• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Alí a jak velký máte byt? My máme 3+1, ale naštěstí veliký obývák, takže počítače jsou tam.
2. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz
My máme 3+kk, obývák s kuchyňským koutem, pracovna a ložnice.
2. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz
Vůbec nevím, kam vměstnáme ty skříně s veškerou fototechnikou a dalším foto vybavením :astonished: :astonished: .
2. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz
Tak a už fakticky odcházím, papa
2. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz
ducky...ty jo, jakto že tak brzo? myslím Bětku vedle
2. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz
Ale my chtěli dát Ondru pryč až mu bude tak rok, takže to ještě nějak nehrotíme. Páček
2. črc 2009 ve 22:25  • Odpověz
tak jsem zpět...ještě odsávím a půjdu na kutě:slight_smile:

oskarko: a kam jedete???
2. črc 2009 ve 22:30  •  2 děti  • Odpověz
autor
Alí pá.

Tak brzo, vždyť je jí 8 měsíců. Ale spíš teď přemýšlím, že nejdřív jí kompletně převedu na UM a za nějakou dobu jí teprve šoupnu vedle. Říkala nám lektorka na Hájískách, že to dítě potřebuje mít vždycky nějakou jistotu. Tak aby chudák netrpěla. :frowning2:
2. črc 2009 ve 22:30  • Odpověz
autor
Alí Alča jede do Rumbáče, čili Rumburku :wink: Na chaloupku na celé léto :wink:
2. črc 2009 ve 22:31  • Odpověz
já vím že jí je 8 měsíců, mě to přijde brzo :sweat_smile: ale mě to přijde brzo i v roce a to chci dát Tom taky vedle
2. črc 2009 ve 22:36  • Odpověz
ducky: ta se má :slight_smile:, ale já se sem taky chystám nastěhovat v létě min. na dva týdny...teda ještě nevím co na to manža :grinning:
2. črc 2009 ve 22:36  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jáji tak nevím, zas tak brzo to není. Jako do puberty s náma přece spát nebude :grinning:

Alí já zase chci jet s kámoškou k nim na chatu. A manža bude v pohodě. Užije si bez nás a o víkendu přijede s kámošky manžou. Ještě že se tak dobře známe :grinning:
2. črc 2009 ve 22:41  • Odpověz
autor
Holky já se rozloučím, hledám ještě pro Bětku autosedačku, už tu větší. Jednak už sedí a hlavně je nešťastná, že na nás nevidí :sweat_smile:

Tak dobrou nocku :grinning:
2. črc 2009 ve 22:47  • Odpověz
Ahoj holky, noc byla naprosto děsná.
Do půlnoci jsem nemohla usnout, bylo mi vedro, Ondra pořád kňoural a převracel se až to v půl jedné propuklo v šílený hysterický řev a řičel a řičel a řičel a to se opakovalo několikrát do kojení v 5.15, pak se trochu uklidnil a spinkal. Co to jako má být??? Že by zub???

Osypaní jsme stále (docela dost), teplota v noci nebyla, tak uvidíme teď. Snad to osypání brzy zmizí.

Řeknu Vám, jsem jak mátoha.

PS hodím Vám do alba náš žlutý domek, kde strávíme léto.
3. črc 2009 v 07:25  • Odpověz
autor
Ahoj Alí,
tak to mě mrzí, ale je to možný, že je to zub. U nás Bětka taky blbě spala, asi 3 týdny a pak vykoukly. :wink:
Já jsem taky jak mátoha, Bětka se rozhodla vstát v 6.15. Teď je v posteli, páč si mudlala oči, ale zatím tam jen řve. Ale dneska má smůlu, prostě se tam uřve do spaní. Už jsem tam xkrát byla i chovala a vždycky, když jsem u ní, tak nic, ale když odejdu, tak řev. Já jsem vyšťavená a nemám na to, tak se prostě taky jednou vybrečí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Alí na rajče?
3. črc 2009 v 08:17  • Odpověz
autor
Tak tu dojídám po Bětce Olmu Klasik :confused: Tak jogurt nám nejede. Zkusím koupit ještě nějaký od Hami a když nebude chtít ani to, tak končíme a holt bude mít zatím mlíko :frowning2:
3. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
Ahoj holky!
Koukam, ze je to vsude stejny s tim spanim ve vedru. Je to hruza, ale nic se prckum nedivim, ze nechteji spinkat
:frowning2:
Tatka ted vyrazil s prckem na prochajdu, pry se vrati az na obed. Abych mela klid na vareni T :grinning: ak sedim u konika a mam na vlasech masku :grinning:

Kaci, kamoska kupuje prckovi selsky jogurt od Holandie, pry mu moc chutnaji, tak muzes zkusit. Jsou tam taky brakterie :wink:

My jsme vcera zamluvili dovcu, jedeme sem www.sumavous.cz

Tak ja si jdu smyt hlavu a jdu pripravit obidek, at vykazu nejakou aktivitu :grinning:
3. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
Ahoj holky, tak jestli tu jste hodím fotky sem na MK, ale aby mi je admini nesmazali tak jen na chvíli.

Katko, tak jogurtek ne, jo? Hmmm, nevadí, zkus ještě nějakej nebo bude prostě mlíko, no.
Peti, teda Ty jsi aktivka, já dneska nic vařit nebudu, musím už konečně všechno sbalit, když zítra odjíždíme.

Byli jsme u doktora, pro jistotu. Poslechl ho, zkontroloval krk a uzliny a nic vážného neviděl neslyšel, ufffff. Myslí si, že je to ta pátá/šestá nemoc nebo nějaká alergická reakce. A taky se k tomu prý mohou přidat i zuby, takže je to všechno se vším. Každopádně můžeme odjet.
3. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
Tak je to tam a teď musím za Ondrou, protože mám pocit, že bude prokaděnej až na zem...
3. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
Nooo, bylo to výživný:slight_smile:.
3. črc 2009 v 10:17  • Odpověz
Asi trpím samomluvou, tak se mějte zatím.
3. črc 2009 v 10:19  • Odpověz
Alco, to je super, ze Ondraskovi neni nic vazneho. Ver mi, ze bych radsi balila nez varila :grinning: Domecek vypada moc pekne :slight_smile:
3. črc 2009 v 10:20  • Odpověz
Ahoj,

Peti....ty jo supeeeer, se asi budeme opičit, neva???? kdy jedete?? Vypadá to totiž moc dobře za super penízky :slight_smile:)))

jinak Tomovi se klube druhej zub :grinning:
3. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
Jaji, klidne se opicte. My jedeme az od koncem srpna (22.-29.8.). Driv bohuzel nejsme schopni se domluvit, protoze manza ma skoleni a off-site z prace a ja jdu na koncert Madonny a prcek ma navic jeste rehabku a ockovani, takze to vyslo az takhle pozde.
3. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
jsem jim zkusila písnout meilík ať mi nabídnou volné termíny :slight_smile:) tak uvidíme

jako nadchlo mě co vše půjčují :dizzy_face:
3. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
My jsme nakonec objednali ten apartman, protoze pokoje uz meli plne. Vcera s nimi mluvil manza a zjistili jsme, ze nemaji ten hlidac dechu, ten si asi budeme muset vzit sebou.
3. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
a za jakou cenu je apartmán?
3. črc 2009 v 10:43  • Odpověz
hmm tak 2l pokoje jsou plné :frowning2:
3. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
ten apartman je 1050 Kc kdyz jsi tam vice nez 6 dnu. ale je tam i kuchynka. Ja potrebuji prckovi uvarit mlicko a vysterilizovat flasticky, tak jsme radsi vzali ten apartman. No, ono nam vlastne nic jineho nezbylo, protoze meli volny jen 5l pokoj a pak ten apartman. No, snad nebudeme zklamani :confused:
JO a pani rikala, ze se nesmi s kocarkem na pokoj, protoze maji vsude koberce, takze kocarek se dava do nejake budky venku :rolling_eyes:
3. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
Ducky...Nikieda porodila včera chlapečka Filípka, 3250g a 50cm :dizzy_face:
3. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.