• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
to jo....ale určitě je dobrý jí mít právě, když takhle někam jdeš nebo se chystáš na dýl.... :slight_smile:
16. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz
Holky, mate ozkouseny ty prvni kasicky od nestle ... treby ryzova, jaka je? nevite? uz pomalu po nich zacinam koukat, abych mela prehled, co mame za mesic ci dva koupit :wink:
16. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz
Peti ty kašičky jsou dobré skoro všechny. My nejvíc kupujeme babylove a sunarku. Nestlé jsme taky měli ale je rychle pryč, na to kolik stojí. Nutriloní taky dobrá, ale taky dražší. :wink:
16. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz
jo jen bacha, abybyly bez lepku
16. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz
jj, ja jsem prave koukala na ryzovou od nestle a ryzovo-kukurickou od sunarky, ty jsou bez lepku a od 4m. v nejakem rozmaru jsem koupila prckovi kasi od 4m od alnatury, doma jsem zjistila, ze je v ni lepek, tak si ji ted varim k snidani. a je dobra, primicham si do ni banan a trtinovy cukr a je mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a ty babylove jsou dobre, jo? ja od nich zatim nic nemam, protoze mam strach, ze to neni "takova znama znacka" jako ostatni vyrobci
16. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz
peti jsou dobré moc, zářijovky je kupují skoro všechny a kája je baští taky pořád. Rozhodně bych se nebála, že by to bylo něco škodlivého :wink: Moc dobrá je vanilková a sušenková.
16. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz
Diky za tip. Mrknu na to, az pujdu do drogerky :wink:
16. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
My papáme od Hami První kaši a od stejné značky s hruškami, s jablkem nebo s banánem. Ale spíše pijeme Hami Hajaju. Tak to ty Babylove zkusím taky, Hanko, díky za tip.

Mohla bych si sem nějakou přivézt až budu příští týden v Praze.

Vladi, Ondrášek dneska, asi tím vedrem, moc nespinká a je takový nevrlejší, kde jsou ty časy, kdy si dáchnul 2x1,5hodinky. Dneska to bylo prozatím 2x30 minut. No, ještě by mohl alespoň jednou usnout, páč by do těch 20 kdy jde spinkat byl asi hodně protivnýl.
16. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz
Jo, a ty kaše jsou obilnomléčné.
16. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
dneska je nádherně,Nelinka je celý den v bazénku, je to normální vodník, když jí vyndám, řve jak pavián.
Ke kaším, je to asi individuální, my máme několik druhů od Hami(merunka, malina,banan)a pak od Sunarky jogurtovou s lesním ovocem,ty z DM Nelinka vůbec nechtěla a já teda taky dávám přednost značce, čímž netvrtdim, že kaše z |DM není dobrá a kvalitní.Od Nestle jsme kaši neměly,ale jinak mlíčka a svačinky mají výborné.
Co Kačka-Ducky neozvala se vám někomu jak se mají?
16. črc 2009 v 15:03  • Odpověz
Čauky Marti,
co je to svačinka od Nestlé?
16. črc 2009 v 15:04  • Odpověz
Alí myslela jsem takový to Baby yogo a mlíčka s kaší :slight_smile:
taky jsou super jogurtíky od Hami, to je podobné :slight_smile:
16. črc 2009 v 15:07  • Odpověz
Jogurtíky od Hami? Tak to jsem ještě nezkoušela, my baštíme klasickej bílej.
Yogo Baby hmmm, to vůbec neznám.
Podívám se po tom v Praze příští týden, to budu mít čas když budu úplně sama.

Psaly jsme si s Katkou, mají se skvěle.
Cituji co mi napsala: Ahoj Beránci, máme se skvěle, právě sedíme velse u Velkeho pareziteho rybniku a zerou nas komari. Ja i manza jsme sezehli, tak treba trumfnu Martinku. Papa a vsechny pozdravuj
16. črc 2009 v 15:16  • Odpověz
Ach jo, to dítko naše je nemožný, moc dlouho sám nevydrží, chjooooooooo. Manžel už je ve vlaku z Drážďan, jupííí, tak to by mohl být do 17 až u vrátek:slight_smile:, jsem zvědavá jestli něco pořídil a co viděl nového či zajímavého.

Tak mám dopranou čtvrtou pračku prádla, jdu to pověsit.
16. črc 2009 v 15:18  • Odpověz
ty pojedeš do Prahy bez malýho?? to u nás nehrozí, ve dne je jí jedno, kde jsem, ale v noci když tam nejsem řičí, už jsme to zkoušeli,takže zatím mám smůlu.Kdo bude hlídat?
Tak Kačka se má dobře, to jsem ráda :slight_smile: a at si zkusí být opálená víc než já :grinning:
16. črc 2009 v 15:19  • Odpověz
Marti, jojo, pojedu sama v úterý odpoledne do Prahy a ve čtvrtek dopoledne se vrátím. Jedu na dva koncerty a na nějaké srazíky. S Ondráškem bude Martin a moje maminka a tatínek. Teď jsme dva dny zkoušeli, že Ondrášek spal v místnosti jen s Martinem, já spala jinde a bylo to v pohodě, naprosto stejný průběh jako když spí se mnou. Tak uvidíme, jak to bude vypadat až budu pryč.
16. črc 2009 v 15:21  • Odpověz
tak to máte fajn :wink:
16. črc 2009 v 15:24  • Odpověz
Máme na zahradě super úrodičku černého rybízu (i červeného a bílého, ale ten černý mám nejraději), tak to očešu:slight_smile: a zmrazím... pak se bude hodit na nějakou buchtu nebo zmrzlinku:slight_smile:.
16. črc 2009 v 15:28  • Odpověz
Hani, kdyby sis chtela tu manducu zkusit, tak se muzes u nas s Kajou stavit a ozkouset tu nasi. My ji zatim moc nepouzivame, protoze prcek se v ni vzteka, ze se nemuze hybat, ale chci ji vzit sebou v srpnu na Sumavu, protoze kocarkem se tam asi moc nedostaneme
16. črc 2009 v 15:31  • Odpověz
Ja jsem se dneska objednala na 13. srpna ke kadernici a pak jdeme s kamoskama na koncert Madonny, tak bude tatka hlidat, at si taky uzije Honzika :wink: Jsem na nej zvedava, kdyz je porad hrozne "chytry" a vsechno delam spatne :wink: :grinning:
16. črc 2009 v 15:34  • Odpověz
chjo, jsem kretén, Tom mi spadnul z lehátka a bouchnul se do hlavy, měl by spát ale Katka mi poradila ho vzbudit, tak koukáme na telku
16. črc 2009 v 19:39  • Odpověz
Jáji, pokud má spinkat tak ho můžeš klidně nechat, jen ho chodit kontrolovat. Praštil se hodně nebo se spíš leknul?
16. črc 2009 v 19:46  • Odpověz
a nic si z toho nedělej, jednou se to stane skoro každému, už to nejsou ležáčci no :frowning2:
16. črc 2009 v 19:47  • Odpověz
Jaji, nevycitej si to, stat se to muze kazdemu. Oni ti prcci jsou hrozne akcni a to behem pikosekundy si nejak ublizi.
U nas opet hysterak. Prcek jak se budi po 3 hod. na jidlo, tak ma problemy s kakanim, dneska jsme jeste nekakali, tak mu budu muset asi zase pomoct rourkou :frowning2:
16. črc 2009 v 19:52  • Odpověz
teď jsem ho dala spinkat, na zemi byl naprosto v pohodě, smál se a tak

jinak dneska se poprvé posunul dopředu a to hned několikrát a taky se snažil posavit na všechny 4 :sweat_smile:
16. črc 2009 v 19:56  • Odpověz
jájo to je teda šikula, super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

neboj, nic mu nebude. Kája spadla ve 3 měsících ze sedačky, je to cca 40 cm, spinkat šla hned, protože byla její doba, vzhůru bych ji neudržela ani omylem. Chodila jsem ji kontrolovat a v pohodě. Děti jsou prý gumový a tyhle pády zvládají líp než si myslíme. :wink:
16. črc 2009 v 19:59  • Odpověz
jo jo je to šikula :dizzy_face:

ufff ale jsem mírně na nervy :pensive: Tak snad mu nic nebude, není to taková výška, zajímavé je že od lehátka byl asi 30cm a ležel naštorc tak nevím co vyváděl
16. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
To chápu, já byla taky, ale je to fakt mžik no. A to lehátko je hrozně zrádný, já už jsem ho úplně zrušila, sice jsem ji poutala už od začátku, protože ona v tom nikdy neležela v klidu, ale teď by se převrhla i s tím a to nechci riskovat :unamused:
16. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz
no já ho teď budu dávat hlavně na zem , raději
16. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
Jáji....mně Kubíno spadl taky z postele, možná si pamatuješ, jak jsem to tu řešila, protože jsem z toho taky byla hotová....bylo mu přesně půl roku a jeden den.....měl šlic na tvářičce a když jsem ho pak koupala i na zádíčkách, tak si taky musel chudák dát....takže fakt se to stane skoro každému, a z lehátka to není taková výška, tak neboj....jen už budeme dávat větší pozor že?? :slight_smile:
16. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.