• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Jaji, no tady je zatazeno a prselo. A to hlasili na dnesek 30 stupnu :astonished:
Musim jeste dopolko na postu. Pani z MMB mi posilala balicek, nedosel mi listecek, ale na netu je, ze by to melo byt ulozene na poste :angry: :angry: :angry:
14. črc 2009 v 08:32  • Odpověz
Jaji, tchan je tedy huba nevymachana :zipper_mouth:
14. črc 2009 v 08:34  • Odpověz
Krásný den!!!

Zataženo a deštivo je i u nás na severu, takže dneska moc rajzovat nebudeme. Manžel šel do města na nákup a něco zařídit s technickými službami a mrknout do prodejny s nábytkem, zda by tam neměli něco pěkného na zahradu. No, a já jsem s Ondráškem, který spinká na zahradě jako andílek. Ale je teda ukřičenej až běda když se mu stoprocentně nevěnujeme, síííla:frowning2:.

Jajinko, co si to ten tchán dovoluje, to je teda nevycválanec nevycválanej.

Dneska plánujete tu procházku, jo?
14. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
Alco,planujeme, ale jeste nejsem domluvene na 100%, cekame, az se umoudri pocasi :wink:

Prcek se kazdou chvilku vzbudi, tak se vydame na postu zjistit, jak je to s tim nasim balikem, ktery ma byt uz na poste, ale nedostali jsme listecek, ze by tam byl a doma taky nikdo nezvonil :angry:
14. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
Jsem uplne v soku :grinning: Nase dite spi uz 1,5 hodky, stihla jsem si v klidu vyzehlit a ted sedim s kafcem u pc. To je vec nevidana :astonished: :astonished: :astonished:
14. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
Peti, posta to je des, ja si na ne porad stezuji a stezuji, pisu jim stiznosti. A zda se mi, ze je to ted lepsejsi:slight_smile:. Dokonce mne ten dorucovatel baliku oslovi, kdyz kolem mne jede po ulici, ze nic nema nebo ze neco ma a hned mi to preda na prochazce!!! Ze by uz konecne zlepsili svou cinnost?
14. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
Tak to je slusny spanek, Peti. A jak spinka v noci? Ondrasek klasicky od max. 20.30 do 5.15, pak si dá mlíčko a někdy neusne, ale většinou jo, a to max do 7 (dnes tedy jen 6.20).
14. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
Alco, me se to s tim balikem stalo poprve, driv spis treba nezazvonili, i kdyz jsem byla doma a hodili mi do schranky listek, ze mam balik na poste. No, musim se psychicky pripravit a pak se vydam na postu.

Prcek spinka od cca 20-20.30 hod. do 3-5 hod, jak kdy se vzbudi a pak jeste spinka tak do 7 az 8 hod. Ale pres den moc nespinka. No, ale ted mam tuseni, ze na nas leze rustovy spurt, protoze se mi posledni dve noci budi kolem 2 hod. a pak kolem 6-6.30hod.

Ha, uz jsme vzhuru, tak letim, at moc nekrici v postylce :wink:
14. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
Hmn, tak zase zavrel oci a dela ze spi :sweat_smile: Ty jo, ja jsem fakt v tezkem soku :grinning: Abych vubec stihla dojit na tu postu :grinning:
14. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
jsem tu, spali jsme

o poště mi nemluvte, mám tu druhou výzvu na nějaký balíček ale první jsem vůbec nedostala, idioti :angry:

Peti...vypadá to že se to snad umoudří co?
14. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Peti: Aduška taky měla včera nějakej spinkací den...dopoledne spala od 9:30 - 12:00, pak 13:15 - 15:00 a pak ještě třičtvrtě hoďky venku v kočárku. Jindy spíme mezi krmením max. 45minut. Jestli to je tím počasím či co? Zato noci jsou na dvě věci už víc jak měsíc. Kojím tak třikrát za noc...budí se po třech hodinách i v noci, dneska jsem si jí dokonce vzala i k sobě do postele, když se mi vzbudila po dvou....

přemýšlím jestli se nepřidám k vám až půjdete na procházku...no jeste uvidím. Teď si jdu na chvili jeste s Aduškou lehnout a pak bych písla. Kdyžtak mám číslo na Jájinku :slight_smile:

Alčo: kde máte chatičku? Já byla na praxi v Annabergu, což je kousek od Zittau. Je tam výborná cukrárna-kavárna (tam jsem pracovala). Jak ráda bych se tam podívala :slight_smile:
14. črc 2009 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz
Pri, máme vilku v Dolních Křečanech u Rumburku. Já se tu narodila, bydlela a trávila hodně času s úžasnou babičkou (škoda, že se nedožila mého štěstí s Martinem a zázraku v podobě Ondráška) takže je to moje srdeční záležitost:slight_smile:.
14. črc 2009 v 10:46  • Odpověz
Ondrášek když byl maličký tak se také v noci budil po třech i méně hodinách. Dokonce jsme určité období kojili v noci i každou hodinu a ve dne po dvou hodinách, docela mazec.
14. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
u nás ráno pršelo, ale ted už je zae vedro na koupání :slight_smile:
Karolínce ještě jednou vše nej k svátečku a at má hezký sluníčkový den :dizzy_face:
Kate Elenčiny narozky bychom s Vámi rády oslavily, ale budeme v Praze až v žáří,ale klidně je oslavíme v září ještě jednou, Nelinčiny byly zaké s velkým zpožděním :slight_smile: a na podzim budeme slavit každou chvíli, moc se na to těšíme :slight_smile:
14. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
Jaji, jj, vypada to, ze bude odpoledne pekne. A snad nebude velky parak, tak na prochajdu jako delane :slight_smile: V kolik se vam to hodi? Pockala bych na vas u metra nebo nekde po ceste. Nevim, jak se na Hajich vyznas. My bydlime kousek do Squashpointu.
14. črc 2009 v 10:49  • Odpověz
squash point, to je ten rohovej? naproti benzince?

a v kolik teda? mladej bude jíst v 13:30 takže buď dřív a nebo kolem 14:30??
14. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
Jaji, ne squashpoint je kousek od Brechtovy. Pockam na vas na Hajich, u vychodu smerem na Petrovice. Haje nejsou bezbarierove, takze jet prvnim vagonem metra a vystup vychodem s eskalatory. Ja tam na vas kolem 14.30 pockam :slight_smile:
14. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
Připojuji se k přání všeho nejlepší Karolínce!!! Copak pěkného dostane, Hanko?
Ahoj Marti, plánujete návrat v září, jo? My ten poslední týden v srpnu už asi budeme v Praze, maminka už má školní týden, tatínek a Martin jedou na týden služebně do Moskvy a tak by tu se mnou nikdo nebyl, což bych asi nechtěla a nebavilo mne to (hlavně v noci bych se v tom našem krásném, ale velkém domě bála).

Tak mi manžel volal, že možná uspějeme s nákupem zahradního nábytku, chceme tím překvapit rodiče až přijedou:slight_smile:. Posílal mi fotky, co ve městě objevil, tak uvidíme, zda to zakoupíme - chtěli jsme i nějakou houpačku, ale to nemají, tak to vypadá na rozkládací stůl, lavici pro tři osoby a dvě křesla.Když je hezké počasí a sejde se nás víc rádi si děláme snídani či jiné občerstvovací seance venku a nemáme tu teď na to to správné "kulturní" prostředí a vybavení.
14. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
Alí jo jo, já mám program až do 31.8. a to se o nás ještě babičky perou, je to prima :dizzy_face:
akorát přijedeme 23.7. večer a druhý den máme poradnu v 15 měsících a konečně snad ten dlouho odklááný prevenar, akorát mám hrůzu z nějaké reakce,protože jí má vždy :angry: a jestli budou vedra, tak to bude ještě horší, ale zase už chci aby to měla.
tak kupte něco pěkného na zahrádku :wink:
14. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
Alco, to musi byt pohodicka snidane a kaficko na zahrade :dizzy_face: Ta zahrada mi v panelaku opravdu chybi :frowning2:

No, my uz jsme definitivne probuzeni. Tak si jdu s prckem zacvicit dokud neni protivny a pak vyrazime na tu postu.

Jaji, pisni, jestli to plati. Mrknu sem, az dorazime z posty. Nastesti dneska nemusim varit, mam tu zbytek tofu se zeleninou a ryzi od vcera :wink:
14. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
Jo, holky nevite, jestli na Florenci je nejaky vytah? Pristi tyden pojedu za kamoskama na Zlicin a musim jet pres Florenc, kde jsou ty velky schody a na ty si s kocikem netroufnu, tak potrebuji vedet, jestli je tam nejaky vytah pro kocarky a invalidy :confused:
14. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
holky tak si užijte prochajdu a já se jdu opalovat, mamka vzala Neli do lesa, tak mám klid :dizzy_face:
platíííííí

jdem na poštu a Káke vše neeeeeeeeeeeeeej :dizzy_face:
Pěkně se projděte, papapa
14. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
šmarja tam mělo být Káje :sweat_smile:
14. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz
Příští týden budu dva dny sama v Praze, to bude pohodička:slight_smile:, i když se mi bude po mužích stýskat hned co vyrazím pryč... Ale těším se, jdu na dva koncerty a taky mám pár srazů v jednom dni, snad vše zvládnu. Odjíždím z Rumburku odpoledne v úterý a vracet se budu dopoledne ve čtvrtek..

Manžel mi teď udělal druhou noc radost, nechal mne spát ve vedlejším pokoji s tím, že o Ondráška se v noci postará, bylo to fajn, i když jsme našeho kloučka i tak slyšela, ale vyspala jsem se nějak více klidněji.
14. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz
ahoj kočičky... :slight_smile: tak se na vás jdu juknout....a popřát Káje všechno nejlepší k svátku a nějaký pěkný dáreček :slight_smile:
Nám v neděli konečně zmizela za moučnivka, tak musím říct, že ta okňouranost opravdu byla k tomu. Protože od neděle už je to s Kubínem zase lepší, i když pozornost samo vyžaduje....dokonce i líp papá, takže jsem ráda :slight_smile:
14. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz
Alčo....všichni tady píšou o nějakých tvých fotkách, kdepak se na ně díváte??
Marti....to je pohodička......to seš tam s tvojí maminkou a nebo tchýní?? :slight_smile:
14. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz
Vladi, ahoj ahoj. U nás v Rumburku pohodička klídek. Ten zahradní nábytek jsme objednali, jupííí. Zítra ho dovezou, to jsem zvědavá co na to rodiče řeknou až sem přijedou:slight_smile: :slight_smile:.
14. črc 2009 v 15:24  • Odpověz
Alčo ahoj..... :slight_smile: Tak to budou mít určitě překvápko a vám tam taky bude teď ještě líp.....i když škoda, že nebyla i ta houpačka. My jí koupili mamce k narozkám a teď když jsme tam tak z ní neslezu... :slight_smile: A kde máš ty fotky?? :slight_smile:
14. črc 2009 v 15:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.