• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
nestraš, určitě se nic neděje a přibývá ti?
8. črc 2009 v 19:25  • Odpověz
Nelinka má dny kdy nesní téměř nic
8. črc 2009 v 19:26  • Odpověz
snad přibejvá, já nevím, na kontrolu jdem až na konci měsíce, jako vážila jsem se s ním doma a něco přibral, no snad bude ok
8. črc 2009 v 19:30  • Odpověz
ahojky.....opět nakukuju, aby mě nic neuniklo :slight_smile: Dostanu se teď málo na počítač, buď jsme pryč nebo děti doma a počítače obsazené, takže.....smolík :slight_smile:
jééé.....ahoj Kačko.....hezký fotky, muselo tam být veselo.... :slight_smile:
kačí.....tak výstava hezká? Taky jsem zvědavá na fotky....:o
8. črc 2009 v 19:32  • Odpověz
autor
Martí Bětka spala, jinak by tam byla taky :grinning:
Naštěstí na focení v kouli jsem si vzpomněla, když se vzbudila, tak tam fotku má. Jo a pěkně se nám tam pokadila, tak jsem jí přebalila na výstavě na stole, který tam byl u kraje :grinning:

Jáji tak skoč na převážení, ať máš klid. No a jinak si asi s jídlem užiješ :frowning2:
8. črc 2009 v 19:32  • Odpověz
Kačí pošli mi pak do IP odkez na vaše fotky, já to mám doma v počítači a tady mám jen noťas, děkuji :dizzy_face:
8. črc 2009 v 19:34  • Odpověz
Jáji....to bude v pohodě, Kubík má taky dny kdy vůbec nejí....a právě ve čtvrtek nepapal skoro vůbec a v pátek jsem mu objevila tu moučnivku, ale tím nemyslím, že jí teď když jí máme my musí mít každý :wink: spíš, že taky někdy hůř papá....a pokud to není dlouhodobý, tak se tím netrap :zipper_mouth:
8. črc 2009 v 19:34  • Odpověz
no uvidíme, už to trvá 3tí den určitě a dneska to je nejhorší
8. črc 2009 v 19:40  • Odpověz
3 dny je nic, to bych vůbec neřešila, Nelinka dnes sice pěkně snědla oběd, ale od té doby téměř nic, jen pár piškotek a mlíko ode mě...
8. črc 2009 v 19:41  • Odpověz
já vím ale když mě přijde Tom ještě malej aby nejedl
8. črc 2009 v 19:53  • Odpověz
Tak jsme zpatky z rehabilitace. Pani rikala, ze moc prohyba zada a zacala s nami cvicit Vojtovku. Jdeme tam koncem pristiho tydne znovu :pensive:
8. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
Jáji tak skoč na to převážení, ať víš.

Peti tak snad se to pak zlepší :pensive: Jinak jsem koukala na nějakou Bětulinu fotku ze 3. měsíců a pásla se zavřenýma pěstičkama. A nikdo nám nikdy nic neřekl a myslím, že je Bětka i docela napřed. Takže teda fakt nevím, kde jsou ty měřítka :confused:
8. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ahoj holky!
Kaci, ja doufam, ze to bude dobry. Pani fyzioterapeutka rikala, ze ty pesti nejsou az tak hrozny, ale on pry hrozne prohyba zada a zaklani a krouti tu hlavu a pak by mohl mit problemy s pateri. No,ten neuro po nas chtel, aby mel natazeny rucicky pri paseni, ale ta fyzio nam zase rekla, ze to po nem chtit nemuze, protoze to delaji az vetsi mimi. Jinak Honzula reaguje tak jak ma, jen to paseni musime vylepsit :wink: Rano jsem se s nim snazila cvicit pred jidlem, ale rval u toho jak tygr, ale mel asi i hlad, tak to zkusim za chvilku, az se vzbudi. Ted nabira sily na cviceni :wink: :grinning:

Kaci, jak si uzivate dovcu s manzou? Jedete nekam na vylety?
9. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
ahoj holky,

noc děs běs, dítko se vzbudilo ve 2:30 a uslo až ve 3:10 po 50UM, točil se na břicho no děs, pak v 5 budíček pláčem, dostal dudel a spal do 7, možná tam bylo ještě jedno nahození nevím

nooo a dorazila ke mě mrcha, kdo jí jako zvaaal??? fuuuuj nechciiiiiiiiiiii :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 v 10:31  • Odpověz
čauky,
tak u nás byla taky v noci bdící pauza stejně jako u Jájinky, hrůza :angry: A i ve skoro úplně stejnou dobu, no byl úplněk, tak že by?

Kačí tak vy máte teď dovču a výletíte, jo? To se máte :slight_smile:
Peti hmm každý MUDr. tvrdí něco jinýho a co se jednomu nezdá, tak to druhýmu přijde v pořádku, to mě strašně štve :angry: :angry: Jinak u vojtovky děti řvou, to je normální, to Vám neřekli? Naopak je to prý známka toho, že s ním cvičíš správně. Teda existují i výjimky, co neřvou, ale my když jsme chodili na RHB, tak tam se ozýval pokaždý řev jak kdyby těm dětem minimálně řezali nohu :astonished:

My jdeme za půl hoďky k doktorce na druhý Synflorix a pak na procházku, doufám, že nebude pršet. MMch včera jsem u kámošky byla až skoro do půlnoci, popíjely jsme střik a krafaly a bylo to úžasný :slight_smile: Bavit se s někym kdo ještě nemá děti a vede "normální" život je fajn změna :sweat_smile: :wink:
9. črc 2009 v 10:46  • Odpověz
Jaji, mrcha jo, no ja cekam dalsi, uz je to vic jak mesic od te posledni a porad nic :astonished:

Kacul, no ja vim, ze u te vojtovky deti breci. Akorat vcera byl na te rehabce docela v klidu, akorat ke konci zacal brecet, ale dneska doma, jak jsem ho rano polozila na podlozku, tak zacal rvat jako kdyby uz vedel, co s nim budu provadet. Ja mam akorat strach, abych ho treba nezmackla trosku nekde jinde a pak ho to nebolelo :sweat_smile:
Verim, ze to je odreagovani klabosit s kamoskou bez deti :dizzy_face:
9. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
Mrchu čekám taky každým dne, včera na gyndě mi doktor říkal, že už se chystá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Peti to chápu, taky jsem měla stejný obavy u toho cvičení. Prý to ty děti nebolí, ale řvou proto, že je nutíme být v poloze, která se jim nelíbí. Ale to asi víš :wink: U nás byl teda přímo hysterický řev a na tý RHB vždycky větší než doma. Stejně si myslim, že jsem to necvičila správně, protože pak ty složitější cviky jsem už moc nepochopila a Štěpula u toho začal dělat blbosti a právě potom už ani neječel.

Já bych tak spala! A nikam se mi nechce :unamused:
9. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
tak u nás teda naštěstí noc v pohodě. Poslední dobou se nám spaní zase krapánek vrátilo do starých kolejí, ale nechci to tu opět zakřiknout :sweat_smile:

Peti jj, manža má dovču a děláme si hezké dny :grinning: Včera jsme byli na té výstavě, dneska peru (před dovčou na Vysočině) a chceme jít na brusle. Zítra už musíme na nákup a já pak budu balit, tak nevím, jestli se ještě někam dostaneme. Každopádně v sobotu razíme směr Mrákotín a já se těšííííííííííííííííííííím :grinning:
Akorát tady týden nebudu, ale myslím, že to zvládnu, páč tam bude kámoška a děti a tak :wink:

Jáji tak vítej do klubu mršek :grinning: Já doufám, že jí dostanu až po dovolený, ale u mě jeden nikdy neví, s těmi nepravidelnými cykly :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Kačí tak jsem četla, že Štěpulák už taky sedí :grinning: Je to super, že? Člověk už se nemusí bát ty děti posadit. Jo a Bětka svůj stoj taky vylepšila a už taky nepadá, nýbrž se něžně spustí na zadeček :grinning:
A má chodící boty :grinning:
9. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
ahojky....tak my ráno vstávali v půl 6, a to je pro mě strašný.....sice spinká do těch půl 6 pořád v kuse, ale pak to ráno....nechce se mi s ním hned vylejzat do obýváku, tak ho dám k nám do postele, jenže to je kňouráního to byste se picly.... :angry: Pak tedy v půl 8 usnul na 20minut....ale co to je :angry:
9. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
Jé Vladí fuuuuuuj :grinning: Tak to by se mi taky nechtělo vstávat v půl šestý. To je pro mě ještě hluboká noc :sweat_smile:
Bětka se vzbudila v 6 na mlíko a pak chrněla do 7.30. Manža byla tak hodný, že jí vzal pryč a já spala do 9ti :grinning:
Ale to vás nechci dráždit, hlavně až bude manža zase v práci, tak budu mít útrum :grinning:
9. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
autor
Jé a Kubíkovi je 7 měsíců, tak gratulujeme k malým narozeninám :wink:
9. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
hele ty potvůrko, nech si toho jo?? :slight_smile: ne je to fakt hrůza a nejhorší je, že pak spinká třeba 3krát denně ale to jsou opravdu 20-30minut....a přitom já jsem takový spáč a nejvíc mě spánek chutná po ránu, takže to pro mě není moc příjemný.... :sunglasses: tak to máš fajn Kačí, že máte takovou krásnou dovolenou.....kdy si pospíš. My to praktikujeme někdy o víkendech, že vstává Míla :slight_smile:
A děkujeme za gratulaci, 7 měsíců a už to začíná být náročnější.....každou chvíli se někde bouchne.... :unamused:
9. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
autor
Vladí já přesně vím, o čem mluvíš. Jsem sova, takže čučím třeba do půlnoci a pak musím spát aspoň do 8mi. A ta moje opice to ne a ne pochopit :grinning: a chce ze mě mít slavíka nebo co :grinning:
A přes den Bětka spí už jen 2x. Když se povede, tak třeba hodinu, ale taky někdy jen půl. :sweat_smile:
A to je pak protivná jak činže :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Strašně to letí, co? Já taky pořád nemůžu uvěřit, že je Bětce už 8 měsíců. :wink: Vždyť teď to má jen kousek k roku a to už bude velká holka a né to moje mimi :grinning:
9. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
a je fakt, že někdy jsme i zkoušeli ho dát spinkat ne v 7 ale třeba v 9, ale vzbudil se úplně stejně....víš, myslela jsem, že bych třeba si ráno mohla pospat, když ho nechám s námi u tv, ale kdepak :confounded:
už asi týden dáváme ovoce, ale taky žádný úspěch, opět si zvykáme.....co si dávála ty a čím si začínala. Já mu i strouhala jablíčko s těma sušenkama pro děti, dnes jsem koupila od hippu nějaké skleničky.....
9. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
autor
Taky jsem slyšela, že je jedno, kdy dáš dítě spát, prostě se budí v ty svoje hodiny :sweat_smile:

Já začínala jablíčkem od Hami, čili skleničkovým. Bětka ze začátku ovoce skoro nechtěla, teď je to trochu lepší, ale stále bojujeme. U oběda krásně otvírá pusu, při svačině se kroutí na všechny světový strany a pusu otvírá sporadicky. Nacpat do ní skleničku chce mít nervy ze železa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jedině banán celkem jí, ale klasický, jakmile dám skleničkový, tak to taky nic moc :sweat_smile:

Jdu dělat obídky :wink:
9. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
tak pa, já měla čínskou polívku..... :slight_smile:
9. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz
jsme zase spali, dneska skoro celé dopoledne, asi Tomík ví že maminku bolí bříško :grinning:

vladi...vše nej Kubíkovi :wink: jinak mě baští od Hippu broskvovou ta mu jede a včera snědl hruškovou a taky fajn

no ale to mlíko trága, kde jsou ty doby kdy vypil 150
9. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz
Hezké odpoledne, maminky a miminka, ze severu Čech Vás zdraví Ája.

Byla jsem ráno ve městě, cestu tam jsem si dala jako procházku pěšmo, prošla město, nakoupila, došla na hřbitov, koupila ještě květinu mamince k narozeninám, nějaké zákusky a vzhledem k prudkému dešti si zavolala na cestu zpět taxíka.

Ondrášek teď spinká cca od 20 do 5.20 a pak kolem 6.00 ještě na hodinku či hodinku a půl usne, takže jsem spokojená. A když se dá do golfek a objede se s ním několikrát dům dopoledne či odpoledne tak cca na hodinku usne a spinká v kočárku a my můžeme povídat, plejt záhonky, atd. To je fakt bezva.

A je pravda jak říká Katka, že je jedno kdy se dá dítko spát v tu hodinku ráno se Ondra budí pořád stejně.

Vše nejlepšejší Kubíkovi!!!

Jajinko, tak málo Tomík teď papá, jo? Ondrášek naštěstí nestloustne nějak viditelně, ale mléka vypije z 240ml vody, zbaští celou skleničku masozeleniny, nebo cca 200ml zeleninové polívky s vajíčkem, celý ovocný Sunárek nebo 2 Frutapury či celý banán a celý bílý jogurt. Je to jedlík:slight_smile:.

Zatím páá, jdu dělat Ondrovi obídek.
9. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz
jé děkujeme za přáníčka... :slight_smile:
Tak já začínám závidět, že ty vaše dítka vás nechají takhle spinkat..... :slight_smile:
Ty jo Alčo Ondrášek je fakt tedy jedlík, to tedy my nesníme ani náhodou......
Jinak jsem zkusila koupit zeleninový příkrm od Hamánka a nechtěl ho, od hippu a hami už mu ale chutná....dnes zkusíme ovoce jablko s mrkví, dám vědět, jak jsme byli úspěšný....
Jáji....a pije ti aspoň hodně čajíčku? Víš, aby měl tekutiny, když mlíčka tolik nevypije....ale jinak si taky myslím, že to zas bude dobrý, oni mají svá období....
9. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
vladi..ne ani čaj :unamused: mě to prostě děsí že najednou vypije o půlku míň :frowning2:
9. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.