• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
a zase tu prší :angry:
7. črc 2009 v 17:08  • Odpověz
tady neprší, kde jste?
7. črc 2009 v 17:14  • Odpověz
jsme kus od Plzně, ale už přestalo, hlavně že nejsou povodně jako jinde...
7. črc 2009 v 17:23  • Odpověz
tady taky bude, je cítit voda :unamused:
7. črc 2009 v 17:25  • Odpověz
ještě k těm klíštatům, prý je dobré si brát hodinu než jdeš do lesa nebo na louku tabletu b-komplexu, prý se vylučuje potem a klíštata odpuzuje...no nevim, jestli to není babská rada, ale možná na tom něco bude....
7. črc 2009 v 17:26  • Odpověz
tak za vyzkoušení nic nedáš, to je levná varianta :wink:

ty jo at neprsi, mam pradlo za oknem :sweat_smile:
7. črc 2009 v 17:30  • Odpověz
no zitra to zkusim, uz jsem ho koupila :slight_smile:
dám Neli očkovat, Kačka je taky,ale na boreliozu stejně není, jen na meningitidu
7. črc 2009 v 17:33  • Odpověz
holky, tady je taky pod mrakem a vypada to na dest. ani jsme nebyli odpoledne venku, jen dopolko. prcek mi cele odpoledne rve, vubec nevim proc. vzdycky na chvilku zabere a za chvili je vzhuru a sileny rev jako kdyby ho neco bolelo, ale nekrouti se, tak prdy to asi nebudou. uz jsem z nej asi silena :sweat_smile:
7. črc 2009 v 17:35  • Odpověz
oni na ty klíšťata očkují až od určitého věku co? A to jste byli někde v lese? Nebo z trávy??
Kus od Plzně?? Tam to dobře znám.....bydlela jsem tam a teď tam jezdíme za rodičema :slight_smile:
7. črc 2009 v 17:38  • Odpověz
byli jsme i v lese i v trávě....takže nevím
7. črc 2009 v 17:40  • Odpověz
hmm....tak hlavně že si našla včas. říká se, čím dřív ho najdeš tím je menší riziko.....
A Nelinka je šikulka s čůráním.....
:slight_smile:
7. črc 2009 v 17:44  • Odpověz
no včera jsem jí přechválila, dnes se povedlo jen jednou...
7. črc 2009 v 17:48  • Odpověz
autor
Ahojky,
my jsme nakonec jeli k tchánovcům do bazénu. Sice když jsme tam dojeli, tak než se Bětka vzbudila (spala hodinu a půl v autosedačce :astonished: :fearful: :confused: ), tak už nebylo moc hezky ani takový vedro, ale oni mají ten bazén zakrytovaný, tak jsme se tam rochnili. Bětka jen chvilku, pak si jí vzala babička a my s manžou řádili jak černý ruky :grinning: :grinning:

Holky díky za podporu, jsem moc ráda, že se nic nestalo. :wink: Bětka je evidentně kaskoš, páč dneska při koupání se mi úplně udělalo blbě, když jsem koukala na tu výšku :sweat_smile:

Martí byla tam pan doktor Karel Čermák. Naprosto výbornej. Dokonce říkal, že prý kdyby tam každý den chodily takové hezké holčičky jako Bětka :grinning:, tak by to prý bylo fajn. Tak mi udělal radost :grinning:A klíště je fúúúúúúúúúúúúj, úplně je nesnáším :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Peti nejel, čekal na mě. U nás mám nějaké zdravotnické povědomí já, manža ani nevěděl, že když spadla na hlavu, tak by neměla dvě hodiny spát. A protože byl večer, tak jí spát dal. :sweat_smile:

Jáji nevadilo, kdybych nebyla na cestě, tak bych asi nešla, ale takhle jsem byla ráda, že jsem si zacvičila. :grinning:

Alí taky vám vyrostou, neboj :wink: Do důchodu bezzubý nebude. I když teda v důchodu už možná zase jo :wink:

Tak já jdu na véču, griluju v troubě klobásky :wink:
7. črc 2009 v 19:38  • Odpověz
Jééé, Kája je můj kamarád, je hrozně prima, má dva malý chlapečky :wink: no hlavně že to Bětuška zvládla a nic jí není :wink: můžeš jí dát k cirkusu :grinning:
7. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz
autor
Martí mě než to došlo, tak jsem přemýšlela, jaká Kája :grinning: Jsem si myslela, že jsi se uklepla :grinning:
Tak to kdybych věděla, tak bych ho od tebe pozdravovala :wink:
Jinak teda je fakt pěknej a byl super. :wink:
Jsme vešly do ordinace a on no holky, co jste to vyváděly :grinning: TAk říkám, já ne, to táta :grinning: Jsem ho práskla :sweat_smile:
A kr cirkusu jí asi dáme :grinning:
7. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
Hezký večer všem.
Prožili jsme zase hezký pohodový den, jen malé přeháňky, takže jsme mohli být na zahradě a užívat si ji. Zítra půjdu na nákupy do Rumburku, alespoň se projdu a úplně se odreaguji. Půjdu pěšmo páč ta doprava tady nic mooooooc.

A na noc si asi pořádně stáhnu prsa, aby nebolely a vydržela jsem to.
7. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz
tam je více pěkných :wink:
a co manžel, dostal od tebe vynadáno, asi byl vykulenej, vid...
7. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
Alí tak pěkně pokup a opatruj prsa, páč zánět by nebyl moc fajn :frowning2: Já to asi zvládnu i bez stažení, před chvílí jsem si prsa prohmatala a žádné boule, nic, tak to asi půjde :wink:

Martí nedostal, ptž on byl z toho tak hotovej, že bych ani neměla to srdce. Navíc já jsem v tu chvíli zapla praktický mozek a začla jsem honem řešit co a jak, pro jistotu balit věci sobě a Bětce, kdyby si nás tam chtěli nechat na pozorování a tak :wink: A vykulenej byl pořádně, říkal, že než začla řvát, tak asi 5 vteřin nabírala vzduch a že to bylo prý nejdelších 5 vteřin v jeho životě :sweat_smile:
Doma jsme si pak dali vodku s džusem, abychom se trochu postavili na nohy :sweat_smile:
7. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
já bych mu taky nenadávala, je jasný, že ho to trápilo...už teda vůbec nekojíš?
7. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
autor
Martí i kdybych chtěla, tak by to ani nešlo, když jsem ho viděla. On měl v očích slzy :cry:
Nekojím :confused: Na jednu stranu jsem ráda, na druhou stranu to bylo něco unikátního mezi mnou a Bětkou, a to už se asi nebude opakovat. Myslím s Bětkou. Taky ten pocit, že to dítě je na tobě totál závislé :pensive:
Ale co, nebudu jít zas kvůli tomu kojit na dosmrti. Navíc já fakt potřebuju hubnout :sweat_smile:
7. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
vodku s džusem mám taky ráda,ale mám tu jen Lambrusco :wink: ale je mnam :slight_smile:
7. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
autor
Tak já jsem dřív pívala třeba Frisco nebo skleničku vínka. Ale vodka s džusem taky dobrá :grinning:
Ty jo, já vlastně ani nevím, kdy jsem předtím naposled pila :sweat_smile:
Si budu muset dávat pozor, abych se někde pak nezlískala :grinning:
7. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
no to já taky, nepila jsem 2 roky :slight_smile:
taky mě napadlo, že pokud už nikdo nebude kojit, mohly bychom se sejít bez dětiček třeba na vínko, ale až po létě, ted bychom se nesešly :slight_smile:
7. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
autor
Martí dobrý nápad :wink: Jsem pro :wink:
Jdeme prohlížet fotky, tak chvíli nebudu, pak ale přijdu :wink:
7. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
Týýý jo, taky se těším až si dám něco mňami alkoholického:slight_smile:.
Marti, dobrej nápad na srazík bez dětiček, jsem pro, po létě se domluvíme a uděláme si dámskou jízdu:slight_smile:.
7. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
tak fajn, já už se ted těšim, 2 roky nikam nechodim, od září to chci trochu změnit, i když u nás to bude trošku problém, ale pokusíme se....
7. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
Dobrou noc všem, odebírám se do horních komnat za Ondráškem.
7. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
beru vas za slovo :grinning: ja uz to nahlasila ze bych nekdy sla vecer s babama na pokec a mam dovoleno :grinning:
7. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
autor
Holky, to bude jííííííííííííííízda :grinning:

Tak jsme probrali fotky a ty z koupání jsou super :grinning:

Zítra jdeme na výstavu Orbis Pictus-Labyrint světla do Bubenče. Pojedem už dopo, taky tady asi moc nebudu :wink:
Tak si zítra užijte hezké dny :grinning:

Jo Vladí a vám přeju, ať vás brzo pustí ta moučnivka. :pensive:
7. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz
čau ženský :slight_smile:
zdravim zpět z dovolený, měli jsme se moc fajn. Zítra snad přidám i fotky, máme jich mraky, ale dneska jsem už úplně KO, přijeli jsme až dnes večer. Jen jsem Vás všechny chtěla pozdravit :slight_smile: :wink:
Tak a teď jdu spát, dobrou noc :slight_smile:
7. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.