• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
jo bacha holky, prej před první ms po porodu je normálka ovulka, to jsem nevěděla :sweat_smile:
10. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz
ha, ha.....a pak Vladi....dej pokoj..... :grinning:
tak holky dobrou....a Kačí krásnou dovolenou.... :slight_smile:
10. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
sprcha,? :confused: :grinning:

Kačí...jo jo půjdu, musim, v úterý jsem nakonec nešla :sweat_smile:
10. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz
autor
Jáji tak kdyby se Háňa ptala, tak řekni, že jsem na dovče :wink: Díky :sunglasses:

Tak holky moje, díky za všechny přáníčka hezké dovolené. Vy se všechny opatrujte a za týden páááááááááááááááá :grinning:
10. črc 2009 ve 23:02  • Odpověz
jasaaaan, tak paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning:
10. črc 2009 ve 23:20  • Odpověz
Hezké sobotní dopoledne.
Jajinko, tak kdy bude testování? :slight_smile:
Katka, doufám, v pohodě vyrazilia vstříc dovolené a pěkně si ji užije.

No, a u nás klasika. Jen už tu nejsem sama s Ondrou, ale i s Martinem, který teď vyrazil do města na nějaký malý nákup věcí v lékárně a drogerii a velký nákup potravin, abychom už pak nemuseli. A náš klouček? Spinká deset minut na zahradě, ale je tu dneska teda pořádně frišno, fouká ze všech stran docela ledový vítr. Snad tam nenastydne, broučínek náš.
11. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak u nás je taky zima a zatim to nevypadá, že má být už v pondělí teplo,ale doufejme, že jo.
Kačí dobře dojedte a užijte si to :slight_smile:
11. črc 2009 v 11:04  • Odpověz
No, toto??? Načuhuji před odchodem do horních komnat, a nikde nikdo celý den.
Hmmm, tak se mějte pěkně a dobrou noc.
11. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
no já nakukovala odpo i večer a taky jsem se divila, jak je tu mrtvo :astonished:
tak dobrou a hezkou neděli, snad teplejší než předchozí dny :slight_smile:
11. črc 2009 ve 22:39  • Odpověz
Ahoj holky,
my jsme byli vcera u nasich a pak na oslave u kamosky, slavila tricetiny :slight_smile: Nejake fotecky jsem hodila do albicka. Bylo to fajn, bylo tam plno prcku. Honzik byl hodny, ale cely den nekakal, takze vecer sileny hysterak. Jedina bezdetna kamoska, co tam byla, byla chudak vykulena, asi to bylo silne demotivacni :wink: :grinning:
Jinak za chvilku vyrazime na nakup, tak nevim, jak se tady zase zjevim.
Ale vidim, ze se vsechny mate fajn, tak si uzivejte pohodicku :slight_smile:

Jaji, ja kdyztak budu rodit s vami. Mela jsem mrchu 6.6. a od te doby nic. I kdyz kojis, muzes otehotnet, takze fakt bacha. No, kamosky si taky delaji srandu, ze bude mit Honzik brasku nebo sestricku :sweat_smile:
12. črc 2009 v 09:20  • Odpověz
Peto, já 8.6. ale jsem celkem v klidu :slight_smile:
u nás už je tepleji, hurá :dizzy_face:
12. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
ahoj,

žiju ale nestíhám, ty vogo tak to abysme si zamluvily pokoj pro 3 :grinning:
12. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
Peti nechceš tenhle týden na prochajdu?
12. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz
Tak bratricek ani sestricka nebude. Jsem to asi nejak privolala, nebo mozna vcera ta sklenicka cerveneho :grinning:

Jaji, rada, ktery den by se ti hodil? My nemuzeme v patek, jdeme na rehabku :unamused:
12. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz
Peti...no klidně úterý :slight_smile: nebo středa :slight_smile:
12. črc 2009 v 19:40  • Odpověz
Jaji, predbezne utery, ale jeste zitra potvrdim. Musime skocit k dr., prcek se nejak osypal a nevim, jestli nas vezme hned zitra nebo v utery. Ju? A kde si dame spicha?
12. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
Krásný večíííír.
dneska byl Ondrášek přes den více protivný než ve dnech minulých, ale dalo se to ukočírovat a přežít. Vstávačka dnes v 5.40, pak už nechtěl spát, ale řičel, protože by spal, no klasika. Zašli jsme si dnes na oběd do vedlejší obce Staré Křečany do příjemného prostředí Penzionu Oáza a dobře jsme si pochutnali. A po cestě zpět klouček usnul a dospával pak na zahradě.

Teď už hajinká asi půl hodinky, my večeříme, dříve jsme to nestihli a půjdeme se ještě asi projít nebo jen sednout na zahradu. Také je tu dnes trochu tepleji než včera.

Na zítra plánujeme výlet do Němec, snad nám počasí dovolí a Ondrášek nebude moc křičet:slight_smile:.
12. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
Ahoj Alco,
docela si to uzivate ty prazdniny, co? To je potreba :wink: Zitra by melo byt hezky a nebude snad jeste takovy parak, takze na vylet idealni pocasi :wink:
Pristi tyden ma byt parak, tak jsem zvedava, jak to prcci zvladnout. To Honzik byva pekne protivny :unamused:
12. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
Na ty pařáky se vůbec netěším, ale tady se to dá snést, ještě, že jsme pryč z Prahy, tam to vedro nenávidííííím mnohem více. Máme v plánu s Ondrou zítra tedy zajet do jednoho nedalekého městečka mrknout na náměstí a pak do toho Hobby obchodu, pokud to půjde dobře, vyrazili byhcom ještě nějaký den do Drážďan, ale z toho mám trochu strach, je to déle, brzy ráno odjezd vlakem, atd.. no,uvidíme....

Peti, jj, užívám si to a jsem ráda, že se nemusíme vracet brzy zpět. Je to super...
12. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz
Alco, no to se ti nedivim, my jsme taky na delsim vylete jeste nebyli. Nejdal jsme byli na Vysocine u tchanovcu a to autem, takze kdyz mel prcek na zpatecni ceste hysterak, tak jsme zastavili a uklidnili ho. Musis napakovat sebou hodne piti a drzhubek a meli byste cestu zvladnout :wink:
Ja mam trosku obavy, jak zvladneme cestu na Sumavu na dovcu, ale snad prcek kus cesty prospi a nebude moc brecet. Nejhorsi je, ze je vzdycky v te autosedacce a asi se mu to nelibi, ze se nemuze hybat a pak rve :unamused:
12. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz
Dobrý večír, hlásím návrat ztracené dcery :dizzy_face:
12. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
Ahoj Hani, odpocinuta a zrelaxovana :wink: ?
12. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
chi chi, teď spíš unavená :grinning: včera večer jsem měla šampáňo s jahodama a mátou = šamája a od dnešního rána přemýšlím kdy a kde budu zvracet :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale jinak to bylo super

co tady nového?
12. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
12. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
Peti..klidně na Hájích a můžem okolo přehrady :wink:

ahoj Hani :grinning:
12. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
jj o tom isofixu jsem to už někde četla

ahoj jáji, kam kdy plánujete? bych se přidala :dizzy_face:
12. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
Jaji, a ty jsi odkud ? Taky z Haju? Ja bydlim kousek od parku a prehrady, tak jsem pro. Aspon tam bude chladecek :wink:
12. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
z Budějárny přeci :grinning: Na hájích jsem cobydup :slight_smile:)

Hani v úterý asi :wink:
12. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
Super, tak jestli nesoukromničíte, tak já bych šla taky. V pondělí nemůžu, to je doma manža, v úterý sice taky, ale jde po nějakých schůzkách, tak se utrhnu :grinning:
12. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
no jasný pojď, budeme rády :wink:
12. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.