• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
ahoj holky,
tak jak jste pokoupily???? nam dneska rekla fyziterapeutka, ze jsme se trosku zlepsili a pry se nam asi dela kyla :astonished: me z toho asi klepne. do toho volala kamoska, co jsme se s nimi o vikendu videli, ze ma cely rodina anginu, pry jestli taky nejsme nemocni. no ja trochu citim krk, ale to mam spis z toho, jak piju v tom vedru studeny piti. a prcek ma trochu rymu a pokaslava, ale jinak dobry. tak snad to vydrzime jeste pristi tyden, aby nas mohla dr. naockovat, at mame aspon tu prvni hexu z krku :unamused:

pri, to je mi lito s tchanem, ale kdyz on sam nema zajem, tak je tezky nejaky domlouvani. znama ma takhle segru, co je alkoholicka, prisla do jineho stavu a dite nekde vyklopila v parku, kdyz byla opila, takze Krystufek skoncil v kojenaku a ted uz ma nastesti pestouny a ma se moc dobre.

Marti, my bysme nikam s Tomi tour nejeli, ja jim neverim, ale s Fisherem klido :wink:
17. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
Peto, já myslela druhou Pétu-Petuli :slight_smile:
17. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
jsem doma, koupila sem akorát džíny v marksovi, páč jinde bud nebyla velikost, nebo byla ale krátké :sweat_smile:
17. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ja jsem si rikala, ze tenhle rok na Kretu nejedeme :wink: :grinning: Nebo aspon o tom nevim :grinning:
17. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
jaji, a tomikovi jsi nic v nextu nekoupila? bylo to prebrane? ja tam mozna jeste pujdu v nedeli mrknout, manza je o vikendu jeste doma, tak bude hlidat a ja vyrazim. v pondeli nam odjizdi na 2 tydny do nemec
:frowning2:
jinak srazik dame asi ve ctvrtek, na stredu se mi ted nahlasila na navstevu znama, co mela prijit v utery odpol. ju?
17. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
Peti...na Toma nic, chtěla jsem overálky a nic, trička nebo tak nepotřebuju :unamused: Jinak já ještě nevím jak to bude, možná bude mít manža dovču :slight_smile:
17. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
Kuk děvčata, jsem doma i po hraní na wiičku. Ruce mám vytahaný až ke kolenům a to jsem v hyperce zdaleka nic moc nekoupila.

V Nextu dobrý, teda spíš na dospělý, z dětí mně taky nic moc nebralo. Koupila jsem si spodní prádlo, červenou soupravičku, kterou manža nazval "pracovní" :grinning: a pak bílou a černou podprsku, obyč. Ale ceny super a slevy všude. A pak mám ještě Káje kuchařku na příkrmy.

Mmmmmmm, sedím u otevřenýho okna a úplně mně dostává ten vlahej vlhkej vzduch, to je jak u móře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
Hani,,,každopádně bysme to měly zopáknout :wink: a vůbec nevím kde jsme ztratily tu Kate :sweat_smile:
17. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
Já jsem se s ní potkala ještě v hyperce a doma jsem objevila sms, že šla do Alpine Pro :wink: No jasný že zopákneme, takhle bez dětí je to labůžo co? Akorát jsme teda nedalo žádnou tu zmrzku nebo tak :frowning2:
17. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
No, tak alespoň nějaké nakupovací úspěchy, gratuluji:slight_smile:.
Já se kouknu ve středu, snad to všechno stihnu, mám toho na ten jeden celej den, kdy budu v Praze, nějak moooc naplánováno.
A teď už hajdy na kutě, máme tu po dešti a bouřce to se to bude spinkat.

Přeji všem dobrou noc.
17. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz
ty voe tady je buřina a slejvák jako kráva :sweat_smile:

hani..jo jo parááááda, oddych :grinning:
17. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz
jééé Marti vše nej k svátkuuuuuuuu :dizzy_face:
17. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz
Hezké chladné dopoledne.

Téda to je ale zima... V noci tu byla šílená bouřka - kolem třetí hodiny ráno byl její vrchol, my dva nespali, ale Ondrášek jako andílek:slight_smile:. Takhle na venkově ty bouřky vnímám úplně jinak než v Praze, doma se vůbec nebojím, ale tady jo. A ten slejvák a vichr jakej byl, no síla. Ráno jsme kontrolovali zda to nenapáchalo nějakou škodu, ale naštěstí ne.

Martin, vzhledem k ošklivému počasí vyrazil sám do města, staví se na velkém nákupu a zpět pojede taxíkem. Odpoledne to tu načančáme a zítra kolem 14té půjdeme do města (snad bude přijatelné počasí) naproti rodičům a doprovodit Martina na autobus. A asi si společně zajdeme na oběd do dobré restaurace (moc dobře tam vaří, ale bohužel se tam smí kouřit, no snad budeme mít štěstí, že tam kuřáci nebudou).

Zatím páápááá
18. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
Peti, vše nejlepší Tvému broučkovi k 3měsíčninám, papapapa
18. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
u nás dnes liják a zima brrrr :angry:
připojujeme se ke gratulaci Honzíkovi :slight_smile:
18. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
Marti, ahoj, leje tu taky jako z konve.
To jsou teda skoky - jeden den tropy, druhý den takhle. Chjooo.
18. črc 2009 v 11:02  • Odpověz
A Ondrášek ještě na dešti pod stříškou na zahradě spinká, je to něco málo přes hodinku, tak asi brzy bude vzhůru.
18. črc 2009 v 11:04  • Odpověz
tady je o 2O stupnů méně než včera :frowning2: taky bych nejraději zalezla a spala, vůbec nevim, co budeme odpo dělat.... :unamused:
18. črc 2009 v 11:06  • Odpověz
Je to fakt děsný:frowning2:, taky nevím jak se tady zabavíme. Tedy hlavně jak zabavíme Ondráška.
18. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
No, tedy, kde všechny jste? Unesla Vás velká voda? Doufám, že ne.
A leje a leje, chjooo.
18. črc 2009 v 16:42  • Odpověz
ahoj holky!
dekujeme za gratulace. neskutecne to utika :slight_smile:
my jsme dneska shaneli jidelni stul do kuchyne. samozrejme jsme nic nesehnali. libil se nam jeden, ale ten stal 20 tis., takze silne pochybuju, ze ho koupime. jeste mrkneme nekde jinde. prcek se nastesti pri nakupech zabavil pozorovanim, kdybysme byli doma tak by to bylo asi horsi mu vymyslet program :wink:
18. črc 2009 v 16:57  • Odpověz
autor
Baaaaaaaaaaaaaaaaafffff :grinning:
Jsme doma asi od 12ti hodin, ale znáte to, vybalování, praní a tak, navíc jsem ještě dočítala, ale asi na 3x krát.
Asi ale nebudu moc reagovat, ptž jsem to všechno už zapomněla :grinning:

Honzíkovi přejeme vše nej a Kájince opožděně k svátku. :wink:

Na srazík půjdu, jsem ráda, že si Jájinka vzpomněla :grinning: :grinning:

Jo a jinak k těm pádům a spaní, Hani, Jáji, nám v nemocnici říkali, že dítě může ve spánku upadnout do bezvědomí, tak proto se prý nemá dávat hned spát.

No a co se týká naší dovči, tak to bylo super až na pár drobností, ale taky se daly zvládnout. Jsme opálení jak černoši, tak bacha na mě :wink: :sunglasses:
Bětka se na dovče rozlezla, tak už je docela pohyblivá. Budeme muset zítra zaopatřit byt, doteď tím plazením moc velké vzdálenosti nezdolala, ale to lezení už je teda horší. Klubou se jí jedničky nahoře, tak konečně budeme mít zuby proti sobě :wink:

Koukala jsem, že mě Martinka sice trošku stáhla v počtu příspěvků, ale mám ještě slušný náskok :grinning:

Na fotky se holky kouknu později, zatím nestíhám.
Zatím pá :wink:
18. črc 2009 v 17:40  • Odpověz
Nazdááááááááááááááááááár Kačko!
Vítáme Tě zpět holubičko naše:slight_smile:. Super, že jste si to řádně užili.
Já už dneska nevím, co s Ondráškem dělat když venku leje a leje a leje, je to celkem vopruz.

Včera jak jsem sekala trávu, tak na to Ondrášek celou dobu velmi upřeně koukal a sledoval, a pak dělal a teď zrovna také dělá vrrrrrrrrrrr vrrrrrrrrrrrrrrrr jako sekačka:slight_smile:. Je to hezké a úsměvné.
18. črc 2009 v 17:48  • Odpověz
Ahoj Kačenko :slight_smile: vítej doma :slight_smile: prima že jste si užili :slight_smile:
18. črc 2009 v 17:53  • Odpověz
Ahoj Kaciiiiiiiiiiiiiiiiiii!
Super, ze jste si uzili dovcu. Tak Betuska je po dovce jeste akcnejsi, to uz jsem na ni moooc zvedava :grinning:
18. črc 2009 v 18:01  • Odpověz
autor
Holky jsem ráda, že jsem doma. Dovolená super, ale doma je doma. Těším se jak malá na svojí postýlku. Tam byla docela blbá a ještě jsme jí s manžou měli uprostřed zvedlou, takže když jsem ležela na boku, měla jsem strach, že spadnu z postele :grinning:
No a samo jsem se těšila na koně :grinning:

Jo a jinak máma s otčímem měli letět na podzim s Tomi tour do Egypta. Měli to celé zaplacené, tak teď čekají, jestli to dostanou zpátky. Lítá jim v tom 36tis :frowning2: :frowning2: :sweat_smile:
18. črc 2009 v 18:02  • Odpověz
autor
Tak jsem zvládla už i ty fotky a super :grinning:
Ale nejvíc mě dostal Honzík v plavečkách, to je naprosto super :grinning:

My jsme nafotili kolem 500ti fotek, tak to musíme pořádně přebrat :sweat_smile:

Jáji kdo to sedí za Tomíkem na tom videu? Má zelený tričko.
18. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz
Kaci, Honzik je nas sportovec :grinning: :grinning: :grinning:
No, my taky vozime hodne fotek z dovci a me pak nebavi se v tom prehrabovat a vybirat, ktery dame vyvolat a ktery ne :sweat_smile:
18. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz
autor
Peti tak to každopádně :grinning: Strašně mu sluší :wink:
My to dáváme na web a spoustu je jich tam skoro stejných. My plácáme a plácáme. Kus je rozmazaný, tak ty jdou rovnou, pak je tam spoustu "stejných", ptž Bětka třeba zavře oči nebo se hýbne a tak, tak z těch vybíráme ty nejlepší :wink:
18. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
Katko, tak sis už tady všechno pročetla, jo?
Já mám fotky jen na rajčeti, tady jsem ukazovala na chvíli zahradní nábytek, který jsme pořídili rodičům jako pozornost. Zítra přijedou a už se nemůžu dočkat, co tomu budou říkat (kromě toho jsme ještě zakoupili několik maličkosti dovnitř domu), škoda jen, že nebude hezké počasí, že se nemůžeme na zahradě třebas naobědvat.
18. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.