• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Neva, zkusím ještě Jáju a když tak vyrazím sama :wink:

JÁJÍÍÍÍÍÍ, CO TY NA TO???
17. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
Tys toho nakoupila Peti.... :slight_smile: Mně tady Kubíno pořád někam leze, dolezl si za mnou i do koupelny, takže už mi skončily "lepší" časy... :slight_smile:
A asi už se s vámi rozloužím, protože za chvilku vyrazíme....
Hani hezky pokup, jestli pojedeš....já když jsem ještě pracovala, tak jsem kousek od Chodova dělala, tak jsem tam byla každý den.... :slight_smile:
Papa kočky.... :slight_smile:
17. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
Hani, vlozila jsem to do albicka Vidlatko, tak mrkni a ja to smazu :wink:

Vladi, hezky vikend!
17. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
Peti krásný věcičky :dizzy_face:
17. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
No za ty penize nekup to :grinning:
17. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
peti nemáš číslo na jáju?
17. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
Hani, mam, poslu ti ho do IP :wink:
17. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
super, díky
17. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
jsem doma, venku je na padnutí, fuuuuj, slevy v nextu sem viděla ale s dítkem to jaksi nešlo, byla jsem v arkádách :grinning:

Hani...noo já bych klidně šla ale nevim co na to manža, dorazí mi v 17:30 z práce
17. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
Tak se zkus zeptat a uvidíš, ten můj mně pustí
17. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
Ahojte ženský :slight_smile:
my byly včera taky na Chodově a pořídila jsem v C&A Adušce krásnou košilku za 150 a v Zara pak bílý komplet - kraťásky a bílá halenka bez rukávů za 270,- (zlevněná z 850,- Kč) a v v tý Zaře měly krásný pánský svetýrky a v Mothercare zase se mi zase líbily svetýrky pro holčičky za 220,- takový ty kraťoučký jako bolérka. No nádhera. Pro sebe jsem v C&A zkoušela asi troje šaty, ale skrz ty moje veleprsa má prostě problém cokoliv obléknout...a v hypernově měly akci na Huggies, ale ty my nepoužíváme...

Rozhodně tam zajeďte, slevy jsou teď úplně všude :slight_smile:

Venku je to dneska fakt hnus, mám zavřený okna, stažený rolety a je tu jakžtakž - asi 26 st. A koukala jsem na teploměr, venku to ukazuje 34st v chládku...fuj
17. črc 2009 ve 13:41  •  2 děti  • Odpověz
Tak dámy, abyste věděly jo, já ŽEHLÍÍÍÍÍÍÍÍM :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem v ložnici, tam je nejzimněji a mám na sebe puštěnej větrák. Magor no. Ale my už bysme skrz to prádlo doma neprošli.
17. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz
Hani, nejsi magor, ja jsem ted dozehlila :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale nastesti jen par kousku, co jsem potrebovala vyzehlit a ted se mi perou pliny a osusky :unamused: Takze me to ceka bud vecer nebo zitra. Spis asi zitra, ma byt chladneji :wink:
17. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz
Peti hnus co? A já tu mám dva vrchovatý koše :stuck_out_tongue_closed_eyes: To to budu žehlit ještě v osm.

Jáji, že se u manži přimlouvám, aby si se provětrala, mně to samotnou bavit nebude :cry: :cry: :cry:
17. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz
Hani...tak pokud nebudou padat trakaře tak můžu :grinning:
17. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz
No tak supééééééér :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Na kolikátou bys to viděla? Mně se manža vrací kolem 17 a na Chodově jsem za 10 minut
17. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz
Ahooj,tak ja zas nic nestíhám....v sobotu bude mít Elka párty na 1 rok..a příští sobotu jedem do Tater na dovču..to jsem zvědavá kdy už Vás konečně uvidím a za kočárkujem...
17. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz
já jsem na chodově taky za 10min :slight_smile: a manža dorazí v 17:30
17. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz
Jáji tak supr, co třeba v 18? A sejdeme se před Tchibem? Máš na mě číslo?
17. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz
Haha, koukam, ze holky vyrazi utracet. Tak mi to tam vsechno nevykupte, at na me taky neco zbyde :grinning: :grinning: :grinning:

Mam docela hruzu z te cesty na rehabku, 3/4 hodky busikem v tomhle vedru... to se prcek upece :frowning2:
17. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz
Ahoj všem a krásný víkend!!!
My dnes opět bazénkujeme a nikam jsme v tom vedru nevyráželi, jsme hezky ve stínu stromů na zahradě.
Jaji a Hanka se sejdou bez dětiček, jo? To si to pěkně užijte!!!
Kate, ať se párty podaří.
17. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz
To mají opravdu takové velké slevy, jo? Hmm, třeba tam do příštího týdne na mne něco zbyde až budu v PRaze, že bych taky mrkla.
17. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz
Hanka s Jájou jdou jako povyrazit bez dětí jo???a k nám na chodov?já jdu taky!!!abych vás viděla jo? půjdu skouknout botičky..Jájinku znám,tak vás poznam...
17. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz
Alí,děkujem doufám,že El nebude z těch lidí vykulená
17. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz
Kate, to bude něco velikého, co? Kolik lidí přijde a kde to budete pořádat?
17. črc 2009 v 15:03  • Odpověz
Hrusti, ať tu cestu tam i zpět z rehabky zvládnete bez uvaření se.
Taky bych s Vámi šla, ale mám to krapet z ruky:slight_smile:. Jinak by to bylo co by kamenem:slight_smile:.
17. črc 2009 v 15:05  • Odpověz
jen 10 lidí..hm u nás doma:slight_smile:
A hrusti chdí na rehabku s malým nebo?
17. črc 2009 v 15:09  • Odpověz
Kate, jj, chodime s Honzikem na rehabku kvuli tomu, ze moc zaklanet a tocil hlavicku a dr se sychruje kvuli tomu, ze byl pri porodu priduseny :wink: Dneska jde s nami i tatka :slight_smile:
17. črc 2009 v 15:12  • Odpověz
juuuj,a nebrečí u toho?Naše když byla takhle malá,nenechala se sebou nic dělat..
17. črc 2009 v 15:16  • Odpověz
No breci, nekdy vic, nekdy min, ale to se neda nic delat :frowning2: My mame cvicit 4x denne, ale ja to stejne nestiham, takze cvicime tak 3x denne a to mu staci. Dneska jsme cvicili jen 1x, protoze ho tam bude ta rehabilitacni sestra mordovat hodinu, tak aby mel silu :wink:
Holky, jdu se sbalit a za chvili vyrazime. Uzijte si vecer a dejte vedet, jak jste pokoupily :grinning:
17. črc 2009 v 15:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.