• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Alí na zahradě jim to spinká, že? Bětka dávala hodinu dopo a přes hodinu odpo (to jsme většinou byli někde na výletě). Ale doma zase dala 30 minut dopo, teď je v postýlce a uvidíme, kdy usne a kolik toho naspí. :pensive:

Jáji :grinning: My jí měli jen jednou :wink:
19. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
tak my za chvili pujdem, se mi teda chce, a to ještě ségra Toma mě hodlá požádat ať jí hlídám dítě až bude v práci, sou mu 4 a je to pěknej zlobivec tak to teda sorry ale mě jeden stačí :rolling_eyes:
19. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz
autor
Jáji tak se drž a 4letý dítě má být ve školce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz
což o to ,ono je, jenže ségra dělá v nemocnici takže má 12hod a tak, no a rodiče jedou na 3 týdny pryč a jí nemá kdo hlídat :confounded:
19. črc 2009 v 15:06  • Odpověz
autor
Aha, tak to bych možná pohlídala. Nevím teda, jaké máš vztahy přímo s ní. :confused:
19. črc 2009 v 15:18  • Odpověz
Tak jsme zpatky. Utratili jsme zase nechutne moc penez :wink: Jo, kdo pouziva Lovelu na prani - gel, tak ted ho maji v akci v Globusu a pro cleny Mimi klubu jeste skoro o 50 Kc levnejsi.

Kaci, ja jsem ulitla na hrnecky. V Beroune jsou 2x do roka hrncirske trhy, tak i kdyz si pokazde rikam, ze si nic nekoupim, tak stejne dovalim domu nejakou keramiku. Uz ty hrnky nemame kam davat. V Telci jsem byla jednou, kdyz jsme spolu s manzou zacali chodit, tak jsme tam byli na romantickem vyletu :grinning: , on pochazi z Vysociny.

Jaji, tak jdes na oslavu, nebudes bojkotovat? No, s tim hlidanim bych tedy byla nastvana, ale asi bych pohlidala, pokud si s ni rozumis. Ja bych treba svagrove nehlidala, protoze je to pipka :sweat_smile:
19. črc 2009 v 16:37  • Odpověz
autor
Peti aha, tak až pojedete zase na Vysočinu, tak sjeďte do Maříže :wink:
Odkud pochází manža?
My byli v Mrákotíně :wink:

A díky, já už Lovelu nepoužívám, peru v normálním. Navíc tu mám Lovelu od tchýně, kterou jsem nepoužila :wink:
19. črc 2009 v 16:43  • Odpověz
Kaci, manza pochazi z jedne pidi vesnice mezi Humpolce a Havlickovym Brodem.
Ja mam dneska zase doma Sipkovou Ruzenku, porad jen spi :astonished: :astonished: :astonished: Nevim, jestli je to tim pocasim nebo jestli slysel, jak ho pomlouvam, ze skoro vubec nespinka :wink:
19. črc 2009 v 16:50  • Odpověz
autor
Aha, tak tam jsme nebyli :dizzy_face:
Hele jestli ti to funguje takhle, tak je to dobrý. Já vždycky když Bětku pochválila, tak mi to dala "sežrat" :grinning:
Pak už jsem jí radši nechválila, jako třeba jak hezky spinkala a tak :sweat_smile: :grinning:
19. črc 2009 v 17:08  • Odpověz
ahoj holky....teď jsme se vrátili domů, musím vybalovat, naplnit pračku atd....zítra nebo pozítří napíšu jak jsme se měly a snad vás dočtu....teď jen načuhuju a chci se zeptat jestli nevíte, jestli slevy v nextu mají i na Andělu?? :wink:
19. črc 2009 v 17:48  • Odpověz
Vladi, i na Andelu, ale uz je to probrany. Byla tam kamoska a psala, ze skoro nic nekoupila. Ale mrknout muzes, treba zrovna mela jen smulu, ze to nedoplnili :confused:
19. črc 2009 v 17:58  • Odpověz
chjooo....tak Kubík má trochu nějaký červený pytlík a trochu i varlátka, se po..... :frowning2: nevím od čeho to může mít....zítra jsem chtěla nákupy a asi to radějií nechám skouknot doktorce...
Peti...díky....promyslím to :slight_smile:
19. črc 2009 v 18:44  • Odpověz
Jinak už mi Kubík leze jako o život krásně po čtyřech a všechno před ním hoří....takže zlaté časy skončily :zipper_mouth:
19. črc 2009 v 18:58  • Odpověz
autor
Vladí tak jí nejdřív jen zavolej, třeba to nic není :confused:

Já zítra valím na nákup do Arkád, tak asi juknu i do Nextíku :grinning:

Jinak my máme za sebou pěknou bouračku. Bětka lezla z kuchyně a nějak se zaškobrtla a práskla to nosem a pusou na dlaždičky. Řev teda děsnej, trošičku krve z nosánku a kousla se do rtu, tak to má nateklý, beruška moje :frowning2:
Kašičku zdlábla ale normálně, tak snad jí to už nebolí :pensive:
19. črc 2009 v 19:02  • Odpověz
Vladi, nemuze to mit jen zaparene jak byla ty vedra. Honzikovi se taky obcas udelaji takove jako cervene pupinky na pytliku a za chvili to zase zmizi.

Jee, at je Betuska brzy zase fit. No, ty deti jsou neposedny, takze to je pikosekunda a nekde sebou buchnou ani nemrknes :frowning2:
19. črc 2009 v 19:32  • Odpověz
jsem doma, holky pohlídala bych dítko co není tak děsnej rarach, on je prostě živel a do toho Toma? a hlavně já jim nemůžu za situaci doma
19. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz
ty jo snad bude Bětka ok :confounded:
19. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz
Ahoj holky,
Katko vítej doma.

Jáji co nového?
19. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
autor
Ona se jen praštila, takže je dobrá, jen trošku tu pusinku má nateklou. Takových karambolů asi ještě bude :sweat_smile:
Jen doufám, že vždy bez trvalých následků.

Jáji to my jsme myslely jako že kdyby jsi s ní měla dobrý vztahy. Však Péťa psala, že její švagrová je pipka a nehlídala by. Moje je v pohodě, navíc Vojta je už rozumný 6ti letý kluk, tak by se dalo. :dizzy_face:
Co tcháníček? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
autor
Jé Hani čau :grinning: Jsem si říkala, kde se celý den touláš. :wink:
19. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
Já tomu o víkendu moc nedávám... a dneska byl frmol, dopo úklid, po o kino a večer cvíčo...tož tak
19. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz
Hani, to jste to tedy dneska meli nabity :slight_smile:

No moje svagrova je kapitola sama pro sebe, takze se s ni ani moc nebavime. Tedy spis ona ani moc nemluvi, protoze je divna a nejak nechapu, jak si ji mohl svagr vzit. Tedy chapu... ona byla tehotna :confounded:
19. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
Peti to jo.

Jestli někdo baštíte Pottera, byli jsme dneska na Princovi dvojí krve a fakt slabota a to ho máme hodně rádi :angry:
19. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz
autor
Hani to mi ani neříkej, jsem se těšila :frowning2:
Hele vy jste zrušili na Bubískovi diskuze?
Já tam teď dávala recenzi na golfky a nějak to nevidím :astonished:
19. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
Hani, manza byl vcera na Harry Fotrovi a rikal taky ze nic moc :unamused:
19. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
Ducky...mno ono to je u nich hrozny, hadaji se strasne, pred detma atd, no a švára řekl že hlídat děti nebude, ať si to zařídí jak chce, no prostě děs, vina je na obou stranách, dneska ten starší na tý oslavě brečel :pensive:
19. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
autor
Co to je za čů.., že nepohlídá vlastní děti? :stuck_out_tongue_closed_eyes: (blijící).
Navíc jestli se hádají, tak ty děti budou zralé na psychologa. :pensive:

A tchán neprudil?
19. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
Gratulace Kaje k 9 mesicum. Ty jo, to to leti, za chvilku mate rok :wink:
19. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
Pardon, jsem si byla dát papu.

Katko jj, diskuzi jsme stáhli, ale recenze fungují. Koukneme jestli přibyla nová, musíme ji schvalovat :wink:

Peti no, jako je to zdlouhavý, takový bez náboje, prostě nepotterovský, oproti knížce je to srajda... :zipper_mouth:
19. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
Peti dík, jsem to ale macecha, ani jsem na to nevzdechla :zipper_mouth:
19. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.