• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Ahoj Alí :dizzy_face:
asi Ondrášek nechtěl o nic přijít, tak chtěl být vzhůru :wink: Neli takhle dlouho evydrží, spí stále hodinu dopo a 2 odpo a pak celou noc, asi potřebuje víc spánku než Onrášek :wink:
12. dub 2009 v 19:09  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak my už jsme nějakou chvíli doma z chalupy. Na hrad jsme nakonec nejeli, udělali jsme jen procházku po okolí. :wink:
Jinak to bylo super, pěkně na zahradě, Bětule se rozhlížela o 106 :grinning:
K obídku jsme měli mňam nádivku a pak Boží milosti. To byla dobrůtka :grinning:

Zítra jedeme k tchánovcům :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak zase asi nebudu.

Alí super, že jste si užili chvilku klidu :sunglasses:

Martí tak to Nelinka spí přímo ukázkově. Tak snad až Bětka bude lozit, tak se taky k něčemu takovému dopracujem. :wink:
12. dub 2009 v 19:30  • Odpověz
ahoj holky,

my včera byli u babičky a dneska v průhonickém parku, tam to bylo super :slight_smile:)) dneska v noci Tom spal od půlnoci do 6 do rána, tak snad se to zas zlepší....

ted už chudák spí, byl unavenej

ducky...co mrcha?? dorazila? mě bolí břicho jako kdybych to taky měla dostat :unamused:
12. dub 2009 v 19:39  • Odpověz
Marti, to je Nelinka hodná holčička - bezvadné spinkání. To bych taky brala.
Proč ten náš Ondřej nezabere pořádně a nespí, copak je na spánku něco špatného, já bych spala hned. Hlavně, když máme budíček kolem 5té, to je děs.
Teď jsme koupali, výskal si, smál se, hrál si s hračkami a pak zase křik. Je to náš malý milovaný moula.

Jajinko, v Průhonicích je to pěkný viď? Tam to máme rádi, jak v zámeckém parku tak v Dendr zahradě. Super místa na strávení celého dne od jara do podzimu. Vždy je tam co obdivovat a čím se kochat.
12. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz
Ali..jo jo je to tam moc fajn, ten park je klidně na celej den, to je super a zahrada se mi líbí když kvetou tulipány, to je nádhera :wink:
12. dub 2009 ve 20:49  • Odpověz
Dendrologická byla včera nádherná, kvetly třešně, višně, tulipány, narcisky, paráááádička.
Příroda je o tři neděle napřed díky tomu letnímu počasí - 1.5. už nebude rozkvetlý strom na políbení... No, nějaký ovocný, který kvete později, třeba hrušeň, se snad najde.
12. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz
ty jo tak jsem si koupila malou jahodovou haagen zmrzku a to je úlet, mňáááááááááááám :grinning:
12. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz
Alčo, na spinkání si opravdu nestěžuju, jen to večerní usínání by mohlo být dříve, dnes usnula v 21, což považuju za úspěch...
Průhonice máme taky moc rádi :dizzy_face: a zmrzku Jáji závidím :grinning: :wink:
dobrou všem :dizzy_face:
12. dub 2009 ve 23:00  • Odpověz
bré ráno,

teda pro mě moc ne :(( to byla zase noc :((( o půlnoci kojo, pak ve 2:45, do 3:30 se převaloval a čuměl a já tím pádem taky, pak chtěl vstát v 5:15 ale dudlík ho uspal do 6:20, pak zalomil v posteli asi od 6:45 do 7:40 a už jsme vzhůru, takže jsem nevyspalá a protivná :angry:
13. dub 2009 v 08:18  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
hlásím se než vyrazíme.
Je mi zle, bolí mě v krku, tak se začínám obávat, jestli nemám angínu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No, uvidím, dám tomu dnešek s těma pastilkama a když to nepomůže, tak pojedu zítra k dr.
Jinak mrchu mám taky, takže je to fakt super.
Naštěstí není tak silná a nic mě nebolí, což je hlavní.
Tak holky, jdem se balit, snad to přežiju.
Papa

P.S. A hezké Velikonoce všem :grinning:
13. dub 2009 v 10:34  • Odpověz
Kačenko, to je mi líto, že ti není dobře a ještě k tomu ta mrcha :frowning2: tak at je ti lépe :wink: a mršku ber pozitivně,je potřebná k dalšímu miminku :dizzy_face:
13. dub 2009 ve 12:21  • Odpověz
Holky, dostaly jste pomlázkou? :dizzy_face: my jen symbolicky, Nelinka se tomu smála :dizzy_face:
13. dub 2009 ve 12:21  • Odpověz
ahojky, nebudu ted docitat, jen kratce o me.
Jsem doma v posteli, dnes jsem stravila dopoledne v krci na neurologii, zada me v noci bolely jako blazen, nemohla jsem vstat z postele ani poradne chodit :frowning2: Dostala jsem dve injekce a dvoje prasky a musim byt v klidu, coz je velice vtipny s miminem, ze... Pritel si muze vzit dovcu jen ve stredu, tak na ostatni dny se zkusim domluvit s mamkou. Mam to vydrzet aspon tyden, mela bych lezet, nejhorsi je pry na to sezeni :unamused:Asi stravim nejaky den u nasich, rano by nas tam odvezl pritel, takze tu nejspis nebudu, nemaji internet.
Mejte se tu hezky, doufam, ze jste Velikonoce stravily lip nez ja. Vikend na chalupe byl super, dnesek je uz horsi.
13. dub 2009 ve 13:25  • Odpověz
Katchu to je mi líto, že máš takové trápení.Já to dobře znám, taky už jsem skončila na opichu, ale vůbec mi nepomohl,chtělo to teplo a klid. Bylo to v době kdy ještě nabyla Neli, takže jsem to měla jednodušší než ty ted.No rodina tě v tom určitě nenechá, tak hlavně at je to brzy v pořádku.Jo a brala jsem dorsiflex, ten to trošku uvolnil.
13. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz
Ahoj holky.
Jajinko, my dneska vstávali v 6.20, o hodinku déle než včera, ale nic moc spánek, Ondra se pořád točil napříč postýlkou, a vysílal.

Katko=Ducky - ať je Ti brzy lépe a není to ta pitomá angína, mrchu nezávidím, ale jak píše Marti, je velice potřebná, bez ní by to mimi nešlo:slight_smile:

Katko=Katchul - to mne mrzí to trápení se zády, já ho měla taky hrozný ještě před narozením Ondráška (teď mne sice bolí záda taky šíleně, ale zatím jsem neskončila tak jako Ty), dostávala jsem injekce, léky a musela být v teple a v klidu. Záda jsou prevít.

Marti - pomlázkou jsem dostala od manžela i od Ondráška:slight_smile:. Bylo to roztomilé ráno:slight_smile:. Ovšem den už tak roztomilý není, Ondra je na zabití, vyrazili jsme si zase na procházku kolem přehrady a domů jsme se vraceli přes les a náš klouček se po chvíli probudil a skoro celou cestu domů a pak ještě skoro hodinu po krmení řval a řval - CHTĚL SE NOSIT A CHTĚL SPÁT. NO, NECHALI JSME HO ŘVÁT V POSTÝLCE A USNUL - sice ne na moc dlouho, ale prostě ho už tahat nebudeme když víme že chce spát, ať si řičí, snad se to odnaučí. Ale mně to teď nějak víc leze na nervy, když řve, takže manžel mi říká, že mám nervy v kýblu a jsem zralá na psychiatrii - má docela pravdu, opravdu mi to leze na nervy a bolí mne z toho hlava. Nějak se teď v poslední době nedokážu od toho odpoutat a říci si, tak si řvi, nic Ti nechybí.

Ještě si užijte pěkné velikonoční pondělí.
13. dub 2009 ve 14:53  • Odpověz
Ahoj holky, tak od včerejška přikrmuju...vezme si cca 50ml Beby ještě po mým kojení. Jsem z toho docela špatná :frowning2: , ale když jí vidím jak si spokojeně brouká jsem ráda. Od pátku nám prakticky nonstop řvala...bohužel hlady a já to zjistila až v sobotu. Naštvala jsem se, dojela do lékárny a napoprvé mi vypila 70ml Beby. Teď se s tím ještě musím nějak vyrovnat...fakt mě to trápí a mám pořád slzy v očích, ale nic nenadělám. Prsa mám, že na mě nemají podprsenky a mlíka pomálu...Do toho 1.měsíce jí to stačilo, ale teď už ne :frowning2: ach jo :frowning2:
13. dub 2009 v 17:55  •  2 děti  • Odpověz
Priorito: nebud smutná, důležité je, že je malé dobře :wink: přece jí nebudeš trápit hlady :wink: a řečem, že nekojené děti jsou více nemocné nevěř, já kojím jako blázen už rok a Nelinka je nemocná každou chvíli :unamused:
13. dub 2009 v 17:59  • Odpověz
Matru: já zatím jen dokrmuju...někdy jí stačí mlíčko jen ode mě, a někdy ho mám prostě málo...trápit hladem jí určitě nechci, ale tohle dokrmování zase trápí mě, furt jen bulím :cry:
13. dub 2009 v 18:14  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravím po víkendu, bylo to moc fajn, Kája už chrupe, tak jdu koumat co je kde novýho...Doufám že jste toho moc nenakecaly a jste všechny i s dětmi ok. :wink:
13. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz
ahoj holky,

pri...nebreč, hlavně že malá prospívá a nepláče hlady :wink:

my máme doma malého protivu, furt kňourá, vzteká se u kojení, dneska večer řval po kojeni, tak nevim, zda taky nebudu muset dokrmovat, chjooooooooooo
13. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz
Ahoj holky,
tak já jdu krotit naše zviřátko, nakrmit a snad půjde už spinkat. Taky je děsně protivnej, ale to jsem už tu dneska psala. Jinak jsem dala fotky do našeho rajčatového alba, tak se můžete mrknout:slight_smile:.

Zatím pááá, uvidím, jestli se tu ještě objevím nebo padnu do postele, jsem zmožená ze všech víkendových výšlapů a vycházek.
13. dub 2009 ve 20:49  • Odpověz
Tak jsem to všude zkoukla a tady nikdo :confused:

Ali měla jsem amarantové lupínky a jsou mooooc mňamózní :dizzy_face:

Katko pekly jsme s tchýňulkou cheesecake, dodržely jsme naprosto šibeničně recept, ale fakt se vyplatilo :dizzy_face:

Jo a přidala jsem zase pár fotek...opět pro Katku, v normální formě a ne leporelu :grinning:

Zítra se chystáme s mamkou a Terkou do Zoošky :dizzy_face:
13. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz
Teda ženy, kde jste kdo? :cry:

Tak vám popřeju aspoň hezké ráno a ještě hezčí den, my se nasnídáme a frčíme do Zoošky. :dizzy_face:

Pa pa
14. dub 2009 v 08:16  • Odpověz
Hezké ráno,
ahoj Hanko, ráda Tě vidím. Tak Vy vyrážíte takhle daleko, jo? MHD nebo autem? Já bych taky jela do ZOO, ale Ondra by to nevydržel po zkušenosti s Dendrologickou zahradou. Tak si to pěkně užijte.

My budeme dneska asi povětšinu času doma, půjdeme asi jenom nakoupit a případně odpoledne až bude zase slunce jemnější na procházku (cca kolem 4té). Také čekám zásilku mezi 14-15hod, tak doufám, že dorazí.

Ale jinak ten prodloužený víkend byl fajn, že si tatínek Ondráška užil pořádně:slight_smile: :slight_smile:.
14. dub 2009 v 08:31  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:
Hani, zoo je prima, pěkně si to užijte :wink:
nás dnes v poledne čeká kontrola u dr., tak doufáme, že nám ukončí antibiotika, dnes už je máme 9 den, tak to by mělo stačit...
Alčo: jestli čekáš zásilku od pošty, tak mooc držím palce, všichni víme, jak to tam chodí :frowning2:
14. dub 2009 v 08:36  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
tak jsem četla, že jste si všechny užily Velikonoce. My v rámci možností také.
Mě je furt hrozně, rýma děsná, ale ta bolest v krku snad ustupuje, tak ještě k dr. nepůjdu. Dneska nikam nepůjdu, ani s Bětkou ven a zkusím trochu odpočívat.
Jinak Bětka již několik nocí opravdu špatně spí, takže to mi moc nepřidává a rozhodně mi to nepomáhá k uzdravení. :frowning2:
No, hlavně aby to ode mě nechytla, páč v pondělí má dostat Prevenar s hexou, tak doufám, že ona už si to odbyla.
Manža opět letí do Německa, už se na to fakt vyseru - pardon, ale to už se nedá napsat jinak.
Ještě když je mi blbě, tak se to fakt nehodí. Odlétá dnes večer, takže pojede na letiště hned z práce a vrací se zítra v noci. :angry:

Martí ať dobře dopadnete u dr.

Kačenko ať záda brzo povolí.

Alí-Pri, z dokrmu si nic nedělej, hlavně že je Adrianka spokojená. :wink:

Alí-Oskarko, já myslím, že proti nám všem máš nervy ze železa. Užijte si prochajdy.

Hani užijte si ZOO, na fotky juknu :wink:

Holky Bětka mi tu sedí na klíně a za vše tahá, tak jdu.
14. dub 2009 v 08:51  • Odpověz
Ahoj Kačí :dizzy_face:
tak pěkně odpočívej, at bacily přemůžeš :wink:
nám už Míša taky odjel, tento týden až do pátku :frowning2: tak můžeme nadávat spolu :wink: :grinning:
14. dub 2009 v 08:53  • Odpověz
autor
Áááá, Alenka si změnila fotku :grinning: Hezké, jen jsem si říkala, kdo to k nám zase vlez :grinning:

Martí snažím se. Už mě to se.e. Je to už podruhé. Vždycky manža domů něco přitáhne a ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tentokrát jsem dlouho odolávala a nakonec jsem se stejně neubránila.
A s těma cestama už mě to fakt štve. To už je třetí týden. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2009 v 10:03  • Odpověz
U nás je to už od září a konec v nedohlednu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale za necelý 2 měsíce už budeme u moříčka a pak hned 2 měsíce prázdniny, máme program na celé léto, takže vůbec nebudu sama :dizzy_face:
spíš se děsím co na podzim, Míša má spoustu nových kontaktů v práci, tak abychom ještě nebyli někde s ním, já bych z Čech nechtěla ani zanic, no uvidíme, zatím nic konkrétního nevím.....
14. dub 2009 v 10:07  • Odpověz
autor
Martí tak to je děs, teda :frowning2:
I když já taky nevím, jestli to tímhle skončí či ne. Doufám, že ano.
A vůbec se ti nedivím, že by se ti nechtělo z Čech, u nás to trochu hrozilo, když dělal manža ve starý práci a já bych taky nechtěla. Tehdy hrozila Anglie, kde žije sestřenka, takže sama bez přátel bych tam nebyla, ale stejně. Tady mám rodinu, byt, přátele, prostě všechno. :wink:
14. dub 2009 v 11:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.