• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
co do riegráčů...sešly bychom se na I.P. Pavlova...
20. črc 2009 ve 22:22  •  2 děti  • Odpověz
a z Pavláku jak? pěšky??
20. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz
jaji: jj, to už není tak daleko...tak 10 minut pěšky...
20. črc 2009 ve 22:23  •  2 děti  • Odpověz
tak klidně :wink:
20. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz
je tam ta velká zahrádka, tak si dáme jedno malý :wink: . Viděla bych to tak na půl druhou, vyhovuje?
20. črc 2009 ve 22:25  •  2 děti  • Odpověz
tak předběžně jo, písnu ti dopolko co a jak, kvůli jídlu ju?
20. črc 2009 ve 22:29  • Odpověz
jaji: super...tak si zítra ještě písneme...jdu se chvíli věnovat MM... dobrou noc
20. črc 2009 ve 22:37  •  2 děti  • Odpověz
dobrou nocku :dizzy_face:
20. črc 2009 ve 22:39  • Odpověz
Ahoj holky!
Dneska jdete na koupak? Zatim to tam venku tedy moc nevypada :confused: Ale zitra a pozitri maji pry byt pekna vedra. Mne ma zitra dorazit kamoska, jestli tedy bude vedro, tak se nikde s kocarkem napoplazim a zalazeme domu :slight_smile:
My dneska jdeme k dr. na 3-mesicni ko a ma nas ockovat, ale moc to nevidim, ptz prcek ma trosicku rymu. No uvidime, co na to dr. :confused:
21. črc 2009 v 08:37  • Odpověz
Ahojky...tak oslava nám dopadla nad očekávání,El se předváděla jak..i dord se snědl,já že co s ním budu dělat...!
Chodíte i s malýma na koupaliště?já furt bojím,že to moc teplo..nebo bych chtěla někam kde by se mohla čvachtat i ona..Zítra máme poradnu na 1 rok,10 měs jsme přeskočili..furt sháním botičky..ach jooo,nemůže do Tater bez bot,když už cupitá že jooo...
21. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
ahojky,

tak u nás noc luxus, spal cca od půlnoci do 8:30 do rána, já čumím jak puk
Teď snídám, můžu jen bebe, páč jsou úzké, mám oteklou dáseň u moudráku a neotevřu pusu :cry: pak jedem na novodvorskou pro hodinky taťkovi k narozkám
21. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
autor
Ahojky,
tak já už peru a až bude Bětka chrupat, musím uklidit koupelnu a záchod. Nebudu moct zapnout lux, tak aspoň zametu. Bětka se luxu totiž momentálně dost bojí, ale to fakt fest. Když manža posledně luxoval, byla jsem s ní v ohrádce, ale to nestačilo, musela jsem jí držet. No a to jaksi nejde, když jsem sama. :sweat_smile:

Peti dneska ne, holky chtějí jít zítra. :wink: A dobře dopadněte, pak písni míry :grinning:

Kate tak to je super, že se oslava vydařila. Na botičky bych ti doporučila buď Baťu nebo Humanic, ale ten v Arkádách Pankrác. Tam je totiž nějaký obrovský a mají tam i značky, které jsem jinde neviděla. Já tam např. Bětce koupila chodící sandálky zn. Bambulini :wink:

Jáji leduj. Já si led strkala i dovnitř do pusy a mohla se aspoň normálně najíst. Ale každopádně vem třeba mraženou zeleninu, zabal do utěrky a šup na tvář :wink:
21. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
Katko dík,tak já to zkusím tam,chodov mám prolezlý..a nic:frowning2:...to El má ráda zvuky z vysavače,fénu....dělá ,,huu,huuu,,
21. črc 2009 v 09:20  • Odpověz
jáji: mankote :frowning2: choudě naše! :frowning2: Platí dnešek??? My budeme jíst cca v půl jedný, tak v půl druhý to krásně stíháme...

hrusti/peti: koupák máme v plánu zítra. Dnes jen prochajda do riegráčů...

ducky/Kačí: my se taky bojíme luxu (od té doby co jí s tím vysávám nos). A k těm botičkám...tady u nás na žižkově měla jedna paní takové pískací botky, vždycky při došlápnutí zapískaly...ty děti to motivuje k chození. Nepotkala jsi je někde?

vrani/hani: tak zítřek vypadá dobře...má být 33st a jasno!:grinning:
21. črc 2009 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kate Chodov je dost vybraný, chodí tam hodně lidí. Ty Arkády jsou lepší :wink:

Alí Bětka se dřív luxu nebála, právě že jsme vysávali a v pohodě. Teď ale řve. Tak snad to zase přejde.
A ty pískací boty, to je zase otázka, jestli byli zdravotně správné, já to docela hlídám. Nechci Bětce zničit nohu :sweat_smile:
21. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
autor
Ty jo já jen čekám, kdy mi Bětka vypne počítač. Pod stolem je to přece super a řezat do PCčka taky :grinning: Před chvílí už měla prstík nebezpečně blízko :sweat_smile:
21. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
Pri, uzijte si prochajdu. Ja bych sla taky, ale mame od 12.30 hod ko u dr. a to ockovani, takze dneska fakt nehrozim.
Kaci, neboj, pisnu miry naseho plavce :grinning: Jak daleko jsou ty Arkády od metra? Jeste jsem tam nebyla, tak abych se neztratila :sweat_smile:
21. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
autor
Peti z metra vylezeš do Arkád :grinning: Ztratit se fakt nemůžeš :wink:
Jedeš tam, jo? Jsem tě navnadila, co? Ale já fakt myslím, že pořídíš :wink:
21. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
ducky: to neví jestli mají ten správný atest...každopádně nevím kde je hledat, takže asi nebudou ...

Já za chvíli zapluju s Áďou do pelechu. Dneska to byla šílená noc...co chvíli byla vzhůru, plakala ze spaní a čtyřikrát papkala...ach jo:frowning2:
21. črc 2009 v 09:59  •  2 děti  • Odpověz
autor
Alí tak se hezky prospinkejte. :wink:
21. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
Jo a Adrianka se mi po něčem osypala...zatím to má na bříšku, hrudníčku, ramínkách a zádíčkách...může to být po borůvkách???
Jak se poznají potničky od osypek po něčem???
21. črc 2009 v 10:05  •  2 děti  • Odpověz
autor
Alí po borůvkách by to mohlo být. Potničky se většinou objevují na místech, kde se snadno zapaří. Bětka je mívá na krku. Jsou to bílé pupínky na červeném podkladu. Aspoň myslím :sweat_smile:
Jak vypadá ta tvoje vyrážka?
21. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
Kaci, dneska asi ne, ale zitra tam mozna nasmeruju ten srazik s kamoskou. Vsechno to zavisi na tom, jestli dr. dneska prcka naockuje a jakou bude mit reakci :confused:
21. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
autor
Peti aha, já myslela, že od dr. rovnou do Arkád :grinning:

Alí tak ještě jinak:
http://www.zbynekmlcoch.cz/info/videa_a_animace/jak_vypadaji_potnicky_sudamina_fotografie_obrazek.html
Můžou to být potničky i na hrudníčku. Akorát že nebylo teď takové vedro, tak nevím, no. :pensive:
21. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
Ha, ted jsem nejak procihala, ze se tady probiraji potnicky. No, my je asi mame na hrudnicku, protoze tam prcek ma tu svoji dvojitou bradicku a poti se tam, tak tam ma pupinky. Ale musim tedy pochvalit kosmetiku SebaMed, protoze uz nemame takove pupinky na obliceji a i telicko se zklidnilo. Jeste mazu mastickou od dr. a fakt to zabira!!!

Haha, jsem se nasmala u vasi diskuze o plavkach. No, ja vzhledem k memu nechutne popraskanemu brichu budu muset volit plavky s babkovskyma bombardakama, nebo jednodilne plavky nebo neopren :grinning:

Ja jsem byla vcera silene utahana, ze jsem zalezla po 20 hod. s prckem. Fakt jsem skoro spala ve stoje :sweat_smile:
21. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
Peti já na potničky používám Bepanthen a taky zabírá. Sebamed jsem zkusila dát Bětce na prdelku a osypala se mi. Tak se mu radši vyhýbám.

Jj, plavky byly dobré téma. Mě fakt dostala Jájinka s tím plavky :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Popraskaný břicho moc neřeším, spíš to, že ho mám velkéééé :sweat_smile: A na nohou celuloška a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
21. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
Huraaa, uz mi prisla materska, muzu utracet :grinning:
21. črc 2009 v 10:19  • Odpověz
Kaci, nam se udelaly na telicku takove suche cervene fleky a vypadalo to jako zacinajici atopicky ekzem, tak jsem zacala prcka pri koupani omyvat mycim kremem od SebaMedu a na oblicejicku jsme meli (asi) potnicky a oblicejik natiram kremem od SebaMedu a pomohlo to. Oblicejik ma krasne hladouckej, jen obcas nejaky pupinek a telicko uz ma taky docela v poho, akorat na hrudnicku pupinky jak se poti.

No, ja mela strie a celku uz pred tehu, takze to moc neresim. Jen to bricho me fakt stve, protoze jsem se poctive mazala a stejne popraskalo :angry: :angry: :angry:
21. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
ducky: jsou to takové červené flíčky nebo pupínky, ale bílé to není ani trošku....osypala se mi včera a koukám, že na zádíčkách už jí to trochu slezlo. Ale není to nic hrozného...
21. črc 2009 v 10:24  •  2 děti  • Odpověz
autor
Peti já se taky mazala naprosto poctivě. Ještě jsem nic nevydržela tak dlouho a stejně. Nejhorší je, že já byla do 38 tt skoro v pohodě, pár mrňavých striek. A těch posledních 14 dní mi břicho popraskalo. Jako není to nějaký strašně děsný, ale stejně. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Co bych pro to mimi ale neudělala, že? :grinning:

Alí tak to je fakt možná reakce na něco, třeba ty borůvky. Ale jestli to mizí, tak je to dobrý. Můžeš po nějaké době zkusit zase trochu borůvek a když se to stane znovu, tak víš, že to bylo ono :pensive:

Jsem se ráno musela zase rozčílit s debilníma angličana. Se sháněli po datech, jak to, že ještě nejsou zpracované a přitom ta zásilka ještě nedojela. Bych se musela fakt vzteknout. A teď naposled mi ten Anglán napsal, že včera vyrazila z Haigeru. No, mě je to v celku u prdele, když jsem na mateřské, vůbec nevím, proč mi to psal. Snad má vědět, že jsem jen Superuser a taková info je mi k ničemu.
Každopádně jsem si teď nechala spustit defragmentaci disku, tak budu mít chvíli pokoj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
21. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.