• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
tak už asi 20min je dítko v postýlce a nějak se mu nechce spát, chjooo a to si mnul oči :unamused:

jinak my snad pojedem taky v srpnu na dovču ale odstávce se nevyhnem, tu je od 19.
8. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz
no je to hrůza, tady už od rána bylo slunce, vedro, vítr, déšt, zima, no bláznivý!!
8. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz
Katch, ahoj ahoj ahoj. Tak jste se měli pěkně, viď?
Já jsem mimo Prahu a je to skvělý. Moc se mi to líbí. Počasí sice velmi proměnlivé, alespoň dneska, ale paráda. Ondrášek je hodný, až na malé výstupy a krásně papá, tak jsem ráda.
Připojení na net mám přes mobil a je to fajn a celkem hodně rychlé, což je velmi příjemné. Ale jsem více venku než u PC, takže se připojuji semo tamo.

Tak mám prsa svázaná napevno, doufám, že to pomůže v tom ukončování laktace. Léky jsem si zatím nevzala, protože to není tak hrozné. Snad to ustojím a bude vše v pohodě.
8. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz
Alí čím si stahuješ prsa?
8. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz
Alco, tak at prsa moc neboli. Hlavne, at to stahovani pomuze :wink: Prinejhorsim ty leky, no :wink:

Kaci, chodime na rehabku, Honzula pri paseni moc zveda a zaklani hlavu, ma zatate rucicky v pest a leka se. Ale nejsme moc spokojeni, protoze pani rehabilitacni sestra ma cas vic jak za mesic a ted nam ukazala jeden cvik. A ten neurolog nas docela odbil, evidentne jsme ho zdrzovali pri odchodu domu :angry:
Manza nasel nejakou fyzioterapeutku, abysme meli nezavisly nazor. Dneska tam jdeme poprve a ma nam zhodnotit,jak na tom Honzik je a doporucit nejake cviky. Manza s ni mluvil po telef. a ta pani mu rikala, ze rehabka jednou za mesic je malo, pokud ma prcek problem. Vy jste chodili jak casto?
8. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz
Alčo zrovna jsem se dívala na Vaše fotky z Rumburka a super, máte tam krásný domeček :slight_smile: To věřim, že je Vám tam fajn!! Jo, jo taky jsme si to mimo Prahu užívali a v pátek zase odjíždíme, už aby to bylo :slight_smile: Doufám teda, že bude míň deštivý počasí.
8. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz
holky nebásněte už tady o venkově, nebo budu plakat :cry:
8. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz
Jáji kdybys viděla ten liják u nás, tak bys nebrečela :wink: ale před chvíli bylo slunce, no jak řikám bláznivý!
8. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz
mě by nevadil ani ten liják :sweat_smile:
8. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz
abych tady neodplula, ale povodně tu naštěstí nebyly
8. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz
Nelince taky nevadí, šla na písek :grinning: :grinning: ta zase bude vypadat, máme ten červenej :slight_smile:
8. črc 2009 v 15:00  • Odpověz
Peti to je fakt málo :astonished: my chodili jednou týdně a zezačátku párkrát i 2x. Ale vykašlali jsme se na to po cca 2 měsících, bylo to docela náročný. a s tím lekáníkm, to jsou snad všechny malý děti lekavý, ne? Štěpula byla taky hodně, ale přešlo to samo a nikdy nám k tomu nikdo nic neříkal. A cvičit jsme chodili do Bráníka a ta fyzioterapeutka byla dobrá, poprvé jsme šli jinak a tam jsme teda spokojení nebyli, tak jsme si našli tohle.
8. črc 2009 v 15:00  • Odpověz
Peto a co cvičíte, vojtovku?
8. črc 2009 v 15:01  • Odpověz
Katchul, jak Ty jsi to dělala s ukončením laktace??? Co Ti pomohlo, aby ta prsa netrvdla a za jak dlouho se to srovnalo? To víš, potřebuji nějaké rady.:slight_smile: Zatím mám prsa ve velmi pevné podprsence a obmotané na velmi pevno plínkou.

Marti, tady je to počasí úplně stejné - sl unce, déšt, bouřka, atd... atd...
8. črc 2009 v 15:02  • Odpověz
No jo, já jsem se vlastně nezeptala jestli je to vůbec vojtovka, nějak jsem automaticky předpokládala, že jo.
8. črc 2009 v 15:02  • Odpověz
Alčo a ty už nekojíš vůbec nebo trochu? já asi skončim až budu bez mlíka, abych to nemusela řešit, s Kačkou jsem to udělala stejně, když se pak kojí méně tak to samo postupně ubývá...
8. črc 2009 v 15:04  • Odpověz
Alí pomohl mi tvaroh - obklady ze studenýho tvarohu a taky studený obklady - třeba ručník namočený v ledový vodě. A taky jsem si prsa ztahovala v pevný podprsence. Ale i tak to bolelo, ale jen cca 5 dní :wink:
8. črc 2009 v 15:04  • Odpověz
Vojtovku necvicime, zatim. Uvidime, co nam dneska rekne ta nova fyzioterapeutka, cvici mimojine i vojtovku, tak jsem zvedava. Musim koncit, jdu nakrmit a prevlict a vyrazime.
8. črc 2009 v 15:10  • Odpověz
my jdeme taky ven, zkusíme houby, ale stopro zmokneme :angry:
8. črc 2009 v 15:13  • Odpověz
Marti, já jsem postupně s přidáváním příkrmů Ondráška už nedokrmovala - ani nechtěl, takže postupně se mi to snižlovalo a snižovalo až jsem kojila jen ráno a před spaním, v posledních dnech pak už jen ráno (ale to byl právě děs, to jsem měla ten ručník na noc, jinak by to mlíko bylo asi všude), po několika dnech kojení ráno se to ustálilo a teď už nekojím vůbec takže prsa jsou nalitá, bolí, ale ne hrozně, tak doufám, že to za pár dní odezní a bude to v pohodě.
8. črc 2009 v 15:27  • Odpověz
Katchul, jo ten tvaroh mám v záloze a ještě ty zelné listy jak tu někde psala Ducky:slight_smile:.
Ondrášek spinká asi 45 minut na zahradě, maminka tam pleje záhonky, já myla nádobí a připravuji ovocnou svačinku Ondrovi a nám kafíčko, čajíček a šimlový závin, no prostě idylka.:slight_smile:
8. črc 2009 v 15:37  • Odpověz
já sedím na zadku v paneláku a snažím se opět uspat dítko :frowning2:
8. črc 2009 v 15:45  • Odpověz
autor
Tý voe holky, na to, že jste na chalupách a chatách, tak tady má člověk docela co dočítat :grinning:

My jsme byli na tý výstavě Labyrint světla, bylo to docela fajn. Co se nám tam opravdu líbilo, byl efekt, kdy jsem si stoupla do zeleného kruhu a vypadala jsem jak panáček na přechodu :grinning: Akorát jsem tam samo házela jiné pózy. Pak si tam vlezl i Mirek a nakonec jsme tam strčili i kočár s Bětkou, která chrupala :grinning: :grinning:
A pak byla dobrá taková koule, do který jsi si vlezla, dala obličej k takové jakoby čočce a zvenku byl vidět tvůj obličej. Fotili jsme to, tak to pak uvidíte na webu :wink:

Jinak jsem ráda, že si užíváte lenošení, já se těším na dovču móóóóóóc. Hlavně myslím, že to bude prča s kámošema :sunglasses:

Peti tak na Echo se těším :grinning:
8. črc 2009 v 17:47  • Odpověz
Ahoj Kačí :slight_smile: já už jsem si říkala, kde jsi :wink: zkoušela jsem si tě představit jako panáčka z přechodu a velmi mě to pobavilo :grinning: :grinning:
máme asi 1O hub a jsem mokrá jako myš :wink:
8. črc 2009 v 18:41  • Odpověz
autor
Jsem to psala včera, že jdeme na výstavu :wink:

No, pravda, ten panáček je normálně takový hubený :grinning:

10 hub? Tak to jde :wink: Na smaženici nebo do polívky to bude stačit :wink:
8. črc 2009 v 18:43  • Odpověz
no já vim, jenže já jsem sklerotik :grinning:
smáža byla včera, dneska je usušim, aby bylo na zimu :wink:
určitě jsi byla pěkný panáček :slight_smile: měla jsi tam dát Bětku, to by byla panenka :wink:
8. črc 2009 v 18:46  • Odpověz
jsem si zatopila v kamnech, je tu zima :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale trvalo to, než to chytlo, no jo, holka z města :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 18:48  • Odpověz
chjo, Tomáš vůbec nechce jíst, pěkně mě s tím štve :(( sní maximálně oběd a mlíka max 50, čím dál tím míň
8. črc 2009 v 19:05  • Odpověz
Jáji my taky jíme mizerně,nic si z toho nedělej, to zase přejde, my máme období kdy jíme a pak zase nejíme....
8. črc 2009 v 19:07  • Odpověz
fakt?? já se bojím aby mu něco nebylo když nechce skoro pít mlíko, jediné co do něj dostanu je příkrm a pak přesnídávka
8. črc 2009 v 19:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.