• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Ahojda holky, koukám, že se tu řeší váha...
Jáji na tchána kašli...vím, že se to hezky říká, ale ono to člověka naštve...mě to naposledy (cca tři měsíce před těhotenstvím) řekl jeden ochlasta v hodpodě. Na jednu stranu jsem si řekla, že ten mě fakt nemůže nas.at, ale opak byl pravdou. Docela jsem se do toho hubnutí pak ponořila, počítala si KJ a každý den 30minut na rotopedu a hle...za dva měsíce 13kg dole...teď mám sice váhu co před těhu, ale už se těším až přestanu kojit a vrhnu se znovu na dietku, civčení...
Kdyžtak můžeme udělat hromadné hubnutí po síti :slight_smile:)))
15. črc 2009 v 19:55  •  2 děti  • Odpověz
Uz jsem taky doma. Nakonec jsem se v praci zakecala s kolegyni a na personalni jsem se nedostala. Tak pristi tyden, protoze to uz tam bude sef a chci videt fotky jeho novorozeneho syna :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak jsme byli s tatkou na Chodove a sli jsme prochajdou domu a ted se prcek koupe.
Zitra dorazi nasi. Mama volala, ze nemam nic varit, ze dela rizky a salat. A pak mam byt hubena :grinning:
15. črc 2009 v 19:56  • Odpověz
pri...ty jo tak to jsi dobrá že sis počítala kj, to já teda neeee, a už jste doma??

Peti...hihi :slight_smile:)) tak to můžem zas dát kafčo :grinning:
15. črc 2009 v 19:58  • Odpověz
jaji: jj, jsme v Praze ...zítra jedu na pražského povstání do práce, budu tam cca do 14 hod. Co kdybychom pak daly kafíčko třeba na budějárně ???
jo a KJ jsem počítala, pokud totiž nemám dost pohybu (jakože mě sport moc neba) tak to je základ...snížit energetický příjem. Kdyžtak mám nějáké jídleníčky, tak mohu poslat :slight_smile:
15. črc 2009 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz
To je fajn, že jste si daly Jaji a Peti kafíčko. Hezky si to tam i bez nás ostatních užíváte:slight_smile: :slight_smile:.
Ondrášek teď bohužel vyřvává v postýlce, ale asi ho necháme, snad usne.
15. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
holky vy se máte, že bydlíte takový kousek od sebe.....a můžete jen tak vyrazit spolu na prochajdu.... :wink:
Jo Marti a Alčo.....ten brynďák myslím je moc šikovný, protože my máme pořád pobrindaná bodíčka a někdy to nejde ani vyprat.... :frowning2: určitě si ho koupím.....
15. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz
Ali...zítra nemůžu, škoda, jedu na celý den za babi, bude tam i mamka ale příští týden můžem společne s Péťou na prochajdu, co ty na to?

jídelníček bych brala :wink:
15. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
jaji: to nevadí, jen jsem to zkusila...ale příští týden bych se klidně přidala :slight_smile:
a jídleníček někde vyhrabu a pošlu, pošli mi pls do IP email.
15. črc 2009 ve 20:22  •  2 děti  • Odpověz
Pri, také bych ráda poprosila o jídelníček, je to možné?
Vladi, jj, je to šikovné, určitě si ho pořiď.
15. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
Ali,..tak to se domluvíme ju? Možná půjde i Kačka pokud už bude zpět
15. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz
Alco, my jsme meli hysterak ted. Prcek dneska toho snedl trosku vic nez obvykle a bolelo ho brisko, tak jsem mu musela pomoct trubickou, ale snad uz bude spinkat :frowning2:

Pri, ja jsem si taky jednu dobu pocitala a zhubla jsem, ale je to na hlavu. Docela dobry je ten e-denik a e-kalkulacka na strankach flory, tam si zadas mnozstvi jidla a ono ti to spocita prijatou energii.

Jaji, s pristim tydnem pocitam, jeste se domluvime ktery den. Pondeli jedu pryc a v utery mame tu hexu. Tak asi streda nebo ctvrtek.
15. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
Peti...já zatím nic nemám, takže si předběžně rezervuju středu a čtvrtek a domluvíme se :grinning:
15. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
Ondrášek byl nějaký neklidný, tak jsem za ním šla, sedla si k němu vedle na postel, pohladila ho a usínal. Tak nevím čím byl způsoben ten pláááááč usedavý. No, snad bude hezky spinkat.
15. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
Jaji, jeste se domluvime. Mame v utery tu prvni hexu, tak zalezi, jak to prckovi sedne. Pokud bude o.k., tak se stredou nemam problem, jinak bysme to nechali na ctvrtek :wink: Ale takhle dopredu nevim. Doufam, ze to bude dobry a obejde se to bez nejakeho velkeho brekotu a teplot, jinak si z toho picnu :confounded:
Co Tomik, vydrzela mu ta papaci nalada i na doma? :grinning:
15. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
no jasný, snědl 120 mlíka s kaší, Nestlé, takže pohoda :grinning: uvidíme co zítra :grinning:
15. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
No vidis jak se rozjel. To asi soutezi s Honzikem kdo toho sni vic :grinning:
15. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz
no já myslím že na Honzíka nemá co se týká mlíčka :sweat_smile:
15. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
Holky já to asi ztratila...ale mám to v deskách. Dám to zítra manželovi, aby mi to v práci okopíroval...Jáji, Tobě to dám příští týden osobně a pro Alču=oskarku to naskenuju (teda manža to naskenuju) a pošlu to...jen, Alí, asi až příští týden, nevadí? ...manža má teď v práci hodně práce a pořád jezdí někde po prohlídkách...
15. črc 2009 ve 21:25  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj kočičky moje, tak jaký jste měly den? Já tu měla dnes celý den mojí babí, vařily jsme borůvkové knedlíky :dizzy_face: :zipper_mouth:

No a pak máme od MM kolegy z práce půjčené Nintendo Wii Fit, je to teková herní konzole s cvičící podložkou a ovladačem a povím vám, je to mazec. Normálně se na tom nastaví profil, váha, výška a tak a cvičí se tam s trenérem, jsou ta různé věci balanční, posilovací i aerobní. Dneska mi teda nejvíc dalo zabrat hula hoop (kroucení s obručí), bolí mě celé tělo :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a po práci zábava, hrajeme na tom golf, bowling a tak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Je to super, že si člověk zahraje a zároveň se hýbe.
15. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz
Krásné slunečné ráno,
to je taková paráda, když do toho našeho žlutého domku svítí sluneční paprsky, hned je krásně prosvícen. Martin odjel směr Drážďany a my si s Ondráškem užijeme pěkný den na zahrádce (možná vyzkoušíme malý bazének, co jsem vzala s sebou), půjdeme se projít po Křečanech a bude pohodička, doufám.

Otevřela jsem všechna okna vedoucí na východ, aby domeček nasával slunce:slight_smile:.

Dneska klouček ještě spinká, sice mu trvalo dost dlouho než po krmení, které bylo v 5.30 zabral, ale zabral.

A ten nábytek ve svitu sluníčka vypadá ještě lépe. Prostě super.

Hanko, zajímavou věc máte zapůjčenou doma:slight_smile: :slight_smile:, tak si ji užijte.

Všem krááááásnýýýýý den.
16. črc 2009 v 07:14  • Odpověz
Pri, vůbec mi nevadí kdy ten jídelníček přijde, klidně příští týden. Do IP Ti napíšu mail.
16. črc 2009 v 07:16  • Odpověz
Dobré ráno,
tak u nás už je vedro. Peru pračku, pak půjdu uklidit balkon a připravím Káje koupando, protože jinak by mi doma asi lekla vedrem :confused:

Holky normálně, začla jsem ji pomalu dávat na nočník, jenom ve chvíli kdy vidím že tlačí a ona mi tam normálně řve :frowning2: To tedy nevím, jak ji budu učit :cry:
16. črc 2009 v 08:05  • Odpověz
Hanko, ahojky.
Ty už zkoušíš nočníček, jo? Hmmm, to bych taky mohla někdy zkusit.
16. črc 2009 v 08:07  • Odpověz
Ahoj Alčo, jj, zkouším. Když už sedí sama, tak proč ne. Ale nevím, jestli řve proto, že na to ještě není připravená nebo kvůli tomu nočníku, jestli ji třeba netlačí nebo tak. Máme ten z ikey a je docela vysoký a ona nedosáhne nožičkama na zem :confounded:
16. črc 2009 v 08:13  • Odpověz
No, jasně. Jenže já mám pocit, že bych nevystihla ten správný okamžik nebo bych to nestihla Ondru včas vysvléci:slight_smile:. Uvidím.
16. črc 2009 v 08:20  • Odpověz
Jdu hlídat popeláře, aby nám vyvezli popelnici - máme to tu 1 za 14 dní, což je teď málo, tak jsme přikoupili ještě ty další čtvrtky do konce léta. NO, a věřte jim ,že to udělají... Jdu na ně.
16. črc 2009 v 08:21  • Odpověz
A to jsem od kamarádek slyšela, že kluci jsou v učení jít na nočník a být bez plenky horší než holčičky, jsem na to moooc zvědavá.
Hurááá, tady je na ně spolehnutí, popelnice vyvezena.
16. črc 2009 v 08:27  • Odpověz
Ahoj holky,
me dneska rano ceka taky uklizeni, pred obedem dorazi babi s dedou mrknout na Honzulu. Maji jeste tento tyden dovcu, tak toho musi vyuzit.
Ted jsem se chytila s manzelem nez sel do prace, jsem ho poslala nekam a on odesel do prace. Tak mam zase zkazenou naladu, ale ty jeho prednasky, jak bych mela co delat, kdyz neni doma s prckem mi fakt lezou krkem :angry:
16. črc 2009 v 08:41  • Odpověz
Uf, tak bazén připraven a napuštěn, Kája má dopolední siestu, jdu na sebe hodit plavky, osprchnout se, poklidit a pak hurá na balkon :grinning: Budu ve spojení, jestli tu někdo budete, natáhnu si noťas k bazénu, snad ho dítě nezmáčí :grinning:
16. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
Alco, ten nabytek vypada fakt dobre. Urcite se bude rodicum libit :slight_smile:
16. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.