• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Houpačka bude možná taky:slight_smile:. Neměli ji skladem, ale mohli by ji objednat a v úterý by byla. Ještě zvážíme:slight_smile:. A jakou máte houpačku?
FOtky jsou na rajčeti, myslím, že jsem Ti ten odkaz také posílala.
14. črc 2009 v 15:39  • Odpověz
Ondrášek si teď dává svůj hodinkuapůl trvající spánek. Každou chvílí čekám že se probudí.
14. črc 2009 v 15:41  • Odpověz
Máme nějakou z obi, ne tu nejlevnější, protože na těch se pěkně blbě sedí, ale v takové té prostřední cenové relaci.....vy to posezeníčko určitě pořádně využijete, dobře jste udělali... :slight_smile:
Na rajčeti? Tam jsou fotky ze srazu nebo i jiné??
14. črc 2009 v 15:42  • Odpověz
Kubík si dává svoji dvacetiminutovku....se picnu z něj :slight_smile:
14. črc 2009 v 15:45  • Odpověz
Před chvílí jsme totiž dopapali skleničku od hippu broskvičky....dáváš mu tohle ovoce nebo normálně nastrouhané jablíčko třeba??
14. črc 2009 v 15:46  • Odpověz
Vladi, my pořídili tu zahradní soupravu - rozkládací stůl, dvě křesla a lavici z toho pořádného dřeva odolávajícího počasí, stojí něco kolem 17.000. No, a ta houpačka by byla za 7.000. Ale asi do ní půjdeme, uvidíme.

Na rajčeti jsou i moje soukromé fotky, určitě jsem Ti údaje posílala. Ale klidně pošlu ještě jednou, chceš-li.

Ondráškovi dávám nejraději ovocný Sunárek (jakýkoliv druh ovoce) - ten je velmi chutný, no a pak jsem zkusila čerstvý banán, meruňky a hrušku.
14. črc 2009 v 15:50  • Odpověz
Právě si s Ondrášulkou hrajeme na zahradě na starém gauči a je dobře naložen po tom pěkném spánku. Chvíli pršelo a u děště se spinká ze všeho nejlépe (asi i našemu kloučkovi).
14. črc 2009 v 15:51  • Odpověz
jo pošli, nikde ho nemůžu najít.....Ď :slight_smile:
A to čerstvé ovoce ti chtěl? mně zatím papá to kupované, ale s čerstvým jsem moc neuspěla, ale je fakt že jsem ho zkoušela jen 2x...
14. črc 2009 v 15:56  • Odpověz
ale vlastně to je zbytečná otázka, já zapomněla jakýho máš otesánka :grinning: že papá všechno :slight_smile:
14. črc 2009 v 15:58  • Odpověz
Vladi, poslala jsem Ti IP.
Ondrášek zatím papá všechno, ale také nějak dávám více ten ovocný Sunárek než čerstvé ovoce.
14. črc 2009 v 16:03  • Odpověz
tak tenhle odkaz nemám.....už se moc těším až se podívám..... :slight_smile:
14. črc 2009 v 16:12  • Odpověz
čau holky :slight_smile:
Vladi jsem u mých rodičů, ale pak budu i u tchyně :wink:
14. črc 2009 v 16:33  • Odpověz
Nelinka taky nejdříve nechtěla čerstvé ovoce,ale ted už ho jí, ale jen některé, momentálně vůbec nechce banán,jí malina, merunky, rybíz, nektarinky a měla i melouna :slight_smile:
14. črc 2009 v 16:34  • Odpověz
tak co holky, sešly jste se? a kde jste se toulaly? :slight_smile:
14. črc 2009 v 19:11  • Odpověz
kuk, sešly jsme se a bylo to moc fajn, byly jsme okolo přehrady ale jen kousek :grinning:
14. črc 2009 v 19:26  • Odpověz
sesly jsme se a plazily se kolem hostivarske prehrady:grinning:
u nas se nechce spinkat, asi je prespaly, jak spinkal behem dne, ma oci jako tenisaky :rolling_eyes:
14. črc 2009 v 19:52  • Odpověz
Peti..tak to Tom vytuhnul do 5min :grinning:
14. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
no my uz taky spinkame, asi po 5 min silenym hysteraku, kdy jsem nevydrzela a sla za nim do loznice, tak se urval tak, ze usnul :grinning:

Alco, rodice budou mit urcite radost. Je to moc pekny darecek, to budou koukat :dizzy_face:
14. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
No jo když Honzík byl jak šípková růženka :grinning:
14. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
Dneska tedy jo, to byla vyjimka :wink: Doma jsme s nim jeste cvicili, abysme vybili prebytecnou energii :grinning:
14. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
Zitra hlasi 31 stupnu, to budeme asi zalezli doma a vylezeme az vecer. To bude hic :angry:
14. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
tak to my šli ještě ven ale už mručel, byl chudák upocenej, doma byl na zemi s holým zadkem a pohodička :grinning:
14. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
normalne ja jsem z toho vedra nejaka utahana :sweat_smile: no, my jsme meli s manzou hlad, tak jsme sli domu a hlavne jsem potrebovala s nim cvicit jeste pred koupanim. on je vecer vzdycky protivny, tak abysme to stihli nez zacne rvat :unamused:
14. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz
tak prima, že jste si to užili :slight_smile:
Nelinka ted krásně usíná, většinou už v 19.3O spí, ale začala se mi budit v noci na jídlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: a cpe si ruce do pusy, možná rostou zadní zuby, ale tím se asi nebudí, přední narostly bez problémů.
14. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
Peti zítra hlásej na odpoledne buřiny, kroupy a já nevím co ještě :sweat_smile:
14. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
Dobrý večer, jste tu některá?

Všem děkujeme za blahopřání. My jsme s Kájou byly venku jen dopo, po nákupech a pak jsme měli napilno, pekla jsem slaný závin z listového těsta, borůvkový koláč, vařila Káje oběd a pak jsem to nestihla v kuchyni ani uklidit a už přišli první gratulanti.

Kája dostala od nás s manžou bazének na balkon a zítra už ho prubne, jestli bude vedro, pak plastový mobil, hračky do vody, od babičky bodýčka a knížku, od strejdy nějaké chrastidlo a od Honzových rodičů osušku, bodýčka z Tchiba a hračky do vody, takže myslím že hodná byla až až.

O počasí mi ani nemluvte, máme puštěný větrák celý den, ale i tak je to naprd :angry:
14. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz
já tu jsem, tyyy jo to dostala ale Kája věcí :dizzy_face:
14. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz
No to víš, je to přece hodný díťátko :grinning: Teda jak na koho...ode mne dneska dostala přes pracky, páč neposlechla a vylila psovi pití, ta ti čučela jak puk :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2009 ve 22:27  • Odpověz
jo tomu věřím, ten můj se mi zatím směje do ksichtu když nadávám :grinning:
14. črc 2009 ve 23:02  • Odpověz
Ahoj holky,
tedy dneska je fakt hnusne. To budeme asi zalezli cely den doma, pokud se to odpol trosku neumoudri.
Prcek je od rana protivny, porad jen knuci. Ted konecne zabral, tak jsem zvedava, za jak dlouho se probudi.
Potrebuji povesit pradlo, umyt si hlavu a uvarit obed, tak jsem zvedava, jestli to stihnu. Kdyby spal jako vcera, tak bych se vubec nezlobila :wink:
15. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.