• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
taky bych šla s vámi se kouknout po obchodech, ale v šest vyrážíme k našim na vesnici - zítra práce na baráčku a taky rozmlouvání s tchánem, protože to tam vypadá na rozvod (příčina=alkohol, minulý týden mu i sebrali papíry když ho chytli s 2,6 promile jak řídil...no magor!) Tak na to se teda netěším, protože to bude psycho, ale než aby zničil maminu=tchýni, tak to rozsekneme...holt jiná cesta není. Šancí dostal min. 10 včetně protialkoholní léčebny, psycholožky, psychiatra, ambulantní léčby...nic nezabírá. Prostě za chlast by vyměnil celou rodinu...stálo to moc nervů, úsilí i peněz a je to jen horší. Blbý je, že je epileptik a jakmile ho chytne v opici záchvat a nikdo u něj nebude (jakože mívá jen ty noční a je min. hodinu v bezvědomí) tak to vezme rychlej konec...ale nelituju ho. Komu není rady, tomu není pomoci. Mrzí mě to vůči mamině a MM...takhle se jim za tu jejih lásku a péči odvděčil.
A aby toho nebylo málo, tak kamarádka včera při koupání zjistila, že její 5měsíční dcerka má epileptický záchvaty, tak jsou v Krči a zjišťujou příčinu...ach jo, ta holka taky nemá nic jednoduchý :frowning2:
To je zas den...
17. črc 2009 v 15:42  •  2 děti  • Odpověz
Pri, ach jo, samé smutné zprávy, viď?
17. črc 2009 v 16:07  • Odpověz
Hani nemám na tebe číslo :confounded: a před tchibem? ty vogo kde to tam je?

jinak tady se to začíná nějak tmavit, tak snad nebude moc lejt :frowning2:
17. črc 2009 v 16:12  • Odpověz
Ali, jj, takovej je už život, ale i když je mi sebehůř a Aduška se na mě usměje tak krásně jak to umí jen ona, rázem je všechna špatná nálada pryč. Je maličká, bezbranná, závislá jen na nás...a nezaslouží si utrápenou mámu. To mě vždycky nakopne...ono bude zase líp :unamused:
17. črc 2009 v 16:15  •  2 děti  • Odpověz
Jáji tak co dole u hyperky před bankomatama? A čemu že by vadilo pršení?
17. črc 2009 v 16:20  • Odpověz
Hani...ničemu, pokud nebudou padat kroupy, to bych na to metro ani nedošla :grinning:
17. črc 2009 v 16:23  • Odpověz
Tak to joo, já myslela že manža měl takovou podmínku jako že třeba jde vozit nebo tak :wink: Tak dole u bankomatů je to ok?
17. črc 2009 v 16:25  • Odpověz
jo jo u bankomatů, kdyby bylo nějak šíleně tak si písnem na mobil, tak v 18? a do 20 bych ale potřebovala být doma, to stihnem ne?
17. črc 2009 v 16:27  • Odpověz
Jáji jasný, když tak si písneme. Do 20 to snad stihneme, budeme muset fofrničit :slight_smile:

Nemáte někdo číslo na kate, že jsme změnili to místo
???
17. črc 2009 v 16:28  • Odpověz
už to čtu...
17. črc 2009 v 16:30  • Odpověz
hele hodte mi nekterá hani nebo jáji svuj mobil do IP,kdbych nestihla,že kde jste,nebo kdyby manžel nedorazil domů..tak přijdu s kočárem ..ale když samo bude pršet tak ne...
17. črc 2009 v 16:32  • Odpověz
hele jaký rostou další zuby? musej ty nahoře?? páč dítko už má dole oba vyražené a furt si tam dolu strká ruku a žvejká jak o život :confused:
17. črc 2009 v 16:33  • Odpověz
jáji to je různý, třeba naší Tereze vyrazily najednou 4 dole
17. črc 2009 v 16:39  • Odpověz
hani aha, no možná se mi to zdá ale přijde mi že mu prosvítá 2 vlevo, ale nevim :unamused:
17. črc 2009 v 16:40  • Odpověz
nám dole taky dvojky prosvítají už hodně dlouho a pořád se nic neděje a zničehonic jsem našla zub, dvojka vpravo nahoře

jdu se ospršit a hodit něco na ksicht ať se mně v krámech neleknou
17. črc 2009 v 16:42  • Odpověz
tak v 6, se těším a doufám že něco v ooooobr velikosti seženu :sweat_smile:
17. črc 2009 v 16:43  • Odpověz
hihim, nápodobně :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2009 v 16:48  • Odpověz
tak bych to mohla stihnout +/- 10 min...říkal manžel...
17. črc 2009 v 16:57  • Odpověz
kate super

tak já jsem ready, čekám na manžu, psal že bude míít zpoždění, dítě vypadá že bude chrupat a venku možná sprchne, ale snad to nebude žádná trága, i když začíná hřmít :sweat_smile:
17. črc 2009 v 17:04  • Odpověz
tak já jsem po sprše, jééé to je fajn, za chvíli se obleču a počkám na manžu, snad to stihne
17. črc 2009 v 17:08  • Odpověz
ten můj taky ještě není doma :angry:
17. črc 2009 v 17:08  • Odpověz
ty vogo a už jsem zase spocená, fuuuuj
17. črc 2009 v 17:12  • Odpověz
uf, tak náš tatínek už je za rohem, takže stíhám :dizzy_face:
no já to mám na metro 3min chůze, takže snad v pohodě
hmm tady už lehce prší
17. črc 2009 v 17:15  • Odpověz
Tady taky, ale zatím to jde.
17. črc 2009 v 17:25  • Odpověz
beru deštník, radši :grinning: manža stále nikde, chjooo
17. črc 2009 v 17:25  • Odpověz
hmm tak manža je na hájích, takže za 15min je doma a hned razím, tak kdyžtak budu mít 5min spoždění
17. črc 2009 v 17:27  • Odpověz
čau holky, u nás dnes bylo šílený vedro a kupodivu vůbec nebyla bouřka a nepršelo...
ted čumim na zprávy a krachnul Tomi tour, neměla s ním jet Péta na tu Krétu?? :angry: jsou to šmejdi!!!! :angry:
17. črc 2009 v 19:38  • Odpověz
Ahoj Marti, i u nás na severu vedro k padnutí a teď je tu pořádnej slejvák a velká bouřka. Ondrášek usnul na konci krmení, docela jsem měla co dělat odnésto ho spícího po schodech nahoru do postýlky, ale hajá. Ale ty bleskyyyy, uáááá, doufám, že to brzy přejde.

Stihla jsem zase po týdnu posekat trávu, hurááá (ale jsem z toho docela zmožená), koupili jsme k tomu zahradnímu nábytku (a nejen k němu) slunečník, jen nějaké ty sedáky nemáme, no nevadí, to si už naši doladí sami.

To jsem zvědavá jak holky na Chodově pochodily a co všechno nakoupily.

Zítra se chystáme na velký nákup (pokud nebude pršet dojdeme do města pěšmo a zpátky se svezeme taxíkem s náloží potravin:slight_smile:).
17. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.