• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Hani fuuuuuuuuuuj, to se mi teda taky příčí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To nedám. A nemají tam třeba taky nějaké celodenní vlezné?

Jáji akorát jsem na to myslela, že bys vlastně do naha mohla, pak bych totiž mohla já do plavek :grinning:
Jenže já se obávám, že kdybys šla do naha, tak bys naopaki přilákala chlapi, no a pak bych se já musela zakopat zahradní lopatkou 20 metrů pod zem :grinning:

Alí tak vidíš, tak se s ním dohodni, že by jeden den přišel dřív, užil by si Adušku a ty by jsi šla cvičit :wink:
O tom hubnutí píšou na kojeni.net. Proto jsem taky já tak pospíchala s koncem kojení, abych mohla naplno začít. Stejně si myslím, že kojení do 8mi měsíců je dobrý :wink: A to bych teda neřekla, že budeš mít takovou velikost. :astonished: Možná vršky :confused:
20. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz
maj za 480 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
autor
Jo Jáji, Hanka mi říkala, že až budu mít Bětku schopnou, tak bych mohla trénovat děti :confused:
Tak o tom uvažuju. Nějaké korunka, pravidelný pohyb. Pak bych si mohla přidat něco pro dospělé a začnu se živit jako cvičitelka :grinning:
20. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
autor
Double fuuuuuuuuuuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
20. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
vrana: tak 5 minut. Je to po rekonstrukci asi 3 roky...já bydlela přímo naproti koupáku, ale to tam měl ještě metrostav základnu, když stavěli metro...a pak to zrekonstruovali za to, že tam byli ...
20. črc 2009 ve 21:49  •  2 děti  • Odpověz
pri tak to je super :dizzy_face:
20. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
Co je, kde zas jste?
20. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz
vrana: tak půjdem jen spolu...nebo kdo se přidá???:slight_smile: Bych možná vyfasovala odkamarádky klíče (bydlí naproti - tam co jsem bydlela) a mohly bychom si tam ohřát příkrmy nebo tak něco...
20. črc 2009 ve 21:55  •  2 děti  • Odpověz
pri já bych zkusila říct ještě jedné holčině ze září, bydlí v bohnicích a jezdí tam, tak jestli by nešla taky. Ale akorát by nesmělo pršet no.
20. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz
ducky: ZDE!!! uspávám a jednou rukou píšu...tak mi to trochu trvá...
20. črc 2009 ve 21:56  •  2 děti  • Odpověz
vrana: jasný, čím víc nás bude, tím líp :slight_smile: akorá to počasí...by jsme si ráno napsaly...
20. črc 2009 ve 21:58  •  2 děti  • Odpověz
autor
Aha, Alí, tak to je ti odpuštěno :wink: Teda, Aduška ještě nespí, jo? :fearful:

Já v tu středu ne, jiný den klidně ano. :wink: Však mě v plavkách nikdo neukousne a navíc si na ně můžu něco oblíct, že? :wink:
20. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz
jj, a na kolikátou bys to tam tak viděla?
20. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz
pri nemají webovky ty kobylisy? já jestli si to pletu s koupalištěm na stírce nebó ne
20. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz
autor
Holčiny já se jdu koupat, ať tu nesmrdím.
A pak si asi budu chvíli číst, takže dobrou. :wink:

Jáji zítra ti dám vědět, jak jsem na tom :wink:
20. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz
ducky: už jo..nespala mi odpoledne a usnula v půl sedmý...tak to pak chvíli trvalo než se unavila-což bylo v devět. Jinak já na koupák kdykoliv...klidně každý den :slight_smile:

vrana: se přizpůsobím...jestli chceš jen na odpolko nebo už třeba dopoledne, dát si tam obídek a tak v pět domů?
20. črc 2009 ve 22:03  •  2 děti  • Odpověz
Katchul, ahoj. Do Prahy jedu já sama, protože jdu zítra a ve středu na koncert a mám domluvené nějaké povinnosti a srazy, takže budu bez Ondráška a od středy bez manžela, on pojede sem. No, a zítra bude Ondrášek celý den i noc s mými rodiči tady v Rumburku, snad bude hodňoučký.

Nábytek je super, dneska i včera jsme u něj i chvíli seděli, mezi dešťovými přeháňkami.

HOlky, dobrou noc.
20. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz
ju tak jsem to asi našla, je to toto: www.koupaliste-stirka.cz ??

možná bych už dopo, ale záleží to na počasí
20. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz
vrana: nééé to je ono ...na stírce! Koouknu, jestli najdu webovky!

Hmmm, tak asi nezhubnu. Jsem právě snědla dvě koblihy...jsem to ale čuník...ale mňam...

jo holky, kdo se chcete zasmát...http://www.youtube.com/watch?v=4Az26uqPxd4
Je to ze sobotních pivních slavností u nás. Ty cvičitelky jsou chlapy = místní hasiči a cvičili to asi týden. Jsem se tam málem připo... smíchy :slight_smile:
20. črc 2009 ve 22:09  •  2 děti  • Odpověz
ducky..si mě pobavila s těma plavkama :grinning: ty jsi taky fík :grinning:
jo a s tím trénováním supeeeer, jdi to toho :wink:
20. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz
20. črc 2009 ve 22:11  •  2 děti  • Odpověz
to vypadá suprově a půjčují tam i slunečníky, to je super, pro prcky :dizzy_face:
20. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz
holky já jdu chrňákovat nebo ráno nevstanu

pri tak ve středu si napíšeme, písnu ti do IP mobil, kdyby nefachal kůň
20. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz
jsi byla rychlejší :slight_smile:
20. črc 2009 ve 22:13  •  2 děti  • Odpověz
Tak kočky dobrou :wink:
20. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz
vrana: dobrou, písnu Ti taky svůj...
20. črc 2009 ve 22:15  •  2 děti  • Odpověz
jaji: ta kam zítra???
20. črc 2009 ve 22:17  •  2 děti  • Odpověz
Ali...jsme se docela zasmáli s MM :grinning:
20. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz
Ali...vůbec nevim :sweat_smile: Dopolko asi půjdu vyzvednout hodinky a odpoledne jsem volná
20. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz
jaji: to jsem ráda :slight_smile: já z toho byla taky vyřízená :slight_smile:
20. črc 2009 ve 22:19  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.