• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Kubikovi vse nej :slight_smile:

No u nas to s tim spanim neni taky moc slavny a to jsme malinci :sweat_smile: Ted fakt spinka behem dne nekolikrat tak 20-30 min. Asi budeme muset vyrazit za Alcou, kdyz tam maji tak dobry vzduch, ze Ondrasek tak pekne spinka.

Alco, co prsa? Neboli moc?

Jaji, a to nepapa jen dneska nebo nejak delsi dobu? Treba to je z toho vedra :unamused:
9. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
autor
Jáji Tomík normálně drží tajli a ty z toho naděláš :grinning: A bylas na tom převážení?

Alí teda, tak z Ondráška je normální spavec. To asi dospává těch několik měsíců :grinning:
My přes den doma musíme Bětku uhoupat v náručí, ptž ona se furt staví v té postýlce. A fakt to trvá klidně hodinu. Během toho se tak vyšťaví, že pak spí třeba jen 30 minut. :unamused: Fakt děs, už aby jí to přešlo. V kočárku spí dýl, to je fajn. Se těším na dovče, vyšoupnu jí na zahradu, povozím a nechám jí tam spinkat :wink:
9. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
Honzula urco dietu nedrzi, protoze uz zase basti o neco vic. Pres den zbasti 150-170 v jedne davce a vecer 180-200. Mam uplne hruzu z ko kolik bude vazit :sweat_smile: Ale zase jak je vzhuru, tak sebou hodne mrska, takze energii vyda, no :slight_smile:
9. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz
autor
Peti já myslím, že to bude v pohodě. Navíc ty děti jako malé přibírají hrozně rychle, pak se to zpomalí. Vlastně v půl roce by měly údajně mít dvojnásobek porodní váhy.
Bětka to teda neměla ani omylem, vlastně teď se teprve velmi přiblížila :wink:

Jo a jinak zkusila jsem dneska Bětce Hollandii a opět nic. Teda 4 lžičky a konec. Takže na jogurt zatím prdím, evidentně Bětce nejede. Snědla jen ten od Hami a to ještě na 2x :angry:
Já fakt nevím. Oběd lupe o 106, ani nestačím dávat, jak otvírá pusu. Ovoce je vlažná, ale sní ho, jogurt vůbec. Mlíko do ní padá taky jak Němci do krytu. Každopádně je hodně masová a zeleninová evidentně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz
Tak jsem se zrovna chtěla zeptat na jogurty a Katka o tom zrovna píše :slight_smile: Já ještě nezačala, ale měla bych, takže zítra vyzkoušíme a jsem zvědavá co na to Štěpánek. Mě osobně bílý jogurty taky nejedou, takže Bětku chápu :sweat_smile:
Kačí a jaký jsi koupila ty chodící botky a dáváš je Bětce na doma, jo? A jak se to vlastně kupuje, to jsi jí měla sebou a zkusila jsi to přímo na Bětce? Já totiž netuším jakou velikost koupit.

Vladi taky moc gratuluju Kubíkovi k výročí :slight_smile: A co to je ta moučnivka?
9. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz
Teda zírám jaký je Ondra jedlík :sweat_smile: To Štěpánek tolik nesní ani nevypije, ale Nutrilon mu teda jede taky dobře asi mu začnu dělat už z 210ml (zatim dělám jen 180ml). Dneska jsme byli na 8měsíční KO a přibral jenom 200g za cca 6 týdnů, ale prý je to v pořádku a protože má už hodně pohybu, tak tolik nepřibírá.
9. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
autor
Kačí uvidíš, já zkusila Activii, Olmu, Hollandii a nevím co ještě a nic :angry: :grinning:

A boty jsem kupovala s Bětkou, slečna jí změřila nohu. Značka to je Bambolini. Pak bych věřila ještě Sante, Baťa. Zkontroluj si hlavně aby to mělo pevnou patu a myslím, že by měla mít trošku opatek.
Taky mu nesmí být moc široká nebo úzká, nesmí mu to mačkat prsty. Prý děti necítí bolest a tak nevíš, že je to tlačí.
9. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz
Kaci, ja osobne taky na jogurty moc nejsem, tak holt bude Betus masova :grinning:
Nekde jsem cetla, ze prvni boticky by mely byt takove ty sandalky s pevnou patou. Pani v obchode by ti kazdopadne mela pomoct a poradit pri vyberu, od toho tam jsou :wink:

Kacul, moucnivka je takova jakoby vyrazka v puse a bily povlak na jazycku, miminkum se to pry muze dostat az do zaludku. Pusina se pak vytira genciankou, aby to zmizelo.
9. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz
Prcek se mi ted vzbudil se silenym revem. Ted poslednich par dni se vzdycky vzbudi z niceho nic a sileny rev jako kdyby se mu neco oskliveho zdalo nebo ho neco bolelo. Ale fakt nevim proc :frowning2: Nedelaji vam to prcci taky???
9. črc 2009 v 15:03  • Odpověz
Jé tak to musí být nepříjemný ta moučnivka, chudák Kubík :pensive:
Peti no známe paní prodavačky, nechci je házet všechny do jednoho pytle, ale dost často mám štěstí na značně nepříjemný baby :angry: Například u nás v lékárně a to navíc není vlastně ani prodavačka, že...

Kačí díky za osvětlení, já bych ty boty určitě bez štěpána nekupovala.
9. črc 2009 v 15:05  • Odpověz
A s řevem se Štěpula budí občas taky a taky nevím proč. To je určitě normální :wink:
9. črc 2009 v 15:08  • Odpověz
No, jedine misto, kde je prcek v klidu je prebalovak, takze jsem ho uklidnila a ted spi na prebalovaku prikryty dekou. Akorat ho musim hlidat :astonished:
9. črc 2009 v 15:24  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím v letu z chalupy. V neděli už budeme doma. Jakpak se máte?
9. črc 2009 v 15:47  • Odpověz
ducky...Tom nepotřebuje držet linii, ale matinka by měla :grinning:

jinak Tom měl v 5m dvojnásobek porodní váhy, takže asi dobrý :sweat_smile:

tak jsem se rozhodla že ho nebudu nutit do jídla co 3hod ale počkám až si řekne sám a je to
9. črc 2009 v 16:16  • Odpověz
no, my budeme mit dvojnasobek porodni vahy tak ve 4 mesicich :grinning:
9. črc 2009 v 17:00  • Odpověz
ahoj Hani......to je fajn, že se nás přijdeš podívat.....určitě seš odpočinutá co?? Co Kája? Jak té se líbí?? :slight_smile:
9. črc 2009 v 17:39  • Odpověz
Kačí napiš mi prosím tě kde jste ty boty kupovali, ju? Díky.

A dvojnásobek porodní váhy měl Štěpula asi tak ve 4 měsících. Ale on měl nízkou porodní váhu, tak se není čemu divit :slight_smile:

Tak příští týden má být prý letní počasí, to jsem ráda :slight_smile:
9. črc 2009 v 17:44  • Odpověz
jáji....tak dej vědět, jestli si to vydržela....taky jsem si to říkala a nakonec mi to nedalo.....říká se, že se míň papá i když jsou nateklý dásničky, jo ty zuby to je prevít.... :frowning2:
Kačko....hrusti ti to tady napsala co je moučnivka....doktorka mi tvrdila, že to nebolí, ale tak pak nevím, proč hůř papá a je okňouraný. A to píšou všichni a nebo říkají maminky, které to našly u svých dětiček....nemáme to moc, ale od pátku se zatím toho nemůžeme zbavit....prý to mají často děti do roka a je to i od toho, že někam můžou sáhnout, dát ručičku do pusy a je to hned....
Dnes jsme spapali půl skleničky od hipu jablíčko, mrkev.... :wink:
9. črc 2009 v 17:44  • Odpověz
ty jo Kačko....Štěpula je taky pěkný číslo koukám.....hodně čilej co?? :grinning:
9. črc 2009 v 17:45  • Odpověz
Katchul, tak ať Štěpánkovi jogurtek chutná - já sním všechno, nad ničím neohrnuji nos:slight_smile: tak je Ondrášek asi po mně a jsem rááááááááááááááda, že tak pěkně papáááááá. Hurá, jupííí, juchůůůů. Bílej jogurt je jeho oblíbenec, zkusila jsem i Holandii, a taky si pochutil.

Hanko, ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj, máte se hezkyyy???

Peti, Ondra se někdy taky vzbudí se šíleným řevem, je to asi naprosto noumální:slight_smile:, i když to jde na nervy a je to nepochopitelné. Jinak prsa nebolí, na dotek už nejsou tak vyboulená, tak myslím, že to bude do pár dní v pohodě, tedy snad.

Zítra za námi přijede Martin tak už se s Ondráškem těšíme. Přes den tu budu sama, páč maminka se Štěpánkou odjíždí brzy ráno, ale to zvládneme.
9. črc 2009 v 19:18  • Odpověz
tak Tom už skoro hodinu spí :confused: před 20min srašně zaplakal ale už zase usnul, na noc vypil 140UM tak jsem ráda, nenutila jsem ho, dala jsem mu až si řekl
9. črc 2009 v 19:29  • Odpověz
autor
Jáji super, že si Tomík dal 140 :wink: A máš pravdu, asi nemá tak častou potřebu jídla, tak ho nech, ať si říká sám :wink:

Kačí ty Bambolini mají v Humanicu v Arkádách. Baťa je jasný a ty Santé mají různě, hoď to do googla, mají je na x místech v lékárnách i na Praze 4. Dokonce snad i někde v Thomayerce :wink:

Čus Hani, co to bylo včera s tím telefonováním? :astonished:

A příští týden má být hezky a víte proč? Protože Kačenka jede na dovolenou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jdu večeřet :wink:
9. črc 2009 v 19:39  • Odpověz
Kačí dík moc :slight_smile: Já to právě zkoumala na netu a našla jsem, že dětské boty od Bati spíš nic moc. A když nebude Štěpula chtít normální bílý jogurt, tak asi zkusim tu Activii sladkou bílou :slight_smile: Nebo tam dám ovoce.

Alí no já taky jím všechno, nejsem vůbec vybíravá (jen pár věcí zrovna nemusim, ale v nouzi sním vše :grinning: ). Taky bych ráda kdyby byl Štěpula v tomhle po mě. A přes den jsem taky už byla se Štěpulou na chatě sama, to je v pohodě, ale přes noc bych se bála.

Jáji no jo, dobře děláš, že ho nenutíš, však on se ozve sám :wink:

Vladi já o tý moučnivce neslyšela. Tak když to nebolí, tak to je dobře a papání se určitě brzy zlepší :wink:
Jo, jo Štěpánek je čilej až moc, někdy jsem z něj fakt zralá na psychiatrickou léčbu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Teď zrovna ho krmí přítel a on se u toho pořád vzteká (u flašky), přitom měl usnout, dneska je od rána protivnej :angry:
9. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz
Jaji, to je super, snad to Tomikovi vydrzi :wink:
No u nas se momentalne ozyva rev z koupelny, manza koupe. Prcek je hrozne protivny, uz mi z nej asi hrabe :frowning2:
9. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz
autor
Kačí asi jak který, musí se hledat. Nicméně my teď máme sandálky od Bambolini a jsem spokojená :wink:
Jo a prosím tě kdy se ti ztratilo mlíko? Já už nekojím od neděle a stále je. Naštěstí prsa jsou v pohodě, ani se mi neudělaly žádné boule nic, ale mlíko tam furt je :angry:

Holky já si dala jednu skleničku vodky s džusem a normálně jsem piclá :grinning:
Tak mám takový pocit, že se v září někde pěkně opijem po jedné skleničce :grinning:
To zas bude v álejích nablito :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
Ahooj,už jsme v Praze..jstee toho zas napsali..
jak se máte?my prej máme 6.nemoc..jste o ní slyšeli?měli jsme 3 dnyvysoké horečky,ted máme vyrážku ach jo...
Jinak už jsem pořídila golfáč..aale teda!to není jak se sportákem s nafukovacími koly..!si musím zvyknout no..
9. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
autor
Ahoj Kate,
tak jste dorazily, to je fajn :wink:
Máme se všechny fajn, některé z nás jsou mimo Prahu na celé léto, ale připojují se.
6. nemoc měl minulý týden Ondrášek od Alči :pensive: Přesně co popisuješ, horečky, pak se vyrazil a dobrý.
Takže se to spraví i u vás a na roční narozeniny už bude Elenka zase kočička :grinning:
Co si nakonec pořídila za golfky?
9. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
Krásný večíííííííír:slight_smile:.
Katko-Ducky, taky jsem se teď namazala:slight_smile:, a to jsem měla asi 3dcl červeného vína - udělaly jsme si dámskou jízdu u příležitosti narozenin maminky. Taky mám pocit, že se v září budeme pěkně potácet :slight_smile: :slight_smile:.
A s tím, kdy se ztratí mlíko to bude asi hodně individuální, viď? Mně se také stále dělá.

Katko-Katchul, sladkej jogurt Štěpánkovi nedávej, to je zbytečné, aby si navykl na tu sladkou chuť. Zkus mu spíš rozdrobit nějakej krekr nebo malé množství nějaké sušenky do bílého jogurtu. Ale samoztřejmě uvidíš jak Štěpán na jogurt zareaguje... Nemusíš mne samozřejmě vůbec poslouchat:slight_smile:, je to jen můj názor - nedávat zbytečně sladké věci.
9. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
kate...Tom jí měl ve dvou měsících :wink:

ducky...já nekojím už dva týdny a taky mlíko je, dneska kapalo :confounded:
9. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
Ahoj Kate,
šestou nemoc jsme měli minulý týden před odjezdem na léto do Rumburku, přesně jak píšeš tři dny horečka pak osypání po tělíčku. Byli jsme kropenatí jako slepička:slight_smile:.

Vítej zpět v Praze.

Také jsem si na golfky musela zvyknout, Inglesina je Inglesina, ale golfky jsou lehké a pěkně skladné.
9. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.