• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
čau holky :slight_smile:
opět nestíhám, v zoo včera super, ale přišla jsem zničená, Neli tam lítala a já za ní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
večer jsme balili, měli návštěvu a ještě jsme zvládli nákup....ted jsem dělala Kačce řízečky na cestu a ve 14 odjíždí...my jedeme odpo na chalupu jen do neděle a pak pojedu na chalupu za našima, to už sama s Neli...přes víkend jsem bez netu, od pondělí budu na příjmu :slight_smile:
nevim sice kdo porodil, ale moc gratuluju :wink:
3. črc 2009 v 11:09  • Odpověz
Marti, to muset byt taky pekny zahul v tom vedru v zoo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Uzijte si chalupu.
Me zitra ceka tchyne, uz se na to psychicky pripravuji, hlavne na ty jeji chytry rady jak se to delalo pred vic jak 30 lety :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
Peto, tak pevné nervy :wink: chytré rady taky miluju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: kor ty 30 let staré :grinning:
3. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
u nás snad bude bouřka nebo co??
3. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
Tady je slunicko, ale na dnesek hlasili opet buriny.
Vratil se tatka s prckem, tak jdu nakrmit to nase male zviratko a pak nas :grinning:
3. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
Holky, s Ondráškem je to děsnýýý. Pořád křik a pláč a křik a pláč, teď po uhoupání v lehátku konečně spí. Nezvládám nic. Ta vyrážka, vedro a já nevím co dělají s naším kloučkem svý.
3. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
autor
Ahojky,
byla jsem na nákupech. Tchýni něco k narozkám, Bětušce batůžek k prvním narozeninám (ještě že jsem pro něj šla, brala poslední z výlohy :sweat_smile: ) a rovnou jsem tam koupila chodící sandálky, páč ona je prdlouš a chce furt stát, tudíž už hodně času tráví na nohou. Pak něco v DM, pár kousků v Nextu, no, zase jsem tam zahučela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Peti penzionek vypadá moc hezky :wink:

Jáji já si říkala, že už by mohla. :wink: A chlapeček, tak to je hezké, ona vlastně nevěděla, že? :grinning:

Alí tak to je nádhera. Tam bych se taky vrzla na celé léto :grinning:

Martí všechno hezky zvládněte a já tu do pondělí nakecám hodně příspěvků, abys mě jen tak nedohnala :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
Kaci, jsi to tedy rozjela s nakupy:grinning: Nemaji v Nextu nejake zajimave slevy?
3. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz
autor
Peti nemají. V tom Nextu jsem se až tak nerozjela, spí tak celkově :sweat_smile:
No jo, ale většina toho byla potřeba.
V Nextu jsem si já koupila dvě obyč tílka, bélé a černé, Bětce capáčky, klobouček, double pack legínek a za to všechno jsem tam nechala necelých 1200,- Kč, takže nic strašnýho. :wink:
3. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz
ahoj kočky... :slight_smile: já včera vůbec nestíhala, Kubík hrozně zlobil, pořád kňoural (nejsem na to zvyklá) :slight_smile: pak mi skoro nejedl, takjsem si říkala, co se děje. Pak tedy spinkal celou noc do 5 a zas to začalo kňourání. Tak jsem mu koukla do pusinky jestli mu nelezou zoubky a koukala jsem, že má na jazyku a kolem rtů pupínky, tak jsem šla k doktorce a máme moučnivku. Prý zatím v začátcích, tak to je dobře. Připravuje se nám nějaká vodička na vytírání, tak za hoďku si jí máme vyzvednout v lékárně. No a protože Kubíkovi ještě zmáčka ouška a on začal platkat, poslala nás na ušní, kde jsme čekali hodinu, ale naštěstí zbytečně. Ouška máme úplně krásný prý, tak aspoň to. Takže jsem měla pěkné dopoledne.... :slight_smile:
3. črc 2009 v 15:06  • Odpověz
no a taky to tady potřebuju trochu zpacifikovat a musím balit, protože zítra jedeme pryč. Ještě nevím jestli do neděle nebo pondělí, podle situace a našeho "zlobidla" :slight_smile:
Alčo....tak to budeš mít fajn v létě. Taky by se mi tam líbilo, i když já bych tam musela taky s někým ještě být... :slight_smile:
3. črc 2009 v 15:08  • Odpověz
čau holky :slight_smile:
tak Kačenka odfrčela, už aby tam byla, nemám ráda, když je na cestě :unamused:
ted balim nás a kolem 18 vyrazíme, ani nevim jak má být, snad teplo, beru jen pár věcí...
Kačí ve Sparu mají Hami mlíko za 179 nevim jak je dobrá cena, ale udávaj to jako akci, takl snad jo :wink:
Peti penzion se mi taky líbí, my se taky v srpnu chystáme na hory, ještě ale nic nemáme, Míša bude jezdit na kole a já s kočárem :grinning:
3. črc 2009 v 16:39  • Odpověz
Vladi, však já tam vždy s někým budu:slight_smile:, samotná bych tam být nechtěla.
Ale to balení mne zabije, to jsem z toho velmi oblíbeného cestování, měla a stále mám nejméně ráda. Uáááá, bolí mne z toho hlava. A když vidím kolik těch věcí je - no, hrůůůůza.
3. črc 2009 v 17:32  • Odpověz
Marti....a kam jela Kačka?
Alčo....jak tě chápu....já balím na víkend a taky jsem z toho někdy otrávená. A to je to každý víkend skoro, takže bych to měla mít v oku....jet na 2 měsíce zabalím snad celou skříň.... :slight_smile: Ale pračku tam určitě máš, tak bych to neviděla tak hrozně, hlavně hračky a nebudeš na konci světa, tak v nejhorším něco dokoupíš :o)
Ale počet tašek si dovedu představit :slight_smile: Vezete i židličku na krmení? :slight_smile:
3. črc 2009 v 17:40  • Odpověz
Není to sice konec světa, ale pro věci bych musela dojíždět dopravou dál než je zdrávo, bydlíme za Rumburkem a tam všechno nemají... Takže bereme taška věcí pro Ondru, taška věcí pro nás, lékárnička a drogerie, pleny, hrací deku, puzzle, hračky, bednu s potravinami (základní sada - mléko, kaše, šťávy, příkrmy zeleninovomasové i ovocné), lahvičky, lžičky, mističky, pak ještě dárky (pro rodiče i Martina k narozeninám), kočárek, deky, nánožník, atd atd atd.

Jídelní židličku a postýlku naštěstí nemusíme - to naši koupili a už to tam zařizují:slight_smile:, abychom zítra přijeli do místnosti připravené pro našeho ukřičeného a osypaného Ondráška.
3. črc 2009 v 17:44  • Odpověz
ty jo.....to je fakt věcí.....objednáte dodávku?? :grinning: Ale když je malé dítě jinak to nejde.....
Jukneš občas na nás? Nebo budeš celé 2 měsíce bez netu?? Tak u nás hrací deka moc úspěch tedy nemá, zrovna dnes jsem si říkala, že jí uklidím nebo hodím na mimibazar :wink:
3. črc 2009 v 17:46  • Odpověz
Alí tak balení taky nesnášim a to beru jen oblečení, pleny a kosmetiku, jídlo kupuju tam, to už by bylo moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě horší je vybalování, protože balíš čisté a složené věci, ale při návraru špinavý blé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vladi: Kačenka jela do Chorvatska s tetou(mojí ségrou)
3. črc 2009 v 17:50  • Odpověz
a hrací deku jsem zrovna včera dala kámošce, co bude mít mimi za 2 týdny, my jsme jí teda užívali celý rok :wink:
3. črc 2009 v 17:50  • Odpověz
tak my jedeme, mějte se, pááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. črc 2009 v 17:51  • Odpověz
Hrací deku co jsme měli od narození už prodáváme, ale teď máme novou a celkem zajímavou, tak uvidíme.
3. črc 2009 v 19:27  • Odpověz
autor
Jáji hezké fotečky :wink:

Jinak holkám cestovatelkám přeju šťastné cesty, v pořádku doražte.

Alí vy si krásně užijte léto :wink:

Já jdu čučet na Harryho Pottera :grinning:
3. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
Jaji, to jsem nevedela, ze Tomik je takovy stamgast a presel z mlicka na pivko :grinning:

Holky, s tim balenim je to fakt opruz. Me staci, kdyz jedeme nekam na cely den. Mam docela hruzu z baleni na tu dovcu, protoze potahneme sterilizator a ohrivat a monitor a do toho nase veci, veci pro prcka, pliny atd. No, jsem zvedava, jak to vsechno napakujeme do auta :sweat_smile:

Alco, uzij si prazdniny a doufam, ze na nas obcas mrknes :wink:
Marti, uzijte si vikend.

Kaci, jsem taky nakonec byla nakupovat. Koooonecne jsem si koupila kalhoty, jsou sice skoro jako tehu s nizkym pasem, ale jsou hrozne prijemne a hlavne mi jsou pres zadek :wink:
3. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz
Kačko ty příští týden nejsi? myslím jako že bysme mohly na prochajdu, třeba i s Péťou
3. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
holky jen ještě v rychlosti....nemáte někdo zkušenosti s tou "moučnivkou"?? Mně doktorka v podstaně řekla, že to má zatím málo, a nemělo by to bolet. Ale prý může hůř jíst a být plačtivější....ale říkám si, že mít pupínky v pusince musí přece bolet...co?? :frowning2:
3. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
tak dnes nikde nikdo....tak já jdu taky pryč už...vstávala jsem dnes v 5 a jsem pěkně utahaná.... :frowning2:
3. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
autor
Jáji příští týden tady jsem, ale manža má už dovču, takže určitě budeme trávit čas spolu. Takže sorry, prochajda ne. Cvičení ano :wink:

Vladi nikdo tady moučnivku neměl. Myslím ale, že jsem někde v jiné diskuzi četla, že se na to dává genciána.

Holky já ještě peču jogurťák s jahodama. Se mi zítra nechce snídat houska :grinning:
3. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem si odpočinula ve vaně:slight_smile:. S Ondráškem řvoucím stále a pořád se balilo a sklízelo fakt skvěle:frowning2:. Holky, on vyvádí při každém přebalování, položení někam i při houpání, nošení atd.. PROSTĚ POŘÁÁÁD, doufám, že je to jen dočasné, jinak se po tomto týdnu asi zblázním. A taky věřím, že dnešní noc bude lepší než ta včerejší kdy jsem spala hodinku a byla vzhůru od 5,20, se divím, že ještě žiju.

Máme sbaleno a je toho teda aaaaaaaaaaaaaaaaaaž dost!
3. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz
Snad zítra v autě Ondra neprokřičí celou skoro 3hodinovou cestu, to by mne asi kleplo (a řidiče a Martina nejspíš taky).
3. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz
Holky, nevím jestli se sem zítra ráno před odjezdem ještě dostanu a tak Vám přeji hezké letní dny a spoustu radosti s Vašimi ratolestmi!!! Věřím, že bude alespoň trochu fungovat připojení a budu na Vás mrkat.

pááááááááááááápáááááááááááááááááááááá
3. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.