• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Kuk, to je teda výheň!
16. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
Ondrášek nějak nechtěl usnout, tak teď asi půl hodinky spinká, ale už se tam vrtí tak myslím, že brzy už bude vzhůru, nafoukla jsem malinkej bazének, napustím vodu, vezmu deku na trávu a vyvalíme se:slight_smile::slight_smile:.
16. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
Kuk :grinning:
16. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
Kuky, tak se opalujete a koupete, jo?
16. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
Já ještě dosnídávám:slight_smile:, jsem vzhůru od 6.00, ale nebyla jsem schopná se nasnídat - pořád bylo něco přednější než můj hlad.
16. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
Jak kdo, hodím foto jak to u nás vypadá :grinning:
16. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=279081 Tak Kája je v bazénku, já ležím na posteli s noťasem a hlídám :grinning:
16. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
Pěknýýý, Ondra vzhůru, jdu se mu věnovat, zatím papa.
16. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
Já se musím odmlčet, dítě se mi vykadilo do bazénu, jdu vyměnit vodu :angry: Poučení pro příště, i na doma plavky! :angry:
16. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
Tak to je dobrý:slight_smile:.
Ondrášek se také trochu vyrochnil, ale my máme jen takový malý kruh trojprstenec, ale i tak se mu to líbilo:slight_smile:.
Teď si hraje ještě v postýlce cestovní a pak bude krmení, nejspíš ze skleničky špenát s hovězím.
16. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
Kdepak jste??? Hanko, v bazénku už jsi musela dávno vyklidit, ne? :slight_smile: :slight_smile:
Tady už zase slunce zalézá za mraky.
16. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
ahoj sluníčka.... :slight_smile: tak já byla s Kubíkem a Lucinkou venku, dali jsme si zmrzku, pokoupili pár věcí - jednorázové brynďáčky, přesnídávky, dětské příkrmy, Lucce letní pyžámko a šli zas domů.... :slight_smile:
dnes jsme i dlouho spinkali takže paráda, jsem spokojená :slight_smile:
taky vám musím napsat že kubík včera začal lézt po čtyřech, je to roztomilý, jen ještě občas zapomene na ručičky a padne na čumáček a to je pak řev :frowning2:
16. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
Ali, jj, bazének vypuštěný a zase napuštěný, Kája se ještě chvíli koupala, pak jsme dali oběd a teď čekám jestli aspoň na chvíli usne. Tady jsou taky mráčky, ale vedro je pořád
16. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz
hani....ty máš tedy pohodičku, hezky si to vymyslela :slight_smile: mně se kubík jednou pokakal i ve vaně :slight_smile:
alčo....nábytek fakt super, je na něm vidět, že je pěkně bytelnej :slight_smile: špenát s hovězím ? ten jsem neviděla v obchodech, od jaké firmy?
jáji....ty dáváš kašičku? a normálně z flašky to proteče?
16. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz
Hani, to ma tedy Kaja pekny veget :slight_smile: Ja jsem koupila prckovi taky male plavecky, tak je chci ozkouset ve vane, ze bych ho vykoupala. Bazenek jsme zatim neporidili, prislo mi to brzo, ale mozna to prehodnotim :slight_smile:

Mela jsem tady rodice, privezli bramborovy salat a rizky k obidku. A pak clovek nema kynout :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
Čauky, Vladi, to jste pěkně nakoupili, že? Špenát s hovězím je pro děti od ukončeného 8.měsíce od HAMI, Ondrovi to chutná (stejně jako něco s vepřovou kýtou to mu taky jede). Sice se ptáš Jájinky, ale já taky dávám na noc kašičku a dávám ji v lahvi, udělám ji řidší a proteče. Párkrát jsem krmila lžičkou, ale takhle se mi to zdá pohodlnější a rychlejší:slight_smile: :slight_smile:. No, a někdy místo kaše dělám Hami Hajaju.
16. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
Potřebovala bych celý dům uklidit, ale to je práce na celej den a s Ondrou mi to nějak nejde, bojím se ho někde nechat samotného a někde jinde uklízet, takže to nechám asi na zítra až ho Martin pohlídá.
16. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
Peti my máme taky jen malý, měli tady na pavlači v drogérii, má metr a stál 129, no nekup to. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Akorát nevím, jak ti Honzík pase na bříšku? Jinak si malé mimčo v bazénku moc neumím představit.
16. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
vladi to mi připomnělo že jsem Káje koupila to Nestlé mlíčko s kaší jak psala Jáji, medové, a moc jí šmakovalo :dizzy_face: Jinak já taky dávám kaši a střídám to s normálním UM, je jí to fuk, zbaští všechno a spí stejně
16. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz
Alčo fůůůj, já tu mám zas dvě tuny žehlení a v těchhle vedrech se k tomu nemůžu dokopat, tak mi to tu jenom roste a roste :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz
Alčo, prosím tě, ty máš manducu viď? Jaká je, je dobrá? A když v tom usne, na zádech, může tam spinkat za chůze? Zvažuju, že bychom ji pořídili, když chceme s Kájou třeba do lesa. Ta klokanka je jen do 13 kg a navíc jak je přes 1 rameno, tak už z ní hrozně bolí záda..
16. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz
Takže vyzkoušenou máte teď nestlé a třeba medovou? Možná jí zkusíme.....a dáváte jí do vody nebo do UM??
Já právě taky bych ji chtěla dávat v lahvi, protože se podaří, že při tom někdy usne....
Alčo...uklízení nech být, taky už nic při malým neudělám, jen to nejnutnější, ale pouštět se do úklidu většího, to neee
:slight_smile:
16. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz
Vladi, ta nestlé je asi fuk kterou koupíš, dobré budou asi všechny, jen se otevře krabička, naliješ to do lahve a buď ohřeješ nebo se může i za stuudena a podáváš. Má to konzistenci jako trochu hustší mlíko. Jinak jsem to kupovala za 41 a jsou tam dvě 250 ml krabičky. Když jí dávám kaši tak lžičkou. Z lahve pije jen mléko a pití.
16. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
Hanko, manducu mám a Ondráška v tom nosím zatím na břiše a klidně spinkal i za chůze. Taky chci zkusit nosit Ondru na zádech, tak uvidíme jak se mu to bude líbit. Ale více jezdíme v golfkách než nosím v manduce.

Teď jsem Ondru chvíli vozila v golfkách po zahradě a usnul, dala jsem na něj moskytiéru a jdu něco dělat, takže zatím pááápááá, jdu odplevelit záhony atd..
16. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
jo a k tomu dotazu, já kupuju mléčné kaše a ty se dělají do vody, protože UM obsahují. Nemléčné kaše můžeš do vody, ale je to hnusné, a je lepší do mléka, ale je s tím víc práce. A ty nestlé mlíčka s kaší se nedělají už do ničeho. :wink:
16. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
Hanko, a to mlíčko od Nestlé dáváš na noc nebo přes den jako přesnídávku třeba místo jogurtu, nebo kam si mám představit, že se to do jídelníčku zařadí?
16. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
Alčo je toho 250, to je dost, Kája to ani celé nevypila a to je žrout a dávala bych to na noc místo kaše nebo mlíka, jako svačina mi to přijde hodně.
16. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
Hani aaaahhhhaaaaaa :slight_smile: to jsem nevěděla, že se to jen ohřeje, že je hotová......to jí určitě koupím.....díky holky :slight_smile:
Alčo....aby ti Ondrášek spinkal v noci, když spinká pořád přes den.... :slight_smile:
16. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz
Ono to teda podle mně není na denní jídlo, já to koupila, když jsme jeli na chalupu a ještě v 18:30 jsme byly u kas, tak jsem jí to pak dala hned v autě, což bylo super a bez práce. Ale jinak by to vyšlo docela draho.
16. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz
Hani, prcek moc dobre nepase, obcas pada na pusinku. To ho zatim do bazenku davat nebudu, aby se mi neutopil. Ted jsme zkouseli nove plavky ve vane a byl z toho tak vyrizeny, ze mi usnul u papani, vypil jen 120 ml a uz vic nechtel a je totalne tuhos :grinning: Jsem zvedava, jak dlouho mu to vydrzi :confused:
16. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.