• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Zítra nemůžu a má být vedro, ale ve středu bych šla.
20. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
ve středu má být 33 :sweat_smile:
20. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
no nekecej? :astonished: :astonished: :astonished:
20. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
a jo, už to vidím, tak to leda někam na koupaliště. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
To vedro má být v příštích dnech naprosto nechutný, bléééébléééébléééé.
Ducky, žádný zoubek nevidno, tak nevím, co ho to bralo - babička mu vyprávěla pohádku, zpívalla, byla tam zkrátka s ním a usnul, tak snad to bude na nějaký rozumný čas, tedy do rána.
20. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
autor
Jáji já nevím, jak rychle zvládnu ten úklid, tak ti když tak dám vědět.
Ve středu asi paty nevytáhnu :sweat_smile: Maximálně dám Bětce bazén na balkon :sweat_smile:

Alí tak třeba jen nechtěl být sám :pensive:
20. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
no ve středu možná bude mít manža dovču a čtvrtek ale ještě se uvidí
20. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
Holky a co v tu středu někam k vodě?
20. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
jaji: já bych klidně prochajdu dala...však už se na to klepu (pořád chodím sama :frowning2: ) Dneska jsem jela do Edenu nakoupit, abych nemusela sama kočárkovat po Žižkově...

Ducky, Jáji: teda jste dobré s tím cvíčem. Jsem si myslela, že budu taky chodit sem k nám, ale je to od osmi do devíti a to zrovna uspávám Adušku...bohužel usne jen u mě. Naposledy když hlídala mamka, musela jsem se vrátit z Florence, kde jsme byli s MM na večeři. A od té doby bojkotuje všechny krom mě...ach jo :frowning2:
20. črc 2009 ve 21:13  •  2 děti  • Odpověz
autor
Hani a kam bys tak myslela? Mě přijde v 16 máma, takže nemůžu nikam daleko.

Alí a třeba jí to pomalu posouvat na dřív, abys jí uspala a pak šla cvičit? Anebo holt musíš být tvrďák, nechat jí manžovi a jít. :pensive: Ale to je asi blbost. Spíš jí fakt posunout usínání. Anebo jít naopak dřív. My chodíme od 18ti, tak to by byl tak čas pro tebe. A kam chceš chodit? Nemají tam něco od 18ti?
20. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
Pri a odkud jsi?
20. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
No z těch normálnějších mně napadá akorát tak Podolí
20. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
já nevím no, jestli by to bylo třeba proveditelné jako celodennák, vzít tam kočáry, vybalit deku na trávu, občas se pocachtat, a tak... co myslíš?
20. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
Kačí a máte už nějaký nový fotky na těch Vašich stránkách??
Musím zkouknout i fotky všech ostatních, zatim ale jaksi pořád nestíhám :unamused: Teď jsem žehlila až se ze mě kouřilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to vedro mě asi zabijeee :angry:

Mě napadají Žlutý lázně. Tam je snad taky nějaký bazének pro děti, ne?
20. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
vrana: žižkov - ohrada :frowning2: ale dojedu kamkoliv :slight_smile:

K těm koupalištím...prý je nějáké pěkné na Praze 6 nebo jsou pěkné Kobylisy...to by bylo možná uplně nejlepší. Vy to máte metrem C tak 20 minut a já tramvají tak 15....

ducky: no jo...když ale bude chodit spát v sedm, tak jí manža vůbec neuvidí. Chodí z práce v půl sedmý :frowning2:
20. črc 2009 ve 21:27  •  2 děti  • Odpověz
pri....a kam bysme šly?? já ráda :wink:
20. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
autor
Hani a jako i my v plavkách? :sweat_smile: Jako celý den tam nevydržím, Bětka neposedí, ale na nějakou dobu by se asi dalo, jen nevím, jestli to jde s těma kočárama :confused: A bez něj nejdu.

Kačí nemáme, manža na tom pracuje. Už mě s tím fakt štve :angry:
A Žlutky mají prý studenou vodu jsem slyšela. Bětka je sice vodomil, ale nechci, aby mi nastydla :sweat_smile:
20. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
autor
Alí a nemohl by jeden den přijít dřív? Můj manža se taky musí utrhovat v 17, abych mohla jít cvičit. Sice oficiálně to je konec jeho pracovní doby, ale věčně je tam přesčas. Ale prostě v pondělí to zařízne a hotovo.
Ty to akorát nepřeháněj, při kojení můžeš hubnout max 2 kg měsíčně, jinak se do mlíčka vylučují škodlivé látky. A navíc, co jsem tě viděla, tak bych neřekla, že si nějaká oplácaná. Ruce, nohy se mi zdály hubený. Holt máš velké přednosti :grinning:, ale s tím nic moc neuděláš. :pensive:
20. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
Jo o Kobylisích jsem taky slyšela, tam chodí jedna koníkovka ze září a je fakt že spoj je prima a stojí to 110 na celý den.

ducky, já mám těhu plavky :grinning: a cizí lidi mi jsou šumák a my se známe, tak se poznáme důkladnějc :grinning:

o těch žlutých a studené vodě jsem to taky slyšela
20. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
Kačí téda to je ostuda s těma fotkama, ať to kouká napravit :grinning:

Alí pěkný fotky na rajčeti, kohout na hlavě mě fakt pobavil :grinning: :grinning: A rodičům jste koupili krásný zahradní nábytek. A proč vlastně jedete do Prahy?
20. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
plavky :confused: :sweat_smile:
20. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
jáji neblbni, kdybych se do plavek svlíkla já, tak ty můžeš do naha :grinning:
20. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
Hani ty jsi blbá :grinning: já do naha? noo pak bysme měly koupaliště jen pro sebe, bo by všichni utekli :grinning:
20. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
Jáji, ty fíku, se tu řežu :grinning: :grinning: Ale zhruba mám stejnou reakci.

Jó, někdo má těhu plavky, který přikryjou bříško, tak je mu hej :grinning:
Někdo těhu plavky nemááááááááááááááááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: a špekatý bříško je tudíž vidět. :sweat_smile: :pensive:

Kačí ostuda to je a už mě fakt kaká, ale nemůžu do něj moc prudit, páč to on se pak nakaká a bude vymalováno. :sweat_smile:

Jé, tak to já chci taky vidět zahradní nábytek :grinning:
20. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
no tak nic no, když se mnou nechcete na koupák :cry:
20. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
autor
Hani chceme, ale ve skafandru :grinning: Ale v tu středu já až do Kobylis nemůžu, to je dalekóóóóóóóóóóó :confused:

Alí ten nábytek je nádherný :wink:
20. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz
jako já bych chtěla vidět ty průhonice, ale 120 za hodinu se mi příčí
20. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz
ve skafandru jo jo jooooo :grinning: no ale koupák jen pro nás není špatenka :grinning:
20. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
jaji:máš nějáký tip kam zajít???

vrana: já do Kobylis chodila. Je to tam nový, čistý, levný a snad tam nebude moc lidí...

ducky: to ani nevím, že můžu hubnout max. 2kg měsíčně. A oplácaná jsem...ne že ne...však velikost 46 mluví za vše. S manžou bych to zařidila. Chtěla jsem chodit tady u nás....nebo na Míráku je dobrý fitness
20. črc 2009 ve 21:44  •  2 děti  • Odpověz
pri v kobylisích to zrekonstruovali jo? vidíš to ani nevím. Jak daleko je to vůbec od metra?
20. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.