• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Hani, zrovna jsem to chtela navrhnout, jestli se nepridas :wink:
12. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
Tak super :dizzy_face:
12. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
a co dětičky, co umí nového?
12. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
Ahoj Hanko, tak odpočinutá, jo?
Hezky si užijte procházečku kolem přehrady.
12. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
Ahoj Alčo
jj, odpočinutá, no i když jak se to vezme, Kája denně vstávala v 6 :confounded:
12. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
tak super, tak se zítra domluvíme napevno :wink:
12. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
jj, snad má být hezky.

Jinak u nás docela blbý období, Kája má asi tu separační úzkost nebo co, hrozně se vzteká jakmile se jí nevěnujeme, asi odzvonilo koníkářským časům přes den :confounded:
12. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
oujééé, to má každé dítě???

jo jo má být pěkněěě
12. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz
no, nevím jestli úplně každé, ale v tomhle období je to prý běžné a co je horší, prý bude ještě hůř :astonished:
12. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
teda tak to držím palce ať to přežiješ v pohodě :sweat_smile:
12. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
Hanko, u nás je to to samé, neustálou pozornost Ondra vyžaduje a pořád křičí mama mama.
12. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
Alčo hrozný co? A zítra musíme trochu přebudovat byt, protože už vleze naprosto všude a zásadně jde po věcech, který ji nemaj zajímat
12. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
No, docela děsný, když si Ondry delší dobu nevšímáme, tak dá volume hodně nahlas a křičí.
12. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
tak já jdu jukat na tv a zítra se dohodneme, ale asi tu budu až večer ju? :wink:
12. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz
jj, tak zatím dobrou, já jdu ještě navštívit ostatní :wink:
12. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
Ahoj holky,
tak dr. nas vzala dneska, takze pocitam zitra s prochajdou. Zitra ma byt vedro, tak bych navrhovala prochajdu bud dopoledne nebo odpoledne, ale spis pozdeji, aby nebyl takovy hic :wink:
13. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
cauuuu,já bych s váma taky šla na prochajdu,ale radši počkáme..když jsme měli tu 6.nemoc,ani nevím dokdy se máme vyhýbat dětem..už vypadá fit a nic ji není..
ale jěště se budete procházet žejo???El bude mít ve středu rok,tak se hlašte kdo jste v Praze a my přinesem někam taky dortík(abychom si my maminky dali) :wink: co ve čtvrtek ..nebo já zjistím kdy může mezi děti :astonished:
13. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz
ahojky, neboj, prochazet se budeme cele prazdniny, tak az budete fit, tak se pridate :wink:
13. črc 2009 v 15:47  • Odpověz
Hola hola, já se ze zítřka musím omluvit, bo jsem úplně zapomněla, že má dítě svátek :astonished: a nanominovali se k nám gratulanti :sweat_smile: Takže dopo musím šůrovat a po o jsou u nás jak na koni. Tak příště no :cry:
13. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz
Hani, prejeme predem Kaje vse nejlepsi, hezky to oslavte a doufam, ze dostane hodne darecku :grinning:
Klidne muzeme domluvit nejakou prochajdu na ten dalsi tyden. Manza mi odjizdi na 2 tydny do Nemec, tak abych se nenudila :wink:
13. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz
No jasný. Trochu mě mrzí že tu nemáme nějaký normální koupálko, kam bychom mohli i s prckama :cry: Jako v průhonicích by to bylo super, ale ty ceny :astonished: :astonished: :astonished:
13. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
Jo a za přání děkujeme :dizzy_face:
13. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
Ahoj holčičky, všechny vás zdravíme :slight_smile:
dnes bylo nádherně, Neli se koupala v bazénku a lítala venku, paráda :slight_smile:
Karolínce vše nej nej nej k zítřejšímu svátečku a pěknou oslavičku :slight_smile:
13. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
Ahoj Martí,
děkujeme a přání :dizzy_face: A kdepak vy jste, že tam máte bazének? :confused:
13. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
Ahoj Hani, já jsem na chalupě u rodičů :slight_smile:
Kačenka se vrátila z Chorvatska, je jak černoch :slight_smile:
13. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz
Hani, leda zkusit ty zluty lazne, tam by to mohlo byt fajn, akorat nevim, jak bysme to s Honzulinem zvladli v tom vedru. Jeste jsem s nim takhle cely den u vody nebyla. No, ale nekdy musi byt poprve, ze? :grinning:
13. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
Tak to mají rodiče super chalupu s netem :grinning: Já bych právě nejradši s Kájou vyrazila někam k vodě, ale asi to dopadne jen na vaničku na balkoně :cry:
13. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
my jsme si pořídily net od vodafonu, mají ted akci že je to za půlku,máme to na 6 měsíců,naši jsou ty o víkendech běhěm roku a na zimu to zrušíme :slight_smile:
k vodě bych taky sama nešla, nic bys z toho neměla,balkon je taky dobrej :slight_smile:
13. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
koukala jsem na predpoved a vedra maji byt i pristi tyden :slight_smile:
13. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
mně by nevadilo s ní sedět u brouzdálka a ráchat si nohy a ona vodu fakt miluje, se obávám že po tom mega bazénku na chalupě se mi na vaničku asi vykvajzne. Hlavně na balkon svítí punťa jen dopo a vůbec je to takový divný no..

Peti a tys v těch žlutejch byla? Mají webovky?
13. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.