• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Nazdárek,
tak my odjíždíme dnes odpoledne na chatu a budu až 20.7., možná později, uvidím podle počasí. Taky jsem ráda, že má být hezky, mimo Prahu jsou ty pařáky snesitelné :slight_smile:
Jogurt zkusím dnes prvně a zkusím bílou Activii neslazenou. Kdyžtak se prý do toho dají přidat i ty přesnídavky, ale to už mi přijde poměrně drahý dávat jogurt s přesnídávkou. Holky a ten jogurt dáváte místo tý ovocný svačinky???

Hani taky mi přijde, že u nás už se projevuje seoparační krize, včera u doktorky když jsem tam Štěpulu pokládala na pult, tak se mě nechtěl vůbec pustit a řval :unamused: Drží se mě za výstřih a má děsnou sílu :sweat_smile:

Alí tak ať Vám výlet do Drážďan vyjde, v neděli má být celkem příjemně a pak už pařáky.

Kačí Vám přeju nádhernou dovolenou, užijte si to a ať Vám bětka nechá volný večery :slight_smile: :grinning:

ještě mrknu, ale pak budu zase celý týden OFF.
10. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
Katchul, hezky si užijte pobyt na chatě. Je to fakt paráda být fuč z hlavního města:slight_smile:.
Já dávám Ondrovi jogurt jako dopolední svačinku a odpoledne má ovoce.
10. črc 2009 v 10:39  • Odpověz
A vlastně zítra bude Štěpánkovi osm měsíců, že? Tak vše nejlepší!!!
10. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
autor
Alí máme vyzkoušenou zeleninovou směs (do toho dávám žloutek), pak nějaké masíčko s bramborem a mrkev s bramborem (to taky se žloutkem). Pak jsem koupila brambor a dýni s fenyklem, ale to Bětce vůbec nechutnalo.
Jinak večer Bětka usne bez problémů a bez stoupání. Hrozný je uspávání přes den. :confounded:
Takže večery budou volné :wink:

Kačí hezky si to užijte. :wink:
Jogurt dát dopoledne, jak psala Alča :wink:
A jestli ti Štěpula nebude jíst jogurt, tak asi ani s přesnídávkou. Aspoň mě to Bětka nechtěla.
:angry:
A Štěpulovi taky přejeme vše nej k osmiměsíčinkám, když tu nebudete.
10. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
Ondráškovi moc chutnal ten příkrm s dýni od Hami. Taky jsem zkusila koupit ještě od Hami něco se špenátem atd.. Tak jsem zvědavá, zda mu to bude chutiti. Ale on zatím papá všechno:slight_smile:, tak snad nebude protestovat.
Mrknu na nabídku Alnatury a zkusím nějakou tu sklenku zakoupiti.
10. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
Děkujeme za přání :slight_smile: :slight_smile:

Tak to jsem z toho jídla jelen, já nedávám žádnou dopolední svačinku. Můžete mi prosím prosím napsat kdy krmíte? Já tak okolo 8,30 dávám UM, pak oběd okolo poledne, pak ovocnou sváču okolo 15,30, kaši okolo 19 a pak UM před spaním. A v noci samozřejmě taky UM, pořád se budí. Není to málo?
10. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
Katchul, nám to vychází takto:

5.20 - UM
9.00 - jogurtová svačinka
12.30/13.00 - oběd
16.00/16.30 - ovocná svačinka
19.30 - UM Hajaja nebo kaše
10. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
hmm tak dítko mělo dopolko hysterák , až mi rupli nervy a řvala jsem na něj a on řval ještě víc :sweat_smile:

po dnešní noci nemám fakt náladu :confounded: jestli tohle bude dělat teď pořád tak potěš koště
10. črc 2009 v 11:00  • Odpověz
autor
Kačí my to máme takto:
6.00 - UM
9.00 - svačina (jogurt nebo UM)
12.00 - oběd
16.00 - ovocná sváča
18.30-19.00 - kaše
Takže naopak ti Štěpulák jí víc než naše děti :wink:

Jáji :frowning2: To je hrozný, viď, když jseš unavená a děťátko ještě křičí. Taky mi v tu chvíli ujíždějí nervy :pensive:
Ale to se spraví. Třeba ho trápí zoubky. U nás byly noci hrozný asi 3 týdny, pak se vylouply zuby a bylo hotovo :wink: Od té doby spí zase celkem dobře.
10. črc 2009 v 11:04  • Odpověz
Kači..no jo ale on se v noci točí na břicho :confounded: Jinak jeden zub už je pěkně vylezlej a druhej skoro taky
10. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
Aha, aha tak to asi taky přehodnotim, ráno jí taky okolo 5,30 tak pak bych místo toho dalšího UM dala už ten jogurt, díky :slight_smile:

Jáji Štěpán je protivnej doost často, pořád vyžaduje mojí pozornost, už mi taky ujíždí nervy. To byla pohodička když jsme na něj byli na dovče dva :slight_smile:
10. črc 2009 v 11:06  • Odpověz
Kačí no ale on toho zase tolik nesní víš, k obědu dá jen tu malou skleničku nebo půlku tý větší :unamused: A kaše sní tak 100ml a UM mu dělám 180ml. Po tý kaši večer teda vypije samozřejmě mnohem méně. Kolik děláš Bětce UM??
10. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
i já se přidávám......a přeju všem krásný den. Dnes tady asi moc nebudu, ale zítra jede Míla do Německa, takže asi budu doma, tak když si nic neplánuju určitě se přijdu juknout na Vás.... :slight_smile:
Kate.....ahoj.....hodně dlouho si byla pryč viď??
Kačko....štěpánkovi všechno nej k zítřejším 8měsíčním narozeninám, když už tu nebudete....
Kačí....krásně si užijte dovolenou.....a pak se hned hlaš..... :slight_smile:
10. črc 2009 v 11:09  • Odpověz
Kubík je teď taky zlobidlo zlobivý.....když si s ním hrajeme, tak se směje a je roztomilý. Sotva něco potřebuju udělat a on zůstane sám spustí.....taky mě to leze na nervy...že je tak společenskej :wink: Taky když ho nechám samotnýho tak se většinou někde bouchne a je řev zas z jiné příčiny....včera si i sedl a spadl na nos.... :rolling_eyes:
Holky a co jste tady psaly o přesnídávkách? Od kdy je dáváte???
10. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
autor
Jo Jáji, tak to jo, tak to tak 14 dní a přejde to :wink:
Myslím, že Kačka tady dávala odkaz na stránky, kde psali, že děti nacvičují svoje dovednosti i v noci. Ale je to jen přechodné období. Pokud se ti točí jen na jednu stranu, tak ho dej spát k té postranici, aby se nemohl přetočit.

Kačí aha, tak to jo, tak to Bětka jí ty velké skleničky, ráno vyžahne 210 UM. Dopo jí dělám míň, ptž většinou do ní něco dostanu. Dneska snědla kus toho jogurt se sušenkama, tak jsem pak udělala jen 120 UM.

VLadí díky, to víš, že se pak budu hlásit. Však budu mít absťák :grinning:
10. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
Jo a kaši dělám ze 180 vody :sweat_smile:
10. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
teda vám dítka tak pěkně dlabou, to ten náš :sweat_smile:
10. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
Ondrášek si dal dneska 1,5 hodinky spánku na čerstvém vzdoušku v závěru i s dešťovými kapičkami. A teď si spokojeně hraje v cestovní postýlce:slight_smile:, tzv. vaří:slight_smile: jak říkáme tomu, když má malé míčky v misce či odměrce na vodu:slight_smile: :slight_smile:. Docela se zabavil. A já si čtu. Za chvíli budeme mít, tedy Ondřejík, obídek. No. já si dneska dám asi jen housku s nějakou paštikou či tak něco.
10. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
Ondra ráno vyžahne mlíko z 240ml vody:slight_smile: a kaše tak kolem 220ml vody.
Jdu pozavírat okna, nějak tu táhne. Skoro to vypadá, že bych mohla zatopit v krbu, ale od zítra se má oteplovat tak to asi dělat nebudu. Tomu čištění od popela se chci vyhnout, tak se raději přioblečeme:slight_smile:.
10. črc 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
Alí tak Ondrášek je tady asi nejlepší jedlík :grinning:
Ona by Bětka asi zvládla stejné množství vody, ale ona má pak tak nafouklé bříško :sweat_smile:

Holky jedeme nakupovat na dovču, pak budu balit, tak nevím, kdy na vás juknu.

Zatím páááááááááá :grinning:
10. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz
Tak u nás krmení takto:¨
7:00 UM z 240 vody
10:00 ovoce
13:00 maso+zelenina
16:00 jogurt
19:00 kaše nebo UM

A to ovoce a jogurt, mně teda naopak říkala že je lepší dávat ovoce dopoledne a jogurt. Důvod nevím, ale skoro bych to tipovala kvůli tomu že ovoce je sladké a že i dospělí by ho měli mít spíš dopoledne. Ale nevím, my jsme původně měli ovoce odpo a rka říkala ať to zkusím přehodit a zdařilo se.
10. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz
Teda tady teď skončila bouřka jako kravka velká a slejvák jako blázen, a teď už zase svítí sluníčko, tak jsem šla s Ondrou na zahradu povozila ho a spinká. Uvidíme, jak to bude dlouhý spánek, ale asi moc ne když dopo spinkal takovou dobu!!! Za chvíli tam ale zase začne asi pořádná buřina.

Hanko, tak to jíte skoro jako my:slight_smile:. Mně naše MUDr. říkala dát jogurt dopoledne a ovocnou sváču odpoledne, asi na to nejsou žádná striktní pravidla a mně přijde, že je to celkem dobré takto.
10. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz
Vybírám něco jako svatební dar našim kamarádům, kteří mají svatbu 15. srpna. Asi jim zkusím vybrat poukaz na nějaký pěkný pobyt/víkend či tak něco. A Ondrášek ještě hajááááá :astonished: :astonished: , ale už je to hodinka, myslím, že brzy bude mít očička dokořán.
10. črc 2009 v 15:38  • Odpověz
Holky, tak máme po ovoci a zírala jsem, Ondrášek si dáchnul opět 1,5 hodinky. Teď si hraje v cestovní postýlce.
10. črc 2009 v 16:37  • Odpověz
Ahoj holky,
my jsme dneska byli skoro cely den v zoo s kamoskama a jejich prckama. Docela dobry, ale bylo tam plno lidi a docela narvany busiky kocarkama :unamused: Ale jinak dobry, neumim si predstavit jak to tam vypada o vikendu, kdy je tam vic lidi.

Hani, vitej zpatky :wink:
Alco, prcek taky dneska docela hodne spal jak byl cely den v kocarku, ale vybral si to opet vecer. Po cviceni hysterak jak blazen, zacal se mi kuckat a dusit jak rval, ja se z nej asi picnu. Ted uz je napapany a spinka, doufam :sweat_smile:

Zitra jedeme do Berouna k mym rodicum a pak kamosce na oslavu tricetin, takze budu az v nedeli.

Kaci, uzijte si dovcu, ma byt pristi tyden pekne teplo, tak nabal Betce kratasky :wink:
Kacul, uzijte si chatu, urcite tam bude lip nez v praglu :wink:
10. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
jdu na vás jen juknout, páč přípravy finišují a ráno už určitě nebudu mít čas.

Tak tu nezlobte, nebuďte moc upovídané, ať to pak zvládnu dočíst :grinning:

Dopředu přejeme Tomáškovi k půl ročku, ostatní snad stihnu.
Jo a vlastně v pátek bude mít Martinka svátek, tak ještě Martince vše nej k svátku :wink:

Peti kraťásků a šatiček máme dost :wink:

Tak páááááááááááááááá, já se objevím za týden :sunglasses:
10. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
Katko, hezky si dovolenou užijte, prožijte a zažijte, papapapa za týden.
10. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Kačí včera mi to vypadlo a už se mi to nepodařilo nahodit, tak se omlouvám :slight_smile:
jinak moje dítě je nejedlík máme to takto
ráno po probuzení kojení
kolem 8 jogurt
v poledne oběd(od roka už vařim každý den) a většinou pak po půlhodině kojení, aby usnula
v 15 ovoce nebo frutapura, občas přesnídávka nebo pribináček
v 18 kaše(1ooml)
ve 20 kojení nebo 12O BEBA
většinou nic nesní celé, ale přibývá a je v pohodě, tak to zatím nijak neřešíme.
10. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
Kačí tak si to krásně užijte, budete mít hezky :slight_smile: a dík za přání, ani jsem nevěděla, že budu mít svátek :grinning: :grinning:
jinak dnes byl super den, měla jsem tu kámošku s ročním Radečkem,krásně si hráli a´my jsme drbali u kafča :slight_smile:
10. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
Čauky Marti, jaký jste měli den?
10. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.