• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Papa, a ty pozdravuj Nelinku berušku a tak se na vás budeme moc a moc těšit :wink:
10. dub 2009 v 16:37  • Odpověz
Tak jsem přišla z dalšího courání a nakupování jak jsem psala. Vyrazili jsme ve 13.40 a teď se vrátili. To vedro je nemožný, nesnášííím hoooo!! Ale jinak je hezké, že neleje, to jo:slight_smile: :slight_smile:.

Jak jste se tu všechny měly? Dočtu si Vás později, teď si musím udělat něco k vééééče. páápááá
10. dub 2009 v 17:11  • Odpověz
holky, prosím o radu..co na potničky??? Malá už je má i na hrudníčku, ve vláskác, na obličeji ... :frowning2:
10. dub 2009 v 17:15  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile:
Pri jejda tak to netušim, Štěpánek je zatím neměl.

My jsme jeli ve 13h do práce, busem do Bráníka a pak tram 16 nízkopodlažní na Karlák a cesta super, Štěpula byl zlatej, nejdřív koukal a v tramvaji to zalomil :slight_smile: V práci bezva, všem se moc líbil, samozřejmě se na všechny culil a byl prostě nejhodnější, ostatně jako vždy mezi cizíma lidma :slight_smile: :grinning: Takže separační krize zatim nic. V práci jsem byla 2 hoďky a s taťkou jsme pak zpět jeli autem. Nejdřív jsme ale šli pěšky z Pavláku na Vyšehrad a to byl teda blbej nápad - můj :grinning: Přes Nuselák s kočárkem teda nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Alí tak jsi měla podobný den jako my :slight_smile: Mě tyhle vedra taky štvou, já miluju jaro a ono zase žádný nebude :frowning2: Zima plynule přešla v léto, ach joo.

Kačko teda Ty jsi zase utrácela, to se poví :grinning: :grinning: Ale super, taky bych potřebovala nějaký nový hadříky, spíš teda na sebe než pro Štěpánka. A souhlas na Národní toho mají mnohem víc než třeba na Novodvorský.

Martí tak co, už máš vyžehleno? Taky tu mám prádlo, ale nechám to asi na večer :wink: Cestou domů jsme se stavili u Hájka, tak už se těšim na zákusky a máme oříškovou zmrzku. Zahrádka byla prázdná.

Jo a byla jsem ve středu odpo s kámoškou a kočárem na Zelený louce, dala jsem si malý pivo a byla to paráda, kecaly jsme tam do půl osmý :slight_smile:
10. dub 2009 v 17:43  • Odpověz
autor
Alí-Pri, já myslím, že na potničky nic není. Spíš jí méně obleč, páč evidentně byla teď někdy moc, když se jí vyrazily. Myslím, že by měly zmizet samy. :confused:

Alí-Oskarko, taky vedro nemusím, ale nechci si stěžovat, páč předtím jsme brečely po jaru, pravda, přišlo rovnou léto, ale zase jsem ráda, že je sluníčko a můžeme chodit ven.

Kačenko trošku jsem si zautrácela. A to ale fakt potřebuju ještě nějaké tříčtvrťáky, nejlépe roll-upky. :sweat_smile:
Dneska jsem taky jela nízkopodlažní 16tkou, ale ráno :grinning:
To když takhle hezky cestuješ, tak to bys mohla s náma někdy podél Vltavy :wink:
A koukám, že objevuješ výhody dítka na UM, co? Já bych si třeba malé pivínko taky dala, ale nejde to :rolling_eyes:
A radši bych na veřejnosti dávala z láhve, než tahat kozu :sweat_smile:
Ale nebudu si stěžovat, zase při kojení to má člověk furt při sobě a dá se schovat pod plínu. :wink:
10. dub 2009 v 18:20  • Odpověz
Ahoj Katchul,
tak taky na návštěvě v práci, jo?
Bylo to fajn, dostali jsme i dárečky, tedy spíše Ondrášek dostal dárečky a všichni chtěli Ondru domů:slight_smile:. Tak teď, co už je mnohem hodnější a klidnější bych ho nedala ani omylem, ale ze začátku, kdy byl permanentně ukřičený, hysterický a neukonejšitelný, to bych ho hned někomu půjčila, ale to ho zase nikdo nechtěl:slight_smile: :slight_smile:.
A ještě sis dala do nosánku něco mňamkozního Hájkovského:slight_smile:. My dneska se Štěpánkou zkusili tu zmrzlinu, co jí tady jedla druhá Katka, teď nevím přesně ten název, a byla ňam ňam.

Ducky, za sluníčko si taky nestěžuji, ale jenom nejsem spokojená s tím, že jsme přeskočili jaro:frowning2: :frowning2:, to mám totiž ze všeho nejraději a ono je fuč a je tu rovnou pařák. Když je v dubnu 24 tak kolik bude v létě? 48?

Ondrášek byl teď tak unavený, že před nějakou chvílí usnul, no nadlouho to už asi nebude, ale padl únavou.
10. dub 2009 v 19:23  • Odpověz
Ahoj holky,

my dneska byli na ORL, mudr nám teda dala dělaný kapky na rýmu, pak na kyčle, nemáme jadýrka ale jinak prý úúúplně v pořádku, takže v červnu ještě jednou

no a odpolko na vyšehradě s lednovkama, to bylo mooooc fajn :grinning:
10. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
Alí já tě chápu, taky mi chybí jaro. Bětuška ani pořádně neunosí své jarní bundičky :frowning2:
Já jen to sluníčko nechci zakřiknout :wink:

Jáji viděla jsem fotečky :grinning: Tentokrát vás tam bylo víc, co? A Tomášek byl v obležení ženských, to bude mít ale nevěst :grinning:

Jdu čučet na Slunce, seno :grinning:
10. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz
Kačko...jo jo sám chlap na tolik bab :grinning: si mohl vybírat :grinning:
10. dub 2009 ve 20:21  • Odpověz
Jajinko, hezké fotečky, je dobře, že sis to pěkně užila:slight_smile:.
Ondrášek se po hodince probudil, dostal napapáno a uložila jsem ho znovu do postýlky, tak jsem zvědavá, co z toho bude.
10. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz
Nikde nikdo? Tak Vám všem přeji hezký večer, pohodovou noc a super sluníčkový velikonoční prodloužený víkend, to je paráda, že?
10. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak nejdřív přejeme Štěpánkovi k 5ti měsíčninám :grinning:

Jinak vám musím napsat, že dneska je mi mizerně.
Jednak dnešní noc v hrůznosti ještě předčila tu včerejší. Bětka se budila á 2 hodiny, takže poprvé jsem usnula až v 1 hodinu a to jsem šla do postele asi ve 23.15 hod. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Navíc mě už asi 2 dny škrábalo v krku, ale nijak mi to nevadilo, takže dneska chraptím.
A aby toho nebylo málo, tak špiním :stuck_out_tongue_closed_eyes: Doufám, že se z toho nerozjede mrcha :angry:
Tak jsem si vám musela postěžovat holky a doufám, že u vás je vše v pohodě :wink:

Taky vám chci popřát krásné Velikonoce, ať vás ti chlapi moc neseřežou :wink:
11. dub 2009 v 11:03  • Odpověz
brý ránko :slight_smile:)

taky přeju Štěpulovi vše nej :dizzy_face:

Kačko...hmm koukám noc na dvě věci a ještě k tomu možná mrcha? fuuuj

jinak u nás stále pokračuje buzení v noci po 3 - 4 hodkách, já už nechciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a přes den co 2 - 2,5 hodky, budíček v 6:10, už se nenechal ošulit dudanem, sakra
11. dub 2009 v 11:18  • Odpověz
Ahooooooooooooooooooooj holky!!!!
Připojuji se ke gratulantům a Štěpánkovi přeji vše nejlepšííííííííí!!!!!

Katko, tak Tobě je zle, jo? Hmmm, tohle znám, většinou když jsou vedra jsem nemocná a mívám angínu:frowning2:. Teď jsem zatím dobrá, tak snad to vydrží. A mrcha, jo? No, to jsou mi teda věci. Mně tak nějak pobolívalo břicho jakobych to měla dostat, ale ještě nic, tak uvidíme.

Jajinko, u nás noc docela dobrá. Usnul od 19-20, pak krmení a pak spinkal od 21-2.15 a pak asi 2.40-5.30 a pak už teda nespal. Takže budíček v 5.30.

Jinak my dneska byli od 9 do 16 venku, šli jsme od nás pěšmo do Dendrologické zahrady, tu jsme si celou obešli, fotili jsme, chvilku seděli na lavičce a kochali se, když malej spinkal, taky teda krotili naše divé zvířátko, protože mělo dva hysterické dlouhé záchvaty (nevím, jestli už to na něj bylo dlouhé, nebo jestli se u něj projevuje nějaká alergie - pořád si mnul očička jak ho svěděla asi) a pak zase pěšmo zpět domů. Jsme s manželem docela utahaní a uchození. Ale bylo to fajn, i přes ty řevy.
11. dub 2009 v 16:29  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:
tak jsem dnes nevydržela a vyjeli jsme ven :slight_smile: jenže Neli nechtěla být na kočárku a chtěla lítat, takže jsme byli jen chvilku, ale super aspon tak :wink:
Alčo to jste měli pěkný den :dizzy_face:
Katchu: Štěpánkovi vše nej nej k 5 měsícům, pěkně nám ženich roste :dizzy_face:
Kačí: doufám, že je ti lépe a že ta mrška ještě nějaký čas nepřijde :wink:
11. dub 2009 v 16:36  • Odpověz
Matru, ahoj, to je dobře, že jste se mrkly alespoň chvíli ven. Je tam léto co?
No, pěkný den jsme měli, ale bohužel s těmi vztekacími hysteráky. Náš Ondra je vzteklý jako ty větší děti co takhle pozoruji na ulici či v MHD, jak se musej tahat po ulici protože nechtěj jít atd. Normálně kopal nohama a řval a řval. Když to bylo poprvé, tak jsem ho pochovala, protože jsem se lekla jestli ho něco neďoblo či mu něco není, ale on chtěl asi jen být v náručí a ne v kočáru a vymrzoval a vztekal se. Takže podruhé už jsme ho nechali řvát ať si řve, když mu nic není, jenom je to vzteklina popučlivá.

A našli se tací, kteří si neodpustili poznámky, když kolem nás procházeli a slyšeli ten hukot z kočárku: To je ale matka ani ho nepochová. nebo Proč ho nechají tak křičet, proč ho nepochovají. či Teda to je ale máma, tsss.

To se jim to kecá!!!
11. dub 2009 v 17:24  • Odpověz
Alčo nic si z toho nedělej, takový chytráky úplně nesnáším :stuck_out_tongue_closed_eyes: zrovna tak lidi, kteří sami děti nemají a maj spoustu chytrejch rad, co a jak dělat a co jejich dítě nikdy dělat nebude apod. :frowning2:
Nelinka se taky umí vztekat, dneska chtěla dolu z kočáru a řvala jak pavián, byla vzteky úplně rudá a když jí Míša vyndal, smála se jak sluníčko, je to malá potvůrka :dizzy_face:
11. dub 2009 v 17:30  • Odpověz
autor
Ahojky,
tak my jsme byli dnes jen na nákupu. Já jsem pak ještě po nakojení odjela na Budějárnu a na Novodvorskou. Na Budějárně jsem si v M&S koupila dvoje tříčtvrťáky, bohužel teda žádné roll-up neměli. Ani vedle v C&A. Nebo tam vlastně jo, ale ne v barvách, jaké bych chtěla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No a do Plazy jsem jela do Deichmanna, kde už neměli moje vyhlédnuté černé sandálky, ale nakonec tam měli velmi obdobné v bílém, tak jsem si je koupila. Já mám totiž jinak samý žabky a předpokládám, že v létě už Bětka poleze, tak abych při lítání za ní neztrácela boty :grinning:
Jinak mám lehounké menstruační pocity, tak uvidím, co se z toho vyvrbí. Je to teda pěkně blbej fórek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:

Martí tak super, že jste se aspoň trošku provětrali. Myslím, že tam dneska není nemocné počasí, tak snad naopak to sluníčko vytáhlo z Nelinky bacily.
Martí prosím tě můžu si dát normálně tampón? Já totiž před těhu nic jiného nenosila, ale dneska jsem si vzala vložku, abych si tam náhodou něco nezavlíkla. Je to ale děsný :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Alí tak to jste si teda dali. :slight_smile:
Ale krásný výlet. Taky se chystáme někdy do Průhonic, ale my k zámku a chceme se vyfotit na stejných místech, kde jsme se fotili při svatbě. Akorát teď nebudeme ve svatebním, ale bude tam s náma ten náš milovaný uzlík :grinning:
A lidi jsou holt lidi :frowning2: Vy víte, jak to je a cizí lidi vám můžou být ukradení :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a holky koupila jsem dneska Bětušce 6 prvních lžiček :grinning: 2 mrkve, 2 květáky a 2 brokolice.
My totiž za 14 dní, kdybychom normálně jeli na nákup jedeme na Moravu a další víkend už začínáme :wink:
11. dub 2009 v 17:35  • Odpověz
Kačí jasně že můžeš mít tampon :slight_smile: co ti vyhovuje :wink: já jsem poprvé zakrvácela přesně v půl roce, pak dlouho nic a ted to mám od února pravidelně :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale bez bolestí, takže ok :slight_smile:
ty jo, ty pořád nakupuješ, já snad půjdu zítra, dnes jsme dlouho spali a pak už se mi nechtělo :dizzy_face:
11. dub 2009 v 17:48  • Odpověz
a ž příkrmy, jo? to letí jak blázen :wink:
Nelinka už jí skoro normálně, ted si dala půl housky s lučinou, normálně seděla na sedačce a ukusovala a koukala na telku, docela sranda :grinning:
11. dub 2009 v 17:49  • Odpověz
Tak to sis zase zanakupovala, Katko, co?
Do Dendrologické se vypravíme ještě v den svatby (nebo kolem toho dne, nebude-li to víkend) a nafotíme se na našich místečkách:slight_smile:, dneska jsme s Ondrou zkusili, zda takový výletík zvládne. A dvoje kojení bylo taky v pohodě, takhle v přírodě je to super.

Takže už sis nakoupila i příkrmy. No, vida. My začneme asi až od června, máme citlivou kůži nějaký ten ekzém, v rodině alergiky tak nebudeme spěchat a vlítneme na to od ukončeného sedmého měsíce. A byl nám doktorkou i lektorkou v bazénu, která je také MUDr. doporučován banán, že není pro citlivé dětičky tak agresivní jako mrkev. Tak to zkusíme:slight_smile:.

No, já myslela, že ty lidi zabiju. Co mají co kecat o něčem do čeho nevidí. Kdyby věděli jak to je tak by určitě drželi papuli!!! Akorát mi zvedli mandle a měla jsem díky nim vztek na Ondru, že tak vyvádí.
11. dub 2009 v 18:17  • Odpověz
Tak jsem si dneska z toho obr dlouhého pobytu na slunci sežahla ruce, dekolt a trochu obličej... Chjooo, a to jsem byla namazaná a měla klóbrc - kdybych ho neměla a hektolitry vody, tak bych měla stopro úpal jak to dneska žahalo.
11. dub 2009 v 18:18  • Odpověz
autor
Martí díky, tak to je super. Já se bála, že se to třeba ještě nějakou dobu po porodu nesmí kvůli nějaké infekci. Jsem fakt ráda, páč ty vložky jsou děsný. A to mám Always, tenkou a stejně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Letí to, co? Jako ještě máme trochu větší půlku měsíce, ale my jezdíme na nákupy o víkendech 1x za 14 dní, což vychází na ten poslední dubnový no a to budeme na Moravě. A pak už 1.5. začínáme :grinning:

A pořád jsem nakupovala Bětce, ale sobě nic. Tak teď jsem si koupila pár věcí, abych měla v čem chodit :wink: :slight_smile:

Ty jo, to je ale taky dobrý, co už Nelinka papá. Přijde mi jak včera, kdy jste s Nelinkou začínaly vy :grinning:
11. dub 2009 v 18:20  • Odpověz
autor
Alí tak citlivou kůži máme taky, na otlaky, ale dr. mi jen říkala, že mám dávat lepek až tak kolem roku. Jinak ale že můžeme v tom půl roce začít. Tak snad to bude v pohodě.
Ekzémy nemáme, tak snad nám mrkvička neublíží. :confused:
Jako ty to máš dobrý, že ti Ondra přibírá o 106. Bětule né, chudinka moje hubeňoučká :sweat_smile: :grinning:
A s tím banánem mě to teda překvapuje, všude jinde se dočteš, že máš začít se zeleninou, páč ovoce je sladké a pak by zeleninu nemuseli chtít :astonished:

Jo a spálená jsem taky, proto jsem taky včera odpo už nešla ven a prala, protože jsem potřebovala dát kůži oddech :wink:
11. dub 2009 v 18:25  • Odpověz
Já uvidím, čím začneme, ale spěchat nemusím a nebudu, takhle je to pohodlné:slight_smile:. Pokud bude Ondra pořád přibírat na váze a bude mléko výživné, má to čas:slight_smile:.
11. dub 2009 v 18:34  • Odpověz
Za chvíli půjdu ven se ségrou, tak zatím páááá
A zítra dopoledne přijde tchýňka a odpoledne půjdeme s našima na obědovečeři do té nekuřácké restaurace.
11. dub 2009 v 18:34  • Odpověz
Tak holky, Ondra nakrmen dříve páč byl z dneška úplně vyřízenej a usínal. Je v postýlce a hajinká. Kéž by ho ten dnešek zdolal a spinkal nádherně:slight_smile: :slight_smile:. No, uvidíme.

Mějte se pěkně.
11. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
Taky jdu dát dobrou, koukáme na Pána prstenů, takže tu stejně nejsem.
Bětka už chrupe, držte mi palce, ať je dnešní noc trochu snesitelná. :pensive:

Jinak zítra budu až večer, jedeme na tu chalupu.
Papa
11. dub 2009 ve 21:15  • Odpověz
Hezké nedělní odpoledne.
Koukám nikde nikdo, všichni venku, že?
My dneska vstávali už v 5.10, hrůza, ale Ondra je docela hodný, i když teď krapet ukňouraný. Byla tu manželova maminka, chtěla kočárkovat, tak byla s kloučkem sama venku a my měli chvíli pro sebe a hlavně kliiiiiid, bylo to fajné až nezvykléééé:slight_smile:.

A odpoledne kolem půl čtvrté čekáme moje rodiče a půjdeme na tu obědovečeři do nedaleké restauračky, takže se mějte hezky, páááááá
12. dub 2009 ve 13:32  • Odpověz
Tak koukám, stále nikde nikdo. My jsme zpět z příjemného posezení, Ondra tam usínal na manželovi (aby ne, když spal naposledy v 11hodin), když už jsme chtěli odejít, tak platíme, odcházíme, pokládáme do kočárku a začne křičení, spát se mu chtělo hrozně, ale to, že jsme ho položili převážilo. A tak po cestě řičel, doprovodili jsme rodiče na autobus s tím, že se zkusíme s Ondrou projít, no obešli jsme dva bloky a na dobré cestě k spánku to nebylo, vraceli jsme se tedy s křičením domů a on těsně před domem USNUL. Tak jsme si došli ještě nakoupit a spinkal od 17.55 do 18.30, teď je napapaný a uvidíme jak to bude dnes večer a v noci pokračovat.

Ze včerejší procházky zahradou máme hezké fotky, tak se těším, že nějaké vyberu a hodím na rajče:slight_smile: :slight_smile:.
12. dub 2009 v 18:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.