• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
je tady dusno, vedro a k večeru lijáky a buřiny, teda dneska zatim nic :grinning:
2. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
tak to je nastejno :confounded: tady je hrůza když jsme doma, je tu plovoucí podlaha, kája je jenom v krátkým body a jak leze, tak se lepí k podlaze a řve že ji to bolí. Hrůza. Když ji chováme, tak řve vedrem, tak je jí nejlíp tom bazénku :grinning:
2. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
taky bych vlezla do bazénu nejradši :slight_smile:))

teda kde jsou holky??
2. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz
i já, jenže jsem to dostala, tak se koupando nekoná, navíc někde valit ty špeky bléééééé. budu se do toho muset obout, už jsou mi zase těsný džíny :angry:
2. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
klííííd mě jsou jedny a to sotva :sweat_smile: a další jsou mi malé :angry:
2. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
já mám jenom jedny :grinning: :cry: když ono kdyby se tolik nežralo, resp. tolik "špatnejch" věcí...
2. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
jo jo nežrat, teď si dávám Hamánka :sweat_smile: nejradši bych brambůrky ale držím se :grinning:
2. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
zlatý kojení co? to šla váha dolů sama a mohlo se žrát o stopéro :grinning: jsem se hrozně zamilovala do zířátek Tolo, myslím že Káje nějaké pořídím :sweat_smile: http://www.tolo.cz/hracky/?act=filtr&skupina_id=16&n=3&order=2
2. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ahoj holky, Ondrášek je v postýlce opupínkovanej:slight_smile: a bez teplotky celý den, takže snad už se teplota nevrátí. Vyžehlila jsem tunu prádla, poklidila byt, zalila všechnu květenu (ta toho ale sežahla), atd. atd. atd.

Hanko, ahooooooooooj, máš se pěkně, jo?
2. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
holky jako teď jsem zjistila že děti prý potřebují min. 3 páry bot ročně :astonished: potěš kočku

ahoj alčo :wink:
2. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
S tím žraním jsem na tom dost podobně:frowning2: :frowning2:, chtělo by to PŘESTAT!!! Musím se do toho dáááááááááááááááát nebo se na sebe za chvíli nebudu chtít ani koukat.
2. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
hi hi, zrovna si říkám, co si dám, že mám hlad :grinning:
2. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
petule:jojo,motorkář,s tím,že má ted Hondu 250 a chce nějakou silnější,s tím,že já z toho nadšená teda nejsem..myslim si,že mu stačí tahle,navíc na téhle s ním jezdím i já

jste pěkně ukecané :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
hani mě teda váha dolu nešla když sem kojila :unamused:

Ali...tak super, to už má za sebou určitě :wink:
2. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
jáji aha, tak mně jo, teda spíš se to pak zastavilo a i když jsem se cpala, tak to nešlo nahorů
2. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
Ahoj holky,
jsme zpatky z vyletu :slight_smile: Bylo to fajn, ale to vedro bylo sileny. Sli jsme pesky kolem Berounky, dali si obidek a vlackem zpatky. Pak jsem se stavila v byvale praci, vsichni tam prcka obdivovali, jake je to pry hodne mimi a pak jsme byli jeste u kamosky v Beroune a u nasich. Kdyz jsme odjizdeli od nasich tak tam zacalo silene prset, konec sveta a v Praze ani kapka :rolling_eyes:

Ali, to je fajn, ze je Ondraskovi lip :slight_smile:

Hani, ty hracky vypadaji moc pekne :slight_smile:

Jdu zalehnout, jsem utapkana, tak at neco naspim nez se prcek probudi na papani. Brou noc :wink:
2. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
Peti, fajn, že jste si den pěkně užili. Kolem Berounky chodíme s manželem rádi, už se těším až tam vyrazíme i s Ondráškem, ale v tomhle vedru by mne tam nikdo nedostal, stačí mi procházky po lesoparku nebo po sídlišti, bléééé:slight_smile:. Hezky se vyhajej.

Hanko, tak co jsi slupla?
2. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
Ahojda holky, tak se hlásím...tady je tak báječně :slight_smile: si připadám jako v jiným světě. Ty noci už ani nekomentuju - vstávačka tak 4x, ráno se vzbudila v půl osmý...já nas.aná, tak jsem si s ní hodinku povídala a za hodinku jí znovu uspala a ještě si s ní hodinku a půl pospala, takže docela pohoda :slight_smile:
V jedenáct jsme šly za kamarádkou, kde jsem ztvrdla celej den (procházky, obídek, cukrárna). Taky jsme navštívily jinou kamarádku, která si dneska přivezla z porodnice malou Simonku...to je drobek. Ani se mi nechce věřit, že Adrianka byla takhle maličkatá!!!
Domu jsme dorazily v půl devátý a teď už spinká, kočička

Jinak se připojuji do skupiny manželů=motorkářů. Ten můj má Fazera 1000, ale není na něj čas, tak už dva roky stojí v garáži. Ale před Adriankou jsme jezdili oba a moc mě to bavilo...až bude holka větší, šoupnu jí babičce a zase vyrazíme. Těším se :slight_smile:

A o váze ani nemluvte. Sice nepřibírám, ale ani nehubnu. Po porodu jsem shodila všechny kila, ale ještě tak 15 by to chtělo. Co mám tady tu kamarádku, tak ta vypadá jak z Dachau a to je zase hnusný...to bych nemusela.

No nic. Jdu se vykoupat a pak se ještě zastavím....
2. črc 2009 ve 21:43  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
my jsme povídali s manžou a koukali na starý fotky :grinning:
Ach jo, jak já byla hubenááááááááááá :angry: :angry: Ale je to fakt dobrá motivace.

Jinak já kojením taky nehubla, lépeřečeno většinu těhu kil jo, ale pak se to zaseklo. Naopak jak jsem téměř přestala, tak najednou šly zase 2 kila :grinning: Hlavně já Bětku příští týden utnu a pak se do toho hubnutí vrhnu po hlavě :angry:
2. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
závidím ten klid Peti :wink: páč tady snad nad náma bubnujou nebo fakt nevim
2. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
Ahoj Prioritko, já se také tam těším na to až vypadnu z Prahy, už pozítřííííííííííí, hurááááá!!! Hezky si to užívej.

Katko, čauuuuuuuuuuuuuu. Koukáte rádi na starý fotky, jo? Já si zrovna dneska projela svatební album a pár alb z našich cest, už se těším až někam vyrazíme ve třech. Takže příští týden už končíš s kojením zcela, jo? Já to chci taky tak udělat, snad to půjde pěkně hladce.

Jajinko, sousedy zabít, co?!?
2. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz
autor
Tak jsem byla ještě sjet fotky, Jáji, Hani supéééééééééééér :grinning:

Alí jj, já se ráda koukám a tyhle nám přinesla kámoška v úterý, jsou to fotky, který jsem snad nikdy neviděla, tak jsem si je obzvlášť vychutnala. Sice je to trochu masochistické, ale co nadělám. :sweat_smile:
Teda nadělám, musím to prostě dát dolů :wink:
A kojení chci utnout před tou dovčou na Vysočině. Začnu hned zkraje týdne, kdybych náhodou chytla zánět, abych se stihla vyléčit. Ale doufám, že se to obejde bez toho :sweat_smile:
2. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz
Tak to jsem na nás zvědavá s tím utnutím kojení, snad to zvládneme bez nepříjemností. Já už ten celý den také zvládám, už nemusím mít ručník v pyžamu a ani se to toli nenaleje, tak hurááá.
Katko, a co Bětka a jogurtek?
2. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz
autor
Alí tak to je super, tak to snad půjde. Já myslím, že Bětce to bude jedno, páč jí v 6 ráno vrazím flašku a ona bude spokojená. Nemyslím si, že by jí chybělo to prso jako takové. :wink:
Dneska jsem jogurtek nezkoušela, zítra :wink:
2. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz
A to budeš ráno připravovat nebo už budeš mít připravené? Nebo vodu v termosce či jak to budeš dělati?
2. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz
Jdu do pelíšku, jsem vzhůru od 5.20 tak jsem utahaná jako kotě, papa zítra.
2. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz
autor
Alí koupila jsem si termosku od Tescomy. Tam dám večer vařící vodu, pak si tam připravím studenou, dokud nezjistím, jak teplou tam mám dát, aby ráno byla akorát. No a kelímek s dávkou mlíčka. Smíchám v láhvi a hotovo.
Jo a chystáme se Bětušku přestěhovat do vlastního pokoje. :sweat_smile:
2. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz
autor
Alí dobrou noc :wink:
2. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz
Katko, to máte dobrý, když ji máte kam přestěhovat:slight_smile: :slight_smile:.
Já doufám, že nějak přes léto a v září zvládneme vyklidit pracovnu a všechny věci rozmístit jinde po bytě, aby mohl mít Ondrášek svůj pokojík.
2. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz
Áááá, možná prodáme hrací deku Nattou, hurááá, jdu odpovědět zájemkyni ještě před odchodem.
2. črc 2009 ve 22:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.