• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Hani :grinning: Tak to víš, předehra a tak :grinning: Já jsem schopná začít pumpovat, když to cítím :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jáji hmmmm, tak to bude horší. A víš, kde je ta příčina? Jako třeba že tě manža nepřitahuje, nebo jsi unavená nebo prostě kde je zakopaný pes :sweat_smile:
19. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz
je to psycho!!!! :grinning:

Ne teď bez srandy.. hele a nemáš to třeba spojený kvůli váze a tak? jako že by ses třeba styděla nebo tak?
19. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
Nebo jsi moc vžitá do role maminky, že ti nějak nejde na mysl ta role milenky?
19. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz
kam jste se poděly???
19. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz
autor
Já jsem tu, ale furt byl poslední můj příspěvek a samomluvou jsem teda trpět nechtěla :grinning:

Hele dneska tady vůbec ale vůbec nebyla Martinka :astonished:
19. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz
Martinka je pryč, myslím že u rodičů někde na chajdě či co.

Já pořád zvažuju, jestli pořídíme manducu a jak se k ní dostat nejlevněji, nemáš tucha?
19. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz
autor
Hani ale má tam připojení od Vodáče a co jsem tak koukala, tak každý den nakoukla. Dneska nic, tak snad si holky jen užívaj. Doufám, že nejsou třeba vytopený :sweat_smile:

Zrovna dneska jsem přemýšlela, že by nějaké nosítko nebylo špatné, ale zatím to asi nechám.
Tucha bohužel nemám, maximálně bych to hodila do googla. :confused:
19. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz
No to už jsem zkoušela, možná zkusím ještě jednu holčinu co nakupuje přes e-bay, jestli by to nesplašila levnějc. Každopádně to potřebuju nejdřív vyzkoušet. Zkusím se domluvit s Peťou, jestli by nám ji třebas na nějaký víkendík nepůjčili.

Jinak myslím že čím dřív se začne tím líp, když pak začnou běhat, už do toho chtít nebudou, bych řekla no.. U nás je to docela nutnost, páč třeba do lesa bychom s ní vůbec nemohli a to je škoda, to my rádi.
19. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz
autor
No vidíš Hani, přes GB na USA by to mohlo být o dost levnější :wink:
A Péťa myslím už psala, že ti jí půjčí, tak uvidíš. :wink:

Já se hrozně těším na chození. Na dovče jsme byli tři páry, kámoška s manžou s Matýskem a pak další kamarádi, ti mají 15ti měsíčního kluka Adámka. Ten už chodí a bylo to fakt super ho pozorovat :wink:
Už je to i jiná sranda než s ležákem, vlastně né s ležákem, ale s tím mým šídlem, které chvíli neposedí, jenže chce lézt a to i přes takový povrchy, kde by se sedřela až na morek. Takže jsem jí držela na dece.
Jo a pak si taky chce furt stoupat a to nejlépe o mě, když vedle ní sedím.
Dneska mi vrazila takovýho facáka :angry: :grinning: No, až začne brát rozum, tak jí takové věci velmi rychle zatrhnu :angry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Jak večer spadla, tak byla děsně roztomilá. Plakala u manži a pak začla natahovat ruce po mě, tak jsem si jí vzala a doklidnila jí. Ona si na mě položila hlavičku a já tála jak sníh :grinning:
19. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz
Jo ty capkající caparti jsou k sežrání, ale trochu se toho děsím, to už fakt neudělám vůbec nic. Ale je pravda že už takhle je to záhul, leze jak o závod a už je fakt rychlá. A až bude stát tak se děsím toho, že už před ní nic neukryju :astonished:

Bysme s nimi někdy mohly do nějakého mateřského centra ne? Ale někam kde můžou být na zemi.
19. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz
autor
Hani přesně jak píšeš, to už ani teď ne. Bětka se dneska vydala do kuchyně. :sweat_smile:
Zítra zkusím něco zabezpečit, je to kramářka :grinning:

Koukala jsem na www.amazon.de a tam mají Manducu za 99 éček, což je to samý jak u nás. Na anglickým Amazonu Manducu nemají :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Podívám se ještě po Ergu :wink:
19. črc 2009 ve 22:27  • Odpověz
vím že holky psaly o německém e-bay, jenže já se svojí NJ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: (třepetající jazyk :grinning: ) na GB ani USA jsem ji neviděla
19. črc 2009 ve 22:29  • Odpověz
autor
Hm, tak to Ergo jsem tam našla, ale vychází stejně jako u nás. :frowning2:
Tak fakt nevím, leda přes nějaké bazoše. :confused:
19. črc 2009 ve 22:29  • Odpověz
No uvidíme
19. črc 2009 ve 22:30  • Odpověz
autor
Hani jestli tomu dobře rozumím, tak je to vlastně aukce. :sweat_smile:
19. črc 2009 ve 22:33  • Odpověz
19. črc 2009 ve 22:33  • Odpověz
autor
Nic, půjdu spinkat, jsem utahaná jak kotě. :wink:

Jája šla asi vytvářet hodnoty :grinning: Že by? :grinning:

Tak dobrou noc :wink:
19. črc 2009 ve 22:35  • Odpověz
Kouknu na to, dík. Já budu muset do té vany a asi s křovinořezem :grinning:

Tak dobrou a zítra
19. črc 2009 ve 22:36  • Odpověz
čusík holky, tak se hlásím po víkendu...se vždycky do té Prahy už těším, že zas budu mít ten svůj klid a koníka :slight_smile: V sobotu jsme byli na pivních slavnostech, Aduška s námi, v devět jsem jí jela vykoupat, nakrmit a uspat a pak tchyňka hlídala a já tam ještě na chvíli vyrazila. No a dneska jsem měla úklidovej den - žehlila jsem a myla kočár(už to sakra potřeboval)...
S tchánem se nakonec nic neřešilo, protože dneska si začal balit věci do práce, přestal být zlej, měl "jen" čtyři piva a byl docela fit. Sice s tím moc nesouhlasím (já bych mu to všechno dala pěkně sežrat), ale můj táta to není a hádat se manžou kvůli němu fakt nechci. Takže vypjatá situace pokračuje než zase něco pos.re ...to bude pořád do kolečka.
Jo a to jsem se ještě v sobotu dozvěděla, že tchýni vyřezávali nějakou bulku pod okem a on je to nádor...zhoubnej, ale nemetastázuje. Takže ho musí vyříznout, nějáká léčba a mělo by to být ok. Tak snad...ta ženská fakt nemá jednoduchej život...ach jo :frowning2:

Holky, kdy plánujeme ten srazík???

ducky/Kačí, ahoooj, vítej zpět. Telč je krásná...ráda na ní vzpomínám!
Oskarka/Ali, super, že se nábytek líbil :slight_smile: Určitě museli být rodiče nadšení...alespoň já bych byla :grinning:
jaji: Tomášek má (mini)narozeniny...my máme přání jediný, hodně štěstí, hodně zdraví, hlavně to zdraví, hej...hlavně to zdraví :grinning:

jo a to vaše poslední téma mě fakt pobavilo :grinning:, ale tak abych netrhala partu...my spolu od porodu spali 2 (slovy dvakrát :grinning:). Manža je vyřízenej ze stavby a já chodím spát o hodinu dřív než on, takže se v tý posteli nějak míjíme...ale chuť by byla, to zas né že né...
19. črc 2009 ve 23:27  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno,
tak dneska mně kočka naše moc pospat nenechala, zase vstávala před sedmou. Zajímavý, jak člověku pár minut udělá dobře. Jakmile vstáváme třeba jen o 20 minut později, jakože 7:15, tak už je to dobrý.

Co máte dnes v plánu? Já bych chtěla poklidit a musím na nákup a na poštu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2009 v 07:27  • Odpověz
Jdu se probrat a nasnídat a pak když tak kouknu jestli už jste vzhůru
20. črc 2009 v 07:29  • Odpověz
autor
Dobré ránko,
u nás vstávačka v 7.30, takže dobrý. Já teda byla ve 3 ráno čůrat, pak se klasicky kolem pátý Bětka vzbudila na dudlík a pak v 6.30 na mlíko, ale takovéhle noci už jsou super. :wink:

Alí jj, my tam chytli ještě ty jarmarky, sice jsem od toho čekala něco víc, ale bylo to celkem pěkný. Koupili jsme tam Bětce malovaný tričko :grinning:

Nelince přejeme hezké 15ti měsíčniny :wink:

Hani já dám Bětce v 9 mlíko, pak nás vypakuju a jedeme do Arkád. Jednak potřebujeme jídlo a druhak tam chci mrknout do Nextu, jestli bych tam něco vyštrachala.
20. črc 2009 v 08:16  • Odpověz
Ahojky,
prcek dneska nemohl dospat jako by tusil, ze tatka dneska odjizdi na 2 tydny pryc, tak si ho chtel rano jeste asi uzit. Ja jsem tedy z postele vylezla az pred 8, ale jsem stejne utahana. Nejak mam problemy zabrat a zaberu vzdycky az skoro po 2 hod. jinak se melu v posteli :unamused:

Haha, "zalezitosti"... no u nas v tehu nic moc, me bylo porad blbe, az na konci jsme na to trosku vlitli, protoze jsem chtela urychli porod, tak jsem se premohla, ale ze by byly nejake velke chute, tak to ne. No a od porodu tak 4x, ale ne vzdy mi to bylo uplne prijemny. Jsem si delala srandu, ze mi to dole nejak spatne sesily :grinning:
20. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
Kaci, tak pekne porid. Ja dneska chci uklizet a pak vyrazime na prochajdu.
Zitra mame ockovani, ale asi nas dr. neoockuje, protoze prcek ma trosku rymu, tak nam to nejspis posune. No uvidime, co nam rekne zitra.

Hani, tu manducu ti klidne pujcim, ale cim driv, tim lip. My jedeme v srpnu na dovcu a chci ji vzit sebou a pred tou dovcou chci Honzika do ni davat castejc, aby si zvyknul :wink:
20. črc 2009 v 09:40  • Odpověz
cusik,

jen zdravim, mam sraz s kamoskou :grinning:

ducky...nic sem nevytvářela koukali jsme na film :grinning: a čím to je to fakt nevim :confounded:

dej mi pak vedet na mobil co cvico, ja se na net uz nedostanu juu??
20. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
Kuk tak jsme zpátky, nějak jsem to počasí podcenila a v mikině a tričku mi bylo pekelný vedro. Kája je vzhůru snad od 6:30 a ještě to jako nezalomila :astonished: Jsem myslela že ji po cestě pratím, začla vysílat a vysílá i teď, ale je v pelechu, tak snad se unaví.

K obědu se jí chystám dělat podle té kuchařky červenou čočku, tak jsem zvědavá, jak bude dlabat.

Peti půjčíš ju? Tak to bys byla moc hodná. Tak abych to neprodlužovala, hodilo by se ti to třeba na tento víkend?
20. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
ahojky holky....tak jsem zpátky od doktorky a máme to jen opruzený.....už včera vy jste mě uklidnily, že to nejspíš bude jen zapařený, ale přesto....kdyby to měl i kolem, tak bych řekla dobrý je to opruzený, ale ono to bylo jen na pytlíku a varlátkách....tak mám ale klid. Chvíli jsem si tam počkala, protože moje doktorka měla dovolenou, ale tahle byla docela příjemná....
Kačí....vítej po dovče, včera jsem měla fofr, ani jsem tě nestihla přivítat....jsme rádi, že si zpátky.... :slight_smile:
20. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
Krásné dopoledne, nebo spíše skoro poledne.
Od rána s maminkou pracujeme na zahrádce, Ondrášek tam teď spinká a je nám všem mooooc hezky.
Vaše večerní téma "záležitosti" mne teda pobavilo. No, my od porodu měli tyto záležitosti jen 4x, a až tady v Rumburku to bylo o něčem, nebolelo to a užili jsme si to.

Mějte se pěkně, jdu zase makati.

A zítra cesta do Prahy - a zrovna přijdou tropy, to je děs. Zpáteční cesta v předpovídaných 33 stupních bude asi očistec:frowning2: :frowning2:.
20. črc 2009 v 11:09  • Odpověz
Vladi, to je dobře, že je Kubík jen opruzený.
Hanko, tak si vyzkoušíš manducu, jo? Pak napiš jak se osvědčila. Cože to budeš vařit? Červenou čočku, jo? A podle jaké kuchařky vyváříš?
20. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.