• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
ahoj holky.....tedy to je slejvák a bouřka. Čekám do hodin jestli se počasí neumoudří a máme sraz s kamarádkou v cukrárně tady na Barrandově. A když bude pršet přijde ona k nám, tak čekám jak počasí rozhodne.....takže tady moc nebudu....
Alčo....skoukla jsem už některé fotky a moc hezký....Ondrášek je krásnej kluk....a v tom Rumburku je to taky super podle fotek, pak nám ještě musíš vyfotit ten nábytek.... :slight_smile:
15. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
Marti....nám začal Kubík zase pro změnu špatně usínat.... :frowning2: Už když se přibližuje k ložnici začne kníkat.... :slight_smile:
15. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
jo a ještě otázka....vím, že jste to tady už řešili, ale pro úspěch znova :slight_smile: Od kdy jste začaly dávat mléčné výrobky a jaké?? a dáváte je dopoledne nebo odpoledne.....a můžou se dávat od sedmého měsíce je to tak? že by už pomalu Kubíno mohl?? :slight_smile:
15. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
tam mělo být nahoře do 10hodin, takže už mě tlačí čas...tak zatím pa, pak nakouknu co jste napsaly... :slight_smile:
15. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
Ahoj holky,
i u nás hnusno deštivo, ale teplo. Dnes budeme tedy asi celý den zavřeni doma, chjooo.
Naši jsou od soboty na dovolené na Moravě (Čeladná a okolí) a paří se tam vedrem a pořád jim tam šajní a šajní. Až přijedou sem na sever a budou chtít teplo a sluníčko tak teploty zase spadnou o X stupňů dolů.
Tady v Rumburku by klidně mohlo být hodně vedro, protože se to tu snese a je možnost před tím vedrem utéct do domu, který krásně chladí.

Vladi, díky za pochvalu našeho kloučka:slight_smile:. Dneska nám dovezou ten zahradní nábytek tak jsem zvědavá až ho tu usadíme, jak se tu bude pěkně vyjímat, škoda jen toho ošklivého počasí.
Jinak my začínali se vším později, takže bílý jogurt jsem nasadila na konci června, tj. až na konci 8.měsíce a papáme ho dopoledne (nám říkala doktorka, že je to jedno jestli jogurt dopo a ovoce odpo nebo naopak) a jak nám jede:slight_smile:. A jinak si Ondrášek semo tamo s chutí dá chlebík namazaný maslíčkem:slight_smile: - paní doktorka mi v poslední poradně říkala ať mu ho klidně dávám - tak mu ho po kousíčkách podávám.

Fajn, Peti a Jaji, že jste se prošly. Kolem přehrady a parkem atd. chodím velmi často a ráda.
15. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
ahojky,

teda dneska je mega hnusně, jsem zvědavá co budeme celej den dělat zavřený doma :unamused: To mě taaak nebaví
15. črc 2009 v 10:19  • Odpověz
Mne jeste neprisla materska. To je jak naschval zrovna kdyz bych ji tenhle mesic potrebovala :angry: :angry: :angry:

Holky, jeste jednou se zeptam, protoze vcera zadna odezva? Nevite, jestli je na Florenci vytah pro kocarky, abych nemusela po tech silenych schodech?
15. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
hrusti mrkni na www.dpp.cz tam to najdeš :wink:
15. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
Jajinko, Tomáškovi vše nejlepší k půlročninám:slight_smile:.
15. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
Jaji, oni tam pisou, ze je to bezbarierove, ale tohle psali i o Holesovicich a kdyz jsem prijela, tak tam byl ten vytah, ktery je mozny pouzit pouze v doprovodu opravnene osoby :angry: Takze jsem to vzdala a jela po schodech. Ale na Florenci jsou ty dlouhe schody a to mam fakt hruzu, abych nepustila kocarek :frowning2: Ja tusim, ze to tam nejak predelavali a ze by tam vytah mel byt, ale nejsem si jista :wink:

Tomaskovi vse nej k pulroku. Uz je to velky klucina :slight_smile:
15. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
na holešovicích jsem výtahem jela sama a v pohodě :wink:

jinak Tomík děkujeeee holky :wink: řádí tu na koberci, válí sudy a vždy se dostane kam chce, teď zase k šuplíku který otvírá
15. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
Peti, tak na Florenci jezdím jen po eskalátorech takže nevím, jak to tam vypadá s výtahem. Já se těch schodů ani moc nebojím. Tak držím palce, aby tam výtah byl. Pak napiš jak jsi dopadla.
15. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
Peti...ted jsem to cetla na Florenci normálně výtahem můžeš :wink: akorát prostě z C ven a pak z venku na B
15. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
Jaji, aha, tak to bude trosku komplikovany. No, snad to v pondeli zvladneme. Jedeme totiz za kamoskama na Zlicin, tak mam z te cesty trosku hruzu, je to docela daleko.
No, to jsem asi na tech Holesovicich spatne koukala. Asi jsem slepa :sweat_smile: Nastesti tam byly kratke schody, tak to bylo dobre.
15. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
Peti...to je u toho pevného schodiště ten výtah a je v pohodě :wink:
15. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
hmm tady je slejvák jako prase, tak to asi fakt budem celej den doma zavrený, pomoooooooooc
15. črc 2009 v 11:07  • Odpověz
no, my taky budeme doma. honzula je docela protivny a dopol spal 45 min. takze ten vcerejsek byl nejaky omyl :wink:
15. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
no tady se to z jedné strany začíná vybírat, kéééž by, páč doma mě klepne
15. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
jaji, co rano... kolik carek? dobry?
15. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
testla jsem včera večer a nic, zkusím další za týden, takže zatím ok
15. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
to je dobre, tak snad se tam za tyden nevyklube dalsi carka. treba ti neni dobre z toho vedra nebo unavy. me ted taky zlobil zaludek, asi z nevyspani :unamused:
15. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
doufám doufám, jinak jsem dala Toma do postýlky ale určo neusne, kńourá mi tady uffff
15. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
Jajinko, takže testování dobrý, jo? Mně je také pár dní blbě od žaludku, ale těhotenství snad nehrozí. Jsem zvědavá kdy přijde ta mrcha mrchovatá, zatím niiiiiic.

Tady stále prší a prší, ale doufám, že brzy přestane, abychom mohli vyrazit na procházku do města. Rádi bychom tam nakoupili pár věcí a také se podívali do nějakého bytového textilu na sedáky.

Zahradní nábytek dorazil - je to moooc pěknééééé, jupííí. Je to masivní pevné dřevo, tak snad to hodně vydrží. Jestli ještě bude houpačka nebo ne, tak toto rozhodnutí už necháme na rodičích, vzali jsme si leták jak to vypadá a ať řeknou jak to vidí.
15. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
Ondrášek spinkal skoro 1,5hodinky pěkně při deštíku na verandě:slight_smile:. Jsem ráda, že se tady pěkně aklimatizoval a líbí se mu tu a snad mu to svědčí více než v Praze. Aby vůbec chtěl zpátky...
15. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
teda ten ti spí krásně, já se snažím dítko uspat v postýlce ale opět marně, na procházce spí max 30min a konec, no děs
15. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
no, my jsme dneska taky spinkali jen 45 minut a to byla pekne tma na spinkani :unamused: ted tady lezi, cumakuje a smeje se na me :grinning: takze to na spanek taky nevypada :unamused:

tady se to zacina trosku vybirat, tak snad se pocasi umoudri a my budeme moct vyrazit aspon pro pecivo, abysme meli na snidani :slight_smile:
15. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
no já plánuju že po dalším jídle ve 2 vyrazíme na malou prochajdu a na nákup , tak snad to klapne
15. črc 2009 v 11:53  • Odpověz
my bysme meli papkat taky kolem 2, premyslim, jestli sjedu do prace nebo to necham na zitra, porad nevim :confused:
15. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz
zítra má být jasno 29 stupnu :grinning:
15. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz
jinak jsem zase vlezla na váhu a furt to jde nahoru, to už není možný :cry: od září už budu chodit cvičit 2x týdně a postupně se začínám vyhýbat brambůrkám atd, ale postupně, páč jsem fakt nenažraná a naráz bych to nedala :sweat_smile:
15. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.