• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Kačí tak hlavně že je Bětka v pořádku. Jakej tam byl doktor v Krči?
7. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
Holky, fakt se mi líbí být mimo Prahu, bezva bezva bezva.

Katko, tééééda, no, hlavně, že je Elizabetka v pořádku.
Já mám prsa nalitá dost a to levé dost na dotek bolí, ale snad při masírování a uvázání to přestane, zatím je to snesitelnéééé. A já jsem tedy ráda, že se kojení zbavím a není Ondra na mne závisláček:slight_smile::slight_smile:.

Marti, pěkně Nelinku koj, když chceš:slight_smile::slight_smile:.
A gratulace k pochopení nočníku:slight_smile:.
7. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
Alčo ahoj :slight_smile: i mně se líbí mimo Prahu, celý den venku, snídaně na zahradě,paráda :slight_smile: ale žít trvale bych tu nechtěla, mám Prahu ráda ,přes léto je prima vypadnout, ale zase se ráda vrátím :slight_smile:
tak držím palečky, at se vám odstavení daří, mně se fakt ječtě nechce, navíc ty budeč ještě kojit další mimi, já už pak nikdy....
no a nočník to je jen začátek, ale snad se to přes léto podaří trošku nacvičit :slight_smile: sluší jí to bez plenek :slight_smile:
7. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
Marti, ahojky, jojo, také ráda žiju v Praze, ale velmi ráda se z ní na nějakou dobu vytratím:slight_smile:.
A když máme tak pěkný domeček, no spíše vilu, tak je to jedna radost.
7. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
ahojky,

Kačko jsem ráda že se nezlobíš, mě to mrzelo :frowning2:

ty jo hlavně že je Bětulka v pořádku, uff, vy máte vlastně taky přebalovák na pračce jako my :sweat_smile:

holky já vám závidím že jste mimo Prahu, my nemáme kam :((((
7. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
tak to my jsme ve staré chaloupce, ale má to své kouzlo :wink:
7. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
ahoj Jáji, nebud smutná, taky někam pojedete na dovču, né?
7. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
marti...no hledáme, možná pojedem zase do jižních čech v srpnu, ale budou tam v té době i tchánovci na dovče a to sem teda děsně nadšená :confounded:

jinak holky Tomovi se prořízl i druhej zoubek :grinning:
7. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
tak když tchyně pojede na jih, jedte na sever :grinning:
a gratulka k 2 zoubku :wink: budou druhý šaty :wink: :wink:
7. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
my máme 8 zubů a už asi čtyři měsíce se žádný další neobjevil
7. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
Marti, já ten domek v Rumburku miluju, narodila jsem se tady (teda ne v domě), ale ve Varnsdorfu, a bydleli jsme tu mé první dva roky než jsme se přestěhovali do Prahy. A pak jsme sem pořád jezdili za babičkou a tetou, bylo to super!!!!
Ahooooj Jajinko, rada Te vidim. Tak uz jsme tady asi jedini z tech vetsich deti, ktere nema zoubky:slight_smile:.
7. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
Alčo oni mu vyrostou, Kačka měla první zub až v 1O měsících :wink:
7. črc 2009 v 11:47  • Odpověz
Ali..neboj vyrostou :wink: Tom mě občas pěkně kousne do prstu :grinning:

marti...no jo ale ono je všude plno už :frowning2:
7. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
To je jasný, jistota je, že jednou vylezou a budou dělat samou neplechu.
7. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
Jáji fakt? mně někdo říkal, že třeba na horách je úplně prázdno :astonished: tak hledej,určitě něco bude :wink:
7. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
marti fakt?? my jsme koukali a plno, ale hlavne nechcem nic drahyho, jako třeba 1000 a osobu :sweat_smile:
7. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
tak dítko se dostalo k šuplíku a šup už ho otevřel :slight_smile:) dostal se ze země k lehátku a pustil si vibraci :grinning: a to se ještě neplazí :sweat_smile:
7. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz
7. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
krásně spí :dizzy_face: už je ho taky v postýlce kus :wink:
Neli spí po obědě už přes hodinu, včera spala skoro 3,jak tady lítá, tak je pak unavená,to je fajn a v noci spala od 2O.3O-7.3Ó v kuse :dizzy_face:
7. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
to ti spí Neli ukázkově :dizzy_face: závist bledá :grinning:

jinak Tom teď skoro nepije mlíko, nevim co se děje, oběd sní v pohodě, ráno mlíko taky skoro vypije ale přes den a večer bída, pije tak 80 cca, max 120 a to pil běžně 150
7. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
my zase špatně jíme, jí v podstatě všechno, ale tak 5-8 lžiček a konec, ani jogurt už nesní celý, no snad zase začne...mlíkomá 3x ode mě a na noc 15O Beby a někdy přes den ten bifidus, to jí dávám studený, vypije tak 1OOml
7. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz
tak Nelinka měla klíště :frowning2: :angry: doufám, že nebylo nakažené :angry: kámošky holčička má zrovna boreliozu, měla horečky a musí brát měsíc antibiotika :frowning2:
7. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz
Tééééda, klíšťáka jo???? To jsem ještě nikdy nikdy neměla. Uáááá, snad bude Nelinka v pořádku naprostém.
7. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz
Fuj fuj fuj, tak at je hlavne Nelinka v poradku. Ja mam z klistat taky hrozny strach :frowning2:

Jaji, Tomasek je tedy expert, ale hlavne ze spinka. U nas se to spani pres nejak porad zkracuje, uz nevim jak ho zabavit :wink: Ted se mnou pekl buchtu s jahodama, nastesti bez revu :wink:
7. črc 2009 v 15:08  • Odpověz
Kaci, to by me taky kleplo? A manza v pohode, ze nejel sam do te nemocnice, nebo cekal na tebe?
7. črc 2009 v 16:10  • Odpověz
ahoj holky.....tak po tak dlouhém víkendu mi nedalo až tak velkou práci vás dočíst....naštěstí....ale i přesto koukám, že se tu pořád něco děje....
Jáji....ty brďo.....vy jedete se zoubkama...:o)
Marti....klíšťata těch se taky bojím. Copak ještě já, ale když je chytly děti nikdy jsem je nevyndavala sama a vždy volala sousedku, je zdravotní sestra, tak je vyndala...co ty? Poradila sis sama a nebo jste jeli k doktoru raději??
Kačí....jsem tak ráda, že je Bětka v pořádku. Vím jak mě bylo tenkrát a to jsme spadly jen z postele, co potom z pračky. ale ty děti jsou už hrozně rychlý a je to hned.....
7. črc 2009 v 16:32  • Odpověz
jinak my pořád máme moučnivku. V neděli už to vypadalo, že je to dobrý, ale dnes jsem koukala, že tam na jazyku pořád něco je....tak vytíráme, a chtěla bych aby už nám to zmizelo chjooo :frowning2:
7. črc 2009 v 16:34  • Odpověz
Vladi, vyndala jsem ho sama(taky jsem sestra) :wink: a vydezinfikovala, snad nebylo nemocné :angry: a spálila jsem ho!!
7. črc 2009 v 17:03  • Odpověz
marti...ty jo, snad to bude v pohodě, klíšťata sou neřádi :angry:
7. črc 2009 v 17:04  • Odpověz
jsou to šmejdi, ale bohužel se jim nevyhneme, jsou nejen v lese, ale i v trávě :unamused:
7. črc 2009 v 17:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.