• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Tý voe Jáji, to mě nestraš. 14 dní? :angry:
Já už chci svoje prsa zpět a chci normální podprsenkuuuuuuuuuuuuuuuuuu :grinning: :grinning:

Alí vidíš, to bych mohla ještě zkusit. Dát jí do toho ty Hami sušenky, opici mojí :grinning:
Já teda trochu mlsná jsem, jsou jídla, které nepozřu, ale kdyby mi hrozila smrt vyhladověním, tak bych je asi snědla. Každopádně lečo a koprovka mi nesmí do baráku :grinning:
A jsem zvědavá, kdy se nám to mlíko přestane dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
Alí s tou sladkou chutí máš samozřejmě pravdu :wink: Jinak Štěpán mi začal papat ty sušenky Sunarky.

Kačí já už si to přesně nepamatuju kdy se mi mlíko ztratilo, ale řekla bych tak 2 až 3 týdny to kapalo, ale jen malinko. Musela jsem pro jistotu nosit ty vložky do podprdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kate vítej zpět v Praze a na Koníkovi :slight_smile:
9. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
Jéééééééé, tak to je děs teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem to čekala mnohem rychlejší. Jako já teda naštěstí nekapu, ale teda to jsem myslela, že tak týden max a hotovo :angry:
9. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
Hm tak 6.nemoc jste už měli a já o ní ani skor neslyšela..
Alenko,co jste dělali v Rumburku?Segra tam ted
je..má tam přítele..
Golfky http://www.detatko.eu/zbozi/4331/Sportovni-kocarek-Xbaby-Slapi-2009-col-cerveny.htm
jsem kupovala podle ,,vzhledu,, a váhy....ale vůbec nejsou odpružené,tak asi budu tahat i X landra..
9. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
váží jen 6kg...
9. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Kate vítej na koníku :slight_smile:
jdu dočíst, nějak jsem přes den nestíhala :grinning:
9. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
Kate, v Rumburku, respektive v Dolních Křečanech máme vilu po babičce, kde teď trávíme léto, budu tu do konce srpna, doufám, je tu skvěle a pohodově.
Za 14 dní pojedu na dva dny do Prahy na koncerty a budu sama samotinká, to bude nezvyk:slight_smile::slight_smile: a zároveň relaxace a odpočinek.
9. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
ducky...tě nestraším, jsem četla že se mlíko může objevit i pár měsíců po skončení kojení :sweat_smile:
9. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz
Kačí taky nechci strašit, ale já u Kačky měla mlíko ještě několik let, sice maličko, ale až do otěhotnění s Neli, prý je to normální, ale samo že neteklo :wink:
9. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz
Jaji, tak na to jsem tedy zvědavá, jak dlouho se to mlíko u mne bude tvořit a kdy dorazí mrcha mrchovatá.
9. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz
jejej se máte alí...
hele a u té 6.nemoci když už byla jen vyrážka,taky Vám byli děti víc ospalé?
hm mě se žádné mlíko nebjevilo:slight_smile:chi?
9. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz
Přeji Vám dobrou noc a zítra papa.
9. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
ještě chci reagovat na jogurty,řešila jsem to i s nutriční terapeutkou, aktivia je nejlepší jogurt na trhu a sladká bílá je pro děti vhodná, cukru je tam málo, navíc malé děti cukry potřebují, neříkám sladit všechno, ale trocha cukru je v pohodě,je v tom energie a pro mozek to taky potřebujou!
9. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
Marti, jasně, trocha cukru je v pohodě, ale myslím, že naprosto dostačující je ten přírodní obsažený v ovoci /tam je ho i habaděj:slight_smile::slight_smile:/ a ne ten přidaný. A ty sušenky, které děti papají a cumlají ty mají cukru ažažažaž, myslím.

Tak dobrou.
9. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz
no a proto bych klidně dala sladkej jogurt a omezila sušenky :wink:
9. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz
autor
Holky se z vás picnu. Tady čučím a vy nikde nikdo. A jen se jdu potulit s manžou, tak vy tady :grinning:
No vida. Tak né, že teď všechny utečete :angry:

Tak já zkusím ještě tu sladkou bílou Activii a jestli to ta moje mrška nebude chtít, tak už nevím. :sweat_smile:
9. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz
autor
Kate kočárek vypadá dobře :wink: A golfky nikdy nebudou jako sporťák, ale uvidíš, jak to v Praze využiješ. Sama je zvedneš do MHD, nebudeš muset čekat na nízkopodlažní spoje a vůbec, jsou takové skladnější třeba na nákupu a tak :wink:
9. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz
Kačí já tu jsem :slight_smile:
9. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz
autor
Hurááááááááá :grinning:
Jsem se bála, že všichni už zmizly :sweat_smile:
Co jste dneska vyváděly holky? :grinning:
9. črc 2009 ve 22:16  • Odpověz
autor
Kde jsiiiiiiiiiiiiiiiiii :astonished: :astonished: :astonished: :fearful: :fearful: :confused:
9. črc 2009 ve 22:25  • Odpověz
autor
Tak já jdu spinkat :frowning2: :pensive:
Dobrou noc :zipper_mouth:
9. črc 2009 ve 22:42  • Odpověz
mě zabavil notebook manža jako vždy, tak dobroooou
9. črc 2009 ve 23:11  • Odpověz
brý ráno,

tak jsem tu taky, noc byla opět velice záživná :confounded: Před půlnocí se vzbudil na papů a usnul v 1 ráno :angry: Do té doby jsem ho neustále otáčela z břicha na záda a on se furt přetáčel zpět :confounded: Pak si teda usneme a ve 3 ráno jdu na záchod a co mě nevzbudilo, dítko na břiše, tak otočím a spíme dál, no a v 5 ráno zase, mě z něj klepne, co se to naučil???
10. črc 2009 v 07:22  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem tu zas na skok, včera už to nevyšlo.

Ducky jsem ti volala páč jsem chtěla dělat jogurťák a nepamatovala jsem si kolik cukru :grinning: Ale spjení se nějak nezdařilo či co :confused:

Na chalupě dobrý, máme se fajn. O víkendu bylo nádherně a teplo, Kája byla každou chvíli v bazénku. Teď už je to s počasím horší, ale i tak se máme dobře. Kája vstává po 6 hodině a fakt mě to ničí. Nemám na ni po ránu náladu, protože je hrozně hlučná :angry: Pokroky žádný, možná spíš naštěstí. Akorát je teda protivka závislá a vyžaduje hrozně pozornost, jinak řve. Že by ta separačka? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak jsem koukala letmo, že jste řešili botky, prohlídněte si www.budulinek.eu, je tam o tom docela hodně zajímavého povídání a i seznam kvylitních značek dětských bot :wink:

Káa baští domácí žrádýlko zase jsem ji tady testla, tak bych jí už chtěla víc vařit, ale uvidíme, jestli nezvítezí spíš lenost :grinning:
10. črc 2009 v 08:15  • Odpověz
Tak jsem ještě něco málo dočetla. S pitím je to u nás trochu lepší, pije víc, i když pořád ne podle tabulek, to ani omylem. Nabízím jí častěji a i tak dá tak těch 150 ml, nejvíc pije před spaním a když byly ty vedra. Nejradši ze všeho má bylinkový čaj od Hippu, ale střídám to, občas dělám sáčkový nebo vodu. Dál to řešit nebudu, podle mně nemá žízeň.

A jogurty, dávala jsem jí klasickou bílou Activii s domácí marmeládou na radu drky, ale byl to i tak docela porod, nikdy to nesnědla celý, cákala to kolem dokola. Teď jsem nebyla u zdroje marmelád, tak jsem koupila sladkou bílou a dobrou mámu s ovocem a baští to jak zjednaná. Takže nadále budu kupovat tu bílou sladkou. A souhlasím s Marti, jeden sladký jogurt denně nebude taková pohroma. Sušenky jí nedávám žádné, takže další umělý cukr má max. v čaji a to máme víc ten babio, který je slazený laktózou, takže to neřeším, jsem ráda že jí aspoň nějaké.
10. črc 2009 v 08:27  • Odpověz
Nazdáááár Hanko, ráda Tě vidím.
To je fajn, že si hezky užíváte:slight_smile:. Ondrášek teď také pije vody/čaje/šťávy méně, když je vedro tak to pije hrozně mooooooc. Ono si dítko "řekne" jestli je nebo není žíznivé. Takže to také neřeším. Nabízím, ale když odmítne, nenutím.

Souhlasím s Vámi a těmi cukry. Jen jsem ráda, že Ondra hezky papá klasický bílý jogurt.

Od rána jsme tu osiřeli, tak doufám, že bude klouček v dobrém rozmaru. Dnešní noc byla tedy divná, jsem nevyspalá a bolí mne záda. Usnul sice ve 20, ale cca od 22.30 do 00.00 pořád nějaké kňourání, no a pak od 1:20 do 2.30 pláče, musela jsem být u postýlky, hladit, chlácholit a držet za ručičku, nevím, co to jako bylo.

Zatím pááá, jdu se donasnídat.
10. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
autor
Dobré ránko všem :wink:

Hani ahoj, aha, tak to jo. Já to nestihla zvednout, páč jsem to slyšela až po nějaké chvíli. Jeli jsme v autobuse na výstavu. A pak, když jsem ti volala zpátky, hlásilo mi to, že jsi nedostupná :confused:

Já jsem dnes ráno zkusila Hollandii se sušenkama, něco snědla, ale pak konec, zavřená pusa a prd. Tak ještě zkusím tu sladkou a pak na to hodím na čas bobek. Přece jí nebudu nutit furt. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Alí tak to teda byla děsná noc, to je mi líto. My spaly do 5.20, pak dostala mlíčko a spala do 7mi. Manža si jí pak zase vzal a já spala do 8.15. Je zlatý, ale nesmím si na to moc zvyknout :sweat_smile:
10. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
Katko, ahoj, no, opravdu po delší době eaná noc, vůbec jsem se nevyspala, snad to bude zase v dalších dnech lepšejší. Teď Ondrášek spinká na zahradě v golfkách pod moskitiérou:slight_smile:. Pořád tam za ním načuhuji, takže si asi půjdu sednout někam vedle něj na lavičku.

Rádi bychom, až přijede Martin, zkusili výlet do Dráždan a také se chceme podívat do nedalékoho Německa do jednoho hobby obchodu (něco jako Obi) a mrknout na nějaké pěkné zahradní posezení, třeba i s houpačkou, že bychom rodiče překvapiii:slight_smile:. Snad Ondrášek naše plány nezkazí:slight_smile:.

Kdy odjíždíte na tu Vysočinu? Zítra? Budou pařáky, co?
10. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
autor
Alí taky nesmím zapomenout moskytiéru, plánuju spaní na zahradě, ptž opět už jí 30 minut uspáváme. Neustále si sedá a stoupá. To v kočáru nejde :angry:
Tak ať to klapne, v Německu, když najdeš DM, tak tam prý mají o hodně větší výběr tý jejich Alnatury než tady :wink:
Odjíždíme zítra, ale to má být snad 20°C, takže to bude dobrý na cestu. A pak má být hezky, což je naprosto super a snad to vyjde. :wink:

A jdu jí uhoupat, páč na tohle nemám nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :rolling_eyes:
10. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
Alnaturu jsem ještě nezkoušela, zatím jíme z toho masozeleninového: domácí (sem tam), Hami, Hipp. Co máš vyzkoušené za mňamku z Alnatury, že bych to taky zkusila? No, klidně tam něco koupíme,ale vzhledem k tomu, že pojedeme vlakem nemohu toho zase tahat tolik, to bychom po městě asi neunesli v báglech nebo taškách. Ale určitě se tam podívat chci. Drážďany máme rádi tak je ukážeme i našemu synkovi:slight_smile: :slight_smile:.

Ondrášek si zatím jen sedá, stoupání ještě nebylo, ale v té cestovní postýlce, ve kterém ho mám v přízemí tam se opře o kraj a snaží se dostat nahoru. Ale jinak mi přijde, že po té šesté nemoci nějak zlenivěl, jak se hodně hýbal, otáčel, přetáčel atd.. tak teď to tak často není... No, ono to přijde a budu pak vzpomínat....

Fouká tu vítr, je tu docela chladno, ale mně to neva, hlavně, když neprší. Já nemám ráda ta vedra, mohlo by být v létě stabilně max 25 stupňů, to by mi vyhovovalo.
10. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.