• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
tak at si pochutná, já jdu přebalit, už je dnes po třetí po.... asi ty antibiotika, už jsem začala dávat probiotika, tak snad se to zklidní :wink:
a dám jí cucnout, aby spala :dizzy_face:
9. dub 2009 v 15:43  • Odpověz
Tak zatím pa a posíláme Nelince pusinku a těšíme se na př. týden :dizzy_face:
9. dub 2009 v 15:47  • Odpověz
Nelinka děkuje a už se těší na procházku :dizzy_face: a už to zalomila :wink: tak si asi lehnu s ní :wink:
9. dub 2009 v 15:53  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak já jsem si užila bááááááááááječný den.
A ještě jsem si pochutnala. Kámoška dělala panenky zapečené se špenátem a slaninou a byly neskutečně dobré. A pak jako dezertík jsme měly cheescake s čerstvýma jahůdkama :grinning:
A když jsme byly na prochajdě, tak jsme na chvíli zašly na zahrádku a daly jsme si Kofolu. Zatím na Bětce nic nepozoruju, tak snad to do mlíka nešlo :sweat_smile:

Ale zase jsme se musela nas.at cestou domů. Nepřijel nízkopodlažní spoj, prostě vynechal. :angry:
A pak na Palačáku nastoupila taková mlaďucha s golfáčema a ten její spratek začal strašně řvát. Bětka se probudila a spratka se lekla, takže začala plakat. A ta nána jen Emičko nekřič. Když jsem Bětku uklidnila, tak Emička spratek zase zakřičela, Bětka se opět lekla a opět se rozbrečela. Tak jsem jí zase utěšovala a i jsem dost nahlas pronesla, ať se nebojí, že to jenom holčička křičí. S matkou to ovšem nepohlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Naštěstí pak vystoupily :angry:
9. dub 2009 v 19:03  • Odpověz
Ahooooooooooooj všem.
My měli také pěkný den, byla jsem s Ondráškem třikrát na procházce - dopoledne 1,5 hodinky, kolem 13té také na 1,5 hodinky a k večeru na 45 minut. A sama jsem si dnes udělala radost - koupila jsem si hned troje botky. Huráááá.

Katko, tak ty spratky bych střílela!! Včera se nám stalo to samé před domem, Ondrášek krásně spinkal a ta holka tak zaječela, že se Ondrášulka rozplakal a nebyl skoro k utišení - ještě, že jsme byli skoro doma.
9. dub 2009 v 19:06  • Odpověz
ahoj holky,

Katko tak to bych jí poslala někam, takový mám nejradši

jinak malej při usínání řval jak tur, byl zabalenej v dece...tak jsem ho rozbalila, uklidnila, dala do postýlky a nespí...hmm ještě nikdy nespal nesvázanej, tak nevím co to udělá

tak usíná
9. dub 2009 v 19:55  • Odpověz
hmm tak vyhodil dudla, začal máchat ze spaní rukama a začal kňourat, takže je opět svázanej a spí
9. dub 2009 ve 20:37  • Odpověz
autor
Holky já jsem dneska vorvaná jak borůvka. Bolí mě záda, páč jsem Bětku dnes dost tahala :confused:
A to cestování, procházka a tak.... :sweat_smile:
Bětule je v posteli, tak doufám, že brzo usne.
Manža je na cestě z letiště, huráááááááááá :grinning:

Jdu zapnout myčku :wink:
9. dub 2009 ve 20:37  • Odpověz
Taky jsem vyřízená - tři procházky, pak ty nákupy - asi opět brzy ulehnu.
A zítra dopo jsem připravená (pokud bude vše normální) jít do práce, docela se na kolegyně těším.
9. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz
Už tu dlouho nebyla Katchul, ta je asi u Štírů, co, federální kriminální ústředno Katko?
9. dub 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
Alí jj, dneska byla u Štírů. A to jsem ani nebyla na netu :grinning:
9. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz
holky já to naše dítě budu asi vázat až do puberty
9. dub 2009 ve 21:04  • Odpověz
Dobrou noc!!!
Jajinko, lepší vázat než nespat:slight_smile:. Ono ho to přejde. Ondra teď cestuje po postýlce a je taky pořád vzhůru, není to spaní v kuse až do kojení, no co naděláme.
9. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz
autor
Sorry, věnovala jsem se manžílkovi, tak jsem tu nebyla. Teď vám jdu jen říct dobrou noc. :wink:
9. dub 2009 ve 22:23  • Odpověz
Brý ránko...teda dneska jsem tu první :confused: Tak to vypadá, že Adrianka se rozhodla, že bude každý den vstávat v šest hodin...prostě jakmile je světlo a vidí, hned je vzhůru...holt budu muset chodit spát s ní v osm...i když teď jsem jí uspala, tak se možná půjdu taky natáhnout.

Jinak včerejšek docela dobrý...odpoledne mi usnula v kočáru a spala od cca jedný do pěti s půl hodinovou pauzou na kojení. Večer mi sice trvalo hodinu a půl než jsem jí uspala, ale za to vydržela sedm hodin bez kojení...

Za chvíli budu volat paní doktorce pro výsledky krve, v deset nakojím a pojedeme se projet s kočárem ven - do lékárny pro ty homeopatika...no snad nám ten den uteče a v pět vyrážíme ven z Prahy...za tchánovcema a v sobotu se pojedeme podívat na zámek Loučeň - jsou tam velikonoční trhy s programem. Já odtamtud pocházím, tak se těším, že po třech měsících konečně uvidím kamarádky.

Jo a už jsem koupila nějáký to mléko proti slunci pro Adrianku...je od La Roche, stálo 520 Kč, ale na Olšance měli akci, takže mám za tu cenu dvě...a teď jsem četla, že je fakt dobré...
10. dub 2009 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
tak mám za sebou opět jednu ze špatných nocí :frowning2:
Jinak se chystám do Tesca všem koupit něco nového, aby nás nepokakal beránek :grinning:

Alí tak Adrianka je teda taky ranní ptáče. Jsem ráda, že ta moje Bětule takhle nevstává. Když nejhůř (jako dnes), tak mě vzbudí v 7.30
Jinak to mlíčko od La Roche-Posay mám taky a taky v akci, takže dvě za cenu jednoho. Bětulka má citlivou kůži, tak jsem ráda, protože tohle je na citlivou kůži určené. :wink:
Hezky si užijte sobotu, my pojedeme v neděli na chalupu k mámě a otčímovi a uděláme si výlet na nějaký hrad, tak se taky těším :wink:

Tak holky já se zahlásím po obědě :wink:
10. dub 2009 v 08:52  • Odpověz
ahojky,
musím nahlásit, že náš skoro pětiměsíční chlap má už 7kilo! :astonished: Po tom UM přibral bleskovou rychlostí, až se toho děaim, snad se to zase trochu zastaví :wink: A máme taky nějaký ekzém, ach joo, jako suchou kůži na ručičkách nad loktem, takže jsem koupila na doporučení doktorky nějaký krém od A dermy a olej do koupele, bylo to pěkně drahý, tak snad to k něčemu bude. Mám pořád mazat a koupat máme jen 2x týdně :cry: To ale asi nedodržím, teď v létě mi to přijde blbost.

Dneska jedu do práce ve 13 h, sejdu se tam s kolegyní, která má holčičku 2 a půl roku a za měsíc čeká druhou :grinning: Tak se těšim :slight_smile: Jen na tu cestu do centra v tom horku v MHD se teda netěšim.

Jinak noc u nás dnes nejlepší za poslední měsíce, krmila jsem jen v 0,30 a pak v 6,30 budíček :slight_smile:
Se zádama budu muset asi někam zajít, protože mě pořád bolej a nemůžu se vůbec předklonit :frowning2:

O víkendu jedeme na jih na chalupu, tak se těšim. Tak přeju všem rodinkám krásný Velikonoce a užívejte jarního počasí (no spíš už letního) :slight_smile:
10. dub 2009 v 09:35  • Odpověz
Ahoh holky :dizzy_face: tak se hlásím ze svého vězení, už jen 4 dny, jsem asi jediná kdo se těší na úterý :unamused:
Nelinka je celkem dobrá, jen ten kašel jí pořád trápí :frowning2:
Katchu: Štěpánek je pořádnej chlap, to je prima :slight_smile:
Kačí aby na mě něco v Tescu zbylo, jo? :grinning: já se chystám zítra :dizzy_face:
10. dub 2009 v 10:04  • Odpověz
Katchu a fotečky nádherný, máme fakt pěknýho ženicha :slight_smile: a ta fotka se sluchátkama je dokonalá, ukázala jsem jí Nelince :dizzy_face: :dizzy_face:
10. dub 2009 v 10:06  • Odpověz
Martí já taky ukazuju štěpánkovi Nelinku :slight_smile: I příteli se líbila, no komu taky ne, je prostě kouzelná :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. dub 2009 v 10:13  • Odpověz
A děkujeme za pochvalu :wink:
to je fakt příšerný, že nemůžete ven. ani si ti nedovedu představit :unamused: Tak hlavně, aby to Neli už opravdu vyležela a zbytek roku byla zdravá :slight_smile:
10. dub 2009 v 10:16  • Odpověz
jéé tak děkujeme, akorát jsem jí říkala, že se musí zbavit těch svých nemocí, že tolik bacilů do rodiny nechcete :grinning: :wink:
myslíš, že ti přibral po tom UM? že bych jí dávala taky častěji Bebu, potřebuje přibrat, ještě nemá zdaleka 9 kilo...
10. dub 2009 v 10:17  • Odpověz
no hrozný to je, ale když se to pořád vrací, tak si říkám, že to prostě vydržim, dnes už mi to přijde normálka, že nejdeme ven, člověk si asi zvykne na vše :unamused:
10. dub 2009 v 10:18  • Odpověz
Určitě vydržte, to by sis potom vyčítala, kdyby nedej bože Nelinka zase stonala. To už uteče :wink: Ale musí to být na palici, to věřim. Kdyby pršelo, tak Ti to tak nepřijde, ale když je konečně tak pěkně...

No myslim, že je to po tom UM, říká se, že se potom víc přibírá. A to Štěpánek vypije většinou najednou jen tak 150ml a někdy ani to ne, podle krabice by měl vypít 210ml :astonished: No to by už snad vážil jako Nelinka :grinning: :grinning: A já nechci doma žádnýho micheliňáka :grinning:
10. dub 2009 v 10:29  • Odpověz
já když dávám Bebu tak vypije max. 100, většinou tak 80, taky jsem koukala, žer má pít 210, tak to ani náhodou...asi jí to teda budu dávat ráno a večer a kojit přes den a v noci, když se někdy probudí, většinou už ale spí v kuse :dizzy_face:
10. dub 2009 v 10:34  • Odpověz
No tak Štěpula vypije třeba taky jen 80 a já mu to zkusim dát tak za 15-20 minut znovu a to většinou dopije do těch 150. Ale evidentně mu to stačí, přibral dost. Dávala bych jí to asi hlavně před spaním :slight_smile:
10. dub 2009 v 10:38  • Odpověz
asi to ode dneška zavedu, chtěla bych v roce aspon těch 9 kilo :wink: Kačenka měla v roce 10 kilo a to vážila při narození 3/4 kila méně než Nelinka :unamused: no snad to dožene :slight_smile:
10. dub 2009 v 10:44  • Odpověz
no ono to je asi těma nemocema, viď? že vždycky Nelinka něco shodí :unamused: Až bude OK, tak to stopro dožene :slight_smile:
10. dub 2009 v 10:52  • Odpověz
no určitě, minule s ím blinkáním a průjmem shodila půl kila :frowning2: ale ted v pondělí už to dohonila, dokonce měla 8700g, ale ted moc nejí, tak nevim, vážit budeme v úterý...
10. dub 2009 v 10:53  • Odpověz
Holky, ahoj.
Právě jsem se vrátila z návštěvy mého pracoviště. Bylo to fajn. Ondrášek okouzlil a byl hodňoučký:slight_smile: :slight_smile:. Celou cestu tam koukal a pozoroval autobus, metro, cestu "šervůdem", cestou zpět zakňoural a v metru usnul. Takže paráááda cestování:slight_smile:.
Ale to vedro mne asi zabije, já ho nemám ráda a ono už je v dubnu takhle, co bude v létě???

Katchul tak fajn, že UM zabralo a Štěpulka nemá hlad a přibírá. My stále ještě jen kojíme (jen teď v tom horku vozím s sebou hodně zředěnou ovocnou šťávičku na žízeň) a na pětiměsíční kontrole jsme vážili 7.230g. Jsem ráda, že přibíráme a nepřibíráme moc:slight_smile:.
10. dub 2009 v 11:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.