• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Ahoj holky,
tak já jsem zpět :wink:
Martí neboj, něco tam zbylo :grinning:
Byla jsem na Národce a Bětka má šaty, tričko s kr. ruk, tričko s dl. ruk, růžové roll upky a sadu overálků na spinkání :grinning: Já mám 4 nová trička a táta má 2 nová polo trika a 2 nová tílka :grinning:
Cestou domů jsem měla kliku, že mi přijela nízkopodlažní 3jka, i když nebyla v řádu. Ale to jsem asi dostala za odměnu, páč včera vynechala 16tka, která byla značená jako nízká. A nejela pro jistotu žádná :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kačí to je teda Štěpula už taky pěkný. Tak to moje tintítko aspoň bude v bezpečí s takovejma chlapákama :grinning:

Martí to už uteče, vydrž.

Alí tak to je super, že to Ondrášek zvládnul. A dokonce i šervůd, jo? Fuj, to tě teda lituju, že si tam musela jít a ještě s kočárem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz
Tééééééééééééééda, Katko, Tys to koukám taky oblečeníjově rozjela:slight_smile:. Gratuluji k úspěšným nákupům.
No, jo, no. Z Hlaváku přes šervůd to mám do práce nejblíž a není to tam pořád nic moc. A práce na opravě Hlaváku pokračují, je to tam rušné - jsem zvědavá, zda to bude vypadat tak pěkně jako byla ta studie, kterou jsem někdy viděla v televizi. Jestli jo, tak to bude hezké a reprezentativní.

A teď odpo se chystám na procházku, mrknout na Háje do drogerie, koupit něco v pěkárně, vyzvednout ségru po cestě z práce - taky se chce mrknout na botky a pak pojedeme společně domů.

A o víkendu - v sobotu bychom šli na nějakou rodinnou procházečku delší (asi vyrazíme do Dendrologické zahrady) v neděli dopo přijde manželova maminka - půjde kočárkovat a my s Martinem budeme chvilku sami a odpočineme si snad - a odpoledne přijdou naši, a v pondělí ještě uvidíme.
10. dub 2009 ve 12:50  • Odpověz
Kačí tak to je prima, že na mě něco zbylo :grinning: já ale pojedu na Novodvorskou, chci tam juknout i do Nextu :wink:
je tam vedro, co? já už musela zatahnout žaluzky, abychom se tu neupekly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dub 2009 ve 12:51  • Odpověz
autor
Alí tak to ani nevím, že Hlavák už předělávají :astonished:
Tak to jsem taky zvědavá, jak to bude vypadat.
A zas tak jsem se nerozjela :wink: Chtěla bych ještě boty, mám vyhlídnuté v Deichmanovi a pak i já bych potřebovala nějaké roll-upky, jenže to musím někam, kde šijou na slony :sweat_smile:

Martí já jsem na Novodvorský byla asi před 14 dny a něco tam koupila, ale oni tam toho moc nemají. Na Národce byl o hodně větší výběr. A vedro tam je, ještě uvidím, jestli se odpoledne vypravíme ještě ven. Mám tu hodně praní, tak možná jen na chvilku.
10. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz
Katko, jj, tam už se to opravuje dost dlouho, vlastně už asi rok a má to trvat dlouho - však oni dělají nejen ty vestibuly, plášť, atd... ale i koleje, nástupiště atd.... Myslím, že to konečně bude pěkné nádraží.
10. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz
autor
Alí aha, no tak hlavně aby to pak nějak vypadalo. Vždyť za to, co tam bylo předtím jsme se mohli tak akorát stydět. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dub 2009 ve 13:19  • Odpověz
autor
Nikde nikdo?
Ani marodi? :fearful:
10. dub 2009 v 15:26  • Odpověz
já jsem tady, jen jsem myslela, že tu nikdo není, tak nekoukám :wink:
10. dub 2009 v 15:36  • Odpověz
jakto že nejste venku? :wink:
10. dub 2009 v 15:37  • Odpověz
autor
Martí já potřebuju prát. Už mám jednu pračku našeho a teď peru Bětuli. Taky jsem na x krát spálená, tak si dám dneska oraz. A byly jsme dopo, tak asi dneska už nepůjdem. Bětka teď spinká v postýlce, tak mám chvíli. Udělala jsem si kafe, papám polomáčenky, prostě pohoda. :grinning:
Se těším na víkendek, teda ne na pondělí, opět jedem k tchánovcům :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale zítra nákup a asi lehký úklid a v neděli razíme za mámou a otčímem na chalupu, kde si uděláme výlet na nějaký hrad. Se těším, má být krásně, tak by to mohlo být supr :wink:
10. dub 2009 v 15:43  • Odpověz
no my jsme taky měli plány, co všechno podniknem a sedíme doma. Ale to neva, jsme rádi, že je Nelince lépe, má ted trochu vyrážku na bříšku, myslim, že je to z augmentinu, ale zatím to není nic dramatického, tak doufám, že se to nerozjdede,abychom to nemuseli vysadit, ted když to zabralo, to by bylo blbý :unamused: jinak nálada dobrá, teplota není, kašel řekla bych lepší :dizzy_face:
10. dub 2009 v 15:47  • Odpověz
fušovala jsem ti do řemesla a vysondovala Petuli, psala, že je Lukášek nemocný, má chudáček ouška :frowning2: ale nám to Péta nenapsala, potvůrka jedne :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dub 2009 v 15:48  • Odpověz
autor
Martí teda to je děs, ta vyrážka. No, tak snad to zvládnete doléčit, aniž by jste to musely vysadit. :pensive:
A hlavně že je dobrá nálada :wink:
Vysondovala jsi jí v Hledám kamarádku? :wink:
Ona tam potvůrka chodí častěji než k nám :grinning:
10. dub 2009 v 15:50  • Odpověz
jo, přesně tam :grinning:
10. dub 2009 v 15:51  • Odpověz
autor
Martí cccccc, mám přehled :wink:
Akorát teda dneska si to objevila dřív než já. A ty ouška teda, to musí být děs. A 40tka :frowning2: , brrrr :frowning2:
10. dub 2009 v 15:53  • Odpověz
no já vždycky když má teplotu řešim, jestli to nejsou uši a furt jí je mačkám, až budou větší, tak si aspon řeknou co je bolí...
no chudáček malej, ta teplota je hrozně vysoká,tak snad jestli mu to píchli, mělo by to rychle klesat...
10. dub 2009 v 15:56  • Odpověz
autor
No tohodle se já děsím, páč manža na to jako malý trpěl, ale já ne, tak vůbec nevím, co je to za bolest.
Kam když tak saháš na to ucho? Já fakt nemám představu :confounded:

Ty jo tady už mi stojí šňůra aut před barákem. :grinning: Většinou to tady stojí až kolem 17té, no, ale holt prodloužený víkend, tak se všichni ženou ven :grinning:
10. dub 2009 v 15:58  • Odpověz
normálně jí ho zmáčknu ze předu i ze zedu, to bys poznala, kdyby reagovala bolestivě...ten prevenar by tomu měl zabránit, tak snad se k němu dohrabeme, měla ho mít 22. ale už mi říkal dr. že to odložíme :frowning2:
jen at jedou, bude tu klid :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a prázdný krámy a já ráno vyrazim :grinning: :wink:
10. dub 2009 v 16:02  • Odpověz
autor
Tak snad bych to poznala :wink:
Já doufám, že nebudu muset. A my máme zatím jen jednu dávku Prevenaru. A co vím, tak Peťa nechávala Lukyho očkovat a podívej na to. :unamused:

Já myslím, že Praha bude vymetená. Taky se těším, že zítra na nákupu budeme pomalu sami :grinning:
Akorát doufám, že to chataři a chalupáři všechno nevykoupí.
Musím říct, že s tím Intersparem nejsem úplně spokojená. Třeba mají vždycky vybraný Ramy Cremfim a nebo mají fakt blbý výběr v drogerii :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zas tam ale mají jablka Fuji, kterým říkáme s manžou Fučík a jsou moooooooooc dobrý.
10. dub 2009 v 16:06  • Odpověz
mě Spar taky zklamal,nejvíc mi vadí, že tam nemají čerstvé ryby, to nikde tady, musíme pro ně až do Hypernovy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
chodim tam max. 1 týdně a střídám Billu a Alberta, všude mi něco vadí :unamused:
10. dub 2009 v 16:14  • Odpověz
A jablíčka Fučík tedy neznám :grinning: :grinning:
10. dub 2009 v 16:15  • Odpověz
autor
No, když mi ten Spar teď máme nejblíž. Teda ještě by bylo Tesco na Novodvorský, ale to je mrňavý a zásobený snad ještě hůř. Dřív jsme jezdili na Zličín do Tesca, pak do Globusu, jenže jak už kojím po 3 hoďkách, tak jsme to přestali stíhat. :sweat_smile:
Ještě bychom mohli do Hypernovy na Chodov, když já je nějak nemám ráda a nikdo jim u mě neodpáře ten průser s masem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak je zkuste, nevím, jestli by je mohla Nelinka, páč jsou to takový křupavý šťavnatý jabka :grinning:
My jsme si je úplně zamilovali a nikde jinde jsem je neviděla.

Vlastně nejblíž je Billa na Budějovický, ale tu taky nemáme rádi, taky je blbě zásobená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dub 2009 v 16:20  • Odpověz
Já mám taky ráda Globus, ale ten je trochu z ruky a v Bille na Budějárně je nával celý den, já chodím tady k nám, ale taky žádná sláva :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hypernovu na Chodově máme docela rádi, hlavně tam maj ty rybičky, velký výběr a krevetky apod. to my moooc rádi :dizzy_face:
10. dub 2009 v 16:24  • Odpověz
autor
Když na Chodově je taky furt nával :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To zas v těch Arkádách je přeci jen méně lidí, no :sweat_smile:

A z ryb máme rádi Pangase a toho ve Sparu mají. :wink:

Se mi vzbudila Bětka, ale došla jsem jí dát dudlíčka, pustila znovu kolotoč a že by? Chůvička je zticha, tak snad znova usnula :sweat_smile:
10. dub 2009 v 16:28  • Odpověz
tak Neli už zase spí, dnes už po třetí, asi jí to tu se mnou zmáhá, to jsem zvědavá, co bude dělat v noci...
10. dub 2009 v 16:28  • Odpověz
autor
Tak ona potřebuje vyhnat z těla tu chorobu. To i dospělý, když je nemocný tak furt chrní.
Já myslím, že bude spinkat i v noci :wink:
A když ne, tak budeš mít noční :grinning:
10. dub 2009 v 16:30  • Odpověz
no to pěkně děkuju :grinning:
ona spí tak max. hodinu, tak snad bude noc dobrá :wink:
za chvíli dorazí M9ša, tak to zas bude lepší a užjen zítra a v neděli bude prochajda, bude-li vše ok, radši se netěši, co kdyby zas něco...
10. dub 2009 v 16:32  • Odpověz
ty jo, já píšu hrozně, já u toho ležim a nevidím ty chyby :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. dub 2009 v 16:33  • Odpověz
autor
Nemáš zač :grinning:
hele já už se nesměju, páč Bětka teď plakala, tak je asi po spánku :rolling_eyes:
No, zkusím jí tam chvíli nechat, jestli zase neusne. Venku spí taky třeba dvě hodiny, hernajs, tak to může dát i v postýlce.
Hm, tak teď zase spustila to svoje mami, tomu asi neodolám :sweat_smile:

Snad už to bude O.K. A jak píšeš, radši se netěšit a ono to třeba klapne :grinning:

A já jdu pro ní chjo :frowning2:
10. dub 2009 v 16:34  • Odpověz
já jdu žehlit, sem celý den doma a nic nedělám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pozdravuj Bětušku kočinku, už se na ní těšim :dizzy_face:
10. dub 2009 v 16:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.