• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Peti...tak vydrž ju? jdu to tam dát
1. črc 2009 v 18:06  • Odpověz
matru: taky jsem koukala na fotky a těším se fakt na tu krétu v září...kde jste byli???
marcet: ahoj...tak ten váš kocour je tygřík :grinning: ..no to povolení a tyhle věci okolo jsou prostě strašný čekání, to znám... :confounded:
1. črc 2009 v 18:07  • Odpověz
Petu Karpathos :wink:
1. črc 2009 v 18:08  • Odpověz
Jaji, te vubec nepoznavam :wink: Jsi fesanda :slight_smile:
1. črc 2009 v 18:10  • Odpověz
A naživo je to ještě lkepší, já Jáju viděla, heč :grinning:
??? neznám??? my teda jedeme http://www.belvederehotels.net/royal/services.php
předpokládám, že taky v řecku, snad v září nespadneme :unamused:
Petu jo je to Řecko, přesně mezi Krétou a Rhodosem :slight_smile:
kam byste padali? myslíš letadlem? furt je to bezpečnější než v autě a Neli to zvládla bezvadně....jen si objednej do letadla dětské jídlo, já to nevěděla.
1. črc 2009 v 18:13  • Odpověz
autor
No neke, kdo se to přišel podívat? :grinning:
Marcet ahóóóóóóóóóóóóóóój :grinning:
Ty jo, tak kocourek už je tygr, jo? A pořád stejný vtipálek? :grinning:

Martí jsem na vás myslela, jestli jste to stihly před bouřkou :sweat_smile:
1. črc 2009 v 18:21  • Odpověz
Kačí stihly, akorát a kuře je výborný, Neli ho dlabe s námi, je slený tak snad to pro jednou neva.
1. črc 2009 v 18:22  • Odpověz
Peti...děkuji :slight_smile:)

marti... :grinning:
1. črc 2009 v 18:23  • Odpověz
slaný jsem chtěla napsat
1. črc 2009 v 18:23  • Odpověz
autor
Tak jsem ráda, že vám chutná. Mě přišlo k chuti pokaždý :grinning:

Se mi nějak neozývá manžel :sweat_smile:
1. črc 2009 v 18:24  • Odpověz
trochu slaný kuře neva...iod roku se solit už může né???
1. črc 2009 v 18:27  • Odpověz
trochu jo, ale tohle je docela dost, ale vzhledem k tomu, že dnes nic moc nechtěla jíst, tak jsem ráda, že jí a jí i chleba
1. črc 2009 v 18:27  • Odpověz
u nás jsou šílwný blesky a slejvák...
matru: hlavně že chutná :slight_smile:
1. črc 2009 v 18:30  • Odpověz
tady je bouřka každej večer, skoro ve stejnou dobu :unamused:
Petu jo jo chutná :slight_smile:
1. črc 2009 v 18:32  • Odpověz
tady taky, ale ted je to masakr, my odlítli ubrusy ze stolu a zabouchli se i okna
1. črc 2009 v 18:37  • Odpověz
petule.h:ale to je fakt nekonečný,a pak,že stavět barák je lehký...už aby se začalo,ale snad v září..ale dokud nekopnou,tak tomu nebudu věřit :angry:
Jinak ten hotel vypadá moc pěkně,ale asi nic levného co?

matru:tak to je šikovná holka,tak jsem koukala na ten tvůj odkaz té dovolené a mají blbé termíny,což je škoda,jelikož to vypadá moc pěkně...
My máme naplánované Chorvatsko,ale pokud najdeme nějakou zajímavou nabídku na last minute,tak bysme někam odletěli..já bych ráda právě řecko

ducky:ahooooj,no jo stále vtipálek,občas pořád do nás kouše :grinning: :grinning: ale je to zlatíčko :wink:
1. črc 2009 v 18:42  • Odpověz
marcet: no nebylo to tak drahé na celou rodinu 42.000,-
ted měli akci 1+1 zdarma, tAkže myslím, že dobrý...kupovali jsme to na 1 moment, ale přeci jen poeslední je levnější, za rok to tak už uděláme...
sleduju to pečlivě :grinning: ...no jo to stavění je na pytel, těch púapírů a čekání, my to popoháněli s úplatkama přes známé a stejně doba......jsem ráda, že bydlíme............se vším všudy...stěhování fakt horor
1. črc 2009 v 18:48  • Odpověz
jinak fischer má dobré nabídky na řecko....sjeď to....
1. črc 2009 v 18:49  • Odpověz
petule:tak to zase na jednu stranu jde,když jedete 4.No já mám dovolenou od 16 tého,tak se už nemůžu dočkat.ještě toho 16 tého slaví moje mamka 50 a táta 55..no a pak následující den odjedeme do Chortvatska nebo někam teda letecky.Dneska jsem byla mamce koupit masáž lávovými kameny...tak jsem zvědavá zda se jí to bude líbit,už ode mne měla thajskou a tu si moc pochvalovala :wink:

no tak my moc věcí nejspíš stěhovat nebudeme...ráda bych do baráku novou postel atd...sice nebude všechno najednou,ale stím počítám

podívám se,dík
1. črc 2009 v 18:54  • Odpověz
no já teda taky dopstávám masáže k nějakému výročí...apod, chodím do top hotelu a taky jsem nadšená...mám to i s bazénem :sunglasses: , jsem byla v neděli...
ale ten týden na last minute vždy seženeš, má kamarádka má ca NA LIBUŠI, TI NĚCO SEŽENE POKUD BUDEŠ CHTÍT
1. črc 2009 v 18:57  • Odpověz
.nebo teda všem.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to je moře času do .16.7............. :slight_smile:
1. črc 2009 v 18:58  • Odpověz
Petu a vy jede s jakou ck?
1. črc 2009 v 19:00  • Odpověz
já jsem jí tu masáž kupovala v Thaifitu :wink: díky za nabídku,já se kdyžtak ozvu :wink:
1. črc 2009 v 19:03  • Odpověz
autor
Tak jsem byla vykoupat a uspat tu mojí protivku. Už si mudlala očíčka a brečela i u mě :grinning:
Teď dojím a pak tu musím pofackovat nehorázný bordel. Od rána jsem nestihla ani vykydat myčku a dát tam špinavý. Jsem byla dneska furt v letu :wink:

Marcet tak kocourek je evidentně živější, ale zase s ním musí být kopec srandy. :grinning: No a stavět dneska barák, to je za trest. Tchánovci dostavěli loni, ale co s tím bylo ofuků. Ještě na začátku, než vůbec kopli, tak vykáceli na svém pozemku břízu, na kterou měli samozřejmě povolení. Ale nějaký soused nelenil a když to káceli, tak na ně zavolal fízly. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A pak teda všechny ty povolení, kolaudace, stěhování, uklízení, zabydlování, no děs :sweat_smile:
Naštěstí výsledek za to vždy stojí. :wink:

Manžovi jsem se nakonec dovolala, měl to na tichý :sweat_smile: A tady byla taky buřina jak čuně.
1. črc 2009 v 19:13  • Odpověz
marcet s tomi tour už po 4....já tam začínala dělat v ck, když to tu rozjížděli a myslím ok, ale v bulharsku jsme byli s čedokem
1. črc 2009 v 19:15  • Odpověz
autor
Peti hezké fotečky :wink: A Luky už je fakt veliký :sweat_smile:

Jo a normálně každý kolem mě dostává masáž a myslíte, že to někoho napadlo u nás, dát mi masáž? :angry: :grinning:
1. črc 2009 v 19:17  • Odpověz
jojo letí to
1. črc 2009 v 19:21  • Odpověz
ducky:ted zrovna papá :grinning: no my jsme na našem pozemku taky daly pár stromům zabrat..to tam vypadalo příšerně...zase se tam budeme muset jet podívat,aby o nás sousedi věděli:slight_smile:No doufám,že budeme mít dobré sousedy,i když s tím pod náma se už známe a vypadá v pohodě,mají mensí děti

tak to můj manžel jel na motorce v tom slejváku,musel ke svojí babičce

:angry:

jinak jsem se nenápadně před ním zmínila,že bych taky brala tu masáž lávovými kameny nebo olejovou,hlavně nebrat thajsou,tu bych asi nevydržela :grinning:
1. črc 2009 v 19:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.