• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
kdapak je double Tomíková???
1. črc 2009 ve 23:18  • Odpověz
autor
Viď? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :unamused: :unamused: :unamused: :confounded: :confounded: :confounded: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no teda!!!!
autor
Tak to bylo fakt dobrý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to tedy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
chudáci holky až tohle budou dočítat, to radši přeskočej :grinning:
1. črc 2009 ve 23:19  • Odpověz
autor
Double Tomííííííííííííííííkováááááááááááááááá :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :rolling_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
snad nám nevytuhla :astonished:
autor
Já myslím, že přeskočej. To bude asi podobný, jak jsme kecaly paralelně ve starý a nový diskuzi :grinning:
1. črc 2009 ve 23:20  • Odpověz
autor
Nebo že by se Tomík vzbudil dřív? :astonished:
to už ted nehrozí, máme neomezený počet příspěvků :slight_smile:
autor
Mě to ale trochu mrzí. Jsem se těšila, jak otevřeme trojku a ono prd :frowning2: :sunglasses: :grinning:
1. črc 2009 ve 23:21  • Odpověz
to ale můžeme, až budeme ctít :wink:
1. črc 2009 ve 23:21  • Odpověz
Tak Jáji to asi zabalila, co?
1. črc 2009 ve 23:23  • Odpověz
autor
Nebo tohle přejmenovat, sundat dvojku a dát tam nějaké ty obrázky, jak psala tehdy Háňa :grinning:

Ty jo, já mám zadek na padrť, jak tu furt sedím. Asi se půjdu pomalu chystat do kanafasu :grinning:
autor
Nebo šla fakt krmit. Anebo jí manža vyhnal :sweat_smile:
no už je skoro zítra :grinning:
autor
Však právě, ráda bych šla spát ještě dneska :grinning:
tak já jdu taky hají, musim nabrat energii na zítra, jdeme do zoo, to se zase naběhám :wink:
1. črc 2009 ve 23:24  • Odpověz
tak brou brou :dizzy_face:
1. črc 2009 ve 23:24  • Odpověz
autor
Jé, tak to si hezky užijte. Já tu budu mít dopo mámu a otčíma a pak je povezu na letiště :wink:

A ty double Tomíková, to máš za to, že jsi nás opustila beze slova. Až přijdeš, my už budeme hajat.
Jsem chtěla původně napsat to, co říkáme Bětušce :grinning:
1. črc 2009 ve 23:25  • Odpověz
autor
Brou, brou, brouk :grinning: :grinning: :grinning: :pensive: :pensive: Chr, chr :pensive: :pensive: :pensive:
1. črc 2009 ve 23:26  • Odpověz
radši bez brouka, těch se bojim :grinning: dobrou s kobrou řikáme my :slight_smile:
1. črc 2009 ve 23:27  • Odpověz
autor
Jj, to znám taky. Ale to radši ty brouky, než kobru :grinning: :grinning: :grinning:
Tak pááááááááááááááááááááá :grinning:
1. črc 2009 ve 23:28  • Odpověz
mnoooo C je správně, manža mi ukradl noťas :unamused:

tak broooooooooou
1. črc 2009 ve 23:31  • Odpověz
Dobre ranko holky!
Tedy asi faaaakt nemam silu vas docitat. Jsem toho nakecaly strasne mooooooooc :wink:
Manza-tatka ma dneska a zitra dovcu, tak razime na cely den do Berouna. Chceme jit pesky kolem Berounky do Srbska, dat si tam obidek a potom vlackem zpatky. Odpoledne mame pak nasmlouvane navstevy u 2 znamych a pak jedeme jeste k nasim, takze dorazime nekdy vecer. Doufam, ze stihneme koupani :slight_smile:
2. črc 2009 v 07:11  • Odpověz
Holky, teda co to bylo za diskutování? :slight_smile:
Jste chtěly nahrabat hodně diskusních příspěvků, co??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Dočítat asi nemá smysl, že? Nic zásadního se jistě na těch řádcích neudálo.

Peti, užijte si pěkně dnešní nabitý den.

My jsme vzhůru od 5.30, od probuzení bez teploty a zdá se mi, že máme někde na těle pupínky - jak by měla, Jajinko, vypadat ta osypanina při šesté nemoci?
2. črc 2009 v 07:53  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:
Alí to vypadá na šestou nemoc,tak aspo jí máte za sebou, většinou trvá 3 dny :wink: hlavně at už není teplota
Peto užijte si hezký den :slight_smile:
já dnes moc nebudu, jedeme do zoo, odpo nákup a balení Kačky k moři, večer se vrátí Míša a přijde jeho ségra se mrknout na holky, takže mám omluvenku :wink:
2. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
autor
Dobré ráno,
tak holky naše kecání hned zmohlo :grinning:

Peti užijte si hezký den, já se těším, že ještě dneska a zítra a pak máme 14 dní dovolenou, huráááááááááá :grinning:

Alí to by mohla být ta šestá nemoc.

Martinko vy si taky užijte nabitý program :wink: A tu šestou nemoc musí dostat všechny děti?
2. črc 2009 v 08:35  • Odpověz
Kačí nemusí, můj brácha taky nikdy neměl neštovice, je to stejné, infekční nemoc, nemusí jí mít každý :wink:
2. črc 2009 v 08:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.