• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Ahoj Alí moc prima, ted jsem to napsala :wink:
10. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
Tak to ráda čtu:slight_smile:.
10. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
ahoj holky....jdu se na vás podívat, Kubíno až teď usnul. Nějak se horší.....už asi týden usne v 7 u jídla, hodí svůj 20minutový spánek a pak nemůže zabrat.....a řve. To ho tedy budu muset odnaučit... :slight_smile:
10. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
Kačí krásně si užijte dovču :wink: a Tomík děkuje za přáníčko :dizzy_face:
10. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
Alčo....koukám, že začínáš mít hrozně hodné dítko....na to, jak sis v začátku užila, tak teď je Ondrášek nějaký hodný. krásně papá, hezky spinká....ty jo :grinning:
Marti....a jak je v Chorvatsku? Ozvali se ti....jestli mají teplíčko a tak.... :slight_smile:
10. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
Ahoj Vladi :slight_smile: Kačka volá každý den, mají se dobře, je tam krásně, jsou až dole na Hvaru,mají štěstí, protože před 2 týdny tam bylo 14 stupnů.Už se v neděli budou vracet.
10. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
tak to jo, protože koho letos znám a jel do Chorvatska, tak počasí na koupání moc neměli.... :unamused:
a Kačka má hodnou tetu, to moje ségra, která má 5letou holčičku a dvojčata by si další děti asi už s sebou nevzala :grinning:
10. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
moje ségra děti nemá, ale doufám, že jednou mít bude, nějak nemá štěstí na chlapa :angry: takže si bere Kačenku.
co vy, chystáte se k moříčku? Já včera koukala na last minute a našla jsem třeba Turecko za 5 tisíc all inc. to je nádhera, uvažuju, že bych jela třeba s kámoškou a dětma,ale až v srpnu, no uvidíme co bude.Míša chce zase na hory u nás, tak nevim co nakonec spácháme :wink:
10. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
my pořád nevíme.....s Kubíkem se mi letos moc nechce, tak přemýšlím, jestli to nechat být a nebo že by týden tady byla mamča a hlídala.... :slight_smile: V Turecku jsme byli předloni a moc se mi tam líbilo, hlavně těch hadříků co jsme tam nakoupili, nechali jsme si jen 5euro na cestu kdyby náhodou jsme měli žízeň :slight_smile: Já právě na nic tak výhodného nenarazila, pořád všude píšou, jak jsou levné ceny a když pak hledám tak nic.... :frowning2: Děti letí letos na Džerbu, tak jsem zvědavá jak tam se jim bude líbit.... :slight_smile:
10. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz
jo jinak hlásím že mrcha jak přišla tak odešla, nevím co to mělo znamenat :unamused:
10. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
Cauuu.za 24 hod toho tolik napíšte????Koukám,že některé mladší děti tady sní víc než my starší:slight_smile: :sunglasses: Ty jooo,moje nikdy nevypila um z 240 vody!!max 200ml a ted už tak 150ml..a kaše?t 120 ml,nebo jen mlíko..hm s pitím taky problém..pije jak muška..ne podle tabulek..ale nabízím pořád..a protože jsem ráda že něco vypije tak ji dávam ..hipp čaje..(hm jsou slazené)...a jogurt bych jí kdyby jedla dávala ten jakej by chutnal..tedy třeba i sladkej no...furt jí cpu a zkouším zdravěji,ale skončím pořád na tom co sní..aby jedla..
10. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
jo prosím tě Marti.... :slight_smile: když seš ta sestřička.... :slight_smile: co ta moučnivka? Opravdu nebolí? Víš Kubík vážně od té doby co ji má je protiva, tak nevím, jestli je to nepříjemné a nebo shoda náhod....na internetu o tom zas tolik není....
10. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz
Jaji, to teda byla rychlost:slight_smile:.
Vladi, já jsem jak v Jiříkově vidění, že je Ondrášek hodnější a klidnější. I když ty své vztekací a řvací stavy mívá také, ale mnohem méně, naštěstí.
10. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
Vladi to je v podstatě plísen v pusince, Neli to jednou měla, dávala jsem genciánu a za 2 dny to bylo pryč, většinou je to ze saviček a dudlíků, takže každý den vyvařovat, já vyvařuju dodnes,jestli to bolí nevim, ale myslim že ne.
10. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
Alenko,..jak jsi říkala,že jste meli tak 6.nemoc..byli jste ospalí víc než jindy?
10. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
Ali...no až je mi to divné, holky si ze mě dělaj legraci že jsem těhotná znova :sweat_smile: blbá sranda
10. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
Kate já myslim, že ospalost není šestou nemocí, ale spíš teplotou a celkovou únavou tělíčka.
Kate, nebyl při té nemoci Ondrášek ospalejší než jindy. Byl protivný.
no já právě moc nevyvařovala :frowning2: ale teď to poctivě dělám a zatím to nemizí... :confounded:
No Alčo....fakt zírám....a užívej si to...a je pravda, když jsme o víkendu pryč, že taky spinká v kočárku víc než doma. Protože doma kolikrát nezabere a takhle když vidím, že je už na spaní, vystrčím kočárek na zahrádku a je to :slight_smile:
10. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
Prý je i pátá nemoc..... :slight_smile:
No Jáji....taky mi to napadlo..... :slight_smile:
10. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
vladi..dej pokoj
10. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
No, já jsem zvědavá, kdy tu mrchu dostanu a v jaké intenzitě. Ani se na ni netěším.
Jáji tak se testni :wink: já mám taky zpoždění, ale u mě je to kojením, nemám to pravidelně, takže jsem v klidu :wink: zatim :grinning:
Mame tu dneska ale chladno, sakrys. A Ondra nesnasi prikryti, tak doufam, ze nenastydne, troubik jeden.
10. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
marti...hihi že by?? prej když kojíš tak není jisté že neotěhotníš :grinning: budem rodit spolu :grinning:
10. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
Jáji!!! :grinning: :grinning: aspon ti ukážu jak se rychle rodí :grinning:
10. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
ale já téměř nemám důvod se bát :grinning: asi jeden malý :grinning:
10. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
Jáji....neboj....ono se to srovná...... :slight_smile: i když já přestala kojit a hned pak jsem to dostala normálně.....ale co člověk to originál ne?? :slight_smile:
Alčo....to já taky Kubíka přikrývám, až když usne, jinak začne peřinku taky hned skopávat.... :slight_smile:
10. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
Věřily byste tomu, že zívám?....ty rána mě zničí....už to vidím jak zas v půl 6 bude budíček. :angry: ....půjdu se vysprchovat a asi spinkat... :slight_smile:
10. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
Martí že by sprcha? :grinning:

Ještě jsem vás dočetla, už čučím na Harryho Pottera. :wink:

Jáji testni :wink: Půjdeš v pondělí na stepík?
10. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.