• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
jééé ahoj kačí, vítej doma :wink:
7. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz
Ahoj Katchu, vítej doma a hezky se vyspi :slight_smile:
7. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz
autor
Jé Kačka :grinning: Tak vítej doma a dobrou noc :grinning:
7. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz
Kačí chodíš na brusle? Já tady nemám kde, jinak bych chodila ráda.
7. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz
Ahojda holky, jsem tu jen na skok, ještě musím MM udělat obídek na zítra a abych šla taky nějak rozumně spát. U mě víkend strašně hektickej, vlastně krom sobotních křtin synovce jsem ho celý i s pondělkem strávila na stavbě (babičky hlídaly). Dneska mě bolí každičkej sval na těle, ale stihli jsme to...ve čtvrtek nám přijedou udělat podlahový topení, tak jsme museli uklidit, napenetrovat a nalepit protiradonovou izolaci, což v našem obr baráku je práce na tři dny...
Dneska jsme s Aduškou dopoledne prospaly a odpoledne byly v Tescu, Kauflandu, vyzvedly si opravený kočárek ..prostě celej den na nohou.
Jsem si teď večer chtěla dát jako odměnu zmrzlinu a MM mi jí munulej týden, jak tu byl sám sežral...tak jsem pěkně naprdnutá!!! :angry:

No a což je nového u vás???
7. črc 2009 ve 22:28  •  2 děti  • Odpověz
autor
Martí ještě jsem nebyla, ale říkala jsem manžovi, že bychom mohli, tak to asi zrealizujem :wink:

Ty jo Alčo, tak to si dáváš. Stavbu a ještě Adušku, tak to tady taky aspiruješ na superženu :grinning:
U nás celkem nic nového, těšíme se na dovču na Vysočinu a pokud si nedočítala, tak včera Bětka hupsla z pračky. Já byla cvičit a manža koupal sám a během setiny sekundy, kdy vypínal vodu byla Bětka dole. Takže jsme jeli večer ještě do Krče na chíru a všechno dobrý :wink:
7. črc 2009 ve 22:36  • Odpověz
ducky: no fuj, úplně se mi zastavilo srdce než jsem to dočetla...já z toho mám taky strach. Vždycky když jdu pryč - i když jen na vteřinu, dávám jí do lehátka, raději.
A superžena...to snad ani ne...vybodla bych se na to, ale za chvíli mi skončí mateřská a bude jen rodičák a my se potřebujeme co nejdřív přestěhovat...tak proto to ženeme. A kdyby jsi viděla jak to vypadá taky v bytě...úplně se za to stydím, ale jsem po tom celým dnu k ničemu. Furt někde courám a večer jsem ráda, že sedím...no nic. Jdu udělat ten oběd!
7. črc 2009 ve 22:43  •  2 děti  • Odpověz
autor
Alí já myslím, že po celém dni na stavbě ještě doma gruntovat, to asi nemůže nikdo chtít :confused:

TAk utíkej vařit, já asi půjdu na kutě :grinning:

Dobrou noc :sunglasses:
7. črc 2009 ve 22:53  • Odpověz
tak hotovo...jen taková rychlá sýrová omajda s těstovinama...už si napouštím vanu a šupky dupky na kutě. Dneska dlabu i na to odsávání...
7. črc 2009 ve 23:11  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Katchu hezké fotečky :slight_smile:
8. črc 2009 v 07:58  • Odpověz
Ahoj holky,
ja jsem z prcka zase na hlavu :rolling_eyes: Vcera vecer porad jen rval a ted rano spal 30 minut a uz je vzhuru :confused: A to ma papat az kolem 11.30 hod. Na chvilku ho vzdycky zabavim a za chvili uz rve :frowning2:

Kacul, hezke fotecky :slight_smile:

Jinak se pridavam ke spolku alkoholiku :wink: No, jedna z vyhod nekojeni je, ze jsem si mohla dat na oslave kamosky vino, ale po 2 sklenickach jsem byla hrozne vesela :grinning: No, myslim si, ze az se sejdeme, tak po par sklenickach budeme mnohem vic veselejsi nez obvykle :wink: :grinning:
8. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
Jo, Kaci, jestli prinese manza domu Echo, tak mrkni dozadu, je tam nas Honzula. Jsem se musela smat, protoze kdyz hlasil v praci miry prcka, tak pak prisel domu a ptal se me kolik vazil a kdyz jsem mu to rekla, tak odpovedel, ze to nahlasil v praci spatne, takze nam par gramiku pridali :wink: Ale co jsem koukala, tak ostatni tatinkove jsou na tom stejne, nebo je to u nekterych tiskova chyba :grinning:
8. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
Peto tak se aspon poznáme i z jiné stránky než z té maminkovské :wink: mně bude stačit 2 deci a budu veselá až až :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
kdepak všechny jste? :wink:
8. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz
Ahoj holky,
co se to tu plánuje za alkoholový dýchánek? :grinning: A kdy? Omlouvám se, ale fakt nestíhám dočítat, navíc v pátek jedu zase pryč a bude bez netu, tak budu zase mimoň. Šla bych taky ráda, ale jak píše Marťa, tak mě stačí dvě deci vína a jsem vysmátá :slight_smile: Ale už trochu trénuju :grinning: Dneska jedu odpoledne ke kamarádce (bez Štěpánka) a zrovna budu zase trochu "trénovat" :grinning: :grinning:

Všimla jsem si, že Jájinka má nový účes a moc jí to sluší :slight_smile:

A jinak jste všechny v Praze? I Alenka - Oskarka není v tom Rumburku, nebo tam má připojení k netu?

U nás je novinka, že Štěpán už pěkně sám sedí a vydrží si třeba i v sedě chvilku hrát, což je pro mě super :slight_smile: A taky už ze stoje nepadá, to jsem si oddechla, ale stejně mám ještě občas strach když někde stojí a je to třeba zrovna na dlažbě.
8. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz
katch...děkuji, v Praze nás moc není, já tu jsem, pak Hrusti a Ducky ale ta má před dovčou
8. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz
Jáji aha, takže ostatní se připojují i mimo domov, jo? No my bohužel na chatě nemáme jak, to je škoda :unamused: Přes mobil to je neuvěřitelně pomalý, na to nemám nervy. A co Ty, už jsi úplně přestala kojit??
8. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz
Ahoj Katchu, já jsem taky na chalupě, jsem na příjmu,sehnala jsem net od vodafonu :wink:
:wink: Štěpánek je šikulka, za chvíli ti bude běhat :slight_smile: a jaká vůbec byla dovolená?
8. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
Jj, my jsme v Praze, chalupu zatim bohuzel nemame :frowning2: Dneska nam potvrdili dovcu od 22. srpna, tak doufam, ze to klapne a prcek nebude nemocny nebo tak neco :wink:
8. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
katch...jo jo už nekojím asi dva týdny

a ani nevim zda si četla že Tomovi se prořezal druhej zoubek
8. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz
Martí dovča byla super, na Šumavě jsme byli se 4 dalšíma rodinkama (samý kluci narozený v listopadu 2008), byla to sranda, každý dítě je úplně jiný, ale náš ve zlobení jasně vedl :grinning: Ale nevyšlo nám počasí, skoro pořád pršelo a byla mlha, zima... no hnus. Ale i tak to bylo fajn. Pak jsme jeli na chatu a tam bylo už celkem pěkný počasí. Měli jsme návštěvy z Prahy, grilovali jsme, byli na houbách, prostě super. Ale to připojení na net mi teda chybí :unamused: To máš fajn, že jsi on-line na chaloupce :slight_smile:
A teď jsem si přečetla, že Neli čůrala do nočníku, šikulka :dizzy_face: Já myslim, že Štěpán bude určitě do září chodit, ale třeba se pletu a zasekne se :grinning:

A taky jsem si teď přečetla, že Alča je v Rumburku a mají se taky parádně, tak to jsem ráda :slight_smile: Nám bylo taky mimo Prahu mnohem líp a i Štěpán líp spal. Taky máme takový dusno, to je děsný :unamused:
8. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz
Jáji gratulace k druhýmu zoubku, to jsem propásla :slight_smile: Štěpula zatim má pořád jen ty dva dolní a další nějak nic.

Peti no Honzík je ještě prcek na nějaký velký cestování. A kam pojedete v srpnu?
8. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz
tak to jste tam měli veselo,vid :wink:
nočník zkoušíme,dnes se ještě nezdařilo a před chvíli se pokadila, takže zase zítra :grinning:
na houbách jsme taky byli, docela rostou a máme i borůvky, bude koláč :slight_smile:
8. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz
Tak borůvky u nás nebyly, ale pekla jsem bublaninu maliny-višně co máme na zahradě a byla mňam :slight_smile: Houby jsme našli a to jsme ani moc nehledali, šli jsme do lesa se Štěpánkem v takovym tom nosítku, krosně, moc se mu tam líbilo, pak přidám fotku :slight_smile:
Počasí ale nic moc momentálně, ale má se to snad zlepšovat příští týden. Jo a potěšilo mě, že máme odstávku teplý vody od 12.7. a to tady zrovna nebudeme, tak se tomu vyhnem :wink:
Kde máte chalupu??
8. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz
Kaci, jedeme na tyden na Sumavu, kousek od Vimperka. Aspon doufam, ze to vyjde a Honzula to nejak zvladne. Akorat to baleni bude asi sila, povezeme prckovi haldu veci :rolling_eyes:
8. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz
chalupu mají rodiče, jedni u Plzně a druhý u Chrudimi, takže to střídám :wink:
8. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz
a už tu zase prší, akorát jsem sebrala prádlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz
Akorat se budu muset domluvit s dr kvuli ockovani. Prvni hexu mame dostat,pokud to dobre dopadne 21.7. tzn. druhou kolem 21.8. a my mame 22.8. odjizdet na tu dovcu. Ale bohuzel jiny termin jsme s manzou nevymysleli, protoze ma nejake akce z prace a pak ja, takze zbyl jen tenhle tyden :sweat_smile:
8. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz
Peti balení je fakt hrůza, já to nemám ráda a vezmu vždycky haldu věcí, co pak Štěpán ani nevezme na sebe. Ale už v tom mám trošku cvik, tak je to lepší, to zvládneš a když něco bude chybět, tak to koupíš na místě :wink: Nám prcek bohužel docela dost řve v autě a to sedim s nim vzadu, na Šumavu jsme jeli dvě hodiny a naštěstí půlu cesty prospal, ale zbytek skoro pořád řval :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A co rehabilitace, chodíte někam? Vim, žes psala, že jste byli na neuro...
8. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz
Počasí je bláznivý, já musim vyprat asi 3 pračky a nechce mi to schnout :unamused:
8. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.