• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
no a na sobotu 20 stupnu, to bude zase sok :unamused:
15. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
jaji, ja jsem si ted zakazal sladke, tedy spis ho omezuju, protoze na nem neskutecne ujizdim :angry: a bramburky si kupuje jen manza nebo kdyz ma prijit navsteva, abych to doma nezrala. no, planuji taky od zari cviceni, ale musim to jeste probrat s manzou, protoze jsem se uz prihlasila na anglictinu, tak abych to rozdychal, ze bude hlidat vickrat tydne :grinning:
15. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz
no já si musím zakázat asi všecko :cry:
15. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
jinak tady už je docela pěkně :grinning: tak kdybys sem jela, tak můžem skočit na kafčo
15. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
ale prd, vzdyt nejsi zadna tlustoska, co blbnes :slight_smile: z tchana si nic nedelej, je to tupec!
15. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
to se ti zdá, kg mám fakt požehnaně :confounded: ale já nad nima zvítězím
15. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
tak my asi prijedeme... papame kolem 14 hod, pak nez se vypravime, jeste musim do prace se zeptat ohledne cerpani dovci pred nastupem na rodicak... kdyz by ti nevadilo, ze bysme si dali spicha tak kolem 16 hod., tak se muzeme sejit. co ty na to?g
15. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
no mě bude jíst asi taky ve 2, pak s ním půjdu ven a na nákup takže to snad venku zvládnem do té doby
15. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz
kdyz bych to stihla driv, tak se ozvu, ale nevim, jak to stihnu v praci. pocitej, ze se mezi pul 4 a 4 hod. ozvu a sesli bysme se na budejovicke u metra???
15. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz
tak Tom už je po jídle, hmm tak nevím nevím :confounded:
15. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz
a nebo nechceš hodit rychlé kafčo a pak do práce?
15. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz
hrusti: dej mi pak prosím info, jak jsi v práci dopadla, i mě by zajímal postup čerpání dovolené před pobíráním rodičovského příspěvku. Děkuji.
15. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz
jaji, my jdeme teprve jist. tak se ti ozvu, az budeme vyjizdet auvidis,jak se ti bude chtit?
15. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
gratulujeme Tomíkovi k půlročíku :dizzy_face:
tady je bláznivý počasí, ráno lilo a ted jsme se koupali,prostě blázinec :astonished:
15. črc 2009 v 16:14  • Odpověz
tak kamarádka odjela.....a my snědli půl banánu, moc mu chutna. Jen jsem se mu bála ho dát po prvé celý, aby neměl zácpu, říká se, že banán staví, tak nevím....příště už dáme celý.... :slight_smile:
Počasí fakt bláznivý, tady taky hroznej slejvák a pak během chvíle suché silnice i chodníky....
Taky gratulujeme Tominovi, už je to taky velkej kluk :slight_smile:
Alčo.....na jedné fotce si měla takové šikovné omyvatelné brynďáčky, kdepak si je sehnala??
15. črc 2009 v 16:33  • Odpověz
Vladi nevim odkud je má Alča, ale já je kupovala v Ikee a Pompo hračkách na Budějárně.
15. črc 2009 v 16:52  • Odpověz
Čauky holky, tak se tu počasí na chvíli umoudřilo, a tak jsme vyrazili do města, něco jsme pokoupili - chceme naše překvapit až přijedou - takže nejen ten pěkný masivní zahradní nábytek, ale ještě rychlovarnou konvici, soupravu předložek do koupelny, atd... Docela pěkná procházka a Ondrášek hodný.

Nábytek nám zatím schne po natření teakovým olejem:slight_smile:, takže jen co to doschne a nebude-li pršet, nastavíme to a vyfotíme a hodím fotku sem do alba (ne na rajče, tam chodi rodiče:slight_smile:).

Vladi, mám je z IKEA a pak mám taky ještě nějaké z Tchiba, ale ty na fotkách jsou určitě z IKEA.
15. črc 2009 v 16:55  • Odpověz
Jaji, co tu píšeš o té váze... Neřeš to pořád, neužírej se tím. Vždyť vypadáš naprosto normálně! Já taky nejsem žádná houžvička, spíše více prostorově výrazná a to číslo co se objevuje na váze je šílené, ale to mi přece nemůže zkazit radost ze života:slight_smile::slight_smile:. Samozřejmě, že chci nějaké to kilo (kila) shodit a doufám, že se mi to podaří, ale všechno si určitě nemá smysl zakazovat.
15. črc 2009 v 16:57  • Odpověz
Přemýšlím jestli máme jet zítra všichni do těch Drážďan nebo tam pojede manžel sám. No, možná, že bude rozumější abychom my zůstali doma a jel Martin sám, ani se mi v tom horku nechce někam plahočit... Spíš se s Ondráškem vyvalíme na zahradu a bude to.
15. črc 2009 v 16:58  • Odpověz
Jáji souhlasim s Alčou :wink: nejsi tlustá a navíc jsi pár měsíců po porodu, takže to má každý nárok na nějaké kilo navíc :wink: já si nedokážu upřít nic dobrého, ale dost se hejbu, takže si nestěžuju.
15. črc 2009 v 16:59  • Odpověz
A ještě jsme na ten zahradní nábytek objendali pláštěnku, resp. ochranný obal o rozměrech 3x3m, snad to v rozumné době dorazí.
Naši psali, že si na Moravě užívají, výletničí, poznávají, ale sužuje je tam dusno a parno. Po dešti ani památka, jsem ráda, že se tam mají pěkně a už se těším až v neděli přijedou sem.
15. črc 2009 v 17:00  • Odpověz
Vladi ještě k bryndáku, my máme omyvatelné s rukávama a stejně je po každém jídle jako prasátko a jídlo má všude, ted ještě víc, protože už zkouší jíst sama :slight_smile:
15. črc 2009 v 17:00  • Odpověz
Jooo, Vladi, to je fajn, že Kubík papal banán:slight_smile:.
15. črc 2009 v 17:01  • Odpověz
Alčo a to jim chystáte k nějakému výročí nebo jen tak?
15. črc 2009 v 17:01  • Odpověz
Marti, jen tak:slight_smile: :slight_smile:, oni toho pro nás udělali hrozně moc, tak jim chceme také něčím udělat radost!!!!
15. črc 2009 v 17:04  • Odpověz
ty jo, tak to koukám, je to od vás hezké :slight_smile:
15. črc 2009 v 17:06  • Odpověz
Máme krásné vztahy mezi sebou, tak doufám, že jim to udělá opravdu radost.
15. črc 2009 v 17:08  • Odpověz
pak nám dej vědět, jakou měli radost :slight_smile: určitě velikou, že se to sem ani nevejde :wink:
15. črc 2009 v 17:08  • Odpověz
Jasně, že dám vědět, tak jsme to vyfotili a začalo pršet, ach jo, no ale teď už je mi to celkem jedno.
Ještě bych k tomu ráda koupila nějaký slunečník a sedáky, ale ve městě jsem neuspěla, tak nevím kam se jet podívat.
15. črc 2009 v 17:22  • Odpověz
holky díky, jsem ráda že vás mám :wink:

dneska jsme daly kávičku s Péťou bylo to moc fajn :wink:
15. črc 2009 v 18:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.