno. Je fajn že mají i jiné barvy než jen růžovou na holčičky :dizzy_face:
9. dub 2009 v 15:28  • Odpověz
Možná malinko, když jsem byla malá, ale jinak je spíš po tátovi a mámě :wink:
9. dub 2009 v 15:29  • Odpověz
zkusim, dík za tip :dizzy_face:
9. dub 2009 v 15:30  • Odpověz
no nemáš zač a kdyby se ti někdy chtělo na Háje, tak tam klidně zajdu s tebou, musím ale bez peněženky, radši :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, teď jsem koukala na ty naše fotky a je fakt že je mi podobná víc než moje vlastní dítě :grinning: Po kom ta Kája je, to fakt nevim :confused:
9. dub 2009 v 15:31  • Odpověz
mně se zdá, že tě v ní vidim :wink: u nás každej říká, že je Neli podobná někomu jinýmu, někdo řekne celej táta, druhej vůbec a pak si vyber :grinning:
9. dub 2009 v 15:32  • Odpověz
v kom v káje?
9. dub 2009 v 15:32  • Odpověz
u nelinky nevím, tatínka neznám, tak těžko soudit, ale Kačenka mi přijde celá ty :wink:
9. dub 2009 v 15:33  • Odpověz
no to bychom mohly, napadlo mě, že bychom se mohly sejít zase v Krči (jen o stanici blíž ke Kačerovu) a jít lesem až na Háje, to by bylo fajn...a třeba si dát někde obídek, v Krčáku jsou tušim 2 restaurace....no nejdřív se musíme uzdravit, ale myslim, že to přes Velikonoce zvládneme :wink:
9. dub 2009 v 15:34  • Odpověz
V Terezce tě vidim :wink:
9. dub 2009 v 15:35  • Odpověz
No jasně, proč ne, přece v tomhle počasí nebude sedět doma co? Hlavně jestli tím lesem trefíš, páč já fakt ne :sweat_smile: Já bych tam bloudila už napořád :grinning:

To dítě pořád spí :confused:
9. dub 2009 v 15:36  • Odpověz
Neli je celej Michal, od malička, Kačka byla taky, ted jde spíš do mě :dizzy_face:
9. dub 2009 v 15:36  • Odpověz
jak dlouho spí?
9. dub 2009 v 15:37  • Odpověz
Jo v Terce :grinning: Kdybych nevěděla, že v Krči ve stejnou dobu jako já nikdo jinej nerodil, tak si budu myslet, že nám Káju vyměnili :zipper_mouth:
Neli spala v noci 10 hodin v kuse, pak od 11-12 a ted půjde zas, asi jí to unavuje ty léky, jinak tolik nespí
Od 14:15, s asi 15 min přestávkou u drky.
A co teď dělá bobísek malej?
9. dub 2009 v 15:38  • Odpověz
tak to neni tak dlouho, jen at se prospinká :wink:
já taky rodila jediná, tak mám jistotu, že je naše :dizzy_face:
9. dub 2009 v 15:38  • Odpověz
ted si hraje ale už se jí zavíraj oči, bude spát každou chvíli....musim jí pochválit, je hodná :slight_smile:
9. dub 2009 v 15:39  • Odpověz
my o vlku a vlk vzhůru :grinning: Dám jí 5 minut a půjdu rozmixovat banán a jablko :dizzy_face:
9. dub 2009 v 15:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.