• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Alí jj, všechno jsem četla, a teď jsem zjistila, že jsem ten zahradní nábytek hledala na rajčeti marně :sweat_smile: :frowning2:
Myslím, že rodiče budou mít velkou radost :wink:
Je to moc hezký, co jste udělali :wink:
18. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
To víš, tam ho dávat nebudeme:slight_smile: :slight_smile:. Rodiče na net chodí velmi rádi:slight_smile:.
18. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
Kačííííííííííííí ahooooooooooooooooooooooooooooj,

vítám tě zpět :grinning: Jdem cvičit???? Jinak je to babička co sedí na křesle :grinning:
18. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
autor
Tak třeba až na něm budou sedět :grinning:
Každopádně jsem četla tvůj popis a myslím, že vypadá báječně :wink:
A ráda čtu, že je Ondrášulka spokojený, i když mamánek. Bětka naštěstí takové stavy moc nemá, ale někdy jo. Když už je třeba unavená, tak chce mě, ale myslím, že se za těch 14 dní s manžou zase pořádně sčuchli :grinning:
18. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
autor
Jáji nazdááááááááááááááár :grinning:
Já bych ráda, ale nevím, jak to bude mít manža po 14ti dnech v práci, takže ti ještě řeknu. Docela by mě mrzelo, kdybych opět vynechala, nějak jsem se do toho minule dostala :wink:

Aha :grinning:
Hele mě to furt vrtá hlavou to s tím tchánem a fakt mi hlava nebere, co si to dovoluje. Jako krávy jste spolu nepásli, ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: Já bych ho hnala svinským krokem, idiota. Do mě si občas rýpnou rodiče, ale i ty to říkají jinak, než tchán, který je vlastně cizí, když se to vezme kolem a kolem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
18. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
Katko, nemyslím, že by byl úplný mamánek. Teď budu tři dny pryč a myslím, že to zvládne v pohodě. On spíš vyžaduje pozornost nás obou nebo i ostantních, prostě potřebuje pořád s někým kontakt, nechce si hrát nebo být sám. Několik nocí jsem spala vedle v místnosti, aby papání večerni, ukládání, případné noční chlácholení a papání ráno, dělal manžel sám a bylo to v naprostém klídku, ani jsem mu nechyběla...
18. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
Jaji, čau, kde ses toulala?
18. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
Alí no jo, vždyť jsem to četla. Já to ale fakt pozapomínala, než jsem dočetla. Musela jsem asi 3x pryč k prádlu, Bětce a tak. :wink:
Tak Bětule si vydrží chvíli hrát sama, takže to je zatím dobrý. Snad jí to vydrží. :sweat_smile:
18. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
Nikde nikdo a já jdu spinkat. Dneska jsem vstávala v 6.30, tak už nejsem moc svěží :grinning:

Tak pááááááá :wink:
18. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
Ali...byli jsme u babičky a máme návštěvu :grinning:

Kačí...mi ani nemluv, to ti pak povyprávím :sweat_smile: Tak snad půjdeš, ráda bych
18. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
oooo a Honzíkovi vše neeeeeeeeeeeej, bobískovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
Tak dobrou noc doma, Katko.
No, jo, samá návštěva Jaji, viď?
18. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
Přeji všem dobrou noc a hezké bezbouřkové sny. Snad to bude dneska klidnější než včera, to byl děs.
18. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
ali...ani nee, máme tu známé co se budou v září brát, svědek manži :grinning: a já mám pěkně upito :grinning:
18. črc 2009 ve 22:34  • Odpověz
Ahoj holky!
Jaji, dekujeme za gratulaci. Honzik uz je velky kluk :grinning: :grinning: :grinning: Ted tady zrovna morduje takovou tu multifunkcni kostku co dostal od kamosky. zavesili jsme mu ji na hrazdicku a div ze nespadne hrazdicka, jak se trese :grinning:
my dneska opet vyrazime na nakup, tentokrat jidlo. musime si udelat zasoby, kdyz tatka zitra vyrazi na 2 tydny pryc :frowning2:
19. črc 2009 v 09:40  • Odpověz
Alco, pak napis, jak se rodicum libil ten novy nabytek. Myslim, ze budou nadseni :dizzy_face:
19. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
autor
Ahojky,
tak spaní ve vlastní posteli byl balzám na moje bolavá záda :wink:
Bětka taky spala dobře, tak jsem ráda.
Tam jsme jí akorát vždycky dopo uspali v kočárku na zahradě, tady to nejde, tak jsem teď byla s ní v ložnici a bránila jí v sedu, tak nám to trvalo asi 20 minut a už spinká. Já tam málem vytuhla taky :wink:

Teď si tu popíjím kafíčko ze svého nového hrnečku z Maříže. Dělají tam nádhernou keramiku, která je vždy originál. Tzn. nikdo nemůže mít stejný hrnek jako já. Maximálně motiv, ale barvy ne :grinning:
Tam stál 300,-, v Praze prý stojí dvojnásobek, tak jsem ráda. Je naprosto úžasný :slight_smile:

Jo a Jáji, musím ti napsat, že v Telči mají mnohem lepší točenou zmrzku než ve Dvorcích. Takovou smetanovou, heboučkou, naprosto mňamózní. Zrovna, když jsme tam byli, tak měli vanilka-černý rybíz. :sunglasses:
19. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
autor
Joooooo a já bych málem zapomněla, Kájince vše nej k dalším malým narozkám.

Pak jsem zapomněla na Elenku, tak té přeji dodatečně vše nej k ročním narozkám. :wink: Už je to velká holka :wink:
19. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
Kaci, Mariz dela moooc pekne hrnicky, ale ty ceny jsou docela mazec, tedy aspon v Praze :frowning2: Byli jste v Telci na zamku, v zahrade? Na prohlidku to s prckem neni, ale zahrada je moc pekne.
Tak my vyrazime na nakup, zatim pa :slight_smile:
19. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
Peti nádherné. Kdyby člověk měl prachy, tak bych nezůstala u jednoho hrnku :sweat_smile:
Přímo v Maříži to stojí polovičku. Navíc za 160 Kč si můžeš namalovat vlastní hrnek. Jenže to se pak musí vypálit, no a s dětma jsme na to neměli čas :frowning2: Ale byl by krásný hrnek s otiskem Bětčiných tlapek :pensive:

V Telči jsme přímo v zámku nebyli, ale v zahradě jo :wink: A šli jsme tam kolem toho rybníku, to bylo taky moc fajn. Akorát jsme museli stejnou cestou i zpátky, páč bychom pak museli po hlavní a to se nám s prckama nechtělo.
Peti, když znáš Telč, byli jste se najíst v hospodě Na kopečku?
My jsme tam byli už kdysi a naprosto nás rozložily obrovské porce. Tak jsme se tam stavili zase. Porce pořád veliké, i když kvalita jídla trochu upadla :sweat_smile:
A dobře si nakup, ať těch 14 dní vydržíš :wink:
19. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
Krásné skoro poledne!
Dnes lepší počasí, hurááá.

Katko, to jsi dobře pořídila ten hrneček, v Praze je to opravdu nechutná cena.
19. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
autor
Teda holky, vy mě překvapujete, jaký máte přehled :slight_smile: Já předtím o těch hrnečkách nevěděla :sweat_smile:
Jste dobré :wink:
A jinak jsem taky ráda, sice se manža tvářil, ale nakonec koupil a pak nám právě ještě kámoška řekla o těch cenách v Praze.
Jinak Maříž je taková zapomenutá vesnička, auto tam projede jednou za hodinu max., domečků tam moc není, ale bylo to tam moc pěkný :slight_smile: :dizzy_face:
19. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
To musí být hezká vesnička:slight_smile:.
Tak my tady chystáme domek na příjezd rodičů, už se na ně moooc těším. Oni přijedou, Martin odjede do Prahy a přijede v úterý, kdy já do Prahy odjedu:slight_smile: - já odpoledne, Martin přijede večer. Ondrášek tu bude sám s mojí maminkou, snad to zvládnou.
19. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
autor
Moc hezká, máme samo fotky, tak až manža dodá, tak to uvidíš :slight_smile:

Alí určitě zvládnou :wink: Je to fajn, že to dítě už není zcela závislé, co? Já to sice trošičku obrečela, ale teď už jsem si zvykla a plánuju už nějaké posezení s kámoškou z práce. :wink:
19. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
kuk, dneska moc nebudu, odpoledne jdeme slavit Tomovi narozky do hospody s celou jeho rodinou :confounded:
19. črc 2009 v 11:53  • Odpověz
autor
Jáji a přečetla jsi si o Telčské zmrzlince? :grinning:
S tchánem se nebav, čučkařem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
Jajinko, kuk, no tak tu oslavu vydrž a tchána si nevšímej, papa.
U nás právě slejvák jako blázen, ach jo, snad to přejde, abychom mohli nábytek ukázat v celé své kráse a mohli si na něj sednout:slight_smile:. Teď jsme na něj letěli hodit plachtu.
19. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
autor
Alí ještě že jste jí koupili, co?
Oni hlásili buřiny hlavně na severu. Tady vůbec neprší, snad to vydrží.
19. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz
To jo, jsem ráda, že jsme tu plachtu koupili, a že tak rychle po objednání dorazila:slight_smile:.
Naši už jsou před Českou Lípou, takže kolem půl 3 by měli být v Rumburku,pokud bus pojede tak jak má, a pak taxíkem hurá domů.
Ondrášek si dal svůj 45 minutový spánek na zahradě, napapal se a teď si hraje už docela dlouho sám v postýlce.
19. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
Kačko...tsss četla ale dělám že to nevidíííím :grinning:
19. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.